Genre: Komedie / Actie
Speelduur: 94 minuten
Alternatieve titel: The Mask 2: Son of the Mask
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland
Geregisseerd door: Lawrence Guterman
Met onder meer: Jamie Kennedy, Alan Cumming en Traylor Howard
IMDb beoordeling:
2,3 (62.031)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 21 april 2005
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Son of the Mask
"Who's next?"
Tim Avery wordt vader van een baby met bijzondere krachten. De baby heeft de krachten van het "Masker van Loki", een mythologisch object dat de gebruiker transformeert in een getikte vormveranderende alter ego. Wanneer Loki het masker terug wil, beginnen de problemen!
Externe links
Acteurs en actrices
Tim Avery
Loki
Tonya Avery
Jorge
Daniel Moss
Dr. Neuman
Museum Redneck
Alvey
Alvey
Museum Boy
Video's en trailers
Reviews & comments
darkjaap
-
- 926 berichten
- 535 stemmen
soms wel grappige scenes maar wel erg nep
had liever jim carrey in de hoofdrol gezien maar deze vond ik ook nog wel gaan geen topper soms \z0 slecht dat je gewon in slaap valt maar voor de jongere kijkers zou hij wel leuk zijn
2*
Mescaline
-
- 7089 berichten
- 3229 stemmen
Even 20min gekeken op tv.. puur uit nieuwschierigheid..
Deze film slaatecht nergens op.. slecht geacteerd en zelfs slechte special effects.. :S
Ikstem alleen als ik de hele film gezien heb dus stem ik nu niet..
moviefanatic
-
- 165 berichten
- 156 stemmen
Mijn god, wat is dit een waardeloze film zeg!! Ik had 'm al een keer eerder gezien maar nu lijkt het nog erger dan toen. Half 'gewone' film met werkelijk belachelijk acteerwerk en half animatiefilm (ook van niet al te beste kwaliteit). De combinatie werkt gewoon niet voor mij.
0.5 ** voor dit gedrocht, zeker in vergelijking met z'n hilarische voorganger (dankzij Jim Carrey)
matthijs_013
-
- 3631 berichten
- 5751 stemmen
Zó slecht waardoor het weer hilarisch wordt. Door de vele lachen dus toch nog dat extra puntje.
jimcarrey gek
-
- 412 berichten
- 395 stemmen
Nou ten eerste lijkt het wel een tekenfilm (mischien is het wel zo maar bij de mask 1 zag ik dat duidelijk niet) ze zeggen de dingen niet zo vet die hond vind ik ook wel best dom de man die hier the mask speel (niet loki maar de andere) is de slechtste opvolger van jim carrey die maar kan loki vind ik wel cool maar de rest viel bestt mee alleen het verhaal had beter gekund deel 1 vond ik een beter verhaal had hem slechter verwacht had zeker nioet verwacht dat het een tekenfilm zou zijn 2,5*
film master
-
- 144 berichten
- 0 stemmen
oh my god: slechtttttttttttttttttt.
wie deze film hoger dan 2 sterren geeft moet zich laten controleren.
Berniertje
-
- 84 berichten
- 304 stemmen
Soms wel grappig, maar het acteerwerk was flutflutflut, en de special effects waren gewoon slecht. Het enige grappige was die hond die dat kind wou opblazen. Voor de rest, heb hem niet afgekeken, viel gewoon in slaap
2.0*
Midnighttemptres
-
- 115 berichten
- 102 stemmen
belachelijk slecht, dit was gewoon een kwestie van geld proberen te verdienen omdat ze gewoon het geweldige succes van the mask wouden herhalen.
Jammer genoeg kan dit nooit zonder jim carrey hij heeft het gemaakt tot wat het is en dan moet je niet zo'n dom vervolg proberen te maken 9 jaar later.
the mask was geweldig en dan moet je er niks meer aan willen veranderen en er vanaf blijven!
0,5 omdat lager niet mogelijk is
dammit
-
- 234 berichten
- 93 stemmen
dit is een geweldige film (ugge ugge ik stik)
echt een piep film 1,5 sterren
GinolaEHV
-
- 2127 berichten
- 2611 stemmen
Soms wel leuk, meerendeel niet. Het is nog net niet een slap aftreksel van de classic The Mask.
2*
kArIzMa_Movie
-
- 1290 berichten
- 334 stemmen
Omwille van mijn neefjes heb ik deze film wel maarliefst drie keer moeten kijken.
Deze film wordt gezien als één van de slechtste ooit gemaakt. Ikzelf vond het op zich een leuk tussendoortje. Het is duidelijk geen hoogvlieger, maar om het nou de 'slechtste ooit gemaakt' te noemen ben ik het niet mee eens.
2,0*
Donkerwoud
-
- 8672 berichten
- 3944 stemmen
Irritant vervolg op ''The Mask'', die eerder op de zenuwen werkt dan op de lachspieren.
Het enige positieve is dat de speciale effecten op zich wel in orde zijn. Maar wat heb je daar aan in een komedie die pertinent de plank misslaat met zijn waardeloze non-humor?!
Berniertje
-
- 84 berichten
- 304 stemmen
Nog eens een stuk herkeken, ik verlaag mijn stem naar 1,5. Vindt een 2 nog te hoog voor dit laagstandje..
nachtgekko
-
- 39 berichten
- 36 stemmen
ik vond het echt een superdepuperknetterfantastische film, ik wou dat ik mijn brein kon reformatten zodat ik me deze onzin nooit meer kan herinneren 
Arbil
-
- 208 berichten
- 771 stemmen
alles maar echt ALLES wat een film slecht maakt zit hier in.
dit is de slechtse film die ik tot nu toe heb gezien.
deze film is zo slecht dat ik hoofdpijn heb nu
Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Aargh, ik heb mijn portie films uit de bottom top 100 wel weer gehad voor dit jaar. Wat een irriterend stuk ellende, dat geen enkele humor bevat en waarbij de SFX even gaaf zijn als het bezichtigen van doodgeslagen bier. Het sneue is dat 84 miljoen dollars aan budget hiertegenaan gesmeten is. Er zijn leukere dingen te doen met zulke geldbedragen 
cel
-
- 87 berichten
- 0 stemmen
Wat een slechte film.
Na 10 minuten kon je de film al afzetten van kwaadheid / verveling noem maar op.
De special effects zijn laagste van de plank. de manier waarop de karakters in the mask veranderen na het opzetten van het welbekende masker is gewoon zeer slecht. Vooral de scene in de auto waarna hij naar een feest gaat.
Ook al noemt men het een komedie. Ik heb in deze nog nooit zoveel gelachen. De tranen liepen mij over de wangen. Tranen van geluk toen die afgelopen was (sarcastisch bedoeld). Er zaten namelijk echt heel weinig (goede) grappen in die echt leuk overkwamen.
En dan maar niet te beginnen over de ZEER SLECHTE acteerwerken van de cast, onder andere het ergste van Jamie Kennedy. hij was echt heel slecht met zijn (grappig proberend zijn) rol
Dit is gewoon verspilling van $40,534,165.
Helaas kan ik niet lager geven dan een *0,5. (daarom dan maar een hele lage 0,5)
Deze film verdiend het om direct verbrand te worden.
playah26
-
- 190 berichten
- 782 stemmen
Deel 1 was geweldig jaren terug (mede door jim carrey natuurlijk), maar deel 2 is een film waar je bijna spontaan van gaat braken zo slecht.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ik vond eigenlijk alleen Alan Cumming wel grappig, Jamie Kennedy was zeer irritant. Hij was inderdaad wel slecht maar minder slecht dan ik verwachtte.
maerk
-
- 4249 berichten
- 2702 stemmen
The Mask zonder Jim Carrey is The Mask niet meer.
Saai vervolg op het leuke The Mask waar Jim Carrey lekker los kon gaan. Nu is de humor een stuk kinderachtiger, van alle grappen is er maar een handvol echt leuk. De felle kleuren, CGI die nog ok is en het passende camerawerk weerhouden me ervan om een 1* te geven.
1,5*
K@i
-
- 899 berichten
- 0 stemmen
De eerste deel was Entertaiment pure klase !
Dit tweede deel was pure rotzooi van de bovenste plank !
0'5 zou nog teveel eer zijn !
Nomak
-
- 11634 berichten
- 0 stemmen
De eerste was echt een stuk slechter dan deze. Hier waren veel meer doldwaze scenes om te lachen.
elmo4ever
-
- 132 berichten
- 380 stemmen
hij staat terecht in de flop 100 ze haDDEN geen 2e moeten maken maar ik heb me best vermaakt.
1,5*
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
had hem eens gehuurd. Stond er op het hoesje jim carrey, en volgens mij zelf ook in de film 
Pre- en sequels

The Mask
1994
364 reacties
Het laatste nieuws

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'

Top 10 van Netflix: déze tien films worden nu goed bekeken
Bekijk ook

Father Soldier Son
Documentaire / Oorlog, 2020
5 reacties

Simon Birch
Drama / Komedie, 1998
40 reacties

Ring of the Nibelungs
Drama / Fantasy, 2004
91 reacties

The Mask
Komedie / Fantasy, 1994
364 reacties

The Last Mimzy
Avontuur / Drama, 2007
99 reacties

Pinocchio
Drama / Fantasy, 2008
3 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






