• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.886 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.946 gebruikers
  • 9.369.636 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Firecrest als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Georgetown (2019)

Slecht geschreven. De Mahler-achtige muziek vond ik dan wel weer intrigerend.

Gigi & Nate (2022)

Wel aardig. Sommige dingen in de verhaallijn kwamen wat onwaarschijnlijk over, of leken wat haastig uitgewerkt. Zoals de dierenactivisten die in één keer wel heel erg fanatiek waren, de rechtszaak die wel erg snel na het feest al gehouden werd, en de verhuizing aan het eind leek ook in een vloek en een zucht geregeld.

Gone Baby Gone (2007)

Goed geacteerde film. De gezochte plottwist aan het einde kon ik echter absoluut niet waarderen en ik heb de film afgezet zodra het duidelijk werd dat de politieman erbij betrokken was. De slordige manier waarop dit ineens boven water kwam beviel mij ook absoluut niet. Ik vond de film als geheel trouwens ook erg rommelig en onevenwichtig in elkaar zitten.

Good Nurse, The (2022)

Goed geacteerde film, die vooral naar het einde toe ook wel spannend is.

Er ging wel iets mis met het camerawerk. Veel groezelige opnames in tegenlicht, met duistere, niet goed te onderscheiden gezichten. Aan het eind werd dat iets beter. Sowieso vond ik de laatste scenes het meest boeiend. Omdat het een waar gebeurd verhaal betreft werd ons goddank een gewelddadige confrontatie aan het eind bespaart, zoals we al zo vaak gezien hebben in films over creepy moordenaars.

Green Book (2018)

Prima film die vooral aan het begin een tikje saai was, maar toch wel mijn aandacht wist vast te houden. Minpunt vond ik de oninteressante muziek van Don Shirley: Een zouteloos soort mengseltje van jazz en klassiek die mij niet kon bekoren, zowel in de film als in de youtube fragmenten die ik naderhand opzocht.