• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.011 gebruikers
  • 9.372.224 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Resident (2011)

Drama / Thriller | 91 minuten
2,60 569 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 91 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Antti Jokinen

Met onder meer: Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan en Christopher Lee

IMDb beoordeling: 5,3 (30.494)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 7 april 2011

  • On Demand:

  • Videoland Bekijk via Videoland
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Resident

"She Thought She Was Living Alone"

Dr. Juliet Devereau (Hilary Swank) betrekt een nieuw huurappartement in Brooklyn. Al snel voelt ze echter dat ze wel érg in de gaten wordt gehouden door haar huisbaas, Max (Jeffrey Dean Morgan). Wanneer duidelijk wordt dat Max een griezelige obsessie voor Juliet heeft, begint een gevaarlijk kat- en muisspel.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van PEN15

PEN15

  • 1281 berichten
  • 637 stemmen

Viel best naar te kijken. Wat werd die vent op het laatst toch ongekend beresterk zeg, kon een hele metalen schuifdeur zo uit zijn voegen rukken en het kettingslot eraf breken. Idem dito voor die doctor Juliet die na een serie ferme bitchslaps telkens weer fris en fruitig opstond.


avatar van mikey

mikey

  • 28986 berichten
  • 5138 stemmen

De film begon als een aardige Apartment mystery. De kuise Swank die een nieuwe plekje betrekt van 3800 dollar per maand. Dat bijzonder goedkoop is. Noem het goedkoop. Wanneer ze zeggen dat een woning goedkoop is moet je oppassen, ondanks de uiterst sympathieke huurbaas. Toch voelt ze zich ... unheimlich, maar waarom? Denk aan de trio van Roman Polansky maar natuurlijk van mindere kwaliteit.

Maar na een half uur krijg je de raarste flashback ooit, en dan is het een hele andere film: een Mientras Duertes/ Sleep Tight rip off. Die nogal onbehoorlijk, kinderachtig (met van die suffe geluideffectjes) en schaamteloos is.


avatar van IH88

IH88

  • 9727 berichten
  • 3182 stemmen

“You get to be awake this time. This time, you get to remember.”

Dit was niet al te best. Een vrouw gaat in een nieuw appartement wonen en wordt vanaf dat moment geterroriseerd door de eigenaar van het appartementencomplex. In het begin is hij nog vriendelijk en charmant maar hij gaat zich steeds vreemder gedragen.

Het verhaal kent geen enkele verassing en van spanning is geen sprake. Vanaf het begin is al duidelijk wie haar de hele tijd begluurt en elk thrillercliché wordt afgevinkt. Swank is goed en weet nog wat van haar personage te maken. Jeffrey Dean Morgan is sterk als charmante en vriendelijke Max maar zodra hij de psychopaat moet spelen gaat het mis. Fysiek is hij nog wel een tegenstander voor Juliet maar echt dreiging gaat er niet van hem uit. Christopher Lee wordt schandalig weinig gebruikt en kan met dit materiaal ook weinig anders dan dreigend kijken en “creepy” zijn. The Resident is een verspilling van zoveel talent en uiteindelijk een inspiratieloze mispeer.


avatar van susiewong

susiewong

  • 16 berichten
  • 48 stemmen

Nee vond dit geen goede film, over de acteerprestaties heb ik niks te klagen.

Maar het kan aan mij liggen, ik kon geen sympathie op brengen voor Mw Swank. Daarentegen wel voor Mr Morgan. Eerst wil ze hem en zoekt ze toenadering en daarna dumpt ze hem gewoon... Daardoor leefde ik eigenlijk meer mee met hem, dan met haar en dat terwijl hij toch de badguy moet zijn.

Kwa spanning miste ik wel iets en eigenlijk ging het allemaal een beetje traag. Niet echt een film die ik nog een keer hoef te zien.


avatar van hatebreeder

hatebreeder

  • 1086 berichten
  • 894 stemmen

Best wel een aardige film en naar mijn mening zeker wel wat beter dan dat sommigen hier willen doen geloven. Het acteerwerk is ook allemaal ruim voldoende.

Ruime 3*