Scary Movie 4 (2006)
Genre: Komedie / Sciencefiction
Speelduur: 83 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Zucker
Met onder meer: Anna Faris, Regina Hall en Craig Bierko
IMDb beoordeling:
5,1 (137.518)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 13 april 2006
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Scary Movie 4
"Bury the grudge. Burn the village. See the saw."
Wanneer de aarde wordt bestormd door gigantische tri-pods, is niemand meer veilig. Cindy Campbell probeert de aarde te redden, maar ze heeft meer aan haar hoofd. Ze is namelijk bezig te achterhalen wat er aan de hand is met een jongetje uit 'Grudge house' waar ze op moet passen. De problemen stapelen zich pas echt op wanneer ze slachtoffer wordt van zieke spelletjes van een moordenaar.
Externe links
Acteurs en actrices
Cindy
Brenda
Tom Ryan
Henry Hale
Mahalik
President Baxter Harris
Marilyn
Oliver
Ezekiel
Holly
Video's en trailers
Reviews & comments
Stephan123
-
- 236 berichten
- 1230 stemmen
Waarom staat King Kong op de poster??
Kijk de film 
Xx_se7en_xX
-
- 575 berichten
- 495 stemmen
Kijk de film
Uh.. ik weet niet waar jij naar hebt zitten kijken, maar in scary movie komt geen King Kong voor. 
van duijn
-
- 935 berichten
- 845 stemmen
Dat klopt. Ze zouden eventueel king kong erin zetten maar uiteindelijk hebben ze dat niet gedaan. Zeer waarschijnlijk is king kong in deel 5 te bewonderen.
chevy93
-
- 12754 berichten
- 1324 stemmen
YouTube - Top 12 Moments Of Scary Movie 4

2 en 3 zijn echt geniaal!
Donkerwoud
-
- 8672 berichten
- 3944 stemmen
Erg ongrappig allemaal. Waarom het toch steeds zo banaal moet!? Alleen het begin met Dr Phil en O'Neill was nog wel geestig, maar de rest was vooral puberale onzin.
juhnzun
-
- 670 berichten
- 0 stemmen
Die Sarah look a like mag er best zijn
film zelf is behoorlijk kansloos pure puberale poep pies onzin 
ben wel blij dat mijn grote vriend Kong niet voorkwam hoort immers niet thuis tussen deze idioten 
bladerunner2007
-
- 155 berichten
- 1234 stemmen
wat een giller, eindelijk een keer gekeken, en wat een onzin, vraag me trouwens af of ze gebruik hebben gemaakt van de sets waar de films naar verwijzen, het lijkt wel heel erg op origineel.
DVD-T
-
- 15565 berichten
- 3125 stemmen
Met Scary Movie 4 heb ik bijna alle movies gezien. Enkel Date Movie en Meet the Spartans staan nog op het lijstje, maar die komen ooit nog wel eens aan de beurt.
Eigenlijk is geen een van het rijtje echt leuk om de moeite waard om te bekijken. Enkel een leuk stukje binnen een afgrijselijk geheel. Zo is Scary Movie 4 dat ook weer. Gewoon erg dat je dan ook nog blijft kijken. Alleen maar om je te vergapen aan de stupide dialogen en de bagger humor, die opnieuw bestaat uit domme grappen en plas en poep humor, wat veel mensen blijkbaar leuk vinden anders werden er niet meer van dit soort zooi gemaakt. Heb de humor er nog nooit van in gezien helaas. Het stukje met Dr. Phil was wel erg leuk. Verder nog een enkel leuk moment, maar voor de rest. tja hoe kan het ook anders, erg vervelend. Op naar de volgende parodie movie.
1*
MoFeDu
-
- 2946 berichten
- 0 stemmen
Ja, heel erg flauw en onorigineel. Maar bij de scary movie reeks stoor ik me daar nooit echt heel erg. Ik kan altijd nog wel lachen om die verschrikkelijk flauwe humor. Dat blondje was wel mateloos irritant, toch 3 sterren voor het pure vermaak, als je hem 1 keer ziet.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Met Scary Movie 4 heb ik bijna alle movies gezien. Enkel Date Movie en Meet the Spartans staan nog op het lijstje, maar die komen ooit nog wel eens aan de beurt
?
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
We weten het allemaal: dit soort films zijn pretentieloos, simpel en plat vermaak. Scary Movie 4 is in zekere zin een kopie van War of the Worlds en voegt af en toe een handjevol elementen van andere films toe.
De aanwezigheid van The Grudge en Saw vind ik grappig, zeker aangezien het de aandacht een beetje af weet te leiden van het vervelende W.O.T.W en nog erger: The Village. Je ontkomt er natuurlijk niet aan dat er bij dit soort films andere films op de hak worden genomen die je niet leuk vindt, maar dat kwam de film voor mij niet ten goede. Toch is het niet helemaal slecht.
Het grappigste moment is dan ook die scène waar Tom Ryan op de bank zit bij Oprah. Het originele moment is tenenkrommend, maar van deze scène kreeg ik een brede glimlach op mijn gezicht. Net als bij de scène tussen Dr. Phil en Shaquille O'Neal. Dit soort dingen maken de film de moeite waard. Ook met de dialogen tussen Cindy en Tom is niks mis. Cindy blijft lekker doen waar ze goed in is, en Tom is op sommige momenten zo grappig en onhandig dat je bijna plaatsvervangende schaamte krijgt.
Lekker popcornvertier en lachen om de herkenning van de films die vrij simpel te parodiëren zijn. Het persifleren blijft overduidelijk het uitgangspunt van deze film, en het is maar weer wachten op een nieuw deel.
Layla!
-
- 175 berichten
- 276 stemmen
Elk Scary Movie deel heeft wel een scene waar ik om moet huilen van het lachen.
Deze keer is het de scene waarin Cindy wordt rondgeleid in het Grudge huis en de Japanse man het haar van de plafond trekt en verstopt en het jongetje verdrinkt in de badkuip.
Dit deel is zoals elke Scary Movie; grof, droog, schuin en simpel. Niet veel nadenken, lekker over je heen laten komen. Hij heeft een paar een glimlachen op m'n gezicht getoverd wat voor een avondje vermaak heeft gezorgd.
Killer-Instinct
-
- 227 berichten
- 0 stemmen
Tja,dat het erg flauw is weet je al als je gaat kijken en ik ben zeker niet vies van deze films,maar je hebt toch het gevoel alles al eerder te hebben gezien.
Laat ik beginnen met een compliment en dat is dat de sets wel erg goed nagemaakt zijn..
Bij sommige sets lijkt het alsof ze dezelfde set gebruikt hebben van de films zelfs en dat is leuk en helpt wel bij grappen over de desbetreffende film.
Helaas volgen de flauwe grappen zo snel dat het gaat vervelen.
Die hoofdrolspeler(die me deed denken aan Clive Owen) is een beetje verkeerd gecast,lijkt niet echt een naturel komiek.
En de karakters uit de andere Scary Movie-films vervelen me ook,meer van hetzelfde.
Sommige grappen zijn wel leuk(zoals de Michael Jackson-grap of het begin met een slecht acterende Dr Phil,terwijl die toch echt zichzelf speelt) maar ook vooral veel mislukte grappen.
En het best lange The Village-gedeelte zaten al helemaal geen leuke grappen in.
Nuchter deze film kijken is eigenlijk niet aan te raden.
Lars Film
-
- 52 berichten
- 146 stemmen
Scary Movie 4, geweldig verhaal met een paar flinke geslaagde grappen.Over dit verhaal is over nagedacht en over de grappen ook, de cast is weer volledig terug (Anne Faris & Regina Hall & Craig Bierko en ook Leslie Nielsen) geweldig.Timing en tempo is wat minder somige scenes zijn ook niet het beste. 3,5*
Stu-Pot
-
- 3491 berichten
- 1189 stemmen
Halloween-avond op VT-4 en wat spelen ze? Scary Movie 4. Griezelen was het zeker maar op een andere manier. Scary Movie 4 een heel poosje geleden gezien maar toch nog eens van plan te herbekijken. Heb het volgehouden tot de Michael Jackson grap, nou ja poging tot... Weinig originaliteit, ook geen pogingen tot goede grappen, dramatische acteurs die zich blijkbaar zelf schamen dat ze in deze film zitten. 0.5*
naert
-
- 60 berichten
- 0 stemmen
komaan na de 3de scarymovie gaat het alleen maar bergaf de 1ste 3 blijven de beste
Butchers
-
- 201 berichten
- 341 stemmen
Vind wel dat er weinig horror in deze film zit. War Of The Worls, The Village zou ik niet echt horror films noemen. De film valt wel mee. Niet goed, niet slecht. Toch kijk ik meer Engelse humor/horrors dan Amerikaanse. Saw en The Grudge zijn denk ik de enige interessante films dat hier in zitten.
yeyo
-
- 6352 berichten
- 4615 stemmen
Ja dat zeiden ze 2 jaar geleden ook al. Ik betwijfel het of die film er eigenlijk wel komt.
melvddonk
-
- 3972 berichten
- 0 stemmen
Deze gisteravond gekeken met mijn vriend. Ik hou helemaal niet van dit soort films, maar mijn vriend is er gek op. Het is me dit keer alles meegevallen. Nog steeds is het niet echt mijn ding en hoop ik na ongeveer 45 minuten dat het afgelopen is, maar ik heb dit keer een aantal keer moeten lachen. Niet alle grappen zijn even leuk en sommige vind ik zelfs te flauw voor woorden, maar een aantal keer heb ik toch hard op moeten lachen. De film haalt het niet bij deel 1, die ik het vermakelijkst van de 3 vond, maar dit is best een geslaagde parodie.
De grap met Dr. Phil heb ik erg hard om kunnen lachen en Anna Faris is geboren voor dit soort rollen.
Stemverhoging van 1* naar 2*
Pre- en sequels

Scary Movie 5
2013
373 reacties

Scary Movie 3
2003
573 reacties

Scary Movie 2
2001
389 reacties

Scary Movie
2000
628 reacties
Het laatste nieuws

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie

Van 'The Lincoln Lawyer' tot aan 'Unfamiliar': alle nieuwe titels op streaming van deze week
Bekijk ook

Better Man
Biografie / Muziek, 2024
43 reacties

Radio
Drama / Biografie, 2003
89 reacties

The Princess and the Goblin
Animatie / Fantasy, 1991
5 reacties

Goal!
Drama / Sport, 2005
183 reacties

American Reunion
Komedie, 2012
332 reacties

Long Khong
Horror, 2005
40 reacties
Gerelateerde tags
spookhuisalien life-formriesen-ipod parodiecrude humorspookachtigspoofconflicthorror spoofbuitenaardse invasiefamiliehorror parody dumb blonde
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








