• 18.052 nieuwsartikelen
  • 184.778 films
  • 12.830 series
  • 35.392 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.146 gebruikers
  • 9.519.717 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Koller. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Pet Sematary (2019) 3,0

gisteren om 22:48 uur

stem geplaatst

details  

Animals (2026) 3,0

24 oktober, 22:17 uur

stem geplaatst

details  

Citizen Vigilante (2026) 2,5

23 oktober, 21:23 uur

stem geplaatst

details  

Hunting Season (2025) 2,5

16 oktober, 22:47 uur

stem geplaatst

details  

The Long Walk (2025) 2,5

8 oktober, 23:29 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Stillwater (2021) 2,5

7 oktober, 22:13 uur

stem geplaatst

details  

Serpico (1973) 3,0

2 oktober, 22:21 uur

stem geplaatst

details  

Blink Twice (2024) 2,5

18 september, 21:42 uur

stem geplaatst

details  

The Crow (2024) 2,0

17 september, 22:29 uur

stem geplaatst

details  

In the Grey (2026) 3,0

16 september, 22:47 uur

stem geplaatst

details  

The Mandalorian and Grogu (2026) 3,0

Alternatieve titel: Star Wars: The Mandalorian and Grogu, 6 september, 23:19 uur

stem geplaatst

details  

Normal (2025) 2,5

2 september, 22:59 uur

stem geplaatst

details