• 17.974 nieuwsartikelen
  • 184.416 films
  • 12.787 series
  • 35.283 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.036 gebruikers
  • 9.514.056 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van stefan dias. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

The Wolf of Wall Street (2013) 3,5

12 oktober, 11:07 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

School for Scoundrels (1960) 3,5

Alternatieve titel: School for Scoundrels or How to Win without Actually Cheating!, 4 oktober, 11:44 uur

stem geplaatst

details  

All about Eve (1950) 5,0

1 oktober, 09:52 uur

stem geplaatst

details  

Het Koninkrijk van René Heyvaert (2018) 4,5

29 september, 22:38 uur

stem geplaatst

details  

Hello, Dolly! (1969) 3,5

24 september, 09:06 uur

stem geplaatst

details  

Donnie Brasco (1997) 3,5

23 september, 19:01 uur

Donnie Brasco. Nog eens opnieuw bekeken (het was al lang geleden en ik wist er eigenlijk bijna niks meer van, gelukkig) en een halfje erbij. Want de beelden zijn echt om te smullen viel me nu wel op. Prachtig uitgelicht allemaal, de pakjes zijn niet té fancy, niet té uitbundig, de mensen van 'wardrobe' zijn redelijk in check gehouden. Het ziet er allemaal prima uit.
Net toen ik doorhad dat het om een undercoveroperatie ging dacht ik nog 'haha, en dan wordt ie weer betrapt en moet ie zich eruit weten te redden… zou er ooit een film geweest zijn waarbij de undercover in het laatste plaatje roept "hahaaa, Ik ben de rat"?' Ja, deze dus!! Het gaat natuurlijk allemaal wel iets minder triomfantelijk, want er moet natuurlijk sympathie gewekt worden voor de aandoenlijke loser 'Lefty' (die wel 26 moorden op zijn kerfstok heeft, maar bon). Die afwikkeling op het einde verliep allemaal wel verbazend snel; 'he, is de film al voorbij?' … Misschien nog eens een derde keer bekijken. Wordt ie dan nog beter?

details   naar bericht   reageer  

Kokuho (2025) 4,0

Alternatieve titel: 国宝, 20 september, 18:35 uur

stem geplaatst

details  

Ice Cold in Alex (1958) 3,5

Alternatieve titel: Desert Attack, 17 september, 10:37 uur

stem geplaatst

details  

Ammonite (2020) 3,0

15 september, 09:51 uur

stem geplaatst

details  

The Man Who Would Be King (1975) 4,0

4 september, 09:40 uur

stem geplaatst

details  

L'Événement (2021) 3,0

Alternatieve titel: Happening, 3 september, 08:00 uur

stem geplaatst

details  

La Terra dell'Abbastanza (2018) 3,0

Alternatieve titel: Boys Cry, 2 september, 18:22 uur

stem geplaatst

details  

Le Clan des Siciliens (1969) 2,5

Alternatieve titel: The Sicilian Clan, 2 september, 18:20 uur

stem geplaatst

details  

La Piscine (1969) 2,5

Alternatieve titel: The Swimming Pool, 1 september, 10:00 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,5 sterren

details