• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.229 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.363 stemmen
Avatar
 
banner banner

Schulmädchen-Report 7: Doch das Herz Muß Dabei Sein (1974)

Erotiek / Drama | 93 minuten
1,65 10 stemmen

Genre: Erotiek / Drama

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titels: Lucifer's Angels / Teenage Playmates / Wij Zijn 17 en Leren van Alles / Schulmädchen-Report 7. Teil - Doch das Herz Muß Dabei Sein

Oorsprong: West-Duitsland

Geregisseerd door: Ernst Hofbauer

Met onder meer: Elke Deuringer, Puppa Armbruster en Ulrike Butz

IMDb beoordeling: 4,4 (324)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Schulmädchen-Report 7: Doch das Herz Muß Dabei Sein

De jonge Babsi doet een schokkende ontdekking. Haar oudere broer blijkt een bordeel te runnen en haar schoolvriendinnen blijken daar te werken. Een klant die Babsi ook voor één van de meisjes houdt, is in zijn wiek geschoten wanneer zij hem afwijst. Deze klant is machtig genoeg om het bordeel failliet te laten gaan. Zo belanden alle betrokkenen voor de rechtbank en moet de vrouwelijke rechter vele pittige verhalen aanhoren.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Mann im Warteraum

Mann im Warteraum

Mercedesfahrer

Gaby Ottermann

Professor Steinbeck

Wortführerin der Mädchen in bayr. Schulklasse - ohne Unterhöschen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Alweer het zevende deel maar dit deel had eigenlijk niets meer met school te maken en had ook weinig om het lijf. In dit deel gaat het om een broer die een bordeel runt met jonge meisjes (dat moeten dan de schoolmeisjes voorstellen). De zus ontdekt dit en komt op bezoek bij de broer. De broer verstopt haar zolang "want uiteraard gaan de klanten voor" en op een gegeven moment ontdekt een klant de zus en komt het tot een onzin situatie waardoor iedereen in een rechtszaak belandt. Vanuit die rechtszaak worden uiteindelijk alle flauwe scènes verteld.

Veel hebben de scènes niet om het lijf en is er ook veel herhaling uit de vorige delen. Een douchescene welke al diverse keren werd toegepast wordt ook nu weer toegepast. De jonge meisjes (bijna allemaal dezelfde als in de vorige delen) gaan uiteraard weer snel uit de kleren en lusten er ook weer pap van. Ook zitten er weer veel dezelfde acteurs (o.a. die zogenaamde grappige idioot "Rinaldo Talamonti" uit de vorige delen die wederom totaal niet grappig is) in waardoor het gewoon allemaal een saaie en zeer flauwe bedoeling is geworden. Het vorige deel was al waardeloos en dit deel doet er nog een schepje bovenop. Alleen dankzij Ulrike Butz (kwam ook al voor in het vorige deel) is deze film nog een heel klein beetje het aankijken waard.

De situatie in het restaurant (zitten gewoon 3 naakte meisjes aan een tafel die wat bestellen, zie ook de poster) was om te huilen zo slecht en onnozel. Datzelfde geldt ook voor het einde van de film.