• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.084 gebruikers
  • 9.376.523 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Marine 2 (2009)

Actie | 95 minuten
2,55 232 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Roel Reiné

Met onder meer: Ted DiBiase Jr., Lara Cox en Michael Rooker

IMDb beoordeling: 4,9 (6.450)

Gesproken taal: Engels, Spaans en Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Marine 2

"A trip to paradise became a mission only a Marine could handle."

Een Amerikaanse marinier is met zijn vrouw op vakantie in een zonovergoten vakantieoord in Azië. Wanneer de twee overvallen worden door een groep gangsters en dit hem en zijn vrouw niet ongemoeid laat, neemt de marinier het recht in eigen hand en gaat hij achter de bende aan.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5888 stemmen

En de nieuwste van Reiné...


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

And the Oscar for the most original script goes to....


avatar van Wesley29m

Wesley29m

  • 39 berichten
  • 16 stemmen

Komt binnenkort in amerika al op DVD uit.

Zag de trailer al voorbij komen als voorfilmpje van één of andere B-film.

The Marine was niet verkeerd, dus ben erg benieuwd naar deze.

De trailer is in elk geval veelbelovend.



avatar van The_Game

The_Game

  • 447 berichten
  • 644 stemmen

Stiekem toch wel een beetje benieuwd. Ted Dibiase beloofd in mijn ogen toch meer dan John Cena. Ja het klopt... ik ga hem alleen kijken aangezien ik de WWE volg.


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

29 december op dvd in the VS...


avatar van Zandadder

Zandadder

  • 2595 berichten
  • 3094 stemmen

Ted Dibiase is toch The Million Dollar Man?


avatar van DiDa

DiDa

  • 3648 berichten
  • 2800 stemmen

Ja dat klopt volgens mij. Maar de hoofdrol hierin wordt gespeeld door zijn zoon...


avatar van Ninto

Ninto

  • 728 berichten
  • 1142 stemmen

Tuurlijk... enorm clichématige film, die lekker voorspelbaar is. Maar toch enorm vermakelijk. Altijd leuk om te zien hoe één brede piemel iedereen afmaakt.


avatar van NXter

NXter

  • 40 berichten
  • 29 stemmen

Deed me een beetje denken aan 'Taken' maar iets subtieler en op kleinere schaal. Niet bepaald een hersenkraker... Als je hem ziet liggen bij de Albert Heijn voor 5 euro, prima, maar ga er geen 15 euro voor betalen want dat is het simpelweg niet waard. Maar moet toch zeggen, het heeft me aardig vermaakt, meer dan deel 1.

3,5 van mij


avatar van Zovilak

Zovilak

  • 7 berichten
  • 10 stemmen

Wat een fantastische locatie! En daar is letterlijk ook alles mee gezegd. Een van de slechtste films die ik de afgelopen periode heb gezien. Niet echt een sterk debuut van Ted DiBiase Jr. en ik denk ook niet dat we hier nog veel van gaan horen. Waarschijnlijk hartstikke leuk in WWE, maar niet als acteur.

Eigenlijk irriteerde ik me al na 5 minuten, heb het uiteindelijk 40 minuten vol gehouden. Als je dit uit kan zitten (met een serieus gezicht) dan ben je wat mij betreft een held.

Advies: Lekker overslaan en lekker een andere film gaan kijken.


avatar van Pastaman

Pastaman

  • 139 berichten
  • 134 stemmen

Ja inderdaad de locatie was adembenemend.

Muziek geluid ok

De rest was ontzettend slecht.

1 ster voor de locatie en geluid


avatar van leroy010

leroy010

  • 2 berichten
  • 0 stemmen

ik vond dit dus wel een goede actie film.

inderdaad niet te veel nadenken maar dat is meestal bij dit soort films.

prachtlocatie!


avatar van TheThirdMark

TheThirdMark

  • 464 berichten
  • 727 stemmen

1* en dan alleen vanwege Lara Cox. Zij acteerde nog best aardig en zorgt spontaan voor wat actie in de broek.

Voor de rest waren de acteerprestaties op het niveau van een kleuterklas en de FX op het niveau van Calimero. Ja, Calimero, en dan ook nog eens de oude afleveringen.

De muziek was aardig en de locatie tof. Maar dat is iets om bonussterren mee te geven. Niet om de originele waarde mee vast te stellen.

Als TD JR in de WWE net zo vocht als dat hij in deze film acteerde dan zou hij in ronde 1, gelukkig, met een gebroken nek afgevoerd worden.

Waar The Marine 1 met John Cena nog ''Over the Top'' was, was het toch een film die zichzelf totaal niet serieus nam (zie ook de diverse knipogen naar Terminator 2) en daardoor leuk.

Alles, ok bijna alles (zie Lara Cox als uitzondering) in The Marine 1 is beter dan dit slappe aftreksel van een Navy Seals.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

De opzet en omgeving is stukke beter dan deel 1.

Acteren is in 1 weer beter dan deze.

Wat deze film zo leuk maakt voor mij is de overweldigende omgeving waar het zich afspeelt.

3,5 ster


avatar van hannes64

hannes64

  • 1926 berichten
  • 5250 stemmen

Die hard op een eiland.

`T eiland op zich was schitterend, een mooie locatie om te schieten....dan bedoel ik , met de camera.

Een b-film van de bovenste plank, meer niet .

Het eerste deel was stukken beter....trouwens `t kleine rolletje van Michael Rooker was stukken beter dan de gehele film op zich.

Ook 1 ster voor de prachtige locatie ( Ik denk ook nog dat deze locatie gebruikt is voor de james bond film, the man with the golden gun ....................tenminste, `t lijkt er zeer veel op ).

1 keer zien , dan links laten liggen.....of voor de echte liefhebber, want die zijn er ook.


avatar van hannes64

hannes64

  • 1926 berichten
  • 5250 stemmen

The Oceanic Six schreef:

And the Oscar for the most original script goes to....


avatar van Raffael77

Raffael77

  • 1891 berichten
  • 0 stemmen

Matig vervolg op zijn voorganger.

Zowel verhaal als acteer werk is matig.

Filmwerk redelijk.

Uitgezet omdat het mij niet echt kon boeien.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1540 berichten
  • 1366 stemmen

matig vervolg,beelden/omgeving is wat mooier.

maar ach laatste drie kwartier wat leuke aktie,vermakelijk and that's all.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Voorspelbare actiefilm met veel geschiet, exposies, bloed en dooien, aangevuld met enkele mooie beelden van Thaise natuurparken (waarvoor een halve ster). Al met al best nog wel vermakelijk voor een verloren avondje. Net geen voldoende.


avatar van Edotje

Edotje

  • 64 berichten
  • 182 stemmen

allemaal een beetje te veel, te veel nep.


avatar van Killerbert

Killerbert

  • 232 berichten
  • 507 stemmen

leuke film, helaas een beetje te..

3,5*


avatar van lau12345

lau12345

  • 221 berichten
  • 264 stemmen

B film.

Zat geen spannig niets in .

2* voor de moeite .


deel 1 verbaasde me nog een beetje, maar dit is echt waardeloos tijdverdrijf........


avatar van erpunited

erpunited

  • 647 berichten
  • 2591 stemmen

Een standaard aktiefilm. Niet goed geacteerd. Voorspelbaar verhaal.Af en toe een beetje te overdreven. Heb me aardig vermaakt. Je moet gewoon niet nadenken en gewoon lekker kijken. Dan is het net een voldoende


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1885 stemmen

erpunited schreef:

Een standaard aktiefilm. Niet goed geacteerd. Voorspelbaar verhaal.Af en toe een beetje te overdreven. Heb me aardig vermaakt. Je moet gewoon niet nadenken en gewoon lekker kijken. Dan is het net een voldoende


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Na de vele negatieve reacties had ik er niet veel van verwacht. Onterechte reacties. Het is mss wel een B film maar dan toch een van de betere. Goede actie, goed verhaal, acteren vond ik ook wel meevallen. Ongeveer zelfde als de eerste, alleen met een ander verhaal.


avatar van metalblast

metalblast

  • 19 berichten
  • 0 stemmen

Deze film was (overigens net als The Marine) zeer matig.

Het acteerwerk van hoofdpersonageTed DiBiase is alles behalve overtuigend. Het camerawerk zeer onduidelijk en rommelig, de special effecten om van te huilen, het acteerwerk van de rest van de acteurs zeer matig, en het verhaal zeer cliche (een gijzeling door terroristen).

De film was zeer zeker absoluut NIET spannend, dus van mij krijgt deze film anderhalve ster.


avatar van MecG

MecG

  • 86 berichten
  • 340 stemmen

Wat een slechte film is dit zeg...... omgeving prachtig, maar de rest belabberd.

Uitgekauwd, flinterdun en nietszeggende verhaallijn, slecht acteren en een enorme pro-Amerika film.

Ik vind dit jammer want ik houd wel van B-actiefilms en omdat ik het genre waardeer , krijgt de film toch nog 2*....

En voordat ik het vergeet, Lara Cox = Hot :-p


avatar van PascaL

PascaL

  • 203 berichten
  • 2282 stemmen

DTV!!! mensen....

En voor dat is dit een erg geslaagde film.. Reine laat steeds betere films zien.. Alleen de openingsscène is super goed gedaan..

De film is een herkauwsel van de vorige