Genre: Thriller / Actie
Speelduur: 84 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Dave Meyers
Met onder meer: Sean Bean, Sophia Bush en Zachary Knighton
IMDb beoordeling:
5,6 (47.393)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 1 maart 2007
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot The Hitcher
"Never pick up strangers."
Grace en Jim (een verliefd studentenstelletje) gaan op vakantie naar New-Mexico. Als ze in de regen door de woestijn rijden, staat er ineens een man midden op de weg die ze bijna omver rijden. Als de vreemdeling - die kennelijk autopech heeft - op de auto toeloopt, geven ze toe aan hun angst en rijden weg. Als ze benzine tanken, blijkt dat de man een lift heeft gekregen van een vrachtwagenchauffeur. Vervolgens vraagt de man aan Jim of hij een lift kan krijgen, Jim gaat daar mee akkoord, Grace vindt het maar niks. Als ze uiteindelijk met zijn drieën in de auto zitten komen ze vrij vlot achter de echte bedoelingen van de lifter...
Externe links
Acteurs en actrices
John Ryder
Grace Andrews
Jim Halsey
Lieutenant Esteridge
Store Clerk
Officer Edwards
Young Father
Harlan Bremmer Sr.
Harlan Bremmer Jr.
Beth
Video's en trailers
Reviews & comments
Hannibal
-
- 9358 berichten
- 3273 stemmen
Niet helemaal. (denk ik)
Ze hebben er een knappe meid tussen gezet die voor het nodige gil-werk kan zorgen.
catweasel
-
- 1571 berichten
- 951 stemmen
Heb het origineel nooit gezien, maar zag hier een tijd geleden al over op tv. Sean Bean schijnt pas op het allerlaatst gecast te zijn.
Hilarious
-
- 1856 berichten
- 2234 stemmen
Dit wil ik ook wel zien omdat het met Sophia Bush is, ze acteert heel goed en ze is knap dus ik ben benieuwd. 
dafoefan
-
- 373 berichten
- 1519 stemmen
Ik ben heel erg benieuwd naar deze film!
Ik vind het origineel uit 1986 geweldig.
Ik denk niet dat Sean Bean net zo'n goede hitcher wordt, als Rutger Hauer, hij deed het geweldig.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Ach, deze film zal aantonen hoe goed Rutger Hauer wel niet is in het origineel.
handa3
-
- 23 berichten
- 72 stemmen
Ik heb de trailer nu ook gezien en ik kijk er echt naar uit, ik ben een superfan van Sophia Bush en ben blij dat ze een grote rol in deze film heeft.
koiboy
-
- 165 berichten
- 3380 stemmen
Cool lijkt me leuk. De hitcher films vond ik ook leuk. zal ik deze ook wel leuk vinden. hou wel van dit soort films 
T.S.S.A.
-
- 257 berichten
- 1504 stemmen
Ik ga huilen
kunnen ze in Hollywood nou nooit iets NIEUWS bedenken... zo jammer dat er regiseurs zijn die dit willen... ik snap ook wel dat je niet altijd orgineel kan blijven maar waarom steeds die remakes... Maak desnoods een vervolg van een nieuwe film... maar niet een remake van een super film uit '86. Zelfs al is deze film beter... deze film had een voorbeeld, een verhaal ze hoefde alleen de acteurs maar te veranderen en een klein stukje verhaal. Schandalig geld verdienen. Kijk een remake zoals Man on Fire of The Bourne Identity heb ik geen probleem mee, dat waren TV-films uit de jaren 70/80.
Trailer was ook niet echt boeiend... jammer jammer jammer...
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Sophia Bush kan acteren, evenals Samaire Armstrong en Jessica Biel, maar allen moeten ze zich verlagen tot het horrorgenre waar ze lekker rond mogen rennen en gillend de bad guy proberen te verslaan.
Het lijkt me een vette film, maar alleen om Sean Bean in een actievere bad-rol te zien dan ik van hem ken en om Sophia eens iets anders te doen dan in 'One Tree Hill' spelen.
Turkeyloverz
-
- 4239 berichten
- 1459 stemmen
Sophia Bush heb ik in Stay Alive gezien en ze deed het niet verkeerd. Jessica Biel is geschapen voor horror, heeft ze zelf ook beweerd (gelezen uit een interview) en ik geef er gelijk ook. Bij TCM deed ze het supergoed. Samaire Armstrong vind ik ook erg leuk, maar ze is te mooi en te lief om achterna gezeten te worden, ik zie haar liever in rollen als bij O.C.
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Ach, deze film zal aantonen hoe goed Rutger Hauer wel niet is in het origineel.
Rutger Hauer zat niet in het origineel. Kijk maar.. Persoonlijk vind ik Sean Bean een geweldig acteur, maar hij krijgt helaas niet de goede films aangeboden.
TheRisingSun
-
- 1140 berichten
- 2261 stemmen
Hier maak je toch een fout, want dit is het orgineel.
The One Ring
-
- 29974 berichten
- 4109 stemmen
Nee hoor, want dat is weer een remake van de film die ik noemde. Tenminste, dat heb ik ooit eens ergens gelezen. Ik heb ze beide niet gezien overigens.
Slater (crew films & series)
-
- 1346 berichten
- 8978 stemmen
Precies, uit de trailer zie je te veel stukken die je al eerder zag in The Hitcher uit 1986 De truck met het lichaam eraan, de agenten die geslacht worden, families auto's aan de kant van de weg
Dit is wel een ernstige Re-make.
@ The One Ring, het kan wel beweerd zijn, maar die uit 86 en deze hebben inderdaad hetzelfde verhaal, daarom zeg je niet zo snel dat die ene die jij opgezocht hebt de echte orginele is.
as
-
- 3548 berichten
- 5932 stemmen
The Hitcher wordt de pan ingehakt:
en
Moriarty Says Don't Catch A Ride With THE HITCHER!! -- Ain't It Cool News
Precies om de redenen waar ik al bang voor was.
Reinbo
-
- 70660 berichten
- 0 stemmen
Als Aint it cool het al afkraakt....... die meehuilers vinden echt alles goed....
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
Mijn eerste film dat uit het jaar 2007 komt en ik moet zeggen dat ik aardig verrast was. Niet allen om de schoonheid Sophia Bush te zien maar ook omdat de film ook aardig goed was..
De film is niet echt orgineel maar zeker vermakelijk. Ik wil niet zeggen dat de film echt eng is want dat is ie niet. Op sommige momenten is de film wel zeker spannend.
De acteerprestaties waren over het algemeen goed en Sean Bean als Bad Guy is ook zeer gepast. Hij heeft de hele film een gluiperige indruk die die goed speelt.
Special effect komen er niet echt veel in voor. Het enige wat echt 'special' is zijn de autoongelukken die naar mijn mening aardig goed gelukt zijn.
Toch is de film wel een beetje voorspelbaar. Maar he welke film tegenwoordig niet? Het verhaal zit degelijk in elkaar maar toch wel een beetje TE.. De film is heel leuk enzo maar zeg nou zelf. Die bad Guy kan wel echt alles aan. maarja daar staat het genre horror denk ik voor 
Vind de film op zijn eigen manier uniek en toch erg vermakelijk om te kijken. Ben wel blij dat er wel aardig wat mensen dood gingen waaronder politie mannen, hoe Jim dood ging was wel erg wreed. Wie wordt er nou door 2 vrachtwagens door midden getrokken De film is dus eigenlijk ook een beetje ziek 
Ben wel blij dat Grace hem uiteindelijk doodschiet, ze moest toch een beetje wraak nemen en zichzelf beteren omdat ze dat eerst niet had gedaan en dat het leven van haar vriend Jim kostte.
Als ik al deze punten bij elkaar optel kom ik op ongeveer 3 - 3,5*.. Ik ben in een goede bui en de film is toch wel iets meer dan een 6 waard dus whatte heck waarom niet.
3,5*
Moet er wel bij zeggen dat ik het orgineel niet heb gezien!
In de trailer wordt idd al erg veel verklapt dat moet ik wel zeggen!
Slater (crew films & series)
-
- 1346 berichten
- 8978 stemmen
In andere woorden stan, jouw spoilers zijn oud nieuws, maar van de orginele versie. Jammer, maar ik ga hem alsnog bekijken!
Spartaan1986
-
- 3612 berichten
- 2168 stemmen
Niemand had eigenlijk 20 jaar later nog een remake verwacht. Maar hier is hij dan.
Nu mag Sean Bean de rol van Hauer overnemen. Een moeilijke taak maar ik moet zeggen dat hij het niet onaardig deed. Hij vermoord onschuldige weggebruikers en de reden daarvoor is zoals hij zelf al zei waarom niet?
Maar The Hitcher 2007 heeft ook mindere punten. Zo is er de gebruikelijketelefoon die het niet doet, Sophia Bush die als een superheldin uit een brandende auto springt en een agent die gewoon rustig afwacht totdat Bean zijn handboeien heeft losgemaakt tot bloedens toe.
Maar voor de rest is The Hitcher een spannende film geworden die je toch constant aan de buis gekluisterd houd.
3*
Hilarious
-
- 1856 berichten
- 2234 stemmen
Ja toch niet wat ik van deze film verwachtte.
Eerlijk gezegd vond ik hem ook wat saai en niet echt spannend want de verrassingsmomenten zag je toch van ver aankomen.
Pluspuntje zijn wel de acteerprestaties van Sophia Bush ze bewijst dat ze meer kan dan Brooke uit One Tree Hill, of de goeie kleinere rollen in John Tucker Must Die en Stay Alive. Ze heeft niet alleen de juiste looks, ze zet hier ook een sterke rol neer, wat de film uitkijken toch nog wat meer dragelijker voor me maakte.
Sean Bean zet wel een goeie rol neer, maar om te zeggen dat ik hem een geweldige bad guy vond, nee.
De rest van de cast was echt niet veel soeps, Zachary Knighton waaraan ik me toch wel ergerde om over derest maar nog te zwijgen.
Misschien een vermakelijke film voor een keertje, met de nodige cliches maar verder zeker niets speciaals.
2,75* (inclusief pluspunt voor Sophia).
saw1991
-
- 41 berichten
- 54 stemmen
Op imdb geven ze een goede score aan de film.
Dus volgens mij kan dit wel wat worden.
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
Een 5,0 kan je neit echt goed noemen hoor 
Al is dat voor imdb een goed gemiddelde van een film
Slater (crew films & series)
-
- 1346 berichten
- 8978 stemmen
aardig wat mensen dood gingen waaronder politie mannen, hoe Jim dood ging was wel erg wreed. Wie wordt er nou door 2 vrachtwagens door midden getrokken De film is dus eigenlijk ook een beetje ziek

De ene uit 86' met Rutger Hauer, daar wordt ook al iemand in 2en gescheurd, maar in dat geval een vrouw... Niet erg orgineel weeral.
melanie178
-
- 154 berichten
- 61 stemmen
Ik ben heel erg benieuwd naar deze film!
Ik vind het origineel uit 1986 geweldig.
Ik denk niet dat Sean Bean net zo'n goede hitcher wordt, als Rutger Hauer, hij deed het geweldig.
Hier ben ik het helemaal mee eens!
Je moet van goede huize komen wil je onze eigen Rutger overtreffen in zijn origineel.....
Horrordude
-
- 500 berichten
- 228 stemmen
is dit neit gewoon een horror film? de trailer deed me denken aan Wolf Creek, en dat is ook horror.
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
is dit neit gewoon een horror film? de trailer deed me denken aan Wolf Creek, en dat is ook horror.
Nee zeker geen horror, het heeft wel concepten van Horror maar ik vind de film toch meer thriller
Pre- en sequels

The Hitcher II: I've Been Waiting
2003
33 reacties

The Hitcher
1986
250 reacties
Het laatste nieuws

Netflix verruilt 'The Grand Budapest Hotel' voor 'The French Dispatch' van Wes Anderson

Nog niet gezien? 'Escape at Dannemora' kijk je nu gewoon op SkyShowtime

Catherine O'Hara (71) overleden: van deze films zou je haar onder meer kunnen kennen

Spionageserie 'Kleo' valt in de smaak bij MovieMeter-kijkers: 'Overtrof alle verwachtingen'
Bekijk ook

Un Condamné à Mort S'est Échappé ou Le Vent Souffle Où Il Veut
Drama / Thriller, 1956
94 reacties

The Hitcher
Thriller / Misdaad, 1986
250 reacties

Crossing Over
Drama / Misdaad, 2009
162 reacties

Death Sentence
Actie / Drama, 2007
560 reacties

Un Mauvais Fils
Drama, 1980
11 reacties

The Hand That Rocks the Cradle
Thriller, 1992
98 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







