Genre: Komedie / Actie
Speelduur: 100 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Robert Luketic
Met onder meer: Ashton Kutcher, Katherine Heigl en Tom Selleck
IMDb beoordeling:
5,5 (99.257)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 3 juni 2010
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Killers
"Perfect wife. Perfect target."
Een vrouw ontmoet de man van haar dromen op vakantie, wat leidt tot een snel huwelijk. Hun geluk kan niet op, totdat ze erachter komen dat de buren weleens huurmoordenaars zouden kunnen zijn, die zijn ingehuurd om hen te vermoorden.
Externe links
Acteurs en actrices
Spencer Aimes
Jen Kornfeldt
Mr. Kornfeldt
Mrs. Kornfeldt
Vivian
Mac Bailey
Olivia
Kristen
Henry
Holbrook
Video's en trailers
Reviews & comments
Najade
-
- 226 berichten
- 308 stemmen
Een leuke, luchtige komedie! 2 leuk comedy acteurs, die perfect samen gaan. Goeie chemie.
essepluisje
-
- 214 berichten
- 177 stemmen
Ik heb deze film niet eens afgekeken het lag er allemaal ZO dik bovenop en dan die flauwe grappen..... nee niet mijn film.
HomerBeer
-
- 5 berichten
- 4 stemmen
Normaal vind ik deze soort films wel leuk... Maar wat valt deze tegen.. Heigl is dan een altijd een pluspuntje, maar dat is ook meer om haar looks!!
3rd Rock
-
- 49 berichten
- 0 stemmen
wat erger ik me aan Heigl. leuk lichaam, amar koppie staat me niet aan en acteren is imho ook niet haar sterkste punt.
verder was Killers ook niet veel soeps 
Laoslander
-
- 686 berichten
- 434 stemmen
waarom?
een compleet overbodige romantische komedie deel weet-ik-veel.
Katherine Heigl en eeuwige zeepsmoel Ashton Kutcher spelen een tamme, totaal onzinnige variatie op het ‘Mr. & Mrs. Smith'-thema. goed voor een slappe lach misschien
El ralpho
-
- 1481 berichten
- 1092 stemmen
Complete miskleun.
De prent deed me denken aan een episode uit het 4e seizoen van de tv serie Alias. Maar waar dit echter best goed was uitgewerkt en leuk om te bekijken voor een aflevering had ik er bij Killers na 5 minuten al genoeg van.. De film zit namelijk bomvol cliche's, wat niet altijd een mankement hoeft te zijn als de film je verder weet te vermaken.
Echter slaagt Killers hier evenmin in.
Vooral het eerste gedeelte van de film is tenenkrommend; geforceerde, over geacteerde, suikerzoete boy meets girl scene's passeren de revue die zo overdreven en slecht uitgewerkt zijn dat je al een doorzetter moet zijn om hier doorheen te willen komen.
Als dan uiteindelijk de eerste actie scene zich aandiend, wordt de film een klein tandje beter en krijgen we zowaar nog enkele leuke scene's voorgeschoteld ook.
Met name de eerste vecht scene met de buurman en later in de film het gevecht met de vrouwelijke collega van Kutcher zijn best aardig. Maar hier houdt het dan ook bij op. De actie wil namelijk gewoon niet echt knallen en komt saai ongeïnspireerd en reparatief over.
De film is een slap aftreksel van het Brangelina vehikel Mr. & Mrs. Smith waarvan ik suggereer dat je hem gaat bekijken als je hem nog niet gezien hebt omdat die film in alle opzichten met hetzelfde thema het velen malen beter doet.
Ook de chemie tussen de hoofdrolspelers is belangrijk en die is er tussen Kutcher en Heigl 0,0.
Net of Kutcher last had van een starende Demi Moore achter de coulissen. Heigl kan overigens ook nog eens voor geen meter acteren in deze film..
Neen veel kon het voor mij niet meer worden met deze film maar toch ben ik nog enigszins mild met de 1,5 sterren die ik nog uitdeel voor de op 2 vingers te tellen leuke scene's.
M.Goodkat
-
- 1290 berichten
- 1463 stemmen
hele leuke film die makkelijk wegkijkt =)
leuke rolletje van usher trouwens 
TimZor
-
- 528 berichten
- 407 stemmen
Kwam erg traag op gang maar laatste deel van de film maakte veel goed. En goh voor het eerst volgens mij dat ik me eens niet irriteer aan Selleck haha 
Saaimen
-
- 161 berichten
- 156 stemmen
Had hier veel meer van verwacht!!! Leuke acteurs, maar te cliche verhaal zeg pffff.....Wat mij nog het meest irriteerde was dat het op sommige stukken gewoon maar overging alsof het de normaalste zaak van de wereld was, terwijl je het idee had dat je wel ff een stukje had gemist, heel vreemd!! Einde zag je ook van mijlenver aankomen en wel heel flauw allemaal... Enige geniale is dat aantikken met elkaars wapens alsof ze een soort boks maken, daardoor nog maar een 0,5 sterretje erbij omdat je mij kon opvegen
W
Movie_and_Music
-
- 24 berichten
- 18 stemmen
behoorlijke trage voorspelbare film met matig acteerwerk van Kutcher
Slecht acteerwerk van Kutcher??
Ik vond dat juist het beste aan de film!!
Jozz
-
- 205 berichten
- 204 stemmen
Een zeer middelmatige romkom. Het verhaal raakte kant noch wal en werd op sommige momenten te onzinnig voor woorden.
Wat mij nog het meest irriteerde was dat het op sommige stukken gewoon maar overging alsof het de normaalste zaak van de wereld was, terwijl je het idee had dat je wel ff een stukje had gemist, heel vreemd!!
Precies waar ik me ook aan stoorde. Als je de serieuze killer-touch in deze film gebruikt, zorg dan ook dat die momenten een beetje serieus overkomen. Het was knulligheid troef, waarbij de bad-guys te lachwekkend voor woorden waren (en dat bedoel ik niet positief
aangezien we het hier over een komedie hebben).
Het acteerwerk van de hoofdpersonen is oke. Heigl is knap, heeft een leuke uitstraling en zet haar rol goed neer. Kutcher heb ik beter gezien, maar ook dat kon er mee door. De chemie tussen de twee laat echter te wensen over, en dat is jammer.
Valt er dan helemaal niets goeds te vertellen? Ach, met het verstand op 0 valt er best wat te genieten en bestaan er slechtere alternatieven. Er had alleen meer ingezeten. 2,5*
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Niet erg hoogstaand.
Ashton Kutcher zit blijkbaar aan de hormonen, zijn sterm is enorm zwaar geworden vond ik.
Nu ja, terug naar het verhaal.....het verhaal is te vreemd om er woorden aan vuil te maken, maar toch heb ik dit al eerder en beter gezien. Deze film is een opeenstapeling van constant hetzelfde en wat we te zien krijgen is te absurd voor woorden. Constant iemand anders die achter hem aanzit, altijd hetzelfde en hetzelfde...
De film sluit ook vreemd en onbevredigend af. Eén keer zien en daarna nooit meer: zo een film dus.
Joera
-
- 67 berichten
- 46 stemmen
Vond hem wel oke voor eenmalig te kijken, maar mijn gedachten waren meerdere keren afgedwaald. Inderdaad een eens en nooit weer film.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Aardige film dat vooral als tussendoortje wel aardig te pruimen valt.
De chemie tussen Kutcher en Heigl vond ik wel prettig, vooral Heigl voelt zich prima thuis in dit genre. Ook leuk om Selleck weer is een keertje te zien, sympathieke rol.
Het verhaal begint erg leuk, maar eindigt helaas wat meer in wat poef paf schiet en- knokwerk waar ik persoonlijk niet zo van houd. Zijn van die dingen die je veel vaker in films ziet puur om aan de tijdsduur te voldoen. Ook vallen de verrassingen weg richting het einde en eindigt het wat standaard allemaal.
Gelukkig houdt de regisseur het wel luchtig en wordt de film nooit te zwaar.
Aardig, maar meer ook niet.
2,5*
SJRS.VLDT
-
- 175 berichten
- 447 stemmen
Absoluut niet de moeite waard.. Waardeloze film, met een uitwerking die zelfs een verhaal als deze niet verdient (ja zo erg is). Ik heb een enkele keer een glimlachje laten vallen.. maar dat was het dan ook.
In tegenstelling tot anderen (zo te zien) vond ik de chemie tussen Kutcher en Heigl niet goed genoeg, helaas. Ookal had dit project vantevoren geen potentie.
RSmovie91
-
- 395 berichten
- 307 stemmen
Nog nooit Kutcher in een (halve) actiefilm gezien, maar hij deed het niet slecht.
In het begin is het eigenlijk allemaal net niet. Kutcher zie je meteen al als huurmoordenaar, wat een beetje vreemd aandoet (aangezien ik hem nog nooit zo gezien had). De 2 vallen erg snel voor elkaar en dan gaat zij liegen over haar vader om wie weet wat voor reden.
Maar loopt het verhaal een beetje door, dan is het eigenlijk toch nog wel vermakelijk.
Als eenmaal het actie gedeelte begint blijft het ook achter elkaar door gaan. Er is maar nauwelijks een moment rust. Wat op zich wel kan na het erg rustige begin.
Wat ik ook een beetje apart vind is dat Heigl in het hele begin van dit gedeelte met moeite een wapen afschiet en met afschuw een dood lichaam bekijkt, maar tegen het einde aan loopt ze met het wapen te zwaaien alsof ze het leuk vind.
De acteerprestaties vond ik net gemiddeld. Goed genoeg om de film vermakelijk te houden, maar niet zo goed om er een goede film van te maken (al heeft dat ook wel met het middelmatige script te maken).
De moeder van Heigl vond ik vooral aan het einde wel grappig, vanwege haar kalmte/onbezorgdheid.
Al met al vermakelijk, maar niet bijzonder.
Onderhond
-
- 87597 berichten
- 12849 stemmen
Niet goed.
Deed me denken aan The Bounty Hunter en da's niet al te best. Vond de setup al niet bijster leuk, de uitwerking kan daar niet veel aan veranderen. Kutcher vind ik sowieso niet veel en Heigl lijkt zich gewoon te herhalen.
Verhaaltje neemt wel een vliegende start, maar zakt halverwege toch helemaal in. Misschien omdat de film dan meer op de actie gaat leunen en die scenes gaan echt finaal mis. Daar hoeft Luketic zich niet meer aan te wagen, met als dieptepunt de achtervolging in de wagen. Die soundtrack erbij 
Verder een cliché verloop, een gebrek aan leuke grapjes en een blikje acteurs die de film niet echt beter weten te maken. Hadden ook zo 20 minuten afgemogen want 100 minuten voor een voorspelbaar bandwerkproduct zonder enige uitschieter is wat van het goede te veel.
1.0*
ardbeg41
-
- 94 berichten
- 205 stemmen
net de film gezien en genoten. ...normaliter doen mij de reacties van anderen niet zoveel: iedereen heeft zijn eigen ervaring, maar soms denk ik dat ik misschien een andere film heb gezien. Maargoed, nogmaals: ieder zijn eigen ervaring.
Ik verwachtte en leuke actie comedie en die heb ik danook gezien. Leuk plot en ook het acteerwerk van Kutcher viel me erg mee, zeker gezien het bepaald niet mijn favoriete acteur is. Het typetje van Heigl wordt ook goed (overtuigend, veel gelachen) vertolkt en Selleck laat zien dat hij het acteren niet is verleerd.
Er zitten, mijnsinziens, een paar echte dijenkletsers in. Tel daarbij de leuke (ok, niet ècht spectaculaire) actiescenes mee en ik vind het een prima avondvulling.
erpunited
-
- 647 berichten
- 2591 stemmen
Een leuke luchtige komedie. Heb me prima vermaakt. Het is geen super topper maar wel een vermakelijke film. De actiescenes stellen niet zoveel voor. Enkele leuke humormomenten en de film kijkt lekker weg. Ik heb me geen moment verveeld.
sander.h
-
- 267 berichten
- 293 stemmen
Een leuke luchtige komedie. Heb me prima vermaakt. Het is geen super topper maar wel een vermakelijke film. De actiescenes stellen niet zoveel voor. Enkele leuke humormomenten en de film kijkt lekker weg. Ik heb me geen moment verveeld.
Hier sluit ik me bij aan!
Sommige actiescenes vond ik echter wel okee (het eerste gevecht bijvoorbeeld, en dat gevecht op kantoor).
Het plot is compleet van de pot gerukt, maar wordt gelukkig ook met behoorlijke knipoog gebracht. Ook grappig dat de moeder van Jenny in ieder shot aan de drank zit.
3*
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8156 stemmen
Enorm voorspelbaar filmpje, maar toch nog wel aardig te genieten. Het is vooral jammer dat er soms niet wat scherpere humor in deze film aanwezig is, want alles ligt er soms wel erg dik bovenop.
Toch vormen Heigl en Kutcher in ieder geval een leuk duo, die toch wel chemie met elkaar hebben. het verhaal loopt verder wel vlot en lekker en de ongeloofwaardigheid is op zich geen probleem bij een komedie als deze.
Ook de actie is verder vrij standaard en de meeste bijrolletjes zijn niet echt bijzonder, op de door anderen ook al reeds genoemde moeder van Heigl na, die constant aan de soms meest vreemde cocktails zit. Maar verder zit er net wat te weinig humor in.
2,5*
mnrk
-
- 1876 berichten
- 1733 stemmen
Een leuke luchtige komedie. Heb me prima vermaakt. Het is geen super topper maar wel een vermakelijke film. De actiescenes stellen niet zoveel voor. Enkele leuke humormomenten en de film kijkt lekker weg. Ik heb me geen moment verveeld.
Niks aan toe te voegen....sluit ik me gewoon bij aan !
wwwwww
-
- 38 berichten
- 36 stemmen
Het is geen absolute topfilm maar deze mag er zeker wezen.
Aston kutcher is een leuke en goeie acteur.
Het laatste nieuws

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen

Spionageserie 'Kleo' valt in de smaak bij MovieMeter-kijkers: 'Overtrof alle verwachtingen'
Bekijk ook

The Lady
Drama / Biografie, 2011
32 reacties

The Guardian
Actie / Avontuur, 2006
239 reacties

Outsourced
Komedie, 2006
31 reacties

Flicka 2
Familie, 2010
10 reacties

Letters to God
Drama / Familie, 2010
39 reacties

Stone Cold
Misdaad / Drama, 2005
1 reactie
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








