• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.141 gebruikers
  • 9.380.004 stemmen
Avatar
 
banner banner

Home Alone 4 (2002)

Familie / Komedie | 83 minuten
1,30 1.194 stemmen

Genre: Familie / Komedie

Speelduur: 83 minuten

Alternatieve titels: Home Alone: Taking Back the House / Home Alone IV

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Rod Daniel

Met onder meer: Mike Weinberg, French Stewart en Jason Beghe

IMDb beoordeling: 2,6 (43.673)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Home Alone 4

"Bigger house. Badder baddies. Bigger and better laughs."

De ouders van Kevin McCallister zijn ondertussen gescheiden, en Kevin besluit om de kerstvakantie in de villa van Nathalie, de nieuwe vriendin van zijn vader, door te brengen. Op kerstavond wordt er echter in de villa ingebroken door de gangsters Marv en Vera.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kevin McCallister

Peter McCallister

Kate McCallister

Marv Merchants

Megan McCallister

Buzz McCallister

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van -M-

-M-

  • 80 berichten
  • 66 stemmen

Het is niet leuk meer.

Voor de moeite 1*


avatar van JustMike

JustMike

  • 3218 berichten
  • 751 stemmen

Wat slecht is deze!

Ik heb op mijn hand getelt wat ik goede grappen vond. 0 Nou, dit is gewoon te slecht voor woorden.

Ja, werkelijk. Wat voor woorden zijn er om dit uit te leggen.

-Slecht

-Saai

-Overdreven

-Acteerprestaties bestaan hier niet

-Slaapfilm

-Schande

-Gestrand in Hell

Als je home alone leuk vind, bespaar je de moeite om deze te kijken, blijf bij deel 1 + 2. Vooral deel 1, dat zijn de tijden die je moet onthouden, niet deze. Vergeet deze, vergeet deel 3. Laat het van je afstromen en voel de rust in je. Hou die rust vast, en de beste manier om dat vol te houden is om niet deze film te kijken.

0.5


avatar van DonPeliculón

DonPeliculón

  • 775 berichten
  • 980 stemmen

Deze film is bijna een belediging voor de eerdere delen, vooral voor de eerste twee.

Ten eerste is Kevin nooit echt 'home alone'. Ten tweede wordt het ongelooflijk ongeloofwaardig gebracht. En ten derde is er nergens de sfeer van de eerste twee delen te bekennen. Sowieso ontstaat er nergens het gevoel dat het echt kerstmis is.

De cast is weinig bijzonder, de twee boeven zijn zelfs dramatisch slecht. Enige lichtpuntje vond ik Erick Avari als de butler, hij zette een leuke rol neer. Soms deed hij me door zijn stem en zijn expressie een beetje denken aan Alan Rickman in de Harry Potter-films. De scènes waarin hij speelde waren de betere.

Echte humor is nergens te bekennen, op wat simpele slapstick-momenten na. Het verhaal stelt niets voor en het blijft allemaal erg oppervlakkig. Nee, dit is absoluut geen goede film.


avatar van Filmbuff97

Filmbuff97

  • 159 berichten
  • 16 stemmen

GAD-VER-DAMME!!!

Wie wil er nou geld uitgeven Voor zo'n Lelijk Stuk uit Filmprostitutie?!

Integendeel, Toen de makers Daniel Stern Vroegen of hij aan de film mee wou doen, Noemde hij de film: ''An Insult, Totall Garbidge!'' (Vertaling; Een belediging, Totale Troep!).

Maar dus, Waar moet ik in Hemelsnaam beginnen???

Ah, te eerste: De Extreem Foute casting, Waren de maakers aan XTC Ofzo toen ze gingen Casten? Dat joch dat kevin speelt is overduidenlijk niet kevin, en de Moeder/Vader lijken ook nergens op! Ook, de ''Dieven'' lijken nergens op. Marv is plots veel slimmer (Heeft hij niet genoeg hersencellen verloren na al die klappen op zijn kop uit deel 1 &2?) en in plaats van die andere lul hebben we nu een irritant kreng genaamd vera. Ze zijn samen echt het meest pijnlijkste duo ooit!

ten 2de; het verhaal.

Het verhaal is echt stupide. Kevin's Ouders zij gescheiden (Gelukkig!)en nu is zijn vader met een andere Chick. Ook, die ''Kevin'' weet dat zijn moeder een Bitch is, en dus gaaat ze naar de andere (Naam eventjes kwijt!). Maar dus, zij Moet per sé de hele tijd weg, En Kevin weet dat de ''dieven'' het op het uis gemunt hebben. DAT KIND IS NIET EENS ''HOME ALONE'', MAAR ENKEL VOOR EEN PAAR UUR!!!

Ten 3de, De Vallen.

''Kevin'' zet maar 2 (!) Vallen neer! De rest is geimproviseerd. Als voorbeeld, kevin zorgt ervoor dat dar Marv's hoofd tussen een keukenlift zit. Jammer dat 'ie niet onhoofd word, zoals in De Lift (1983)

Voor een film met de titel ''home alone'' Verwacht je veel meer!

4de; Plotconnecties, Acteerwerk, Etc.

Kevin's heeft nu maar 1 broer en 1 zus. Wat is er in hemelsnaam met de andere familieleden gebeurt? Omgekomen in een Vliegtugongenlijk op weg naar huis?

De Opening Credits zij ook slecht. Ze hebben niet eens de Home Alone Jingle Gebruikt! In Plaats van Uiterst goekope CGI met een kartonslechte kerstjingle die je bij een fopschop kan kopen. Past helemmal niet bij home alone!


Het Acteerwerk is echt te slecht om omschreven te worden!

Het dialoog is ook debiel. Als Kevin Ze probeert te overtuigen dat Marv en vera Op het huis af zijn, komt het over als een 6 jarige zegt ''Pa, Ma, John candy wil niet vanonder mijn bed komen!''

In Conclusie; VRESENLIJK!

The Asylum maakt betere films dan dit!

Deze film hoor echt vertoont te worden op ''De Nacht van de Wansmaak''. Hoort daar echt terrecht!

Na het kijken van deze film kreeg ik een zenuwzinking!

BURN IN HELL!!


avatar van roedanie

roedanie

  • 6 berichten
  • 3 stemmen

Kan het nog slechter?

Tsjonge jonge, wat een flop


avatar van MyOwnStyle

MyOwnStyle

  • 536 berichten
  • 1 stemmen

Na twee leuke en grappige eerste delen en een redelijk derde deel, is dit toch wel echt een flop...


avatar van kalehein

kalehein

  • 254 berichten
  • 255 stemmen

Is er werkelijk waar een 4e deel?


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

Hebben ze dat jongetje serieus Kevin McCallister genoemd? Wat een grap!

Ben eigenlijk wel benieuwd hoe slecht deze is.


avatar van m1chel

m1chel

  • 1948 berichten
  • 499 stemmen

Het was al lang geleden, maar ik heb hem net moeten kijken met mijn zoontje van 7. Eigenlijk ging hij nog wel, hij zat slechter in mijn geheugen dan dat hij was. 2*


avatar van Filmbuff97

Filmbuff97

  • 159 berichten
  • 16 stemmen

brabusRUS schreef:

Hebben ze dat jongetje serieus Kevin McCallister genoemd? Wat een grap!

Ben eigenlijk wel benieuwd hoe slecht deze is.

Ik geef je advies: sla over, ook als je van slechte films houd.


avatar van galaxydriver32

galaxydriver32

  • 1122 berichten
  • 361 stemmen

dit is namaak van de eerste twee geloof ik


avatar van playah26

playah26

  • 190 berichten
  • 782 stemmen

Weer een film die op de successen van de vorige delen wil mee scoren, slaat helaas de plank volledig mis.

1,0*


avatar van Tall man

Tall man

  • 289 berichten
  • 1049 stemmen

na 2 delen was de formule al op maar na dit 4de deel kom je helemaal van een koude kermis thuis.

echt alles is slecht aan deze film. toen ik 7 was en hem keek vond ik die dieven al overdreven en ook de rest is gewoon rampzalig. Meer over deze film kan je niet zeggen.

het is dat een 0,5 het laagste is want...

*0,5


avatar van rubenvanb

rubenvanb

  • 31 berichten
  • 35 stemmen

he bah ,wat een troep!!


avatar van The Beast

The Beast

  • 182 berichten
  • 142 stemmen

Een draak van een film, de Home Alone films zijn sowiso al veel te ver uitgemolken, ook de nieuwe "kevin" is een blunder, en verziekt dus deze film.

Het doet daarom dus ook gewoon pijn dat de Home Alone films ELKE kerst worden uitgezonden, terwijl er meer dan genoeg leuke kerstfilms zijn, want deze worden zo wel heel saai.

zit te twijfelen tussen 0,5 en 1, denk dat ik maar voor de 1 ga omdat er toch wel wat leuke momenten inzitten, maar kan ZEKER niet tippen aan bijv deel 1


avatar van moviemike

moviemike

  • 1309 berichten
  • 5775 stemmen

Er is een deel 5 uitgebracht!


avatar van riefenstahl

riefenstahl

  • 465 berichten
  • 397 stemmen

The producers had hoped that this movie would lead to a Home Alone TV series, and several of the main cast members had clauses in their contracts that would have bought them back for such a series. This movie failed to perform up to expectations in the ratings, though, and the series never went ahead.

NO SHIT


avatar van Eric001

Eric001

  • 247 berichten
  • 2719 stemmen

slappe zeik film


avatar van tommykonijn

tommykonijn

  • 5143 berichten
  • 2358 stemmen

Gisteren weer de eerste helft van deze film gezien en wat blijft het toch slecht! Het acteerwerk is lachwekkend. De namen van de personages uit de eerste films worden weer gebruikt, alleen zijn Kevin en Buzz een stuk jonger als in de tweede film en de rest van alle personages (het gezin van uncle Frank etc.) zitten er niet in. De ouders zijn gescheiden.. en dan nog Marv; French Stewart mag nog niet eens in de schaduw van Daniel Stern staan. Het matige Home Alone 3 lijkt een meesterwerk in vergelijk met deze film.


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1632 stemmen

Ooit een keer gezien, maar kon er niet veel meer van herinneren dus pas geleden herkeken, maar wat een verschrikkelijke film. De personages kloppen gewoon totaal niet, het speelt zich een hele tijd later af na de gebeurtenissen uit deel 1 en Buzz is opeens dun en veel jonger geworden. Wat een affluiting. Het hele verhaal slaat nergens op en het draait alleen maar over het logeerpartijtje bij zijn vader en zijn nieuwe vriendin. Je kan het niet eens meer Home Alone noemen. Het is totaal anders en bovendien is hij nauwelijks Home Alone. Ook ik miste de leuke valletjes uit de eerdere delen. Er zaten nauwelijks valstrikken in. En het jongetje ''Kevin'' was ontzettend slap en irritant. Terwijl deel 3 nog wel aardig is, is dit deel een ramp.

0,5*


avatar van Gwen80

Gwen80

  • 226 berichten
  • 521 stemmen

Ik vraag me af wat die 'acteurs', met name het jochie dat Kevin speelde, nu achteraf terugkijkend op deze film ervan denkt? Schaamt hij zich? Vond hij het zelf een goede film en nog steeds? En leest hij al het slechte commentaar? Ja, hier dan niet maar op andere sites? Of vinden ze deze film in zijn eigen land wel goed?

Ik vond de film op zich nog wel redelijk meevallen als je het los zou zien van de Home alone reeks, en puur als kinderfilm, maar het is natuurlijk zeker geen goede film.


avatar van LuukRamaker

LuukRamaker

  • 2020 berichten
  • 925 stemmen

Home Alone 4 is te veel van het goede en de druppel die de badkamer deed overlopen was er bij mij een op een gloeiende plaat. Het wordt er namelijk niet beter op. Alles wordt nog een keer over een andere boeg gegooid en er wordt geprobeerd om er nogmaals wat van te maken. Dit keer is het de vraag of geld nu wel of niet gelukkig maakt en het zal nog geen vijf jaar geleden zijn dat ik mij de ogen uitkeek naar al die mooie spulletjes en dure apparaten, maar achteraf was dat gewoon goedkoop scoren want voor de rest valt er eigenlijk maar weinig te genieten van deze armzalige poging tot succes.


avatar van the new guy

the new guy

  • 1731 berichten
  • 1591 stemmen

Een schande van een film.


avatar van Bantavoer

Bantavoer

  • 292 berichten
  • 0 stemmen

De eerste keer dat ik deze film zag, dacht ik: wtf kijk ik naar? Slechte acteerprestaties. Zonde van het geld. Deel 3 ging nog, maar dit slaat echt alles. Alleen de butler ging nog, maar de slechteriken. Konden ze geen betere vinden? En dan is er ook nog deel 5. Hoewel die wel beter is dan deel 4, maar haal het echt niet bij de eerste twee delen.


avatar van Ravio

Ravio

  • 59 berichten
  • 195 stemmen

De aller aller allerslechtste film die ik OOIT gezien heb!! Wat een gruwel!! Een regelrechte belediging ten aanzien van deel 1 en 2! 3 was ook al hopeloos!!


avatar van Reg29

Reg29

  • 86 berichten
  • 219 stemmen

Gelijk doorverkocht aan tweede hands winkel....0 punt!


avatar van Fade.

Fade.

  • 6 berichten
  • 16 stemmen

JustMike schreef:

Wat slecht is deze!

Ik heb op mijn hand getelt wat ik goede grappen vond. 0 Nou, dit is gewoon te slecht voor woorden.

Ja, werkelijk. Wat voor woorden zijn er om dit uit te leggen.

-Slecht

-Saai

-Overdreven

-Acteerprestaties bestaan hier niet

-Slaapfilm

-Schande

-Gestrand in Hell

Als je home alone leuk vind, bespaar je de moeite om deze te kijken, blijf bij deel 1 + 2. Vooral deel 1, dat zijn de tijden die je moet onthouden, niet deze. Vergeet deze, vergeet deel 3. Laat het van je afstromen en voel de rust in je. Hou die rust vast, en de beste manier om dat vol te houden is om niet deze film te kijken.

0.5

Mooier had ik het niet kunnen verwoorden. Éen van de slechtste films die ik ooit heb gezien.


avatar van ipman-99

ipman-99

  • 1250 berichten
  • 0 stemmen

"I knew this was gonna be the best Christmas ever.." ... " !!!

Vermakelijk bij de feestdagen (Heropfrissing) !!! 'Home Alone 4' is vermaak

met het verstand op nul.

Uiteraard hebben we het allemaal al eens eerder gezien ... en is dit de zoveelste

herkauwing in het genre ! Op veel sites wordt deze film met de grond gelijk gemaakt ...

maar daar doe ik niet aan mee; omdat het genoeg vermaakt in wat het moet vermaken !

Soms beter een herkauwde mindere versie die toch nog op bepaalde accenten weet te scoren.

De boeven zijn uiteraard weer oerdom en onze 'kleine ' Kevin is uiteraard weer

de meerdere in zijn valstrikken ! Niks nieuws meer onder de zon ... maar best nog fijn

om deze weer eens aan een heropfrissing te onderwerpen.


avatar van BloodBrothers

BloodBrothers

  • 33 berichten
  • 242 stemmen

Deze film heeft dus totaal niks meer met Home Alone te maken. I, II en III gingen er bij nog wel in, maar dit is een afdankertje. Vreselijk! Verder ook geen woorden aan vuil te maken, gewoon verschrikkelijk!


avatar van Binky500

Binky500

  • 9 berichten
  • 0 stemmen

Alle home alone film vind ik echt vreselijk, maar dit vond ik de beste?