• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.148 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.111 stemmen
Avatar
 
banner banner

Killers (2010)

Komedie / Actie | 100 minuten
2,63 1.067 stemmen

Genre: Komedie / Actie

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Luketic

Met onder meer: Ashton Kutcher, Katherine Heigl en Tom Selleck

IMDb beoordeling: 5,5 (99.190)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 3 juni 2010

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Killers

"Perfect wife. Perfect target."

Een vrouw ontmoet de man van haar dromen op vakantie, wat leidt tot een snel huwelijk. Hun geluk kan niet op, totdat ze erachter komen dat de buren weleens huurmoordenaars zouden kunnen zijn, die zijn ingehuurd om hen te vermoorden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pardalis

pardalis

  • 171 berichten
  • 351 stemmen

Komt traag op gang en het slot, tja ik weet het niet, te ver gezocht. komedie ??? heb precies niet moeten lachen.

Ik dacht met zo'n cast zal dit een goeie film moeten zijn ...

Maar ze maken teveel reclame, misschien omdat hij zo slecht is ?

een anderhalf


avatar van bassie200

bassie200

  • 112 berichten
  • 920 stemmen

Een grote bagger zooi dit!!

Verhaal veel te snel afgeraffelt, slecht geacteerd, om over het eind nog maar te zwijgen!!

En wat idd al eerder hierboven werd aangegeven, de badguys slaan nergens op!

O ja, en wat de hele toegevoegde waarde was van die zuipende moeder is mij ook nog steeds een raadsel!


avatar van the-hague-pride

the-hague-pride

  • 503 berichten
  • 442 stemmen

jansma schreef:

wat een waardelozen flutfilm. Geen enkele grappige scene (terwijl ik om het minste en geringste moet lachten normaalgesproken maar dit kon mij niet bekoren helaas)

en je geeft hem een 5


avatar van hedrick

hedrick

  • 126 berichten
  • 107 stemmen

Toch wel een verdomd slechte film. Iedereen in de film

die ogenschijnlijk kennissen zijn blijken in de loop van de

film killers te zijn en komen ook nog eens ongeloofwaardig over.

Zelfs de verhaallijn is echt flut en je hebt ook na anderhalf uur

geen idee of er echt een verhaal inzit, Eigenlijk gewoon geen verhaal


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Wat een belachelijk lage cijfers hier zeg. Dat zou dus betekenen dat er niks goed is aan deze film, en dat weiger ik te geloven. Je weet op voorhand wat je krijgt, als het je dan aanstaat ga dan niet zomaar met 0.5* smijten zonder enkele onderbouwing.

De film begint leuk. Iedereen heeft wel eens genante momenten meegemaakt met zijn ouders, zeker als ouders grapjes over jou beginnen te maken.

En Jeej, Richard uit Friends (Tom Selleck) speelt mee als de pa van Katherine, leuk! ''Safety is sexy''.

Weet je wat ook sexy is? Ashton Kutcher! Weet je wat nog sexier is? Ashton Kutcher, die Frans spreekt!

Killers is maffe actiekomedie met gekke bijpersonages (de ouders, de killers) en heerlijke slapstick.

Een beetje actie, een beetje humor en een beetje romantiek zorgt voor een leuke kijkervaring. De tijd vliegt letterlijk voorbij.

Katherine is een prachtige vrouw, laat ik dat voorop stellen. Toch vind ik het jammer dat ze telkens dezelfde rol lijkt te spelen. Ja, ze is grappig, ja ze is toegankelijk.. maar ze moet zich echt losweken van deze typetjes. Het karakter van het grappige, neurotische en onschuldige meisje kennen we ondertussen wel. Ashton slaagt er in om, mede dankzij de verrassende kwaliteit van de actiescènes, een andere kant van zichzelf te laten zien. Had hij ook niet meegewerkt aan deze film als producer? Ashton weet met zijn mooie, afgetrainde lijf geloofwaardig zijn rol neer te zetten. Damn you, Demi Moore!

Tijd voor deze twee hotties om eens nieuwe (serieuze) rollen aan te nemen. Ondanks dat het een vrij vermakelijk filmpje is, is er wat uitdaging betreft weinig te zoeken.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Vandaag wat beelden van gezien in Cinema, lijkt eigenlijk best wel leuk. Misschien toch maar eens gaan zien want na gisteren My Boss's Daughter te hebben gezien twijfel ik er niet aan dat Kutcher dit goed kan neerzetten.

Elineloves schreef:

En Jeej, Richard uit Friends (Tom Selleck) speelt mee als de pa van Katherine, leuk! ''Safety is sexy''.

Jammer dat weinig mensen hem nog kennen van zijn rol uit Magnum PI. Vroeger als kind erg veel naar gekeken


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Ik ken er wel de foto's van, maar heb het zelf nooit gezien. Moet wel toegeven dat het een charismatische, veelzijdige kerel is.

Usher heeft ook een piepklein rolletje!


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Magnum was nu niet zo hoogstaand hoor dus veel heb je niet gemist maar ik keek er vroeger wel veel naar.


avatar van TrickySmalls

TrickySmalls

  • 607 berichten
  • 782 stemmen

Elineloves schreef:

Usher heeft ook een piepklein rolletje!

Wel heel, heel klein!


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Het waren 10 goddelijke seconden.


avatar van TrickySmalls

TrickySmalls

  • 607 berichten
  • 782 stemmen

De rol van P. Diddy bij Get Him To The Greek als veeleisende baas is trouwens een voorbeeld van een veelzijdige artiest.


avatar van anne J

anne J

  • 1525 berichten
  • 976 stemmen

Leuke film. Waardoor ik toch maar een 2.5* geef is omdat al voor de helft de clue weet en omdat deze clue dan op het eind zeer zwak wordt uitgevoerd. Hele zwakke ontknoping dus, daar had meer in gezeten.


avatar van Veruca

Veruca

  • 250 berichten
  • 141 stemmen

Charmante film, maar niet erg hoogstaand.

Ashton zou is wat vaker films als "The Butterfly Effect" moeten doen, en Katherine had gewoon bij Grey's moeten blijven, of gewoon betere rollen aannemen.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Precies, Katherine zou eens een keiharde, serieuze rol moeten neerzetten, want ik geloof dat ze wel veel meer in zich heeft dan ze nu laat zien. Haar volgende film, Life as We Know It, is wéér een soortgelijke.


avatar van Ninto

Ninto

  • 728 berichten
  • 1142 stemmen

Zaten paar leuke dingetjes in. Maar het slaat allemaal nergens op... en het is ook niet grappig.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3630 stemmen

Leuke dingetjes, maar niet grappig.

Ehm, huh? Verklaar je nader..


avatar van Nancy1980

Nancy1980

  • 302 berichten
  • 0 stemmen

Gewoon leuke verstand op 0 film, met zak chips erbij.


avatar van Moreau

Moreau

  • 25 berichten
  • 210 stemmen

Het verhaal is zwak, erg zwak: maar dat was te verwachten, en dat maakt me dan ook niet zoveel uit. Echter, de film kabbelt erg rustig voort, zonder dat er grappige scenes in zitten. De film moet het totaal hebben van een alcoholist-moeder, en voor de rest valt er weinig te lachen. Ook jammer dat het einde zo abrupt is, en niet te vergeten; ongeloofwaardig.

Al met al: een zwakke film, die zeker geen voldoende verdiend.
Katherine Heigl zou eens wat serieuzere films moeten gaan doen, want ze komt nogal in een stereotiep-rol terecht(die van knappe blonde vrouw in romantische niemendalletjes), waar Kutcher al jaren in zit..


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2880 stemmen

Zal ik eens even gaan vertellen waarom hij slecht is want scores zoals drie sterren kunnen echt niet mensen.

Ten eerste alles gaat veel te snel het stel Kutcher en Heigl is opeens verliefd, oke daar kan ik me nog enigzins iets bij voorstellen maar dan.

Is Heigl nou echt zo lomp of wil ze gewoon niet zien dat ze getrouwd is met een geheim agent.

Dan het verhaal het is allemaal zo flauw, ik kan best een romkom waarderen kijk maar naar mijn stemmen maar deze film sloeg bij mij toch echt in het verkeerde keelgat. Het is net een kinder film, moeten wij het allemaal leuk vinden dat opeens alle vrienden bad guys zijn echt totaal ongeloofelijk en het voegt gewoon geen zak toe alleen maar min punten en ergenis kom op dit vinden volwassene toch niet grappig meer of is mijn humor zo kieskeurig.

Het gekibbel en de uiteindelijke breuk en de hereniging slaat ook nergens op en gaat wel heel snel allemaal daarbij acteerd Heigl niet goed ze ziet er alleen maar leuk uit en Kutcher kan de film niet redden want het verhaal is onwijs slecht wtf waarom heeft hij dit geproduceerd. Het gemiddelde bioscoop publiek is wel over dit soort hap slik weg flauwe films heen althans ik wel.

Dan de ontknoping, opeens is alles weer goed echt zo dom.


avatar van _Casper_

_Casper_

  • 1244 berichten
  • 1692 stemmen

ik vond het een prima film, heb me er erg mee vermaakt en kijkt lekker weg

ik vind het een aanrader

mooie 3*


avatar van scorepio

scorepio

  • 282 berichten
  • 257 stemmen

Flauwe film met een plot die nergens op slaat.

Alleen de allerlaatste scene wist een kleine glimlach op mijn gezicht te toveren. (deels ook omdat de film eindelijk gedaan was)


avatar van Katharina

Katharina

  • 716 berichten
  • 1052 stemmen

Een beetje een tegenvaller. De trailer is stukken grappiger dan de film zelf. Maar nog steeds wel leuk om een x te zien.


avatar van Pinoy

Pinoy

  • 85 berichten
  • 377 stemmen

heb kunnen lachen leuke cast.. gewoon weg kijker niet heel veel bijzonders


avatar van Tamaraaa8

Tamaraaa8

  • 15 berichten
  • 35 stemmen

Ik vond het echt een tegenvaller, van te voren dacht ik dat het echt een leuke film zou zijn, maar zo slecht verhaal!

Het enige leuke is dat ashton kutcher frans spreekt..


avatar van Pres. Camacho

Pres. Camacho

  • 40 berichten
  • 265 stemmen

Het verhaal is idd niet zo goed, alles veel te snel na elkaar, ongeloofwaardig.. Is de film daarom 0.5* waard? Deze film heeft me echt vermaakt en dat is hetgene dat telt.. toch? Ik vind het anders vrij origineel en de rol van Spencer was echt iets voor Ashton Kutcher.. Een komedie waar hij een serieuze rol inspeelt (waar hij ook zo goed in is, zie Butterfly Effect)...


avatar van zonnemeisje

zonnemeisje

  • 41 berichten
  • 59 stemmen

Als je weet dat je van deze film niet te veel moet verwachten dan is het best een aardige film.

En ongeloofwaardig? Natuurlijk, maar moet het altijd geloofwaardig zijn dan? Is dat niet de reden waarom mensen graag films kijken, omdat daarin alles kan?


avatar van Q Jones

Q Jones

  • 3524 berichten
  • 2880 stemmen

zonnemeisje schreef:

En ongeloofwaardig? Natuurlijk, maar moet het altijd geloofwaardig zijn dan? Is dat niet de reden waarom mensen graag films kijken, omdat daarin alles kan?

Ik heb geen problemen met ongeloofwaardig als er 1 film dat is dan is het Shoot em Up en die staat zelfs in mijn top 10.

Maar deze film was niet leuk maar irritant, elke keer als weer een bekende een assasin bleek te zijn kwam er bij mij vooral ergenis naar boven deze film is volgens mij voor de catogorie t/m 10 want ik kan er totaal niet om lachen zo flauw en kinderachtig.


avatar van Zandkuiken

Zandkuiken

  • 1745 berichten
  • 1430 stemmen

Het is hier ver zoeken naar originaliteit, maar verder een filmpje dat vlot wegkijkt. Nergens echt grappig, maar de irritatiegrens werd nu ook niet bereikt.

Zowel Heigl als Kutcher spelen op de automatische piloot, en lijken van dit soort half geslaagde films hun handelsmerk te maken.

Niet slecht, maar te veel by the numbers om er meer dan 2,5* aan te geven.


avatar van PatSavage

PatSavage

  • 80 berichten
  • 797 stemmen

waardeloos ...


avatar van markel66

markel66

  • 230 berichten
  • 270 stemmen

Leuke film, had niet verwacht van Kutcher dat hij deze rol goed neer zou zetten maar toch wel.

Ik snap eerlijk gezegd al die negatieve reacties niet, best wel gelachen.