Genre: Actie / Misdaad
Speelduur: 114 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Jaume Collet-Serra
Met onder meer: Liam Neeson, Ed Harris en Joel Kinnaman
IMDb beoordeling:
6,6 (119.472)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 16 april 2015
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Prime Video
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Run All Night
De in Brooklyn wonende gangster en huurmoordenaar Jimmy Conlon heeft betere tijden gekend. Jimmy, de beste vriend van maffiabaas Shawn Maguire, is nu 55 en wordt achtervolgd door de zonden uit het verleden. Conlon wordt al ruim dertig jaar in de gaten gehouden door een vasthoudende rechercheur. De laatste jaren zoekt Jimmy voornamelijk zijn heil in een whiskyglas. Maar als zijn zoon Mike het doelwit wordt, moet Jimmy een keuze maken tussen de maffiafamilie waar hij ooit voor koos, en zijn echte familie, waar hij al heel lang geen contact meer mee heeft.
Externe links
Acteurs en actrices
Jimmy Conlon
Shawn Maguire
Danny Maguire
Mike Conlon
Pat Mullen
Mr. Price
Detective Harding
Gabrielle
Kenan Boyle
Brendan
Video's en trailers
Reviews & comments
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
Prima actie film,
Liam neeson weer op dreef.
Best goed verhaal.
Dikke 3,5*
Ruben24
-
- 80 berichten
- 83 stemmen
deze film heeft me zeker wel vermaakt! wel een beetje voorspelbaar maar dat maakt hem niet slecht .geef hem dan ook 3.5 ster omdat die lekker wegkijkt en er een lekker tempo in blijft zitten . ik zou zeggen gewoon kijken .
Decec
-
- 6743 berichten
- 8588 stemmen
Een goede actie/misdaad/drama/thriller film...
Prima en spannend verhaal...
Prima acteerwerk...
Bekende acteurs Liam Neeson en Ed Harris en Bruce McGill...
Mooi HD kwaliteit breedbeeld...
Prima achtergrond geluid/muziek
(Dolby Digital)...
Af en toe onrustige camerabeweging...
Aapje81
-
- 2227 berichten
- 5188 stemmen
Tamelijk harde actiefilm waarin Liam Neeson zoals altijd overtuigd en ook goed tegenspel krijgt van Ed Harris. Aan goed opgebouwde actie scenes is er zeker geen gebrek maar het verhaal is net wat minder boeiend dan de gemiddelde Neeson actiefilm. Ik mis de humor en kon weinig sympathie opbrengen voor de personages terwijl de andere Neeson actiefilms van de laatste jaren me op dat gebied wel konden vermaken.
Zeker niet slecht maar wel minder leuk dat de andere films van deze regisseur en zeker een stuk minder dan de Taken films.
Gemiddeld.
JoeCabot
-
- 2682 berichten
- 1785 stemmen
Vet.
Het moet niet altijd ingewikkeld zijn. Run All Night is een rechttoe-rechtaan actieprent met een beproefd – volgens sommigen ongetwijfeld cliché – recept. Noem dit gerust The Fugitive op steroïden. Een originaliteitsprijs zal deze film niet winnen, maar dat geeft niet.
Achteroverleunen, verstand op nul en genieten van een stevige dosis actie, daar komt het ongeveer op neer. Kudo’s ook voor de cameraman van dienst: de actie wordt echt sprankelend in beeld gebracht, met een coole fotografie.
De cast steekt ver boven de middelmaat uit. Van Neeson weten we wat we kunnen verwachten. Een badass, zoals we hem kennen. Oké, het wordt onderhand wel een typetje. Dan is klasbak Joel Kinnaman misschien wel de echte uitblinker van deze film.
Valt dus weinig op aan te merken. Alleen de lange speelduur gooide wat roet in het eten. 114 minuten? Doe er 20 minuten af en je hebt de ideale popcornfilm. 3.5*
lovecraft
-
- 77 berichten
- 152 stemmen
Voorspelbaar. En daarom ongelooflijk saai. Dat het allemaal midden in de nacht plaatsvindt, maakt het er niet beter op. Integendeel. En volgens mij had ie ook meteen richting bar kunnen lopen, om daar iedereen vervolgens neer te maaien. Had me een slechte flim gescheeld. Niets ten nadele van Neeson en Harris verder. Prima acteurs. Maar waarom ik dit soort vreselijk saaie films eigenlijk nog kijk, is me een groot raadsel.
Het zal vast prima zijn als je van voorspelbare, nietszeggende actie waar je niet bij hoeft na te denken houdt . Als je toch wat meer wil dan dat, kun je de film beter links laten liggen.
Kondoro
-
- 11521 berichten
- 2865 stemmen
Maar waarom ik dit soort vreselijk saaie films eigenlijk nog kijk, is me een groot raadsel.
Niet meer doen dus. Toch vind ik 0.5* wel erg laag voor deze film maar goed, dat moet je zelf weten uiteraard.
lovecraft
-
- 77 berichten
- 152 stemmen
Oh, deze specifieke film zal ik nooit meer bekijken. Dat kan ik u wel beloven. Al kreeg ik geld toe.
Het punt is, actie is niet bepaald mijn genre, verre van. Maar zo nu en dan zitten er toch pareltjes tussen. En die wil dan uiteraard wel zien. Als ik dan de namen van Neeeson en Harris zie staan, begin ik toch enige interesse te krijgen. Het zijn beiden acteurs die ik vrij hoog heb zitten.
Dan is het een enorme tegenvaller als het weer een dertien-in-een-dozijn gaapfilm blijkt te zijn. Zoals, naar mijn bescheiden mening, met vrijwel alle actiefilms het geval is. Ik heb me door de film heen moeten ploeteren. Afzetten had gekund, maar ik vind het flauw om een film te waarderen zonder hem helemaal te hebben gezien.
Als je ervan houdt, is het waarschijnlijk een prima popcornfilm, zoals iemand hierboven al opmerkte. Als actie je ding niet is, dan is het een kwelling om je er doorheen te worstelen.
Maar u heeft een valide punt. Er zijn (veel) slechtere films denkbaar. Dat is ook wel weer zo. Zal 'm een vol puntje geven. Misschien zelfs anderhalf t.z.t.
Zwolle84
-
- 8022 berichten
- 0 stemmen
Dit is juist dat pareltje dat er af en toe tussen zit. En ik heb normaal ook een broertje dood aan hersenloze actie.
xaid
-
- 487 berichten
- 2976 stemmen
Niet meer doen dus. Toch vind ik 0.5* wel erg laag voor deze film maar goed, dat moet je zelf weten uiteraard.
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Mwah, zeker niet de beste film met Liam Neeson.
Als ik heel eerlijk moet zijn is de film zelfs wat tegen gevallen. Het verhaal is vrij standaard maar bij dit soort films is dat geen probleem. Dan verwacht je toch nog wel op wat spanning en actie en juist dit vond ik best matig en dan bijna een speelduur van 2 uur was gewoon net wat te lang.
Daarom moest de film het van mij vooral hebben van de cast, dit was wel dik in orde. Liam Neeson acteert zeker niet slecht en ook Ed Harris weet een gave rol neer te zetten.
Al met al jammer dat de film niet altijd even vermakelijk was om naar te kijken.
2,5*
des1
-
- 1737 berichten
- 993 stemmen
"Jongens... weten jullie nog de slotscène tussen Pacino en De Niro in Heat? Gaan we leuk overdoen, en mekaar niet kietelen." Neeson zit gebakken aan dit soort rollen van "wreker met droeve blik". Ruime 3* voor het vakmanschap. Wel erg veel Google Maps camerawerk. Waarvoor? De NY VVV?
ILDIB
-
- 3061 berichten
- 2378 stemmen
fout na fout in t verhaal en over logica en menselijk herstelvermogen praten we maar niet.
blijft over de actie en die is wel mooi in beeld gebracht maar wel 100 in dozijn maar ook wel in een lekker tempo op t eerste kwartier na. en ik wil ook een auto die na meerdere botsingen enkel een krasje heeft.
jippie2010
-
- 2613 berichten
- 8104 stemmen
Wat een vreselijk onduidelijke plotomschrijving...
Maar goed, een film met Neeson krijgt altijd het voordeel van de twijfel. Maar even een kijkbeurtje geven dan...
jippie2010
-
- 2613 berichten
- 8104 stemmen
Zeker niet verkeerd. Een typische Neeson-film inderdaad,
en ook Harris misstond niet in deze prent.
De regisseur laat zich niet verleiden door meteen volop in de actie gaan. Het geheel wordt zorgvuldig opgebouwd en de karakters worden uitgediept. Het tweede deel sprak me wat minder aan, van mij had het meer in de misdaadhoek mogen blijven ipv richting de actie.
Maar al met aal een dikke voldoende. *3.0
trebremmit
-
- 3014 berichten
- 1465 stemmen
Uitstekende actiefilm, prima acteurs, mooi gefilmd en een aardig origineel verhaal. In het genre een van de betere van de laatste jaren.
TMP
-
- 1891 berichten
- 1717 stemmen
Deze film doet zijn naam wel eer aan. Het is inderdaad veel rennen van hot naar her. Het hoge tempo zorgt ervoor dat de film niet echt gaat vervelen. Het kan echter niet verbloemen dat de film een behoorlijk zwak script kent, dat tegen het einde ook nog eens geforceerd de sentimentele kant op probeert te gaan. Het plot en de personages kunnen niet echt boeien, ondanks een degelijke cast.
steventje
-
- 270 berichten
- 176 stemmen
Mooie wegkijker, zat onmiddellijk mee in het verhaal.
Geen oscarmateriaal maar leuke actie. Neeson-waardig.
eempag
-
- 441 berichten
- 379 stemmen
Lekkere Neeson actiefilm zoals ze horen te zijn en zoals je ze verwacht.
Niet al te veel diepgang, maar who cares......
Xastur
-
- 111 berichten
- 334 stemmen
Uitstekende actiefilm, prima acteurs, mooi gefilmd en een aardig origineel verhaal. In het genre een van de betere van de laatste jaren.
Ben ik het mee eens
cmr46
-
- 28 berichten
- 14 stemmen
Een goede actie film met goed spel van Neeson. Niet zeuren verstand op nul en gaan met die banaan. Beter dan die oh films.
woeler82
-
- 390 berichten
- 783 stemmen
Best een aardige film die lekker wegkeek, is geen topper maar een goede doorsnee misdaadfilm
knusse stoel
-
- 3285 berichten
- 4321 stemmen
Geen topper maar wel met Liam Neeson in een hoofdrol en deze doet in onze ogen "altijd" goed zijn werk en zo ook in deze film. Hier heeft hij problemen met zijn morele keuzes uit het verleden, keuzes die het hem in het dagelijkse leven moeilijk maken om met plezier zijn leven te leven.
Een 7+.
Jynxter
-
- 506 berichten
- 437 stemmen
Tja. Exact wat ik er van verwacht had eigenlijk. Een onoriginele en ongeloofwaardige 13 in een dozijn actieprent. Vakkundig gemaakt maar met louter de vaste, uitgekauwde ingrediënten en daarom niet bijster boeiend. Maar best ok als simpel wegkijkertje voor een keertje. Niet zo idioot vergezocht als bijvoorbeeld "The Commuter" gelukkig.
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3702 stemmen
Niet helemaal.
De premisse is prima en de acteurs voldoen ook, maar het mist toch wat ballen om het echt goed te maken. Het is redelijk netjes gemaakt, Collet-Sera is wel iemand die visueel denkt. Maar hij geeft te makkelijk toe aan de wetten van Hollywood. Waardoor de film soms ook te lang stil valt en hij bijvoorbeeld zo een Common net niet vet genoeg weet weer te geven. Sera blijft het te veilig spelen om er echt meer uit te halen dan een aardig tussendoortje.
3 sterren.
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Ok.
Neeson is weer terug als de actieheld. Tegenwoordig lijkt hij meer de rollen te kiezen die ook een diepere laag aan zijn personage meegeven, maar toch blijft hij altijd die actieheld met de diepe stem. Ook in Run All Night speelt hij uiteindelijk een personage die we wel vaker van hem zien.
Alleen mag hij in het eerste half uur een dronkenlap zijn die maar een treurig bestaan leidt. Ik vind het helemaal prima want Neeson kan goed acteren. Ook deze rol is geen enkel probleem voor hem. Bijrollen zoals die van Kinnaman, Harris of D'Onofrio halen het niet bij Neeson (krijgen er ook minder ruimte voor) maar doen het wel aardig.
Het visuele aspect is het gedeelte waar ik de film het meest op kan prijzen. Collet-Serra is kwalitatief een best goede regisseur en weet net wat extra's aan zijn film mee te geven. In dit geval zijn dat de lange en overzichtelijke shots van bijvoorbeeld de stad die op een bepaald punt waar de scene begint stoppen. Kijkers die de film zien zullen weten wat ik bedoel.
Ook de kleurtjes zien er goed uit en de cinematografie oogt verzorgd. Daar eindigt het echter ook weer zo'n beetje. Het verhaal is nogal simpel en slap. De actiescenes zelf zijn ook niet al te overtuigend. Iets te simpele "karakterwisseling" ook met Neeson die eerst op de vlucht is om uiteindelijk een heel bataljon van bad guys af te knallen.
Ik vind het prima dat je een film verder een diepere laag wil geven, maar dat mag iets complexer en aandachtiger dan het soort dat Run All Night te bieden heeft. De actie wil verder ook niet echt een kick geven waardoor je vooral een film hebt die er wel aardig uitziet en wel aardig wegkijkt, maar niet echt kan overtuigen. Neeson doet het goed, maar daar eindigt het dan ook weer zo'n beetje.
Het laatste nieuws

'Outlander'-serie 'Blood of My Blood' snel te streamen op HBO Max

Avonturenfilm 'Seven Years in Tibet' is binnenkort te vinden in het Netflix-aanbod

Mysteryklassieker 'The Da Vinci Code' met Tom Hanks vrijdagavond op televisie

Mysteryfilm 'Identity' van James Mangold verdwijnt binnenkort van Netflix
Bekijk ook

The Visitor
Drama, 2007
148 reacties

Kingsman: The Secret Service
Actie / Komedie, 2014
326 reacties

The Equalizer
Actie / Misdaad, 2014
408 reacties

The Judge
Drama / Misdaad, 2014
127 reacties

Southpaw
Drama / Sport, 2015
164 reacties

London to Brighton
Misdaad / Drama, 2006
79 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









