• 15.803 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.376.945 stemmen
Avatar
 
banner banner

Up in the Air (2009)

Romantiek / Drama | 109 minuten
3,26 2.331 stemmen

Genre: Romantiek / Drama

Speelduur: 109 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jason Reitman

Met onder meer: George Clooney, Anna Kendrick en Vera Farmiga

IMDb beoordeling: 7,4 (359.354)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 14 januari 2010

Plot Up in the Air

"The story of a man ready to make a connection."

Ryan Bingham (George Clooney), is een crisismanager die het heerlijk vindt om altijd onderweg te zijn. Wanneer zijn bedrijf gaat bezuinigen op het reiskostenbudget, moet hij voor zijn baan vechten. Hij wordt verplicht meer tijd thuis door te brengen net als hij op het punt staat tien miljoen frequent-flyer-miles te bemachtigen. Tegelijkertijd heeft hij net de perfecte vrouw ontmoet, die even reislustig is als hij.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1628 stemmen

Ik gaa deze film vanavond kijken !! Ben echt benieuwd wat dit gaat worden het klikt ieder geval leuk


avatar van zidane01

zidane01

  • 46 berichten
  • 647 stemmen

Toppertje hoor. Geweldig geacteerd door Clooney. Die heeft mij echt positief verrast in deze film.


missl schreef:

Grappige romantische film die net iets anders verloopt dan alle andere.

wat was er dan zo grappig aan heb geen moment kunnen lachen

alleen om de fouten in de film

#ze breken in op zijn school en vervolgens is er een heel basketbal team aanwezig, echt hilarisch


1976Ben schreef:

Wat een treurige laatste reacties hier allemaal zeg. Weinig oog voor kwaliteit!

kwaliteit? welke film ben jij geweest dan.


cordiacovens schreef:

geweldige film. beschrijft een hedendaags probleem super goed..deze film neem je mee en laat je niet los..en dan nog te bedenken dat de mensen die ontslagen worden echte mensen zijn die dachten dat het een documantaire was..clooney schittert als bingham echt een rol op z'n lijf geschreven..en het is heel goed in beeld gebracht, het script is geweldig en de humor is precies op de juiste plaats..echt een topper , clooney mag plaats maken op de schoorsteen voor een paar prijzen denk ik.. zeer verdiende 5 sterren, aangezien dit niet zon slappe romcom is met grappen maar die je verder niets verteld, de film is grappig , diepgaand en zeer goed geacteerd..

ja en wist je dat clooney echt 10 milioen miles heeft gevlogen

voor deze film

of niet!!!!!!


avatar van wibro

wibro

  • 11590 berichten
  • 4098 stemmen

nealythepealy schreef:

kwaliteit? welke film ben jij geweest dan.

Deze film heeft alleen maar kwaliteit. Kan niet gezegd worden van jouw nietszeggende inhoudsloze kritiek op deze film.


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1628 stemmen

Helaas heb ik deze film niet kunnen zien gisteravond

Omdat hij het niet deed.

Jammer, dan maar een andere keer.


avatar van Frerke

Frerke

  • 47 berichten
  • 139 stemmen

Topfilm met een topClooney.

Ik kan er waarschijnlijk niets nieuws over zeggen, waar anderen al met de bekende argumenten kwamen. De stylistische shots van het inpakken van de koffer en de rollende wieltjes door de gangen van het vliegveld, brachten me al in de mood.

De lachscene kon wel wat minder, want dat was het enige moment dat mij aan films met Ben Stiller of Owen Wilson herinnerde, wat geen compliment is.

Up in the Air heeft mooie lagen: de manier waarop wij met elkaar omgaan/denken te kunnen omgaan, carriere maken, betonnen privékeuzes maken die later toch niet zo hard zijn, etc.

Up in the Air.

Na een indrukwekkend einde ga je de zaal uit met een gevoel van: deze film vergeet ik niet meer. Chapeau!


avatar van mipha

mipha

  • 228 berichten
  • 206 stemmen

welke film?


avatar van slowhouses

slowhouses

  • 19 berichten
  • 40 stemmen

Had er veel meer van verwacht na de GG-nominaties en recensies... Goed geacteerd maar het verhaal wist me nergens echt te grijpen of te boeien, wat Juno bv wel deed...


avatar van Maarten81

Maarten81

  • 29 berichten
  • 87 stemmen

goede film, goede boodschap, verassende wending in de film. maar om te zeggen dat deze film me nog jaren bijblijft... ja die naaktscene van Vera Farmiga (alex) wel


avatar van tevelenco

tevelenco

  • 790 berichten
  • 932 stemmen

Leuke film die makkelijk wegkijkt maar waarin verder weinig gebeurd.

De film moet het vooral hebben van de akteerprestaties van George Clooney die een prima rol neerzet.

Maar ook de rest van de cast akteerd prima.

En daarbij vormt George Clooney een erg leuk koppel met de mooie Vera Farmiga.

Verder was de film niet ECHT bijzonder maar hij kent nog een verrassend eind waardoor hij voor mij toch nog bovengemiddeld scoort.


avatar van geena2610

geena2610

  • 14 berichten
  • 42 stemmen

Score: een 2.0.

Langdraadige film met weinig inhoud. Jammer dat Clooney zich verleent voor zo'n film.


avatar van lykathea

lykathea

  • 1872 berichten
  • 684 stemmen

geena2610 schreef:

Score: een 2.0.

Langdraadige film met weinig inhoud. Jammer dat Clooney zich verleent voor zo'n film.

Inderdaad spijtig. Al die nominaties ook enzovoorts. Vermoeiend. Onder zijn niveau.


avatar van merijn82

merijn82

  • 1931 berichten
  • 460 stemmen

TragieStar.* schreef:

Helaas heb ik deze film niet kunnen zien gisteravond

Omdat hij het niet deed.

Jammer, dan maar een andere keer.

Bedankt voor deze nuttige info! Hou ons even op de hoogte over wanneer hij het wel weer doet!


avatar van wrist

wrist

  • 119 berichten
  • 394 stemmen

Verrassend mooie film met geëmotioneerde Clooney, met een pijnlijk einde...

Zo kende ik George nog niet.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23444 berichten
  • 76937 stemmen

Gelukkig meer drama dam komedie en een mooie Vera Farmiga maken van deze film een waar genoegen om te kijken.

ook nog een piep kleine rol van good-old Sam Elliott.


avatar van joke36

joke36

  • 20 berichten
  • 316 stemmen

Goed, maar niet buitengewoon.


avatar van fivipat

fivipat

  • 92 berichten
  • 104 stemmen

Thema spreekt me aan. Zoveel mogelijk onderweg zijn en zo weinig mogelijk thuis. En de angst om echt verbindingen aan te gaan. Maar film ontwikkelt zich wel enigszins voorspelbaar en ik vind Clooney vlak en te gemakkelijk spelen om van een goede acteerprestatie te spreken.


avatar van SJRS.VLDT

SJRS.VLDT

  • 175 berichten
  • 447 stemmen

Topfilm! Geweldig origineel verhaal, top acteerwerk! De film springt er niet compleet bovenuit, maar het scheelt niet veel.

'Up in the Air' is in ieder geval veel beter dan Reitman's voorganger 'Juno'.

Ik ben benieuwd naar Reitman's nieuwe projecten, zijn screenplays zijn echt geweldig.


avatar van Mondragon

Mondragon

  • 565 berichten
  • 801 stemmen

Lang geleden dat ik zo'n ruk film heb gezien zeg. Smaken verschillen gelukkig.


avatar van andrehoek

andrehoek

  • 218 berichten
  • 224 stemmen

Eerste uur is echt goed, maar daarna is het "leuke" er wel vanaf. Op de IMDB krijft deze film maar liefst 8 sterren. Vind het wel een film die je best kan kijken, maar 8 sterren...?

Uit dat hele blik acteurs die zeg maar ontslagen werden sprong er eentje uit, J K Simmons. Had verwacht dat hij een grotere rol zou spelen. Nu ik weet dat dat niet zo is begrijp ik eigenlijk ook niet waarom hij dit onrelevante typetje wilde spelen...


avatar van ser9e

ser9e

  • 6 berichten
  • 15 stemmen

Vermakkelijk, maar meer ook niet. Eind vond ik tegenvallen, een happy end had niet gehoeven, maar dit was het ook niet.


avatar van filosoofje

filosoofje

  • 21 berichten
  • 606 stemmen

inderdaad, vond er ook niks aan.


avatar van DiKKe_OsCaR

DiKKe_OsCaR

  • 406 berichten
  • 2034 stemmen

Erg leuke film, met een behoorlijk serieuze lading.

Na een aantal films met Clooney te hebben gezien die mij erg tegenvielen, deze film vanavond toch gaan kijken omdat hij redelijk goede recensies kreeg. Clooney speelde zeer goed.

Er zaten erg leuke grappen in de film, maar het einde is voor mij niet bevredigend. Alhoewel het de film wellicht wat sterker maakt dan een standaard romcom. Ik zag het in ieder geval niet aankomen (totdat hij op het vliegtuig sprong).


avatar van miepke

miepke

  • 816 berichten
  • 0 stemmen

Ik heb de hele film wel met een lach gezeten, behalve op het einde natuurlijk.

Geweldig einde. Het was geen tragisch einde maar ook geen happy end. Ik vond het einde gewoon prima, perfect. Het had niet slechter of leuker moeten zijn.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Zwakke film.

Had veel meer verwacht, niet in de laatste plaats vanwege J. Reitman die toch al twee leuke films afleverde. De lijn wordt niet doorgezet. Het is iet alleen een veel mindere film, maar ook echt heel iets anders dan voorgaande films. Echt een hele flauwe slappe hap dit.

Zo'n moralistisch verhaaltje ertussendoor, want zoiets actueels moet natuurlijk wel een verbonden worden met een slappe les. De montage doet verder erg denken aan iets van Soderbergh, net zulke fake vlotte montage met van die hippe deuntjes eronder, en laat ik dat nou ook al niks vinden. Gelukkig bleef dat niet de hele film doorgaan. Verder boeide het gewoon in z'n geheel niet. Niet grappig, niet aandoenlijk, niet mooi, niks. Ook nog één erbarmelijke scene met dat grietje (sowieso al redelijk irritant), wanneer ze begint te janken. Enkeltje toneelschool voor deze madame, á 5000 airmiles..

1.5*


avatar van Tabossi

Tabossi

  • 157 berichten
  • 80 stemmen

Ook nog één erbarmelijke scene met dat grietje (sowieso al redelijk irritant), wanneer ze begint te janken. Enkeltje toneelschool voor deze madame, á 5000 airmiles..

Ik ben het voor de rest absoluut niet met je eens (ik vind het juist een film van het kleine gebaar, met dito montage en ik snap ook niet wat jij er niet aandoenlijk aan vond. Zonder dat het ergens vals-sentimenteel wordt wist het mij zeker te raken), maar die scene is inderdaad redelijk tenenkrommend en had van mij ook absoluut weggelaten worden. Was ik overigens de enige die de haarlijn van dat grietje zo vreemd vond. Daar let ik nou nooit op, maar het leek wel alsof haar haar bij haar wenkbrauwen begon. Lekker boeiend ook.


avatar van Montorsi

Montorsi

  • 9716 berichten
  • 2378 stemmen

Ach ik geloof gewoon niet in zulke neppe verhaaltjes, doet me echt helemaal niks. Zat me echt te vervelen, je weet hoe zo'n verhaaltje loopt, en natuurlijk willen we allemaal wel huisje-boompje-beestje. Dat ze er dan ook nog zo'n scene instoppen waar Clooney bij dat vrouwtje langsgaat. Vreselijk gewoon, zó voorspelbaar, maar vooral gericht op die arme einzelganger, en de meelevende kijker.


avatar van Tabossi

Tabossi

  • 157 berichten
  • 80 stemmen

Hmm gezien je toptien ben je inderdaad niet van de makkelijkere verhaaltjes. Maar er zijn toch wel legio films die eenzelfde thema aanboren en daar honderdmaal clichematiger mee omgaan? Ok, de boodschap ligt er soms wat dik bovenop, maar hij wordt nergens geforceerd gebracht. Het einde onderstreept dit, want ook daar had Reitman zwaar de bocht uit kunnen vliegen, maar hij houdt het - in het licht van het verhaal - toch realistisch.