• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.530 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.938 acteurs
  • 199.142 gebruikers
  • 9.380.221 stemmen
Avatar
 
banner banner

Transformers: The Last Knight (2017)

Sciencefiction / Actie | 149 minuten
2,57 595 stemmen

Genre: Sciencefiction / Actie

Speelduur: 149 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Bay

Met onder meer: Mark Wahlberg, Josh Duhamel en Stanley Tucci

IMDb beoordeling: 5,2 (183.958)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 22 juni 2017

Plot Transformers: The Last Knight

"Two worlds collide. One survives."

Cade Yeager (Mark Wahlberg) wordt beschermd door Autobots Bumblebee, Hound, Drift, en Crosshairs. Optimus Prime wordt nog steeds vermist, hij is namelijk alle uithoeken van het universum aan het afzoeken naar zijn schepper Unicron. Die is echter een plan aan het smeden om de aarde te vernietigen, en Optimus moet de Autobots aanvoeren in hun pogingen om Unicron te stoppen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Cade Yeager

Col. William Lennox

Wizard Merlin

Sir Edmund Burton

Vivian Wembly

Seymour Simmons

General Morshower

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1955 berichten
  • 1687 stemmen

Wat een vreselijk deel uit een toch leuke filmreeks. Transformers 'The last knight' is echt heel erg hysterisch. Ik werd helemaal moe van alle dialogen. Wat een onzin wordt er vertelt en wat een vreselijke humor. En wat een slecht verhaal met allemaal zeer onduidelijke termen, etc. Zonde, want op zich blijven de transformers films mooie special effecten hebben. Maar er moet toch echt wel een beetje een verhaal in zitten. En het duurt allemaal ook zo erg lang. Ik ben wel weer benieuwd wat hierna komt, maar ik verwacht er niet veel van.


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8114 stemmen

Het allereerste deel vond ik echt gaaf om te zien.

Jeugdsentiment die tot leven kwam.

Maar hoe verder de reeks, hoe verder het geheel afglijdt.

Het is haast een karikatuur van zichzelf geworden,

en het is al lang geen feest van herkenning meer.

Met een geschat budget van 217 miljoen dollar mag

deze film gerust een flop genoemd worden. *2.0


avatar van zeffie

zeffie

  • 54 berichten
  • 51 stemmen

Typisch voorbeeld van : meer is (veel) minder....

Zoals zo vaak in Hollywood is de gedachte dat ieder vervolg op een succesfilm groter, duurder en overweldigender moet wordt uitgepakt niet de juiste....pffff vermoeiend...!

1.5


avatar van IH88

IH88

  • 9734 berichten
  • 3186 stemmen

“And now two worlds colliding, only one survives.”

Ik heb wel een zwak voor de Transformers franchise. Het is belachelijk, bombastisch, soms pijnlijk ongrappig en eigenlijk één grote actiespektakel zonder opbouw of verhaal. Maar het feit dat de film tweeënhalf uur lang vermakelijk blijft laat zien dat Michael Bay ook een aantal dingen goed doet.

De actie is wat overzichtelijker gefilmd dan de vorige films en het laatste gedeelte is zelfs spectaculair. Gelukkig neemt de film zich ook niet te serieus. Net zoals de acteurs, en vooral Hopkins, Turturro en sommige stemacteurs hebben de grootste lol. Wahlberg en Haddock vormen ook een leuk koppel. Dat sommige subplots nergens heengaan en de Decepticons (en Megatron) wel heel gemakkelijk worden verslagen neem ik dan op de koop toe.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4413 berichten
  • 3099 stemmen

Oei oei.

Ik ben niet zo thuis in de franchise. Af en toe is eentje gezien, maar nooit de gehele reeks, laat staan in de juiste volgorde.

Nu, moeilijk te volgen is dit niet. Het plotje is wat dom met dat rare scheppingsverhaaltje en godbetert koning Arthur er nog bij geflikkerd ook, maar bon. Michael Bay zet in op actie, uiteraard. En dus is het van de 155 minuten toch een dikke 2 uur van actiescène naar actiescène hobbelen.

Dat is allemaal vrij vermoeiend, te meer het gewoon saai is. De CGI ziet er heel goed uit, maar elke nieuwe actiescène lijkt op de vorige. Dan verveelt zo'n film toch al snel.

Anthony Hopkins als vloekende kasteelheer is geen schot in de roos. Van Mark Wahlberg zijn verbaasde, ietwat dommige uitstraling kan ik nog wel genieten in dit soort films.

1,5


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11421 berichten
  • 6719 stemmen

Wat een feest.

Bay is een regisseur die wel bekend staat als een grap onder de filmliefhebbers. Hij is echter wel 1 van de filmmakers die de special effects op een indrukwekkende wijze weet te brengen en keer op keer weer een stukje verder kan gaan.

Deze film is van de 5 echt wel de positieve uitschieter voor mij. Deel 3 zat dicht tegen een 3,5* aan, maar wat die film ervan had weerhouden, doet deze film eindelijk eens juist. Het resultaat is dus een wat leukere en betere Transformers.

De film houd de irritante humor en irritante bijfiguren tot een minimum, wat hier de film absoluut tot goede komt. Alhoewel de film soms wel iets te sentimenteel wordt, met soms iets te overdreven dramatische scenes, weet Bay zich erg goed staande te houden.

De actie is epischer en grootser aanwezig dan voorgaande films, die ook al best ver gingen. Hier gaat het echter volledig over-the-top met een heerlijk laatste half uur en een zeer hoog tempo die de kijker goed door de lange speelduur heen kan lijden.

Effecten zijn natuurlijk helemaal top. Er zijn weer een hoop explosies en een zeer groot aantal van indrukwekkende actiescènes die elkaar goed opvolgen. Vooral het laatste half uur is echt heerlijk, en de voorgaande stukken zijn ook leuk.

Slechtst enkele keren dreigt de film uit de bocht te vliegen echter. Alle onderwaterscenes waren wat aan de saaie kant. Zodra de film ook een volledige sciencefiction omgeving krijgt is hij ook iets minder interessant. Als de film gewoon boven de grond of op de aarde afspeelt is de film een stuk leuker.

Acteerwerk is in het algemeen prima. Wahlberg is soms een beetje een te sterk aangezette rol. De drama faalt ook wel een beetje, en ik heb geen idee waarom deze soms zo overdreven is gebracht met rare, overdramatische muziek. Dat zijn vooral de minpunten.

Ook lijkt de film nooit echt een duidelijk verhaal te hebben. Het opent eigenlijk met een gevoel alsof je zojuist in de slotfase zit, haalt een hoop vreemde mythes erbij en speelt zich onderwater, in de ruimte en in de lucht af. De rust zit er duidelijk niet echt in.

Maar gelukkig maakt Bay dit goed met een hoop heerlijke actiescènes, vlotter geweld en een veel minder aanwezige rol van die saaie Optimus Prime. Hier wordt ruimte gemaakt voor de iets leukere bots, Prime vond ik altijd wat uit de toon vallen.

Dat er genoeg budget was, is wel duidelijk. Ik heb me zeker vermaakt. Gek hoe het minst beoordeelde deel uiteindelijk het leukste deel voor mij bleek te zijn. Bay mag dan een regisseur zijn die bekend staat om zijn explosies, het blijft een regisseur die het actiegenre echt helemaal onder de controle heeft.


avatar van deventerate

deventerate

  • 125 berichten
  • 179 stemmen

Ik heb nog nooit me zo verveelt bij een actiefilm. Wat is dit een waardeloze film.


avatar van Lovelyboy

Lovelyboy

  • 3930 berichten
  • 2936 stemmen

En op voor de laatste Transformers film buiten Bumblebee dan die nog op de lijst staat. Maar buiten dat ben ik blij dat de reeks er wel zo'n beetje op zit. Dat ik überhaupt aan de reeks begonnen ben had ik twee maanden geleden niet kunnen voorzien, laat staan dat ik het tot einde vol zou houden. Onnodig te zeggen is de eerste de beste en neem de kwaliteit toch echt wel steeds verder af vanaf het eerste deel tot dat het buiten veel visueel niet heel erg veel anders meer te bieden heeft met net geen voldoendes voor de laatste twee en die dalende lijn wordt rustig voortgezet met deze The Last Knight.

Visueel valt er weinig aan op te merken en de opening met ridderslag ziet er best puik uit, daarnaast is het wel een heel flauw knipoogje rond Merlijn en de bekende folklore doe onderuit wordt gehaald. Terug in het heden lijkt de strijd nog lang gestreden en is het onrust allom. De bekende irritante geluidseffecten andermaal gebruikt rond het Paramount logo neem ik maar even voor lief. Cade Yeager, wie bedenkt zo'n naam eigenlijk, is ook weer van de partij en schijnt een soort vogelvrij verklaarde te zijn, hoe de vorige film afluel weet ik eigenlijk al niet eens meer. Wel werd dat deel nog redelijk opgeleukt door een smierende Stanley Tucci. En ook op dat vlak valt deze film tegen.

Hopkins wordt opeens van stal gehaald en Laura Haddock is best een aardige toevoeging maar behalve dat is het best mager met Turturo die wel van de partij is maar amper in beeld komt. Wat de ontwikkeling van karakters verder betreft, in mijn beleving hoort een Transformer bad ass en stoer te zijn, maar het terugkerende karakter Hound vind ik echt niet in dat beeld passen en eigenlijk bijzonder flauw. Over flauw gesproken, waar de humor in het vorige deel op een gegeven ver te zoeken was maar voorbij de helft doormiddel van Tucci los kwam, lijkt hier op een belachelijke manier de overhand te hebben en op enkele aardige momenten na op het flauwe af te zijn, kortom gewoon niet humoristisch.

Wat rest is een tweeënhalf uur durende film, ook nog eens te lang wat mij betreft, die als enige troef het visuele aspect heeft en dat is gewoon te mager ook al ziet het er nog zo goed uit. Gelukkig zit de reeks er wat dat betreft op en is de afsluiter het slechtste te noemen.

.


avatar van Beun de Haas BV

Beun de Haas BV

  • 918 berichten
  • 519 stemmen

Ik had een paar Transformers-films overgeslagen - en dat is maar goed ook. Met kinderachtige humor, beroerd acteerwerk en een tenenkrommend verhaal is The Last Knight eerder een mislukte klucht dan een geslaagde actiefilm. De verder prima special effects ten spijt: Optimus Prime en kornuiten zijn rijp voor de autosloop.

1,5 * Deception


avatar van teigertje

teigertje

  • 2957 berichten
  • 2079 stemmen

Na deze weer opnieuw gezien te hebben.

Blijft dit een spectaculaire blockbuster film.

Met een prima cast.

Vooral Mark Whalberg en Isabela Merced in de hoofdrollen.

En natuurlijk Anthony Hopkins wel heeft hij hier een wat kleinere rol.

Ook het kleine gehavende blauwe grappige en aandoenlijke robotje Sqweeks is wel erg leuk en steelt mede de show.

Echt orgineel is het allemaal niet.

Maar toch blijft deze film vol met aktie en spektakel en uitstekende special effecten nog steeds genieten.