Meningen
Hier kun je zien welke berichten Firecrest als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Barbarian (2022)
Het begint heel spannend en griezelig, maar het wordt steeds minder eng totdat het aan het eind ronduit lachwekkend is.
Beasts of No Nation (2015)
Halverwege de film even stopgezet om op internet op te zoeken over welke oorlog dit gaat, en in welk land het speelt. En was toen toch wel wat teleurgesteld toen ik las dat het een fictief verhaal is, over een fictieve oorlog in een niet nader gedefinieerd land. Goed acteerwerk verder.
Birth/Rebirth (2023)
Onsmakelijke film met veel injectiespuiten en medisch gedoe, ik werd er wat weeïg van. En dan die lauwe reacties van de moeder op de dood en het 'herleven' van haar dochter.. Het kwam op mij allemaal erg suf en wezenloos over. Flutfilm.
Black and Blue (2019)
Wel aardig, maar zo goed was deze film nou ook weer niet. Het is allemaal een erg voorspelbaar kat- en muis spelletje, we weten natuurlijk ook van te voren dat de videofilm net op tijd wordt upgeload, en dat de hoofdschurk als laatste het onderspit zal delven.
Blackwater Lane (2024)
Het was wel nodig dat de hoofrolspeelster aan het eind van de film alles nog even uitlegt. Maar een film die aan het eind uitgelegd moet worden is natuurlijk wel een teken aan de wand. Rommelig en vergezocht.
Blade Runner 2049 (2017)
De domme fout die deze film maakt is dat het er van uit gaat dat iedereen nog precies weet waar het eerste deel over ging. Maar hallo, de film Bladerunner is van 1982 (!). Alleen de hardcore fans van die film zullen zich het verhaal en de plot tot in alle details herinneren, maar de gemiddelde bioscoopbezoeker natuurlijk niet! Die moet het doen met een nogal summiere uitleg aan het begin, die onvoldoende is om de essentie van de thematiek over de replica's te begrijpen, en ook onvoldoende om in de sfeer en de diepere laag van de film te geraken.
Blood & Gold (2023)
Vermakelijke film. Een soort mix van western en tweede wereldoorlog.
