• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.467 films
  • 12.237 series
  • 34.024 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.133 gebruikers
  • 9.379.193 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Punisher (2004)

Actie / Thriller | 123 minuten / 133 minuten (extended cut)
3,12 1.693 stemmen

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 123 minuten / 133 minuten (extended cut)

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland

Geregisseerd door: Jonathan Hensleigh

Met onder meer: Thomas Jane, John Travolta en Rebecca Romijn

IMDb beoordeling: 6,4 (179.304)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 23 september 2004

Plot The Punisher

"There is no justice, there is only revenge."

FBI-agent Frank Castle stopt met zijn gevaarlijke undercover-werk en begint een normaal leven met zijn vrouw, zijn zoon en een kantoorjob. Zijn leven wordt echter verstoord wanneer zijn familie wordt afgeslacht door gangsters die retributie zoeken voor hetgeen Frank in zijn laatste undercoverklus gedaan heeft. Het is nu aan Frank om op wraak uit te gaan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Frank Castle / The Punisher

Howard Saint

Quentin Glass

Frank Castle, Sr.

Livia Saint

Specker Dave

Maria Castle

Bobby Saint/ John Saint

Mickey Duka

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van hellblazer93

hellblazer93

  • 650 berichten
  • 924 stemmen

Viel me enorm tegen. Ik had een brute, shockerende wraakfilm verwacht, maar het viel allemaal smerig tegen. Het kon me maar half boeien en ik vond de film pas op het laatst leuk, toen Tom 'The Punisher' Jane met pijl en boog infiltreerde in John 'The Saint' Travolta's villa.

Matige film en het acteerwerk viel me ook nogal tegen. Wel leuk was de eindscene toen Frank op de parkeerplaats die auto's liet ontploffen in de vorm van zijn logo.


avatar van nino120

nino120

  • 25 berichten
  • 25 stemmen

ik begrijp niet dat deze film geen 4 heeft gehaald op deze site het is een leuke actie film met een goed verhaal.


avatar van Rutte

Rutte

  • 243 berichten
  • 228 stemmen

Een film met een flinke dosis amusement.

Het begint allemaal vrij serieus als de hoofdrolspeler z'n familie verliest, maar daarna komt de vaart er goed in met enkele uitstekende aktiescenes, en richting einde een behoorlijk komische vechtscene met een lompe, flink uit de kluiten gewassen Rus, om vervolgens explosief te eindigen.

Een minpuntje vond ik persoonlijk Travolta: als bad guy vond ik 'm ietwat fout gecast, maar toch zet ie z'n rol prima neer.

Als je sommige dingen met een flinke pot zout neemt, dan hou je verder gewoon een leuke aktiefilm over met een vrij hoge amusementswaarde,en daarom kan ik 'm iedere aktie liefhebber absoluut aanraden.

Dikke 4 sterren....


avatar van Littlewouter

Littlewouter

  • 71 berichten
  • 389 stemmen

Mooie film maar het einde was enorm waardeloos.

Ik heb veel marvel verhalen gelezen en dit verhaal komt totaal niet overeen met de strips van marvel , ik moet het andere deel uit 89 nog kijken deze lijkt mij veel spectaculairder.


avatar van guylopez93

guylopez93

  • 596 berichten
  • 1731 stemmen

wel een vette actie film

goed geacteerd, realistische actiescenes en vette wapens

3,5*


avatar van ezra1971

ezra1971

  • 185 berichten
  • 93 stemmen

Zeer vermakelijke film, met betere acteurs dan in de prent met Lundgren. Bovendien is Jane iemand die WEL kan acteren. Leuke actie met een aantal spectaculaire momenten, verveelt niet.


avatar van SubzeroX

SubzeroX

  • 153 berichten
  • 197 stemmen

'n leuke actie film om niet snel te vergeten

zeker John Travolta valt niet tegen terwijl ik niet echt 'n grote fan van hem ben, maar in deze film laat hij zien dat 't ook met hem 'n leuke film kan worden

Thomas Jane doet het ook erg goed


avatar van Rich_B

Rich_B

  • 15 berichten
  • 44 stemmen

Wat een verhaal zit in deze film zeg !

Vooral het eerste gedeelte waarin zijn famillie word uitgemoord blijft zielig !


avatar van Bart Simpson

Bart Simpson

  • 2153 berichten
  • 0 stemmen

Ik heb net deze film gekeken. Een heel erg goede actiefilm, verveeld geen moment. Ik snap de score voor deze film dan ook écht niet.

Deze film is veel beter dan de meeste actiefilms (zelfs die van nu).

Het einde heeft veel weg van Scarface.

Een dikke 4.0*


avatar van MarcieMarc

MarcieMarc

  • 109 berichten
  • 0 stemmen

Vettt vettt....vond het vooral goed inelkaar gezet hoe.uhhhhh iemand in iemands hoofd gaat om het zo ff te zeggen .., zonder wat te verklappen..


avatar van aburex

aburex

  • 843 berichten
  • 2189 stemmen

Geweldig goed gemaakt actiefilm met nog een goed verhaal ook. Travolta als slechterik is verbluffend en ook Thomas Jane zet een goede rol neer. Heb me een avond goed geamuseerd; ga hem zeker nog eens zien.

Dikke 5*


avatar van confucius

confucius

  • 186 berichten
  • 0 stemmen

... wapendeal! Plots ...50 auto´s én een geluidloze helicopter!! Niemand had die horen aankomen. En zo gaat dat de hele film maar door. Dit vehikel kun je nauwelijks een thriller noemen.

Een beetje cynicus zou het als volgt omschrijven: prachtig toch hoe een hele familie wordt uitgemoord, puur ballet die slachting. Mooie film ook!! De wijze waarop de (schijn) dode wraak nam was een hoogtepunt op cinematografisch vlak. God, wat moet die Punisher van zijn familie hebben gehouden. Confucius deed ook zijn zegje:

"Met een beetje sadisme in je, kun je best genieten van deze darmtransportfilm." Ik haat zulke smerigheid.


avatar van MuchTheSame

MuchTheSame

  • 219 berichten
  • 388 stemmen

FixX schreef:

Dolf Lundgren heeft de Punisher beter gespeelt

zijn Quotes waren donkerder en kwamen beter over als de Punisher in het comic verhaal

al om al geef mij Lundgren maar

deze film mist dat donkere dat kwade van the Punisher

jammer maar deze remake vind ik drie x niks

Moet je Punisher: War Zone gaan kijken, die valt je denk beter dan deze , bij mij is het net zo andersom Die heeft bijna geen verhaal maar is wel erg vermakelijk door de nogal lompe actie en humor


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2701 stemmen

heel toffe film. Ik heb nu de 2de ook al gezien. Ik vond ze beide even goed. de 2 is iets anders dan de eerste. goede actiefilm met een goed verhaal.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8167 stemmen

Aardige wraakfilm, die van begin tot einde weet te vermaken. Ondanks dat bij deze comicbook verfilming het verhaal niet echt veel voorstelt, weet de film op het gebied van actie toch goed te overtuigen. De actiescenes zijn talrijk en zien er best goed uit. Ook Jane speelt zijn rol naar behoren en zet een aardige actieheld neer. Het is alleen jammer dat Travolta deze keer eens niet weet te overtuigen in de rol van slechterik. Het is zeker geen topfilm, maar toch een ietwat betere film dan de versie van 1989 met Dolf Lundgren, al houdt het niet over. Voor de actieliefhebber is deze film zeer zeker een aanrader. Als je echter een film met diepgang en goed acteerwerk zoekt kun je deze film beter links laten liggen. Een voldoende is de film zeker wel waard, al is het maar nipt!

3,0*


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4408 stemmen

Het verhaal is erg basic, waar niets mis mee is eigenlijk, maar slaat soms toch wat de plank mis. De luchtige toon in de scenes met zijn 'nieuwe vrienden' zijn slap en lachwekkend op een verkeerde manier.

Jane speelt zijn rol naar behoren en Travolta heeft de automatiche piloot aan staan. De climax is heel aardig, verder heeft deze actiefilm weinig te bieden.


avatar van _Moonwalker

_Moonwalker

  • 549 berichten
  • 477 stemmen

Top film, met een John Travolta die zijn rol meer dan goed speelt. Heb genoten van begin tot eind.


avatar van Oosie

Oosie

  • 186 berichten
  • 85 stemmen

TOP TOP TOPPER !!!! ik heb genoten na 5 jr weer , ik ben benwd naar die van 2009 PUNISHER ( WARZONE)


avatar van The Last

The Last

  • 7169 berichten
  • 0 stemmen

Ik had hier al eens wat stukjes van gezien. Vooral de familieslachting blijft je lang bij. Alleen tja, ik heb de film nu voor het eerst helemaal gezien en kon me eerlijk gezegd geen flikker boeien allemaal. Te sloom, te saai. Enkel begin en einde zijn de moeite waard. Er zitten daartussenin wel wat leuke afzonderlijke scene's, maar het deed me helemaal niks verder. De actiescene's zijn wel lekker bruut in beeld gebracht, dat moet gezegd.

Vervolg (War Zone), die vorig jaar uitkwam is duidelijk beter. Neemt zich ook totaal niet serieus en ziet er stukken beter uit. Kan niet meer dan 2,0* kwijt aan deze.


avatar van markie1978

markie1978

  • 597 berichten
  • 397 stemmen

Dit is echt een klasieker, wat een acteer prestataties van Thomas Jane en John Travolta. Er is veel actie in de film, en erg subtiel gebracht. Het einde van de film is ook top, en verklaart meteen de titel The Punisher, ik wou dat ik zijn telefoon nummer had.

John Travolta is echt op zijn best als hij een slecht persoon speelt of als hij veel gezag heeft, in deze film heeft hij het beide dus echt top.

5*


avatar van Bart Simpson

Bart Simpson

  • 2153 berichten
  • 0 stemmen

Uh... klassieker?

Ik versta onder klassiekers altijd: Oude, goede films.

Deze film is zo oud nog niet (2004). Waarschijnlijk heb ik het woord dan fout begrepen..


avatar van SPADE VI

SPADE VI

  • 59 berichten
  • 19 stemmen

ach als je bedenkt dat ze dit maakten in 50 dagen en beperkt budget dan vind ik dit nog redelijk straf. Jane doet het wel goed in mijn ogen. Travolta tja....Kijk hem om het jaar ( heb em op dvd) is gewoon leuk filmpje voor zaterdag's ofzo.


avatar van RuStY NaiL

RuStY NaiL

  • 55 berichten
  • 284 stemmen

goede actiefilm,het is weer meer zo'n film van zoete wraak.

ik vond het wel ruig in dat appartement met zijn buren

en dat die vette rus komt.

leuke actiefilm 3*


avatar van Sjoerdow

Sjoerdow

  • 1006 berichten
  • 1304 stemmen

Vermakelijke actiefilm, al blijft er weinig charme van het stripverhaal over.

3 sterren voor de actie en behoorlijk acteerwerk van Tom Jane.


avatar van Rosicky

Rosicky

  • 1436 berichten
  • 1709 stemmen

Redelijk middelmatige actiefilm met een standaardverhaal en ook vooral niet teveel grensverleggende actie. Travolta is leuk in een bijrolletje maar niet meer dan dat.


avatar van charmed one

charmed one

  • 680 berichten
  • 535 stemmen

een hele goeie marvel verfilming. dit is een remake. naar die ouwe ben ik ook wel benieuw want die heb ik nog nooit gezien.er is nu ook een tweede deel daar ben ik ook wel benieuwd naar .maar die lijkt,me wel minder goed. want dat is weer een ander die het speelt. maar deze is wel spannend.


na mijn mening beter dan de Punisher uit 89 met dolph lundgrun

Jane speelt sterk samen met travolta als Bad BOY deze film is zeker het bekijken waard voor mensen die van een Goed verhaal en veel actie houden deze film krijgt van mij een 7 voor het mooie verhaal actie special effects en acteurs


avatar van N_SANE

N_SANE

  • 248 berichten
  • 211 stemmen

Zozo, wat een prima film. Ik heb er echt van kunnen genieten. De spanning wordt goed opgebouwd, de actie is om van te genieten. Ik kan een lijn in het verhaal ontdekken waardoor je volledig mee kan leven met de personages. Ook dat het allemaal plaats vond in het appartement, en de vechtscene met de grote Rus, waren vermakelijk.

Na de reacties gelezen te hebben, zal ik dan ook zeker de versie uit '89 bekijken. Ben benieuwd.

4*


avatar van charmed one

charmed one

  • 680 berichten
  • 535 stemmen

ik heb de tweede deel nu ook gezien. punisher: war zone heet ie. maar wat is dat een bagger film. echt een belachelijk vervolg.


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Naar aanleiding van het verschijnen van een tweede Punisher film heb ik de eerste ook aangekocht en opnieuw bekeken.

Deze keer de Extended Cut, die een tiental minuten langer duurt.

Ik blijf het een zeer goede film vinden met goede vertolkingen en prachtige actiescènes.

Het was al van 2005 geleden dat ik de film had gezien, en heb er nu net zoveel plezier aan beleefd als de eerste keer.

Hopelijk is de tweede prent, die zonder Thomas Jane is, even goed.