• 15.823 nieuwsartikelen
  • 178.403 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.671 acteurs
  • 199.111 gebruikers
  • 9.378.143 stemmen
Avatar
 
banner banner

R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022)

Actie / Komedie | 102 minuten
2,05 28 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 102 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Paul Leyden

Met onder meer: Jeffrey Donovan, Penelope Mitchell en Jake Choi

IMDb beoordeling: 4,6 (6.621)

Gesproken taal: Engels en Frans

Plot R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

"Meet the new law of the Afterlife."

Het jaar 1876. Na een schietpartij met een beruchte bende komt sheriff Roy Pulispher om het leven. Hij krijgt een tweede kans om terug te keren naar de aarde nadat hij is gerekruteerd door de Rest in Peace Department, een instantie die zielen traceert als ze weigeren naar het hiernamaals te gaan. Roy hoopt, na zijn intrede, te gaan samenwerken met zijn dochter en zijn moord op te lossen. In plaats daarvan krijgt hij de taak om een gevaarlijke demon te stoppen die een portaal naar de onderwereld wil openen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2481 berichten
  • 2253 stemmen

Matige actie komedie. Het verhaal is echt voor een komedie gemaakt. De uitwerking is zwak maar voor een B-film nog net te pruimen. Als komedie stelt de flink teleur. Men doet wel hun best om flink wat humor te tonen, maar het wordt gewoonweg niet grappig. Actie is er genoeg wat de film nog enigszins vermakelijk maakt en ook nog tot het einde voldoende weet te boeien. Het acteren is net voldoende. Visueel is het voor een film uit de B categorie best te doen. Beetje ondergewaardeerde film hier op MM, wat niet wil zeggen dat het goed is. 2.5/3.0