• 16.863 nieuwsartikelen
  • 181.214 films
  • 12.491 series
  • 34.595 seizoenen
  • 653.425 acteurs
  • 200.136 gebruikers
  • 9.443.438 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Captain Pervert. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026

Selecteer maand & jaar

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) 3,0

Alternatieve titel: Harry Potter en de Halfbloed Prins, 4 mei, 09:24 uur

Tsja, deel zoveel. Wederom is het een prima film om te zien, maar het onderwerp boeit me nog altijd bitter weinig. Het gebrek aan logica, de malle namen die ook nog eens in de ondertiteling vertaald worden naar nog mallere Nederlandse namen, het staat me niet aan.
Daarbij ook nog eens veel tienergezeik en kalverliefde, maar dan verteld op de meest preutse manier denkbaar. Een kus wordt in deze film al vies gevonden, dus je hoeft niet te verwachten dat je hints krijgt dat die rooie klojo zijn met zijn trillend harde tollie die Hermelijn heeft lopen uitwonen. Nee, ik denk dat die lelijkerd veel liever met zijn toverstokje speelt.

De flashbacks naar het leven van Voldemort voordat het een soort hagedis zonder neus werd, zijn wel geinig omdat het jongetje dat hem in zijn tienerjaren speelt, wel een lekker creepy asperger kereltje is.

Nee, zelfs de rol en gebeurtenissen rond de sympathieke Dumbledore/Perkamentus konden me niet boeien.

Severus Sneep is nog altijd een mooi personage maar dan ook alleen omdat ik via Alan Rickman er een beetje Hans Gruber in herken. Dat is mooi, maar wat hij verder uitvreet is behoorlijk willekeurig en zijn handelen komt ook totaal uit de lucht vallen. Het kan best zijn dat zijn motivatie in de boeken beter wordt uitgelegd, maar ik kijk de film, en heb geen zin om een boek te lezen om het te snappen.

3 sterren

details   naar bericht   reageer  

The Super Mario Galaxy Movie (2026) 3,0

1 mei, 10:07 uur

Gisteren heb ik in de bioscoop de Engelse versie gezien van The Super Mario Galaxy Movie en ik was op het ergste voorbereid. Uiteraard had ik weer teveel zuurpruim recensies gelezen. Daarom viel het me alleszins mee.

Het leukste aan de film is de eindeloze verwijzingen naar elementen uit de games en als je dacht dat het voor de oudere jongere wel klaar was na het eerste deel, dan heb je het mis. Ook voor iemand die is gestopt na Super Mario Bros.3 is het een feest der herkenning. Een van de leukste dingen vond ik het zwarte poppetje, een knipoog naar de stokoude Game & Watch handhelds die Nintendo maakte in een stenen tijdperk, ver voordat ze ooit de Game Boy introduceerden.

Het verhaal is simpel maar dat valt te verwachten. In het vorige deel werd al gehint naar de herkomst van Peach en dat wordt hier verder verkend, maar de uiteindelijke uitkomst is wel een beetje saai.

De film voelt af en toe als een totale sugar rush, maar neemt hier en daar net lang genoeg pauze zodat je brein al die kleurtjes kan absorberen. Er zitten vele leuke scènes in met mooie decors. De humor is niet overal even consistent qua toon en hoeveelheid, maar het is goed genoeg.

Een solide 3 sterren. (Vul nu hier de tuddududu dudududu tune in).
Zolang de kassa rinkelt zal dit wel blijven komen en ik vind het prima. Voor een volgend deel verwacht ik de introductie van Wario en Waluigi, want het verhaal van Bowser is nu wel uitverteld.

details   naar bericht   reageer