• 13.369 nieuwsartikelen
  • 170.583 films
  • 11.232 series
  • 32.044 seizoenen
  • 632.510 acteurs
  • 196.631 gebruikers
  • 9.197.314 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sex and the City (2008)

Komedie / Romantiek | 148 minuten
2,98 1.058 stemmen

Genre: Komedie / Romantiek

Speelduur: 148 minuten

Alternatieve titel: Sex and the City: The Movie

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Michael Patrick King

Met onder meer: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon en Kim Cattrall

IMDb beoordeling: 5,7 (130.039)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 12 juni 2008

Plot Sex and the City

"Get Carried away."

Sex and the City volgt de levens van vier vriendinnen in Manhattan, New York. Columniste Carrie (Sarah Jessica Parker), advocate Miranda (Cynthia Nixon), zakenvrouw Samantha (Kim Cattrall) en de brave Charlotte (Kristin Davis) zouden genoeg aan zichzelf moeten hebben, maar in plaats daarvan verdiepen de dames zich voortdurend in de levens van elkaar en proberen samen de juiste weg te vinden.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Samantha Jones

Charlotte York Goldenblatt

Miranda Hobbes

Louise, Carrie's assistant

Harry Goldenblatt

Smith Jerrod

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van DonOswaldo

DonOswaldo

  • 6430 berichten
  • 1931 stemmen

Matig.

Vond de serie altijd nét kijkbaar en dit is een beetje van hetzelfde niveau. Nergens echt dat ik me dooderger of ontzettend verveel, maar ook nauwelijks momenten die er bovenuit steken en over de gehele lijn nergens echt bovengemiddeld.

Daarbij komt dat ik Sarah Jessica Parker nooit geschikt heb gevonden voor zo'n hoofdrol, ook in de serie niet. Kristin Davis en Kim Cattrall maken heel wat goed, maar kunnen het ook niet redden.

Ook de absurde speelduur werkt totaal niet in het voordeel en was bovenal ook echt niet nodig.

2,5*


avatar van Wilfred Genee

Wilfred Genee

  • 1173 berichten
  • 669 stemmen

Elineloves schreef:

Constant S.J.P. in beeld is toch ook best een dosis horror hoor..

Vertel mij wat, wat een mismaakt wijf is dat ook


avatar van tcdaizz

tcdaizz

  • 97 berichten
  • 137 stemmen

Ik heb de serie nog nooit gezien en besloot de film te gaan kijken. Helemaal super! Lekker romantisch en wegdromen maar.


avatar van *film fan*

*film fan*

  • 115 berichten
  • 2710 stemmen

grote fan van sex and the city.

de series keek ik tot in de nacht!

wel vermakelijke films van hun !


avatar van Lupussy Galore

Lupussy Galore

  • 456 berichten
  • 728 stemmen

Lupussy Galore schreef:

Ik verwachtte echt helemaal niks van deze film en heb er dus ook nooit een cent aan willen uitgeven. En dus ging ik kijken vanavond en heb me best vermaakt.

Was ooit een fan van de serie maar vond het laatste seizoen erg slap. Herhalingen van de serie vind ik altijd heel saai en/of herinner me het niet meer zo goed? SJP's gesleutel aan zichzelf vind ik niet zo goed geslaagd zacht uitgedrukt. Maar dat is meer geleuter voor fashion blogs etc. Whatever....ik had een leuke avond.

Huh? Dat was dit jaar nog? Slechts 7 maanden geleden en het duurde nog een half uur alvorens ik dat door had? Echt niet voor herhaling vatbaar!!! Ach, toen vond ik dit amusement kennelijk 3 sterren waard, dus laat maar staan dan.....


avatar van Film Fan

Film Fan

  • 926 berichten
  • 2154 stemmen

Nu op Net5


avatar van dualcia

dualcia

  • 947 berichten
  • 2238 stemmen

Heb de serie altijd met plezier gekeken en ook de film is leuk. Niet heel bijzonder, net als de afleveringen van de serie. Jammer dat het verhaal van Charlotte zo weinig was en Miranda's verhaal zo veel was.

De ernstig lange speelduur is wel een minpunt. Het gaat echt vervelen.

Toch een leuk wegkijkfilmpje: ook voor een tweede keer.

3*


avatar van netsiej

netsiej

  • 12 berichten
  • 11 stemmen

SATC 1 vond ik enigszins nog leuk, na de serie. Hij viel me iets tegen, maar toch, nog leuk om naar te kijken....

SATC 2 vond ik dermate teleurstellend dat ik hem in de bios heb gezien, en daarna ook NOOIT meer! Hij viel me erg tegen.

Op een gegeven moment is "de koek op", en moeten ze niet verder gaan met slappe verhaallijnen, beter een waardig afscheid van de serie dan een film die het kijken bijna niet waard was. (naar mijn idee dan)


avatar van melvddonk

melvddonk

  • 3972 berichten
  • 0 stemmen

Sex & the City.. De serie heb eigenlijk nooit gekeken, maar toch was ik benieuwd naar de film. Dat kwam vooral door mijn moeder die de films helemaal geweldig vindt, terwijl ze ook nooit de serie gekeken heeft. Het was gisteren dus tijd om ze allebei even op te zetten.

De film kijkt gelukkig redelijk lekker weg, wat wel fijn is omdat hij meer dan 2 uur duurt. Het verhaal is verder niet heel boeiend en de film kabbert een beetje voort. Nergens zit er echt een leuk stuk in. Ze hadden van mij dan ook veel meer knip- en plakwerk mogen verrichten, want waarom de film nou perse 140 min moest duren was mij geheel onduidelijk.

Verder vond ik het acteerwerk wel prima, maar ik irriteerde me mateloos aan Sarah Jessica Parker. Ik heb haar nooit echt leuk gevonden, maar in deze rol was ze totaal niet op haar plaats. De rest van de cast leek gelukkig wel op zijn plaats te zijn.

2,5*


avatar van Boenga

Boenga

  • 2547 berichten
  • 1485 stemmen

De eerste 5 jaargangen van de serie waren best okee; de manier waarop, met een portie luchtige humor en een even luchtige portie ernst, in elke aflevering een ander thema werd aangehaald was een leuk opzet - ook voor mannen.

Seizoen 6 was er al teveel aan; de makers waren aan het einde van hun latijn, het laatste beetje inspiratie was opgebruikt.

De film sluit daar bij aan, en had minstens 3 kwartier korter mogen zijn. Vooral de kledingsscenes - halve catwalks - lijken me meer geschikt voor een documentaire, en nergens zag ik iets wat ik in de serie nog niet gezien had. Helaas helaas...


avatar van Cinemaniak

Cinemaniak

  • 566 berichten
  • 513 stemmen

Kwelling


avatar van renske

renske

  • 1105 berichten
  • 926 stemmen

Kwelling is het woord. Niet om aan te zien. Wat een slappe boel. De serie was zo sterk, maar al vanaf de eerste seconde dacht ik bij de film: nee, het is nu al fout. En dat bleef het. Wat anderen ook al noemden: hoe durven de makers zo'n niks-verhaaltje in een film van bijna twee en een half uur te stoppen! Dan lijd je echt aan grove zelfoverschatting.


avatar van UnknownKiddie

UnknownKiddie

  • 37 berichten
  • 31 stemmen

Grote fan van de serie, het is gewoon iets dat wegkijkt, waar je je niet op hoeft te concentreren om het een beetje te volgen, is best wel makkelijk.

De eerste film viel nog mee, ook al vond ik het afscheid van Petrovsky en de reünie met Big eind seizoen 6 op z'n zachtst uitgedrukt nogal vergezocht en belachelijk.

Het was een slappe verhaallijn en ik dacht echt dat het goed was geweest,

maar dan komen ze aan met Sex and the city 2 en het kon klaarblijkelijk nog slechter.

Gelukkig maken de rollen van Kim Catrall en Chris Noth heel wat goed.


avatar van benthe

benthe

  • 470 berichten
  • 267 stemmen

Gewoon een lange aflevering, maar wel fijn


avatar van Flies

Flies

  • 2 berichten
  • 3 stemmen

Hm, nogal lage stemmen en kritieken hier, jammer. Ik heb hem laatst voor de derde keer gezien en het raakte me ergens nog steeds. (Vooral omdat ik deze gezien heb samen met Letters to Juliet in één weekend, en ik kan bijna niet geloven dat die film gemiddeld hoger scoort dan deze.)

Tja, het is Sex and the City, je moet er van houden. Als je het gaat kijken weet je wat je krijgt (dus, gegil om een duur tasje). Maar o, o, wat een paar goed geacteerde, emotionele scènes zeg. Zoals het gesprek van Miranda en Steve voor de club en natuurlijk Carrie die haar bloemen stuk slaat op Big.
In mijn herinnering is het vooral een heerlijke film over vriendschap Die scène op Oudjaarsavond dat Carrie Miranda onverwachts opzoekt, zo mooi!, en het slagen en mislukken van relaties.
En dat vind ik heel wat voor Sex and the City.
Vandaar 4 sterren!


avatar van SlasherMovieMan

SlasherMovieMan

  • 198 berichten
  • 0 stemmen

Wordt er seks en stad beloofd in Sex And The City of had de film net zo goed een G-rating kunnen krijgen?

Persoonlijk ben ik dol op de originele soapserie en heb alle afleveringen wel gezien denk ik. De film vond ik ook erg leuk. Sarah Jessica Parker blijft toch wel echt een geweldige actrice als het neerkomt op typische vrouwenrollen. En ja hoor: de titel belooft ook daadwerkelijk alles! En Chris Noth is natuurlijk zoals altijd ook toppie. Geweldige film!


avatar van bananaduckie

bananaduckie

  • 2 berichten
  • 13 stemmen

Deze film duurt inderdaad vrij lang, maar ik vond hem echt leuk : veel fashion, romantiek en drama ! Aanrader vind ik


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Naar verluidt zwijmelden hele volksstammen weg bij het zien van de serie. Ik kan daar niet over oordelen, want ik heb maar een paar afleveringen gezien, maar ik kan me niet voorstellen dat men de film ook zo geweldig vindt. Een flinterdun verhaaltje, dat op de koop toe zo'n 2½ uur duurt. En met de schoonheid van de vrouwen valt het ook al niet mee, al ziet Kristin Davis er best aardig uit. Niks voor mij, maar ik vrees dat ik niet tot de doelgroep hoor. Twee sterren voor een handvol leuke momenten.


avatar van BBC

BBC

  • 137 berichten
  • 0 stemmen

Tja moeilijk.

In principe is het concept van Sex & the City best gaaf, maar het gaat wel snel vervelen. Het is daarom fijn dat er een film is gemaakt, waarvoor je in principe niet de achtergrond van de dames hoeft te weten. Dat wordt namelijk in een seconde duidelijk. De tja, modebewuste Carrie met een kledingkast van 1000 ton, cynische perfectionist Miranda, de lieve brave Charlotte en de geniale Samantha, gezegend met humor en een libido waar zelfs Tiger Woods jaloers op is, zijn zo verschillend als maar kan. Maar juist deze grote verschillen zorgen ervoor dat de film goed kijkbaar is. Ze vervullen elk (behalve Carrie) hun rol uitmuntend.

Ook het verhaal is hier (nog) best te pruimen. Huwelijkvrees, overspel enzovoorts. Maar mijn hemel, die Carrie irriteert me echt dood. Ik begrijp werkelijk niet waarom zij wordt gezien als de ster van SATC, terwijl dat voor mij zonder enige twijfel de andere drie dames zijn. Especially Samantha, wiens humor de film keer op keer weet te redden. Geniaal is ze, echt waar.

Trouwens, het voelt ontzettend verkeerd om Carrie constant te zien paraderen in de lelijkste kleding OOIT. Vooral die trouwjurken bezorgen mij een nachtmerrie, mr Big was ontzettend verstandig om niet met haar te trouwen. . Ook het pradatasje die Carrie gaf aan haar lieftallige assistente was niet om aan te zien. Het lijkt wel zo'n prostitueetasje voor iemand met geblondeerd haar compleet met uitgroei. Maarja, mijn modebewustheid is dan ook het absolute dieptepunt.

3*. En als Samantha net zo geniaal is in de serie als in de film, ga ik er zeker aan beginnen. De stukjes met Carrie spoel ik wel door dan.


avatar van Captn Kaos

Captn Kaos

  • 28 berichten
  • 86 stemmen

2 sterren. Waarom? Hou van dames in hoge hakken en ik wil de tv net niet uitschakelen als mijn vrouw dit wil kijken.


avatar van dualcia

dualcia

  • 947 berichten
  • 2238 stemmen

Na het herkijken van alle seizoenen van Sex and the City was het nu ook tijd voor de 2 films.

Met een voorliefde voor de serie is het niet moeilijk om de film leuk te vinden. Alle ingrediënten van de serie zitten erin, al voelt het allemaal net wat meer opgepoetst en anders dan in de serie. Maar daar is wel overheen te kijken, omdat de meiden gewoon lekker zichzelf zijn.

Het verhaal is maar zozo, en dat maakt de hele film ietwat langdradig, maar het is leuk als fan om het gevoel te krijgen alsof je nog een heel seizoen verhaal krijgt over de meiden.

Het keek voor mij gewoon lekker weg, aangezien ik na een aantal maanden de serie herkijken helemaal in het leven zat van Carrie, Miranda, Charlotte en de geweldige Samantha. Toch vond ik hem bij eerdere kijkbeurten te lang duren.

*3.5


avatar van des1

des1

  • 1713 berichten
  • 981 stemmen

Als vent (nota bene) behoorlijk grote fan van de serie, die puike staaltjes zijn van screen- en copywriting. Overigens werkten er hele teams aan. Het knappe zat 'm in de vaak 3-4 verhaallijnen in een haf uur neer te kunnen zetten. Die dynamiek gaat niet op voor de film. Dan gaan andere wetten gelden. Zo zou ik me bijv. ook geen Seinfeld The Movie kunnen voorstellen. Toch moedig om met de bruiloftsperikelen te beginnen. Blijf wel van mening dat mannen er best wat van kunnen opsteken. We zullen nooit helemaal de fuzz begrijpen van een full battle dress bruiloft met bijbehorend getut, en Carrie had "de ochtend van" de moeite kunnen nemen van ff een hart onder de riem steken van a.s.


avatar van LesleyO

LesleyO

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

De film gaat door waar de serie eindigde. De verhaallijnen zijn niet heel spectaculair. De outfits spelen eigenlijk de hoofdrol. Als je fan bent van de serie en graag wil weten hoe het verder gaat met Carrie, Samantha, Charlotte en Miranda dan zou ik je zeker aanraden om deze film te gaan kijken.