• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.926 stemmen
Avatar
 
banner banner

Run All Night (2015)

Actie / Misdaad | 114 minuten
3,15 1.021 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 114 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jaume Collet-Serra

Met onder meer: Liam Neeson, Ed Harris en Joel Kinnaman

IMDb beoordeling: 6,6 (119.358)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 16 april 2015

Plot Run All Night

De in Brooklyn wonende gangster en huurmoordenaar Jimmy Conlon heeft betere tijden gekend. Jimmy, de beste vriend van maffiabaas Shawn Maguire, is nu 55 en wordt achtervolgd door de zonden uit het verleden. Conlon wordt al ruim dertig jaar in de gaten gehouden door een vasthoudende rechercheur. De laatste jaren zoekt Jimmy voornamelijk zijn heil in een whiskyglas. Maar als zijn zoon Mike het doelwit wordt, moet Jimmy een keuze maken tussen de maffiafamilie waar hij ooit voor koos, en zijn echte familie, waar hij al heel lang geen contact meer mee heeft.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2550 stemmen

"I know how this works."

In eerste instantie dacht ik dat Liam Neeson hetzelfde trucje zou uithalen als in de Taken (2008) reeks door zijn 'particular set of skills' te gebruiken, ware het niet dat hij in dit vehikel aan de andere kant van de wet staat.

De beste man staat namelijk in 'Run All Night' bekend als een beruchte huurmoordenaar voor de maffia wiens hoogtijdagen ver achter hem liggen. Neeson mag hier wederom de zoveelste gepijnigde rol neerzetten, waarbij hij ondertussen de hele tijd op zoek is naar vergiffenis.

Op zich niets nieuws onder de zon, toch weet men in een te verwaarlozen plot de personages van enige diepte te voorzien; de bestaande banden onderling komen prima over. Bovendien kunnen zowel Neeson als Ed Harris de film naar een enigszins hoger plan tillen, wat voor interessante confrontaties zorgt.

Het resulteert zich in een aardig kat-en-muisspelletje dat wat mij betreft gerust iets wilder en spannender had gemogen. Desondanks kan Jaume Collet-Serra de kijker een aantal gedegen actiescènes voorschotelen, ondanks de gebruikelijke clichés die - schijnbaar - niet te vermijden zijn.

Al met al redelijk onderhoudend, maar het geheel had iets meer pit kunnen gebruiken.

Kleine 2,5 sterren.


avatar van cordiacovens

cordiacovens

  • 1526 berichten
  • 1447 stemmen

Sinds Taken in 2008 uitkwam heeft Liam Neeson 7 actiefilms waarin hij als een badass mannetjes om zeep helpt. In Run All Night doet hij dit nog eens dunnetjes over. Het geluk voor de kijker is echter wel dat Neeson laat zien naast te kunnen schieten ook nog goed te kunnen acteren. In Run All Night weet hij samen met Ed Harris te laten zien dat hij over 2 jaar, wanneer hij naar eigen zeggen klaar is met actiefilms, ook weer sterk dramatische rollen moet kunnen oppakken. Voor dat het zover is, killt hij nog moeiteloos tientallen badguys in Run All Night.

'Run All Night' Recensie - Filmtakers


avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3957 stemmen

Het verbaasd me dat deze film nog zo 'goed' wordt beoordeeld op MovieMeter en IMDB. Want het is echt een behoorlijk slechte film met maar een paar leuke momenten. Allereerst is het acteerwerk niet goed. Ik vind Neeson doorgaans best leuk in zijn standaard actiefilms, maar in deze film was hij gewoon hondsberoerd. Kinnaman kan me nog steeds niet overtuigen in Hollywood helaas en ook Harris heeft beter gespeeld. Maar nou is het script ook niet bepaald goed. Het slaat gewoon helemaal nergens op allemaal. Terwijl het concept niet slecht is, maar de uitwerking is gewoon ruk. En ik snap ook de 'Sin City' achtige montage/vormgeving niet. Vond ik niet echt passend. Enige hoogtepuntje was de confrontatie tussen Neeson en Common.

2*


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Ondanks de bekende acteurs vond ik dit een vrij middelmatige oefening waarbij ik niet veel verrassends ben tegengekomen en maar weinig spanning voelde. Neeson op automatische piloot, net als zijn collega's eigenlijk. Op zich hoeft dat helemaal niet erg te zijn, maar het hele wraak-motief en de verdediging hiervoor kwam redelijk standaard op me over. Een aangenaam tussendoortje, niets meer niets minder.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Slappe misdaadfilm met een Liam Neeson die er ook niet enorm veel zin in lijkt te hebben. Ik ben wel een fan van Neeson in zijn actiefilms die hij sinds Taken uit 2008 toch behoorlijk veel heeft gemaakt. Maar Run All Night slaat de plank wel erg mis. Inhoudelijk is het gewoon vrij saai en de actie is helaas ook nog eens vrij spaarzaam en sowieso niet al te bijzonder. Dan zie ik hem toch liever in zijn Taken rol om de 5 minuten een groep vijanden overhoop werken. Het wraakplotje in Run All Night is gewoon niet zo lekker uitgewerkt. Toch opvallend, want eerdere samenwerkingen tussen Neeson en deze regisseur leverden wel leuke films op.

2*


avatar van filmkul

filmkul

  • 2476 berichten
  • 2249 stemmen

Een op routine gemaakte actiefilm. Niks bijzonders. We hebben het allemaal al eens eerder gezien. Neemt niet weg dat het best een redelijk film is. Het tempo is hoog, hoewel het begin wat stroefjes is. De tweede helft pakt beter uit. De film wordt dan ook wat spannender. De actiescenes zijn verder gemiddeld. Neeson acteert zoals we van hem gewend zijn. Lekker tussendoortje. 3.0/3.5


avatar van JdeB

JdeB

  • 159 berichten
  • 1458 stemmen

filmkul schreef:

Een op routine gemaakte actiefilm. Niks bijzonders. We hebben het allemaal al eens eerder gezien. Neemt niet weg dat het best een redelijk film is. Het tempo is hoog, hoewel het begin wat stroefjes is. De tweede helft pakt beter uit. De film wordt dan ook wat spannender. De actiescenes zijn verder gemiddeld. Neeson acteert zoals we van hem gewend zijn. Lekker tussendoortje. 3.0/3.5

Niks aan toe te voegen, behalve dat bij mij de (sterren)meter "achter de komma" net een positiever resultaat oplevert.


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2862 stemmen

Run All Night

Weer even een lekker avondje genieten met een Neeson film. Ik vond het wat afwijken van het concept met Taken. Maar daar werden zijn dochter en vrouw geterroriseerd en ontvoerd en hier moesten ze beiden vluchten. Ik vond dat ook wel passen bij meneer Liam hoor. Toch was de actie heerlijk in de film waar je ook te maken kreeg met drugs, verraad en corruptie. Acteurs spelen allemaal heerlijk hun rolletje en het verhaal loopt vlot. Soms wat slapjes maar, is leuk om te volgen. Het concept is ook zeker goed. Leuk om je avond mee te vullen en verveeld zeker niet. Ook de huurmoordenaar vond ik erg vet in beeld gebracht en past er ook super goed bij. En natuurlijk is hij in de fantastische stad New York City opgenomen! Bekende gezichten. Al om al leuk om eens mee te nemen en gezien te hebben!

3.5*


avatar van Brabants

Brabants

  • 2887 berichten
  • 2145 stemmen

Sterke misdaad film met de hoofdrol voor Liam Neeson. Geen al te grote verrassing aangezien de regisseur ook al met hem samenwerkte in Unknown en Non-Stop. Het zijn van die rollen waarin Neeson na de Taken trilogie prima in weet te gedijen. Toch viel mij op dat Ed Harris toch de show stal(wat een top acteur is dit toch!!). De scene waarin hij en Neeson tegenover elkaar zaten leek sterk op dat, wat we zagen van Al Pacino en Robert De Niro in Heat. Deze film komt qua niveau dan ook aardig in de buurt van Heat en is met sterke cinematografie een lust voor het oog. Ik vind Joel Kinnaman als actieheld in films als Snabba Cash en Robocop een sterke acteur, maar hier laat hij toch duidelijk zien dat een iets emotionelere rol nog iets te zwaar blijkt te zijn want het oogde allemaal wat stijfjes, jammer!


avatar van Macady

Macady

  • 315 berichten
  • 760 stemmen

Matige film met weinig creativiteit. Volgens mij is het verhaal in 1 avond geschreven, allemaal net te toevallig daar is in de regel wel door heen te kijken maar nergnes boeit de film voor de volle100 procent of weet de actie te overtuigen. Dialogen sloegen ook niet echt aan en geen enkel personage wekt een vorm van sympathie op.

Jammer, ik keek best uit naar dit filmpie....


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6993 berichten
  • 9785 stemmen

Verrassend goed uitgewerkt en onderhoudend aktiewerkje, dat flink profiteert van de eersteklas cast, met naast een prima Liam Neeson tevens een uitstekende Ed Harris en Joel Kinnaman. Zelfs oude rot Nick Nolte komt opdraven voor één scene. Personages worden naar behoren uitgewerkt en de film krijgt zelfs enige diepgang mee. Gelukkig gaat één en ander niet ten koste van geweld en aktie, dat volop aanwezig is. Tegen het einde is iedereen wel zo'n beetje uitgerend en strompelt de film naar een wat futloze en onnodig opgerekte finale, maar tot die tijd is dit prima te doen. Vooral het samenspel van Neeson en Harris is erg fraai.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12271 berichten
  • 5514 stemmen

Films waarin Liam Neeson een hoofdrol speelt, zijn meestal wel vermakelijk om te zien en dat geldt ook voor deze weliswaar niet originele Actie / Misdaad film.

Omdat het qua verhaal min of meer een dertien in een dozijn film is, is het allemaal niet echt verrassend en laat het verloop van het verhaal zich ook makkelijk raden. Wat dat betreft dus niets nieuws onder de zon en je hebt ook steeds het gevoel dat je het allemaal al eens eerder in andere films hebt gezien (dat is natuurlijk ook het geval). Ook komt de film ietwat moeizaam op gang, maar na ongeveer 20 minuten als de actie begint is het eigenlijk genieten geblazen t/m het best goede einde. Dat genieten geblazen komt vooral door de uitvoering (inclusief het visuele gedeelte) na deze 20 minuten, want dan gaat de vaart er eindelijk in, gebeurt er veel en zit er ook redelijk wat aardige actie in welke mooi in beeld is gebracht. Natuurlijk tilt ook Liam Neeson (in de rol van huurmoordenaar Jimmy Conlon) deze film naar een hoog niveau met zijn goede spel, maar ook de rol van Ed Harris als maffiabaas Shawn Maguire) is zeer verdienstelijk. De andere hoofdrolspeler Joel Kinnaman (in de rol van Jimmy Conlon om wie het verhaal eigenlijk draait) kon me niet helemaal overtuigen, maar hij deed het wel nog verdienstelijk.

Al met al is dit gewoon een goede en vooral vermakelijke Actie / Misdaad die zich lekker wegkijkt op een avond of nacht (ik heb hem afgelopen nacht bekeken), want daar speelt het verhaal zich ook hoofdzakelijk in af.

P.S. regisseur Jaume Collet-Serra is zo te zien een fan van acteur Liam Neeson, want dit is zijn derde film op rij waarin Liam Neeson een hoofdrol speelt.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9963 berichten
  • 4650 stemmen

Net als Taken en NonStop een vermakelijke actiefilm waarin een vroegere hitman zijn vervreemde zoon gaat beschermen tegen de wraak van zijn gangsterbaas (nota bene een vroegere jeugdvriend van de hitman), wanneer diens zoon doodgeschoten wordt. . Achtervolgingen, schietpartijen, gevechten, dirty cops, huurmoordenaars... je hebt alle elementen voor een vlotte misdaad & actiefilm en er zit flink wat tempo in tot het einde. Neeson is de geknipte man voor dit soort films en zwaait opnieuw de plak maar had niet de indruk dat de man veel last van zijn geweten had, zoals de film wil doen doorschijnen. Ed Harris met zijn karakterkop mag er altijd wezen : eindelijk mag hij nog eens gangsterbaas spelen zoals hij ooit deed in State of Grace met Sean Penn. Nick Nolte ziet er écht slecht uit! Vond het een fijne ongecompliceerde actiefilm


avatar van El ralpho

El ralpho

  • 1481 berichten
  • 1092 stemmen

Statham syndroom

Neeson maakte een aantal jaren terug een enorme klapper met verassings hit Taken. Een vervolg kon uiteraard niet uitblijven maar deze was echter al een heel stuk minder dan zijn voorganger. Neeson wou de moed niet opgeven (en het vervolg zal desalniettemin alsnog voldoende geld in het laatje hebben gebracht) en bleef dan ook de ene na de andere actie knaller/thriller met het thema anti-held op leeftijd, eruit knallen. Zo waren daar naast Taken 2 en 3 ook nog eens non-stop, A-team, Unknown en nu dus ook Run all night. Geen van zojuist genoemde voorbeelden zijn echter floppers te noemen, maar echt paradapaardjes op het CV van de acteur zijn het toch ook weer niet te noemen. Dit is ook voor Run all night het geval. Neeson speelt hier weer de anti-held die zich al grommend en brommend naar het slotstuk knalt, en ook al is hier beslist geen sprake van een happy end voor onze norse brombeer dit maakt de titel er niet opeens origineler door.

Run all night voelt namelijk geryceld aan en voelt als een straight to dvd movie die het witte doek alleen maar gehaald heeft omdat Neeson er toevallig in meespeelt. Echt uitmuntende actie scene's ontbreken, en hoewel het op bepaalde momenten wel aardig spannend weet te worden, zet het nooit echt helemaal goed door en weet het je als kijker geen moment op het puntje van je stoel te brengen.

Prima voor een rtl 5 film op een doordeweekse dag als je er toevallig voorbij zapt en toch niks beters te doen hebt, maar hier echt geld voor uitgeven voelt toch aan als een verspilling wat hoofdzakelijk komt doordat je het idee hebt dat je niks gemist hebt als je deze niet gezien hebt. Neeson krijgt wat mij betreft dan ook een beetje last van het Statham syndroom; ook deze acteur poept er zoveel films uit waarin hij soortgelijke personages speelt, waardoor uiteindelijk al zijn films op elkaar beginnen te lijken. Ik heb me best vermaakt met Run all night, maar was hem de volgende dag ook weer net zo goed weer vergeten.

2,5*


avatar van scottbrl

scottbrl

  • 45 berichten
  • 211 stemmen

Weer een heerlijke film voor de actieliefhebber met Liam Neeson.

De film zit vol met actie en is constant spannend.

Het camera werk is ook zeer goed!


avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Weer een typische film voor Neeson waar hij de familieheld kan uithangen zoals de voorbijgaande jaren. We hebben het allemaal al meermaals gezien in zijn vorige films en we weten ondertussen hoe Neeson handelt. Al zijn personages van de laatste jaren in dit soort films lijken heel veel op elkaar. En ook het verhaal draait meestal om hetzelfde. En toch weet ook deze film niet te vervelen. Hoe eigenaardig ook, het voorspelbare verhaal blijft voldoende interessant en als kijker wil je weten hoe hij ditmaal zich uit de uitzichtloze situaties redt. Degelijke actiescènes, voldoende spanning en een aardige cast zorgen dat ook deze film ondanks hetzelfde concept boven de middelmaat stijgt. Prima camerawerk overigens. 7/10


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Hoe komen ze toch altijd op die briljante titels; 'Run All Night'. Bij vlagen net zo inspiratieloos als het scenario zelf. Opzich zorgt regisseur Collet-Serra voor een vermakelijk geheel, maar het matige script doet een aantal scenes toch echt de das om - die scene bij Nick Nolte thuis vond ik echt totaal onnozel. En zo zijn er nog een paar momenten. Maar het kijkt lekker weg, Neeson en Harris zitten prima in hun rol, vooral laatstgenoemde. Ondanks de voorspelbare en inspiratieloze uitwerking, toch aardig voor een keer.


avatar van Diederik58

Diederik58

  • 832 berichten
  • 1465 stemmen

Vermakelijke harde misdaadfilm. Ondanks dat het allemaal erg voorspelbaar was, heb ik mij geen moment verveeld. De muziek in storend. De actiescènes zijn prima. Veel lijken. Good and bad guys / cops. Achtvervolgingsscenes. Subway.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2563 stemmen

Na wat tegenvallende films van Neeson is er eindelijk weer eens een film van hem die best te pruimen is.

De film heeft een lekkere vaart en is bij tijden best spannend.

Goed acteerwerk van de gehele cast.....leuk om Ed Harris weer eens te zien in een grotere rol...fijn om naar zijn acteerwerk te kijken.


avatar van ikkegoemikke

ikkegoemikke

  • 3449 berichten
  • 4889 stemmen

“Wherever we're going, when we cross that line, we're going together.

Me and you. “

Ik begin nog te denken dat Liam Neeson echt een drankprobleem heeft, want dit is de zoveelste film als ex-alcoholicus en alcoholist. In “Non-stop” en “A walk among the tombstones” had hij de verslaving van zich af kunnen schudden. In “Run all night” probeert hij zijn leed te verdringen door constant sterke drank te nuttigen. Neeson heeft een voorliefde gekregen voor het actiegenre blijkbaar. Na het meer serieuzere werk in het verleden zoals “Schindler’s List”, “Nell”, “K19”, “Gangs of New York” en “Kinsey” is het nu allemaal actie wat de klok slaat. Spijtig genoeg tapt men steeds uit hetzelfde vaatje. Dat dit soort films met Neeson in de hoofdrol in de smaak vallen bij het publiek is overduidelijk, daar men vorig jaar al het derde deel van “Taken” uitbracht. Neeson als de bittere, bikkelharde en doortastende ex-politieagent of ex-gangster die het moet opnemen tegen meerdere op wraak beluste tegenstanders. Het klinkt redelijk clichématig en het ziet er ook zo uit, maar desalniettemin is er de garantie voor zenuwslopende spanning en actierijke fragmenten.

Neeson vertolkt de rol van Jimmy Conlon, een hitman die zijn wapen heeft opgeborgen en verder door het leven gaat vol berouw om wat hij heeft uitgestoken in het verleden. Hier wordt hij niet enkel belaagd door een hele meute gangsters, die op wraak belust zijn nadat hij de zoon van de ex-baas en tevens goede vriend uit het gangstermilieu Shawn Maguire (Ed Harris) heeft vermoord (uit zelfverdediging om zijn zoon Mike van een zekere dood te redden), de politiemacht van New York die al jarenlang (vooral hoofdagent Harding) bij gebrek aan echt bewijsmateriaal Jimmy en consoorten niet kunnen inrekenen en de huurmoordenaar Andrew Price (Common) die ook zo doortastend tewerk gaat als The Professor in “The Bourne Identity”. Maar er is ook de strijd die hij levert met zijn zoon Mike (Joel “Robocop” Kinnaman) die niks met hem te maken wil hebben vanwege zijn verleden. Het resultaat is dat het duo de hele nacht op vlucht is. Vandaar de titel dus.

Ondanks zijn 63 jaar, weet Neeson nog altijd te overtuigen als rasechte actieheld. En blijkbaar is de regisseur Jaume Collet-Serra hierover ook van overtuigd, want dit is de derde actiefilm die hij maakt met Neeson (na “Unknown” en “Non-stop”). Het enige verschil met andere iconische actiehelden, is dat Neeson wel blijk geeft van enig acteertalent. Zo zijn de interacties tussen hem en Harris wel het meest genietbare op dit vlak. Twee cynische oudgedienden met elk hun eigen tragiek en verbittering. De ontmoeting tussen beide kemphanen in een lokaal cafe was dan ook voor mij één van de hoogtepunten in deze voor de rest vol actie gepropte film. Ook Joel Kinnaman kwijt zich van zijn taak als de zoon die vol woede zit en moet hier wat meer acteertechnieken toepassen dan in “Robocop” waar alleen zijn kinnebak te zien was.

Verder mag je datgene verwachten wat in zulke typische films telkens wordt herkauwd : keiharde gevechten, op tijd en stond een kogelregen, explosies, verbrand rubber met bijbehorende blikschade en dat doordrenkt met een beetje tragiek. Niet bijster origineel dus. De teller van gesneuvelden loopt tot aan de aftiteling langzaam maar zeker op. Er wordt vanzelfsprekend nogal wat afgerend wat samen met de aangehouden actie en de bij momenten indrukmakende cameratechniek ervoor zorgt dat de vaart er stevig inblijft. De fragmenten waarbij het beeld zich door het luchtruim klieft en inzoomt op de volgende locatie, vond ik uitermate geslaagd.

Al bij al een gedreven actiefilm vol hersenloze actie en visueel intens, ondersteund door heerlijk acteerwerk van de drie hoofdrolspelers. Zowel de vete tussen Jimmy en Shawn, als de interacties tussen vader en zoon zorgen voor enkele hoogstaande acteermomenten. Maar echt verrassend is het niet.

3*


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1951 berichten
  • 1683 stemmen

Leuke, snelle en simpele actie film. Het verhaal is makkelijk te volgen. Het kijkt lekker weg. Prima in elkaar gezet. Soms wat onrealistisch, maar dat moet je bij dit soort films niet erg vinden. Ed Harris wordt nu echt oud, maar dat stoort niet natuurlijk.


avatar van Mirob1

Mirob1

  • 90 berichten
  • 87 stemmen

Fan van Neeson, maar erg 13 in een dozijn dit. Prima kijkbaar voor een avondje, maar ook niet meer dan dat.


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4402 stemmen

Als actiefilm best vermakelijk, maar veel moet je er niet van verwachten. Een redelijk uitgevoerde b film is het eigenlijk. Neeson is erg gemakzuchtig de laatste jaren in het kiezen van zijn rollen; weer een voorspelbare en inwisselbare rol erbij voor hem. Nog even en hij wordt uitgekotst ben ik bang.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14516 berichten
  • 4515 stemmen

Pfft. Veel duffer dan deze krijg je ze niet snel. Ik vraag me af of de makers er zelf wel zin in hadden. Alleen het uiterlijk lijkt nog wel wat met veel mooie plaatjes van nachtelijk New York. Maar verder? Saai verhaal dat wel duizend maal hebben gezien, saai hoofdpersoon (uiteraard weer een drankprobleem) en weinig spetterende actie of ook maar iets bijzonder. Vermakelijk voor een klein halfuur, daarna is het wel mooi geweest. 1,5*.


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31148 berichten
  • 5448 stemmen

Niet echt een hoogvlieger. De film is niet slecht voor liefhebbers van het genre. Voldoende actie, oneliners, clichés, vuurwapens en vuistgevechten. Ik ben nu al vergeten wat de volgorde was in de film. Liam Neeson heeft al meer van dit soort films gedaan en eigenlijk ook beter. Maar als je Neeson en Harris in een film als dit zet, blijft het toch nog genietbaar. Geen aanrader, maar er zijn erger dingen om naar te kijken.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Aardige film waarin een voormalig huurmoordenaar zijn zoon moet beschermen nadat deze getuige is van een moord. Een weinig vernieuwende, maar onderhoudende misdaadfilm met een wat voorspelbaar verhaal. De film heeft de juiste toon en is een goeie mix tussen actie, drama en spanning. Liam Neeson doet waar hij goed in is. Met gemak 3.0 sterren.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een goede actie/misdaad/drama/thriller film...

Prima en spannend verhaal...

Prima acteerwerk...

Bekende acteurs Liam Neeson en Ed Harris en Bruce McGill...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld...

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Af en toe onrustige camerabeweging...


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5186 stemmen

Tamelijk harde actiefilm waarin Liam Neeson zoals altijd overtuigd en ook goed tegenspel krijgt van Ed Harris. Aan goed opgebouwde actie scenes is er zeker geen gebrek maar het verhaal is net wat minder boeiend dan de gemiddelde Neeson actiefilm. Ik mis de humor en kon weinig sympathie opbrengen voor de personages terwijl de andere Neeson actiefilms van de laatste jaren me op dat gebied wel konden vermaken.

Zeker niet slecht maar wel minder leuk dat de andere films van deze regisseur en zeker een stuk minder dan de Taken films.

Gemiddeld.


avatar van des1

des1

  • 1737 berichten
  • 993 stemmen

"Jongens... weten jullie nog de slotscène tussen Pacino en De Niro in Heat? Gaan we leuk overdoen, en mekaar niet kietelen." Neeson zit gebakken aan dit soort rollen van "wreker met droeve blik". Ruime 3* voor het vakmanschap. Wel erg veel Google Maps camerawerk. Waarvoor? De NY VVV?


avatar van jippie2010

jippie2010

  • 2612 berichten
  • 8101 stemmen

Zeker niet verkeerd. Een typische Neeson-film inderdaad,

en ook Harris misstond niet in deze prent.

De regisseur laat zich niet verleiden door meteen volop in de actie gaan. Het geheel wordt zorgvuldig opgebouwd en de karakters worden uitgediept. Het tweede deel sprak me wat minder aan, van mij had het meer in de misdaadhoek mogen blijven ipv richting de actie.

Maar al met aal een dikke voldoende. *3.0