

Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 116 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Edward Zwick
Met onder meer: Denzel Washington, Annette Bening en Bruce Willis
IMDb beoordeling:
6,4 (74.468)
Oorspronkelijke taal: Engels
Releasedatum: 21 januari 1999
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Disney+
Bekijk via Google Play
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Amazon Prime
Niet beschikbaar op meJane
-
Claim tot 100 euro bonus bij Jacks.nl
Heb je nog geen account bij Jacks.nl? Dan wordt in samenwerking met MovieMeter je eerste storting verdubbeld tot 100 euro!Claim je welkomstbonus van €100,- bij Jacks.nl
Wat kost gokken jou? Stop op tijd, 18+
Plot The Siege
"On November 6th our freedom is history"
In The Siege wordt de Verenigde Staten geteisterd door een aantal opeenvolgende terroristische aanslagen waarbij vele doden vallen. FBI agent Hubbard (Denzel Washington) gaat op zoek naar de daders wanneer zijn pad wordt gekruist door CIA agente Elise Kraft (Annette Bening). Zij lijkt infomatie te hebben die ze voor Hubbard achterhoudt. Wanneer bij de aanhoudende aanslagen honderden doden vallen wordt het leger onder leiding van generaal Deveraux (Bruce Willis) ingeschakeld, wat de situatie alleen maar erger maakt.
Externe links
Acteurs en actrices
Anthony 'Hub' Hubbard
Elise Kraft / Sharon Bridger
Major-General William Devereaux
Agent Frank Haddad
Samir Nazhde
Khalil Saleh
FBI Agent Mike Johanssen
Fred Darius
Danny Sussman
FBI Agent Floyd Rose
Video's en trailers
Reviews & comments

schram101
-
- 16107 berichten
- 1808 stemmen
Aardige film die af en toe wat standaard is maar een stuk beter had gescoord als het net wat geloofwaardiger in elkaar zat. Denk hierbij aan scenes als direct met getrokken pistool 5 meter een kamer binnen rennen.. en die scene op het eind waarbij de FBI en het leger elkaar met zijn allen onder schot houd... kom op he.. Ook is de 'plottwist' met Samir al duidelijk zodra zijn personage geintroduceerd is . Daarbij is zoals Minotaurus boven mij al zegt de film ietwat langdradig.
Toch is het allemaal nog best vermakelijk en is vooral de busontploffing erg sterk verfilmd. Washington speelt een rol als altijd en dus ook vermakelijk als altijd. Willis is aardig, maar niet opvallend.
2,5*

mnrk
-
- 1876 berichten
- 1733 stemmen
Een prima film van Edward Zick over een thema wat tot op de dag van vandaag zeker aan de orde is....
Het acteerwerk in deze film is zeer goed, vooral Denzel Washington en Bruce Willis zorgen ervoor dat de film hierdoor net wat extra's krijgt.
Ook het verhaal is in orde en wordt op een prima manier gebracht en toont ook best realistisch vooral de bus scene was zeer heftig.

Theunissen
-
- 10611 berichten
- 5219 stemmen
Het verhaal was in eerste instantie best ongeloofwaardig maar drie jaar later na 9/11 eigenlijk niet meer. Ondanks dat de film zich best lekker wegkeek was soms te overdreven en te Amerikaans. Bruce Willis speelt in deze film niet de gebruikelijke rol van Good Guy en ik vond hem best wel irritant. Maar slecht speelde hij zeker niet en dat geldt ook zeker voor Denzel Washington en Annette Bening,

witboek
-
- 905 berichten
- 1117 stemmen
Een filmpje met actie van de bovenste plank. De muziek zit goed in elkaar en de acteurs vertolken hun rol goed uit.

Spetie
-
- 38582 berichten
- 5129 stemmen
Goede degelijke film, die er lang in slaagt om spannend te blijven.
Best een interessant onderwerp ook, omdat het terrorisme in 1998 nog niet zo heel actueel was, maar enkele jaren later wel degelijk werkelijkheid werd. Het is een vrij standaard thriller, maar wel eentje die redelijk goed uitgevoerd wordt. Denzel Washington en Annette Bening spelen behoorlijk goed. Bruce Willis heeft weinig te doen, maar overtuigt niet in de korte speelduur die hij heeft als soldatenleider. Jammer ook dat de soldaten hier nogal cliché als slechteriken worden afgeschilderd.
Toch vermaakt het allemaal wel en is het op momenten ook best spannend. De aanslagen zijn indrukwekkend en realistisch en geven een prima beeld van hoe het er daadwerkelijk aan toe zou kunnen gaan. Jammer dat het op het einde allemaal een beetje inzakt, maar al met al is The Siege een prima wegkijker. Niet groots, niet heel goed, maar wel aardig en absoluut vermakelijk.
3,0*

scorsese
-
- 10927 berichten
- 9731 stemmen
Goeie film waarin New York wordt geteisterd door een aantal terroristische aanslagen. Een verhaal dat later bijna werkelijkheid zou worden. Alhoewel de film naar het einde toe wel wat doorslaat, blijft het zeker wel boeiend en ook spannend. Verder ook prima acteerwerk van de gehele cast.

filmfreak 101
-
- 113 berichten
- 122 stemmen
Toffe en goede film met een uitmuntende cast (bruce, willis, dezel washington...). Een matig uitgewerkt maar goed verhaal (natuurlijk soms wat onrealistisch en onduidelijk maar dit moet je er nu eenmaal bijnemen). En het verhaal afgewisseld met redelijk spannende actiescenes. Een gemiddeld actiefilmpje die toch lichtjes boven de rest uitsteekt, ik heb er van genoten een 3,5*

Weertenaar
-
- 1023 berichten
- 1024 stemmen
De minste van Zwick die ik tot dusver zag. Het wist me slechts bij vlagen te boeien wat mede een gevolg is van het lage tempo en de ietwat gebrekkige momenten van opwinding. Daarnaast dodelijk voorspelbaar en cinematografisch acht ik Zwick tot meer in staat. Tamelijk teleurstellend al bij al.

Movie Kris
-
- 71 berichten
- 78 stemmen
Meestal zie ik films pas jaren na de releasedatum en in dit geval (na 09/11/2001) is het tof om deze alsnog te becommentariëren. De film heeft (vooral nu) meer weg van een politiek pamflet: geef vertrouwen en respect en krijg vertrouwen en respect. F*ck with Arabs and Islam, and got problems with Arabs and islam. ... De islamisering en het fundamentalisme zijn deels ook een gevolg van de gevoerde politiek van de westerse landen. ... Ik vraag me af of deze film überhaupt na 9/11 nog gefinancierd zou worden. Soms lijkt hij wel visionair: cfr. ondervragingsmethodes, etc. (Ben zelf tegen fundamentalisme en onderdrukking, maar begrijp het wel ...)
Maar goed: politieke commentaren horen niet echt thuis op deze site en ik laat er me verder ook niet toe verleiden. De hoofdrolspelers: mijn - yep - allereerste Denzel Washingtonervaring was geweldig. Amerikaanse films lijden er vaak onder dat de good guys vaak 'good' zonder karaktertekening zijn, maar die man weet er serieus mee om te gaan. Je voelt mee met het personage en je staat aan zijn zijde. Heftige overtuigingskracht; ik zou er ongetwijfeld voor stemmen. Annette Bening: boh ja: zeker goede vertolking maar soms wat semi-doorleefd. De A rabian FBI'r: goede vertolking, zonder meer. En Bruce Willis heeft een rol die hem op het lijf geschreven staat: een stomme zelfingenomen eikel zonder diepgang; gaat hem echt goed af! (Nu nog in films die ik niet bekijk en het is in orde. Sinds zijn echte actieperiode (Die Hard, Last Boyscout) staat die kerel enkel geld op te strijken met debiele praat en stom glimlachen. ...)
Het verhaal dan: tja ... Het blijft een beetje een blockbuster natuurlijk en de plotwendingen zijn ook van die aard (maar niet helemaal onvoorspelbaar), maar de spanning zit er toch vaak in. Die scène in de conférencezaal bv. ... Heerlijk: zat eindelijk nog eens op het puntje van mijn stoel. Verder: nodige knal- en vuurwerk en eigenlijk ook wel de nodige emoties.
Memorabel: neen. (Dank je Bruce.) Goed: ja (Dank je, Denzel en de twee anderen.) Perfect vertier, hoewel je daar sinds 9/11 wel anders over denkt.

Toontje G
-
- 654 berichten
- 1306 stemmen
Het was wel iets of wat over de top. Maar vooruit dan maar, een voldoende.

arno74
-
- 8700 berichten
- 3342 stemmen
Beangstigend dat in 1998 Hollywood in staat is om zo'n film te produceren, met onderwerpen als cellen moslimterroristen, de aversie van die moslims tegen de USA, martelingen door waterboarding (water wordt als martelmiddel in de film genoemd), recht op een rechtzaak, en teksten als dat ze in eigen land worden aangevallen. Een film over moslimterroristen in die tijd maken is nog te begrijpen, maar lag het echt zo voor de hand dat de USA marteling als reactie zou inzetten? De werkelijkheid heeft de fictie overtroffen, en Hollywood heeft het met deze film zien aankomen. Ik vind het dan ook best een ondergewaardeerde film.
Hoe het leger een rol in de film speelt is erg over de top, en ook de clichématige schietscenes waarbij de kogels om de oren vliegen en alleen de bad guys worden geraakt, maar voor de rest kun je het verhaal van deze film moeilijk ongeloofwaardigheid verwijten.
Het biedt verder prima actie, een redelijk hoge tempo, en overtuigende acteerprestaties, m.u.v. Bruce Willis, die mede dankzij deze film een Razzie scoorde. Daarbij moet ik wel zeggen dat hij wel behoorlijk slechte teksten als dialoog had, en dat valt hem niet te verwijten.

missl
-
- 3867 berichten
- 5024 stemmen
Prima actiefilmpje waarvan ik dacht dat deze na 2001 gemaakt zou zijn maar niets is minder waar. Willis speelt geen toegevoegde waarde in deze prent echter vind ik het wel leuk dat hij er is. De clou zie je ook al wel aankomen maar toch is het prima om gezien te hebben. Ook nog wel redelijk actueel, al slaat het af en toe iets door.

gauke
-
- 9852 berichten
- 13069 stemmen
Wat betreft zijn onheilspellende voorspelling van terroristische aanvallen bleek deze boeiende, spannende, opwindende, verontrustende en provocerende film relevanter en politieker te zijn dan de makers hadden kunnen vermoeden. Voordat de productie werd uitgebracht was er de nodige kritiek (men sprak destijds van een anti-Arabische hetze). Zonder meer schrander bedacht, deze regelrechte grimmige nachtmerrie. Toch bood de film (waarschijnlijk door z'n lengte) uiteindelijk niet dat wat ie in eerste instantie beloofde en ging het script teveel kanten op. De cast speelde sterk en uitgebalanceerd.

RuudC
-
- 4636 berichten
- 2529 stemmen
De zoveelste politiethriller waar Denzel Washington bekend om staat. Ik begin ze langzaam echt zat te worden, want ze zijn compleet inwisselbaar. Ongrijpbare boef, aanslagen en na twee lange uren is het beet. The Siege heeft een extra troef en kan daarom rekenen op een krappe voldoende. Bruce Willis heeft zowaar een interessante rol te pakken als generaal tijdens een staat van beleg veel macht krijgt. Enerzijds zien we in The Siege de waarschuwing voor moslimterrorisme (wat toen net actueel werd) als het gevaar voor machtsverschuivingen. Prima gedaan. De cast doet het erg goed. Denzel heeft duidelijk veel ervaring in dit rolletje, vandaar dat ik hem graag in heel andere rollen zie (Book of Eli bijvoorbeeld). Ik had in deze film wel graag wat meer vaart en actie zien zitten, al is dat laatste nog best lastig in The Siege. Ik zou niet weten waar precies. The Siege is leuk vanwege de wat profetische boodschap, maar dat is uiteraard een toevalstreffer.

Daniël44
-
- 59 berichten
- 1092 stemmen
Een aardige film met erg goed acteerwerk. Maar het was nou niet echt spannend of boeiend. Gewoon een redelijke film: 3 sterren.

dvdfreak123
-
- 1126 berichten
- 1700 stemmen
Aardige film. Met weeral overtuigende Denzel. Willis speelt niet zo speciaal vind ik was dan ook weer Denzel die de film beetje draagt. Met momenten spannend paar mooie actiescenes heb me zeker niet verveeld.

Insignificance
-
- 3220 berichten
- 5581 stemmen
Eentje die inmiddels met andere ogen zal worden bekeken, maar het resultaat blijft toch zo ongeveer hetzelfde. Iets wat Zwick wel vaker doet, heb ik het idee. Op het oog grote onderwerpen aan de kaak stellen, om die vervolgens vooral in te zetten om het publiek te bespelen en er op vrij goedkope wijze mee proberen te scoren. Best jammer, want dit is enige tijd best een solide en strakke thriller.
Het opent allemaal vitaal met een behoorlijk tempo en personages die elkaar bestoken met vlotte en vinnige dialogen. Niet zo subtiel, maar het schiet lekker op. De terreurdreiging zit er meteen in, het zaakje is aan het rollen en Bening heeft, zeker in eerste instantie, wel een boeiend rolletje te pakken. Dan valt dat iets te heldhaftige momentje van Washington in de school nog wel voor lief te nemen.
Als hij het geweten van de film gaat uithangen door iets te preken over martelen, is het al beduidend minder. Het wordt bijna potsierlijk als hij nog eens dunnetjes overdoet en aan Willis heb je niks met deze formele houding. Sowieso wordt het een steeds grotere bende zodra het leger zich ermee gaat bemoeien. Wat een relevante film had kunnen zijn, is zo niet meer dan een Hollywood boertje.

Onderhond
-
- 86834 berichten
- 11320 stemmen
Aardig.
Beetje verrassend voor een film van Zwick, ik ben doorgaans nogal allergisch aan zijn films. Maar heb deze toch vooral gekeken voor de hoofdrol voor Washington, toch meestal een teken van enige kwaliteit. En gelukkig won Washington het van Zwick.
Al moet ik zeggen dat ook de regie nog wel meeviel. Klassiek Hollywood natuurlijk, maar de actiescenes waren best aardig en Zwick weet er verder ook best nog wel wat spanning in te leggen. Sommige zaken zijn schromelijk overdreven uiteraard, maar dat mag wel in een film als deze.
Gezien de release datum en de gebeurtenissen van de afgelopen 20 jaar nog steeds een relevante film, al gaat Zwick dan niet zoveel verder als het obligate "ze zijn niet allemaal zo" en "America will prevail", met die uitzondering dat de anti-martial law houding allicht niet zo vanzelfsprekend is voor een Hollywood product. Er lijkt hier af en toe nog wat verwarring over te bestaan, maar mij leek het toch wel érg duidelijk dat de film de aanpak van Willis' personage sterk veroordeelde.
Typische Washington film verder. Hijzelf weer goed op dreef, bijgestaan door een aantal goeie bijrollen. Verder wat leuke actiescenes en beperkt randdrama. Niet verkeerd dus.
3.0*

IH88
-
- 7827 berichten
- 3022 stemmen
“In this game, the most committed wins.”
The Siege is een indrukwekkende film, maar heeft duidelijk twee gezichten. Het eerste uur is uitermate sfeervol en het gevoel van angst en paranoia door alle aanslagen slaat ook over op de kijker. Washington, Bening en de andere acteurs leveren vakwerk af. De busscene is nog steeds een sterk staaltje filmmakerij. Je zou zeggen dat de film na 9/11 is gefilmd met de terroristische aanslagen, moslimextremisme en vreemdelingenhaat. Maar de film komt toch echt uit 1998. Een knap staaltje voortschrijdend inzicht van Edward Zwick.
Wanneer het leger onder leiding van Willis New York binnenstormt wordt het wel wat minder. Van de ijzingwekkende suspense blijft weinig over en het wordt een wat vreemde en weinig subtiele film. Moslims in stadions, FBI en het leger die met getrokken wapens tegenover elkaar staan, een twist die je al van verre aan ziet komen… Subtiel is het allemaal niet. Gelukkig is het einde wel sterk en zit de film over het algemeen goed in elkaar.

FunkStarr
-
- 1752 berichten
- 674 stemmen
Mwah, geen hoogvlieger, maar na al die jaren nog wel steeds actueel. Washington en Willis spelen zoals altijd gewoon erg sterk, en de film verloopt ondanks dat er eigenlijk niet eens zo gek veel gebeurt (vooral het tweede gedeelte van de film) gewoon redelijk vlotjes.

JanLo
-
- 277 berichten
- 932 stemmen
“In this game, the most committed wins.”
The Siege is een indrukwekkende film, maar heeft duidelijk twee gezichten. Het eerste uur is uitermate sfeervol en het gevoel van angst en paranoia door alle aanslagen slaat ook over op de kijker. Washington, Bening en de andere acteurs leveren vakwerk af. De busscene is nog steeds een sterk staaltje filmmakerij. Je zou zeggen dat de film na 9/11 is gefilmd met de terroristische aanslagen, moslimextremisme en vreemdelingenhaat. Maar de film komt toch echt uit 1998. Een knap staaltje voortschrijdend inzicht van Edward Zwick.
Wanneer het leger onder leiding van Willis New York binnenstormt wordt het wel wat minder. Van de ijzingwekkende suspense blijft weinig over en het wordt een wat vreemde en weinig subtiele film. Moslims in stadions, FBI en het leger die met getrokken wapens tegenover elkaar staan, een twist die je al van verre aan ziet komen… Subtiel is het allemaal niet. Gelukkig is het einde wel sterk en zit de film over het algemeen goed in elkaar.

jippie2010
-
- 2190 berichten
- 6056 stemmen
Helemaal niet slecht!
Het verhaal is prima uitgewerkt en stijgt ook boven het gemiddelde uit.
De onderhuidse spanning wordt goed opgebouwd en zorgt voor verdieping. Totdat het typische pretentieuze Amerikaanse moraal om de hoek komt kijken. Voor nu reken ik het niet te zwaar aan maar kan zijn dan ik in de toekomst mij beoordeling moet herzien. *3,5

Alexjc
-
- 70 berichten
- 64 stemmen
Ik heb deze actie film niet echt genoten. Vond dat er toch teveel wird gepraat.
Het acteren van Denzel Washington was helemaal niet zo slecht, maar ik vond de twee andere Annette Bening en Bruce Willis maar erg matig spelen. Net als heel veel figuranten, had ik het gevoel, dat het allemaal overkwam, dat ze hun rol of tekst snel hadden geleerd en te kunstmatig aan de gang gingen. Daar is de regisseur voor verantwoordelijk, dus die krijgt van mij een grote schop onder ze kont.
Het laatste gedeelte van de film was echt een groot theatherstukje van de basisschool. Daarmee wil ik niet zeggen, dat de kinderen van de basisschool slecht zijn, maar die hebben nog geen levenservaring op het gebied van acteren, en hebben meer het idee, dat ze timmerman, in het ziekenhuis, brandweerman of astronaut willen worden.
De film gaat in de verkoopdoos.

trebremmit
-
- 2906 berichten
- 1325 stemmen
Als film maar matig, het begin is wel sterk maar naar het einde toe wordt het wel wat goedkoop sentiment. Maar dat dit gemaakt is een aantal jaren voor 9/11 is best bijzonder.

Shadowed
-
- 6731 berichten
- 4479 stemmen
Zwakke Zwick.
Als regisseur is Zwick geen drama, maar tot nu toe is dit wel zijn minste film die ik zo van hem zie. Dit is echter pas mijn vierde, en ik ben van plan nog meer van hem te bekijken. Als regisseur tot solide films in staat, maar dus ook tot wat meer luie films in staat.
The Siege is vooral te simpel en te makkelijk geschreven, dit is vooral merkbaar richting de slotfase. Het hele idee van een soort lockdown is een groots uitgedacht idee en daar hoort dus ook een groots uitgedachte finale bij. Zwick kiest echter voor de simpelste uitweg. 1 moord, 1 opoffering en 1 arrestatie. Hele kwestie is gelijk over. Zwak.
Naast het schrijfwerk zijn er ook nog andere mankementjes. Voornamelijk in het acteerwerk. Washington doet het wel goed, maar Bening is werkelijk dramatisch. Willis loopt er ook wat verloren bij, maar weet zich gelukkig nog net boven water te houden. Zijn rol krijgt voornamelijk weinig ruimte van Zwick.
Eerste helft van de film is voor de rest relatief oninteressant. Op een paar bovengemiddelde maar korte actiescènes na wordt er nergens vaart of spanning gecreëerd. Het verhaal wil niet opstijgen, de situatie roept te weinig dreiging op en de intensiteit is helaas nauwelijks voelbaar. Terwijl je met zo'n idee die elementen er juist uit moet kunnen halen.
De tweede helft is wel wat leuker, vooral omdat de film wat grootser wordt. En zo dus ook de actiescènes, die echter wellicht wel net wat te lomp zijn voor een setting als deze. Maar het is boeiend en weet daarmee dus stukken beter te zijn dan de eerste helft.
Personages zijn voor de rest totaal niet interessant. Zowel het liefdesleven van Bening als het dilemma van Shalhoub. Standaard uitgedachte zijplotjes die er met de haren bijgesleept worden. Zwick probeert daarmee een vorm van subtiliteit en sympathie op te wekken, maar het is vooral tijdsverspilling.
Film is voor een concept dat nog best leuk uit de hoek wil komen niet al te interessant. Enkele stukjes zijn wat beter en de tweede helft is wat grootser en onvoorspelbaarder, maar de zeer makkelijk uitgedachte slotfase doet het cijfer dat officieel 2,5* moest zijn dalen naar 2,0*.

TMP
-
- 1722 berichten
- 1559 stemmen
Een dertien in een dozijn film, die je binnen de kortste keren weer vergeten bent. De cast is nochtans zeer behoorlijk, met naast grote namen als Denzel Washington en Bruce Willis ook de nodige bekende gezichten in allerlei bijrollen. Als je bedenkt dat de film dateert van vóór de aanslagen op de Twin Towers is het plot op zich best goed gevonden. De uitwerking is echter veel minder, het is allemaal veel te zwaar aangezet en mede daardoor nergens echt spannend. Ook de personages weten niet te boeien.

K. V.
-
- 3889 berichten
- 3472 stemmen
Deze film was op tv en me er ook maar eens aan gewaagd. De film is toch al van 1998, maar ziet er toch nog altijd goed uit. Ook vreemd, zeker met het thema terrorisme, om dan de Twin Towers te zien.
De film zelf was zeker niet slecht. Het verhaal was zeker niet slecht en de cast deed het ook prima.
Wat opviel dat er wel nog veel gerookt werd in de film. Een prima film.

Brabants
-
- 2461 berichten
- 1822 stemmen
The Siege is een prima thriller met een sterk vertegenwoordigde cast die het prima doet. Erg bijzonder dat het thema snel werkelijkheid wordt nadat deze film is uitgekomen.

Het laatste nieuws

Arnold Schwarzenegger betrokken bij aanrijding, Update over levenslang veroordeelde 'Riverdale'-acteur | MovieMeter Recap

Productie van vierde en laatste seizoen 'The Umbrella Academy' is begonnen

Netflix deelt eerste trailer voor animatieserie 'Agent Elvis' met Matthew McConaughey als de King of Rock and Roll

Don Cheadle onthult dat Marvel hem maar twee uur gaf om te beslissen of hij een deal voor zes films wilde tekenen
Bekijk ook

The Hurricane
Biografie / Sport, 1999
210 reacties

Arlington Road
Thriller / Mystery, 1999
392 reacties

The Negotiator
Actie / Thriller, 1998
293 reacties

Fallen
Thriller, 1998
329 reacties

Antwone Fisher
Biografie / Drama, 2002
73 reacties

The Great Debaters
Drama, 2007
110 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes | Publishing Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.
Social media
Realtimes | Publishing Network
- Registreer |
- Contact ons |
- Over ons |
- Adverteren |
- MovieMeter Films Wiki |
- Series Wiki |
- Algemene voorwaarden en privacybeleid |
- Consent wijzigen |
- RSS Feeds |
- API

© 2023 MovieMeter B.V.