• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.141 gebruikers
  • 9.380.080 stemmen
Avatar
 
banner banner

Feestje! (2004)

Komedie / Romantiek | 95 minuten
1,58 459 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Ruud van Hemert

Met onder meer: Antonie Kamerling, Daphne Bunskoek en Beau van Erven Dorens

IMDb beoordeling: 4,4 (443)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 12 februari 2004

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Feestje!

Thijs (Antonie Kamerling) en Ben (Beau van Erven Dorens) zijn onafscheidelijke vrienden, die continu achter de vrouwen aanzitten. Stelletjes zijn verboden, saai. "One night stands zijn de toekomst!" Totdat Ben zo verliefd wordt dat hij gaat trouwen. Thijs voelt zich in de steek gelaten, door zijn beste vriend verraden. Als die beste vriend hem dan ook nog eens vraagt om getuige te zijn en de bruiloft te organiseren, grijpt Thijs zijn kans om de boel goed op stelten te zetten.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van moviefreak#1

moviefreak#1

  • 14390 berichten
  • 25163 stemmen

Laat je niet afleiden, geef alles desnoods betalen we bij (copyright Bert Visscher)


avatar van Isabella

Isabella

  • 8 berichten
  • 22 stemmen

Ik moet van mezelf altijd naar alle NL producties, (niet van het kaliber Pipo en de P-P-Parelridder) alleen al om het initiatief te steunen. Maar ze maken me het wel erg moeilijk als Chantal Janzen overal maar opduikt... Dus denk dat ik dit feestje ook maar skip.


avatar van Ericinho

Ericinho

  • 264 berichten
  • 626 stemmen

het is wachten op de eerste opmerking met de filmtitel en 'katerig gevoel'...


Isabella schreef:

Maar ze maken me het wel erg moeilijk als Chantal Janzen overal maar opduikt... Dus denk dat ik dit feestje ook maar skip.

Mwa... Chantal vind ik een typisch geval van "goede actrice die nog geen goede rol aangeboden heeft gekregen". Ik denk dat er veel meer in dat meisje (sorry, jonge vrouw) zit dan we tot nu toe hebben gezien.


avatar van boogie

boogie

  • 6 berichten
  • 2 stemmen

ik word liever niet op dit feestje uitgenodigd..


avatar van reulbat4

reulbat4

  • 49 berichten
  • 58 stemmen

Grappig he, het feit dat ik gewoon al weet dat deze film een boutfilm is, zonder 'm gezien te hebben is best grappig.


avatar van Webby

Webby

  • 861 berichten
  • 846 stemmen

Isabella schreef:

Maar ze maken me het wel erg moeilijk als Chantal Janzen overal maar opduikt...

Tja... ik denk dat De Dominee ook klote gaat worden door haar... jammer


avatar van nighthawk

nighthawk

  • 11 berichten
  • 0 stemmen

Zeker allemaal nooit student geweest???

Ben zelf nog niet geweest, maar sta er wel open voor. Met Costa en Volle Maan voel ik totaal geen affiniteit omdat de doelgroep daarvan tussen de 18 en de 22 ligt, maar ´Feestje´ een leuke parodie is op de ´typische´ student zoals ´shouf shouf habibi´ een parodie is op de typisch marokkaan (of was het Turk? ) waar de vooroordelen nog eens lekker cynisch uitvergroot worden, dan ben ik er wel voor te porren....


avatar van baxter

baxter

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

haha,

k was bij toeval vanavond bij de premiere...vage zooi :S

eh jah pa leuke grapjes,

-kuteinde

-slecht acteerwerk vooral dapne binskoek en bo erven (niet normaal, gewoon lachwekkend dus)

maargoed echt zo n vrouwenfilmpje met die romatische elementen erin he.


avatar van Ramon K

Ramon K

  • 13575 berichten
  • 0 stemmen

dapne binskoek, bo erven? Gaan we nu zelfs namen afkorten?


avatar van tovenaar

tovenaar

  • 6723 berichten
  • 0 stemmen

Zo's dt Ramn K!


avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3282 stemmen

J krp g kn gk?


avatar van Menni

Menni

  • 1762 berichten
  • 0 stemmen

baxter schreef:

romatische elementen

Die namen wist ik nog wel te reconstrueren, maar wat 'ie hiermee bedoelt..? Als er een 't' mist, ben ik zeer benieuwd!


avatar van Willem-Jan

Willem-Jan

  • 133 berichten
  • 107 stemmen

Ow jah ik draaf misschien wel ietwat door in mijn gruwlijk negatieve opinie over deze film; Ik wordt al misselijk zodra ik dat hoofd van Kamerling aanschouw.

Nog een misselijkmakende factor is de onmiskenbare overeenkomst van deze filmposter met die van Costa... :s


avatar van Zelva

Zelva

  • 2188 berichten
  • 2702 stemmen

Een Ruud van Hemert film

Wat een vreselijk anglicisme zeg.


avatar van Zombie McGruder

Zombie McGruder

  • 353 berichten
  • 64 stemmen

Aiaiai... het lijkt er sterk op dat we na Fighting Fish nu alweer de tweede zeperd van vaderlandse bodem binnen hebben met Ruud van Hemerts Feestje! Een greep uit de recensies:

"Het vederlichte en thematisch verwante Liever Verliefd wordt met terugwerkende kracht een meesterwerk na het zien van deze ellende." - Nu.nl

"Het resultaat is een onsamenhangende, onlogische film, die via allerhande chaotische omwegen naar het voorspelbare eind hobbelt." - Cinema.nl / Volkskrant

"... wat een oubollige wereld (..) hoe puberaler, hoe geestiger" - Het Parool

" 't Levert een pijnlijke vertoning op: oubollige verzinsels van een zestigjarige over twintigjarigen, gespeeld door ruim dertigjarigen. Met de verplichte homovriend, de eigentijdse lesbische zoen en het multiculti-sausje. 't Is allemaal veel te dik en veel te dun." - De Telegraaf

"Regisseur Ruud van Hemert dacht: dit moet opgeleukt! Dus krijgen we gooien-met-eten-slapstick, pijnlijke bijrollen van Roeland Fernhout als oppernicht, en al te gemakkelijke grappen over Limburgers en de Gooise upperclass" - NRC

Voorzichtige conclusie: het zal wel weer een hit worden .


avatar van kos

kos

  • 46702 berichten
  • 8857 stemmen

Zelva schreef:

(quote)

Bwahahaha...wat een afgang.


avatar van RolfWolf

RolfWolf

  • 1016 berichten
  • 1230 stemmen

Zombie McGruder schreef:

Aiaiai... het lijkt er sterk op dat we na Fighting Fish nu alweer de tweede zeperd van vaderlandse bodem binnen hebben met Ruud van Hemerts Feestje! Een greep uit de recensies:

........

Voorzichtige conclusie: het zal wel weer een hit worden .

Dat vermoeden hebben de hoofdrolspelers Antonie Kamerling en Beau van Erven Dorens kennelijk ook. "Wij hopen op een slechte recensie", zeiden ze na de première. "Dat is de beste garantie voor een kaskraker." Ze kunnen dus tevreden zijn.


avatar van ROOSKY

ROOSKY

  • 29923 berichten
  • 7961 stemmen

Tjongejonge wat een ontzettend slechte film zeg. Meest ergerlijk was het acteerwerk van beide mannelijke hoofdrolspelers. Dieptepunt was Antonie Kamerling, dat die vent nog rollen krijgt aangeboden is een klein, nee, een groot wonder. Elke tekst die die vent uitkraamt mist elke overtuiging. Beau neemt zichzelf tenminste vast niet serieus als acteur, maar Kamerling heeft hierin zelfs nog Hollywoodambities. Ze houden er nog net geen papiertje bij waarvan ze hun tekst voorlezen. Geen 1 keer gelachen en het mooiste moment was dat ik naar de wc moest.

1 ster voor Daphne Bunskoek, die nog enigszins te pruimen was


avatar van Wouter

Wouter

  • 18720 berichten
  • 3085 stemmen

Eerste dag was slecht qua aantal bezoekers, hoorde ik.


avatar van Quido

Quido

  • 14649 berichten
  • 6106 stemmen

HET ZURE HARINGEN RAPPORT: Feestje!

Recensies: 21

Positief: 4

Negatief: 17

Gemiddeld: 0

Score: 19.05%

Consensus: Rotte Vis

Bron: Oene Kummer.


avatar van mdj

mdj

  • 264 berichten
  • 490 stemmen

Waarom ga je naar een film met Antonie Kamerling als je weet dat hij niet kan acteren? Tja, je bent NL-filmadept of je bent het niet en dan moet je zo'n film toch eerst zelf zien voor erover te oordelen. Het begin en het eind is wel apart met Noach erin verwerkt. Gelachen heb ik niet (itt de andere twee (!) bezoekers), wat ontzettend veel cliché's en dan dat huis voor moeilijk opvoedbare jongeren nog. Een lichtpuntje: beter dan Volle Maan!


avatar van RolfWolf

RolfWolf

  • 1016 berichten
  • 1230 stemmen

Misschien kan xxxxxbbbbb uitleggen waarom hij of zij deze film 5 sterren geeft?


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Er bestaan ook Costa liefhebbers. Dus waarom niet.


avatar van RolfWolf

RolfWolf

  • 1016 berichten
  • 1230 stemmen

kappeuter schreef:

Er bestaan ook Costa liefhebbers. Dus waarom niet.

Ik vind het verschil met de overige beoordelingen nogal groot en dat wekt mijn nieuwsgierigheid. Schijnbaar hebben we hier te maken met een uiterst controversiële film.


avatar van pjotr

pjotr

  • 2672 berichten
  • 2781 stemmen

Denk je?


avatar van Stephan

Stephan

  • 7890 berichten
  • 1387 stemmen

RolfWolf schreef:

(quote)

Ik vind het verschil met de overige beoordelingen nogal groot en dat wekt mijn nieuwsgierigheid. Schijnbaar hebben we hier te maken met een uiterst controversiële film.

Schijnbaar is hier het sleutelwoord...


avatar van RolfWolf

RolfWolf

  • 1016 berichten
  • 1230 stemmen

Stephan schreef:

(quote)

Schijnbaar is hier het sleutelwoord...

'Feestje!', de meest omstreden film sinds Pasolini's 'Salo'...! Gaat dat zien, en oordeel zelf!


avatar van Nouseforaname

Nouseforaname

  • 231 berichten
  • 155 stemmen

waarom doen ze in deze film nou zo ingewikkeld??? ze hadden het allemaal ontzettend simpel in elkaar kunnen zetten


avatar van pascal83

pascal83

  • 2736 berichten
  • 2480 stemmen

Nouseforaname schreef:

waarom doen ze in deze film nou zo ingewikkeld??? ze hadden het allemaal ontzettend simpel in elkaar kunnen zetten

Wat was er zo ingewikkeld aan?

Kan me niet voorstellen dat je na afloop van deze film met vragen zit (inhoudelijk tenminste, ieder weldenkend mens zou zich immers (moeten) afvragen hoe hij zijn tijd zo gigantisch heeft kunnen verprutsen met het bekijken van deze film).