• 15.975 nieuwsartikelen
  • 179.032 films
  • 12.272 series
  • 34.078 seizoenen
  • 649.208 acteurs
  • 199.266 gebruikers
  • 9.389.724 stemmen
Avatar
 
Sex/Life
Foto: © Netflix

Eén van de langste Netflix-streaks ooit: deze pikante reeks was een absolute nummer 1-hit

Sex/Life
Foto: © Netflix

De Amerikaanse Netflix-serie Sex/Life van ontwikkelaar Stacy Rukeyser heeft één van de langste nummer 1-streaks in de kijklijsten. Dat valt te lezen op FlixPatrolDe serie, met hoofdrollen voor onder meer Sarah Shahi, Mike Vogel en Adam Demos, stond in totaal 32 dagen achter elkaar op de eerste plek.

In Sex/Life volgen we Billie Connelly, een vrouw die ooit een vrijgevochten leven leidde in New York met haar beste vriendin Sasha. Ze werkte hard en feestte nog harder, tot ze trouwde met de stabiele en liefdevolle Cooper en verhuisde naar een rustige buitenwijk in Connecticut. Nu, als moeder van twee jonge kinderen, voelt Billie zich uitgeput en mist ze haar oude, gepassioneerde leven. Ze begint haar herinneringen op te schrijven in een dagboek en fantaseert steeds vaker over haar intense relatie met haar sexy ex Brad. Naarmate ze dieper in haar verleden duikt, begint ze zich af te vragen hoe ze in haar huidige leven is beland. Dan ontdekt Cooper haar dagboek, wat alles op z’n kop zet.

Lees ook: Top 50 beste series op Netflix

Sex/Life

Sex/Life is het werk van de Amerikaanse ontwikkelaar Stacy Rukeyser, die eerder als schrijver betrokken was bij aflevering van onder meer One Tree Hill en Without a TraceVoor de reeks had ze de beschikking over een relatief onbekende cast met daarin namen als Phoenix Reich en Jonathan Sadowski. Die laatste zou je onder meer kunnen kennen van films als Chernobyl Diaries en Live Free or Die HardToch is ook de populaire Li Jun Li, bekend van Babylon, Sinners en Chicago Fire van de partij, naast The Fog-actrice Meghan Heffern en Schitt's Creek-actrice Joyce Rivera.

Sex/Life verscheen in 2021 op Netflix en werd met twee seizoenen verlengd, maar in 2023 besloot de streamingdienst toch om de stekker eruit te trekken. Hoewel kijkers op MovieMeter met een 3,42 uit 5 nog wel enthousiast waren, valt de reeks internationaal gezien toch aanzienlijk minder in de smaak. Op IMDb wordt dan ook een 5,6 gegeven. "Braaf niet. Wel over de top verhaallijnen die totaal niet realistisch zijn en erg overdreven. Het is oké als je je verveelt of even zin hebt in overdreven Sex and the City-serie. Maar geen hoogvlieger," zo schrijft princesspeach.

Sex/Life is nog altijd te zien op Netflix. 

Reacties (0)

avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.

Dit artikel bevat nog geen berichten. Wees de eerste.