- Home
- RebbelDebbel
- Meningen
Meningen
Hier kun je zien welke berichten RebbelDebbel als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
BAC Nord (2020)
Alternatieve titel: The Stronghold
Mooie film. Niet wat ik ervan verwachtte, maar meer dan t bekijken waard
Bad Samaritan (2018)
Sluit mij volledig aan bij El Rapho. Kan t niet duidelijker uitleggen.
Bajocero (2021)
Alternatieve titel: Below Zero
Dit vond ik eigenlijk tijdverspilling. Erg ongeloofwaardig allemaal
Bird Box (2018)
Genoten van de film. Was bang dat de afgerukte armen me om de oren zouden vliegen maar dat was niet t geval. Briljant was t niet, onderhoudend en spannend wél!
Blended (2014)
Ben geen fan van Sandler, maar dit is goed te doen hoor. Drew is op dreef. Al met al zeker niet verkeerd!
Bon Bini Holland 2 (2018)
Gisteren heen geweest op verzoek van manlief. Tenenkrommend slecht. Racistisch en uitermate grof. Ik kreeg echt last van plaatsvervangend schaamtegevoel. Een enkele keer gelachen, maar vooral gestoord aan deze film.
Ieder zn ding natuurlijk, maar ik heb m met tegenzin uitgezeten. 
Breaker Upperers, The (2018)
Leuk, dit is wel mijn soort humor. Ik snap t ook als mensen t niet kunnen waarderen, want eigenlijk gaat t nergens over.
Maar ik vind dit heerlijk. Verstand op 0 en kijken.
Brugklas: De Tijd van M'n Leven (2019)
Eigenlijk een prima film. Leuk verhaal, herkenbaar voor pubers. Heb me niet verveeld.
Bullet Train (2022)
Ik vond t echt 10 x niks, kon me niet boeien. Ligt ook aan t genre misschien. Na 10 min uit gezet. Doe ik niet zo vaak 
♀️
