• 15.963 nieuwsartikelen
  • 178.976 films
  • 12.270 series
  • 34.074 seizoenen
  • 649.095 acteurs
  • 199.244 gebruikers
  • 9.388.184 stemmen
Avatar
 
Florence Pugh in We Live in Time
Foto: © A24

Ontroerend liefdesverhaal van A24 met Andrew Garfield en Florence Pugh vanaf nu te streamen

Florence Pugh in We Live in Time
Foto: © A24

Vanaf vandaag is het romantische drama We Live in Time te zien op Prime Video. De film, met hoofdrollen voor Florence Pugh en Andrew Garfield, volgt het verhaal van een jong stel dat elkaar op een onverwacht moment ontmoet en samen een decennium van liefde, verlies en vergankelijkheid doormaakt. De film verscheen afgelopen januari in de bioscoop en komt van de gerenommeerde studio A24, bekend van titels als Midsommar, Hereditary, Lady Bird en Past Lives.

Almut (Pugh), een opkomende chef-kok, en Tobias (Garfield), een net gescheiden marketingman, ontmoeten elkaar bij toeval. Wat volgt is een tedere relatie die zich ontvouwt over de loop van tien jaar. De film toont belangrijke momenten uit hun leven: van het bouwen van een gezin tot de harde klap van een ernstige ziekte. We Live in Time vertelt hun verhaal via een niet-lineaire vertelling, waarin herinneringen en tijdsprongen langzaam de puzzel compleet maken.

Lees ook: Top 25 beste 'A24'-films

Grote namen voor én achter de camera

Florence Pugh (Little WomenThunderbolts*) en Andrew Garfield (The Amazing Spider-Man, The Social Network) brengen hun personages met veel nuance tot leven. De regie is in handen van John Crowley, die eerder verantwoordelijk was voor het Oscargenomineerde Brooklyn. De film komt uit onder de vlag van A24, een onafhankelijke studio die bekendstaat om zijn innovatieve en vaak bekroonde films.

In bijrollen zien we onder anderen Adam James (I May Destroy You), Marama Corlett (Blood Drive), Aoife Hinds (Normal People) en Heather Craney (Vera Drake). De originele score is van Bryce Dessner (The Two Popes, Sing Sing).

"Een zeldzame parel"

Op IMDb scoort We Live in Time een 7,1 uit 10 en op MovieMeter krijgt de film gemiddeld 3,32 uit 5 sterren. Veel reacties zijn positief over de sfeer en het acteerwerk. Zo schrijft Fann: “Meerdere A24-producties gezien inmiddels en ze slaan nooit de plank mis.” Film Pegasus noemt het 'een zeldzame parel' en twijfelt of er dit jaar nog iets beters verschijnt.

Niet iedereen is onverdeeld positief. BlueJudaskiss noemt het 'een prachtige film, waarin de vorm bloedmooi is.' scorsese noemt het 'een niet bepaald origineel liefdesdrama' dat ontzettend wordt geholpen door de 'twee fijne rollen van Garfield en vooral Pugh.' james_cameron vindt het een 'weinig onderscheidende tranentrekker', dat enigszins gered wordt door het 'degelijke spel van de hoofdrolspelers.'

We Live in Time is vanaf vandaag te streamen via Prime Video.

Reacties (0)

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.