Genre: Komedie / Actie
Speelduur: 88 minuten / 101 minuten (verlengde versie)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Shawn Levy
Met onder meer: Steve Carell, Tina Fey en Mark Wahlberg
IMDb beoordeling:
6,3 (178.594)
Gesproken taal: Hebreeuws en Engels
Releasedatum: 6 mei 2010
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Date Night
"One ordinary couple. One little white lie."
Claire en Phil Foster zijn getrouwd, hebben twee kinderen en beiden een goede baan. Regelmatig gaan ze op 'date night'; een avondje voor henzelf. Maar ze zijn vastgeraakt in een routine en als een bevriend stel aankondigt te gaan scheiden, lijken Claire en Phil meer dan ooit aan hun huwelijk te twijfelen. Dan is het weer tijd voor een date night en ze besluiten er iets bijzonders van te maken. Ze nemen onrechtmatig een reservering van een ander stel aan in een duur restaurant in Manhattan, en dat is het begin van een helse nacht...
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,3 / 178594)
- Trailer (YouTube)
- Pathé Thuis: vanaf € 10,99 / huur € 3,99
Social Media
Acteurs en actrices
Phil Foster
Claire Foster
Holbrooke
Detective Arroyo
Armstrong
Collins
DA Frank Crenshaw
Katy
Cabbie
Haley Sullivan
Video's en trailers
Reviews & comments
JohnWilliams
-
- 7504 berichten
- 1006 stemmen
Al die negatieve reacties hier op moviemeter zijn nergens voor nodig. Deze film is erg grappig en het duo Fey en Carell is leuk bedacht. Maar het gaat natuurlijk om de uitvoering, en dat deden ze beide erg leuk. Op de aftiteling zie je hoeveel ze improviseren, ook erg leuk om dat te zien. Het verhaal is best origineel en Carell deed het echt erg leuk.
Zonder Carell was deze film eigenlijk niets, hij maakt van de film echt iets grappigs. Maar de verhaallijn viel op zich ook wel mee, er gebeurde niet veel. Maar ondanks dat heb ik genoten van scenes zoals met de de taxi die aan de auto vast zat en ik heb genoten van het acteerwerk van Carell. Fey en Carell vormen een leuk duo, ik zou ze graag nog een keer samen terug zien in een andere film. Deez film geef ik 3,5*. Vermakelijke film, verstand op 0 zetten en een heerlijk avondje lachen.
Friday the 13 th
-
- 2558 berichten
- 2023 stemmen
Can you please, for the love of god, put on a fucking shirt !!
Uiterst amusante film. Ik wist niet waar de film zou over gaan. We waren erg laat in de cinema en hebben zonder iets te lezen gewoon deze genomen. De wending naar actie was dus voor ons verrassend, maar dat maakt de film juist zo bijzonder. Die hele trip die Carell en Fey meemaken en alles wat ze op hun 'date night' tegenkomen is gewoon geweldig. Heb vaak kunnen lachen, is een goede humoristische film.
De combinatie van de twee acteurs is voortreffelijk. Vooral het paaldansen was fenominaal. De film geeft in zijn geheel ook een zeer leuke boodschap mee! Zeer verrassend en leuk verhaal, zeker geen te alledaags filmpje.
RJS
-
- 61 berichten
- 238 stemmen
zalige film
Zalige film?! je bent wel snel tevreden.
andrehoek
-
- 218 berichten
- 224 stemmen
Nergens echt overtuigend grappig. Zelfs de bloopers tijdens de aftiteling zijn niet leuk. Josh Klausner had wel wat beter z'n best mogen doen met het schrijven van dit filmpje. Het is zonde om te zien dat al die gastrollen die worden vertolkt door grote namen als Ray Liotta, William Fichtner, Mark Ruffalo en die dan eigenlijk niks te doen krijgen. Een beetje hetzelfde als Herman den Blijker bij je thuis uitnodigen en een ei laten bakken...!?
Dit project had op alle vlakken beter moeten zijn en gezien de middelen die beschikbaar waren was dit ook absoluut haalbaar. Zonde, kans gemist...
Fixi88
-
- 277 berichten
- 504 stemmen
Zeker een amusant filmpje. Ik heb goed gelachen en de vaart blijft er goed in. Beter dan de wat beter bezochte bounty hunter die vele malen slechter is.
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
Ik heb me kapot gelachen tijdens de achtervolging.
Maar ja, ben groot Tina Fey fan, dus deze film kon bij mij niet stuk.
Heb genoten van haar en Carell.
Sweety-Me
-
- 28 berichten
- 10 stemmen
Vond dit een hele leuk film.
En zoals Fixi88 aangeeft de vaart zat er goed in. Nergens een inkak momentje. 
BekendeNLer
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Al die negatieve reacties hier op moviemeter zijn nergens voor nodig. Deze film is erg grappig en het duo Fey en Carell is leuk bedacht. Maar het gaat natuurlijk om de uitvoering, en dat deden ze beide erg leuk. Op de aftiteling zie je hoeveel ze improviseren, ook erg leuk om dat te zien. Het verhaal is best origineel en Carell deed het echt erg leuk.
Zonder Carell was deze film eigenlijk niets, hij maakt van de film echt iets grappigs. Maar de verhaallijn viel op zich ook wel mee, er gebeurde niet veel. Maar ondanks dat heb ik genoten van scenes zoals met de de taxi die aan de auto vast zat en ik heb genoten van het acteerwerk van Carell. Fey en Carell vormen een leuk duo, ik zou ze graag nog een keer samen terug zien in een andere film. Deez film geef ik 3,5*. Vermakelijke film, verstand op 0 zetten en een heerlijk avondje lachen.
WAT EEN K#T film eerste klas is dit, enige grappige stukje is met de taxi chauffeur, voor de rest, slechtste bios film die ik dit jaar heb gezien.
Q Jones
-
- 3524 berichten
- 2881 stemmen
Dat is wel overdreven, het verhaal was idd bagger maar de acteurs deden echt hun best er iets leuks van te maken en dat vind ik toch redelijk geslaagd
slechtekont
-
- 21 berichten
- 0 stemmen
Je geeft toe dat het verhaal bagger was en de acteurs probeerden er iets van te maken.
Dus laten we sportief zijn en een 3 geven?
$pecial
-
- 1147 berichten
- 553 stemmen
Steve Carrel
Hij redt de film in mijn ogen, voor de rest was het allemaal maar flauw.
Jack Sparrow
-
- 472 berichten
- 3271 stemmen
Een erg grappige Steve Carell. Dat die man zo droog en onnozel kan acteren redt deze film.Ook Tina Fey is een prima tegenspeelster voor hem. Het script is op een zondagmiddag op een achteraf kamertje in elkaar geflanst en is te suf voor woorden. Maar goed, dat maakt verder niet uit omdat de twee hoofdrolspelers zodanig grappig zijn dat je dit vergeet. Ook Mark Wahlberg is erg geestig; hij loopt de gehele tijd zonder shirt, tot grote ergernis van Carell. Met hilarische uitspraken tot gevolg! Who loves shirts!
3 sterren
Billy-Pilgrim
-
- 356 berichten
- 620 stemmen
Een erg grappige Steve Carell. Dat die man zo droog en onnozel kan acteren redt deze film.Ook Tina Fey is een prima tegenspeelster voor hem. Het script is op een zondagmiddag op een achteraf kamertje in elkaar geflanst en is te suf voor woorden. Maar goed, dat maakt verder niet uit omdat de twee hoofdrolspelers zodanig grappig zijn dat je dit vergeet. Ook Mark Wahlberg is erg geestig; hij loopt de gehele tijd zonder shirt, tot grote ergernis van Carell. Met hilarische uitspraken tot gevolg! Who loves shirts!
3 sterren
Op zich was dat natuurlijk een grappig stukje, maar ze gaan er te lang op door en komen er op zeer voorspelbare momenten weer op terug. Daar kan ik echt niet tegen. Richting het einde van de film, als ze weer voor de deur staan bij Wahlberg, kun je 10 seconden van tevoren al invullen wat er gezegd gaat worden. Goede komedie gaat ook om het verassingselement. Deze film is bijna continue voorspelbaar met haar grappen, op enkele uitzonderingen van Carell na.
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
dit is gewoon de makkelijkste manier om geld te verdienen met film. stop 2 grote namen in een film, en er gaan veel mensen kijken.
en ik denk dat het amerikaanse publiek meer zal genieten van deze "hap klare brokken-film", dan het nederlandse publiek.
dus een suf script met een handje vol standaard grappen en situaties, gebracht door 2 beroemde karakters die uit de komedie hoek komen en de kassa zal rinkelen!
als er 2 onbekende acteurs deze film zouden dragen, dan had er gemiddeld een dikke ster vanaf gegaan en zou er maar 10 procent gaan kijken. maar dat is met elke film zo natuurlijk.
wackerz
-
- 17 berichten
- 74 stemmen
Het was een aardige film, maar dat kwam alleen door de geweldige acteurs fey en carell, het script was ronduit een drama en die vent zouden ze moeten ontslaan.
booyo
-
- 646 berichten
- 1677 stemmen
Ik kom net terug van de bios en vond het echt verschrikkelijk. Heb om geen enkele grap kunnen lachen.. Oh ja wel, die scène met die taxi was wel echt grappig, die taxi chauffeur is de held van de film! Dat zegt wel genoeg denk ik, en dat met zo veel sterren er in.. Ongelooflijk. Die 'bloopers' op het einde ook, sjongejonge.. Ik geef zelden 0,5 ster, maar voor Date Night kan ik niet anders!
0,5*
Q Jones
-
- 3524 berichten
- 2881 stemmen
Die bloopers laten juist zien dat de acteurs zoveel improvisatie talent hebben en dat heeft deze film ook gered ik ben het idd met je eens dat het verhaal niks is, maar door de hoofdrolspelers en de leuke bijrollen vind ik dit een film die het bekijken zeker waard is
TrickySmalls
-
- 607 berichten
- 782 stemmen
Je kunt er om lachen of niet.
Ik kon bijvoorbeeld helemaal niet lachen met Kick-Ass
Shave
-
- 8 berichten
- 352 stemmen
Zo voorspelbaar als maar kan en niet helemaal mijn ding, zulke films.
Toch wel vaak gelachen om Steve Carel, de achtervolging en enkele andere scenes, dus 3 sterren.
Liloelisa
-
- 1 berichten
- 12 stemmen
Ik had weer zo´n flauwe film verwacht, maar dat viel me erg mee.
Heb wel erg gelachen.
Erg leuk bedacht.
tommykonijn
-
- 5139 berichten
- 2356 stemmen
Leuke komediefilm. Carrell en Fey is een fantastisch en leuk duo en zetten leuke scenes neer. Hoe een nachtje uitgaan kan veranderen..
Natuurlijk is de film een beetje voorspelbaar en de nodige cliché's zitten er wel in, maar ik kon me er echt niet aan storen. Leuk bioscoopmiddagje mee gehad
.
3,5*
voskat
-
- 1026 berichten
- 1088 stemmen
Hmm, ik kon geen seconde lachen om de trailer, terwijl het toch de bedoeling van een trailer is om potentieel publiek binnen te halen met wat voorproefjes.
Ik heb bovendien een schurfthekel aan Tina Fey.
Hmm, ik denk dat ik deze oversla en hem wel een keertje download.
-----
Ah, ik zie nu wat voor andere films deze regisseur op zijn naam heeft staan. Een hele rij "comedies" die niet komisch zijn.
Ik denk dus dat ik inderdaad maar op mijn instinct vertrouw... 
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Lekkere komedie. Heb er van genoten. Vooral Carell was weer geweldig. Die gast kan zo enorm geweldig onzin, serieus brengen.
sugarfax
-
- 3 berichten
- 10 stemmen
De meest hilarische film die ooit heb gezien. Carell en Fey maken van dit enigzins 'simpele' verhaal een masterlijke comedy. Zonder deze top-comedians waren de grappen niet leuk geweest.
Duidelijk is dat de door Carell en Fey gemaakte grappen grotendeels van hun kant komen (zie de aftiteling, complete improvisatie).
Toppunt van hilariteit was de wel flauwe stripact, maar hij krijgt een 10. Heb nooit eerder met tranen van het lachen in de bios gezeten. Een aanrader, zeker als je fan van 30 Rock bent.
_Casper_
-
- 1244 berichten
- 1692 stemmen
pfff wat een saaie film, heb nauwlijks kunnen lachen alleen 1x een beejte bij de stripact
kijk deze film niet zonde van je tijd 1.5*
miepke
-
- 816 berichten
- 0 stemmen
Heerlijke komedie.
Heb een paar keer aardig moeten lachen.
Comedy Central acteurs en humor, heerlijk.
Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1304 stemmen
Alleen Tina Fey en Steve Carell zijn leuk in deze ietwat vergezochte komedie.
Het verhaal slaat nergens op, en eigenlijk moet de film het ook heel erg hebben van de geinige bijrollen (James Franco, Mark Wahlberg en Mila Kunis).
De scène met de taxi vond ik wel leuk bedacht.
Toch vind ik het erg jammer dat een komedietalent als Steve Carell voortdurend flopt op het witte doek. Na het aardige Get smart, het niet grappige Evan Almighty en het eveneens aardige 40-year-old-virgin wacht ik, als groot fan van The office US, nog steeds op een geslaagde komedie met Carell in de hoofdrol.
een nipte voldoende: 3 sterren
Het laatste nieuws

HBO Max scoort in Nederland met de matig beoordeelde bodyhorrorfilm 'Nightbitch'

Prime Video-hitserie 'The Night Manager' krijgt een derde seizoen

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie
Bekijk ook

Kick-Ass
Actie / Komedie, 2010
2.956 reacties

You Don't Know Jack
Drama / Biografie, 2010
95 reacties

The Blind Side
Drama / Sport, 2009
384 reacties

Crazy, Stupid, Love.
Komedie / Drama, 2011
314 reacties

21
Drama / Misdaad, 2008
519 reacties

We Bought a Zoo
Komedie / Drama, 2011
192 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









