• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.002 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.274 stemmen
Avatar
 
banner banner

Clash of the Titans (2010)

Actie / Fantasy | 106 minuten
2,82 2.097 stemmen

Genre: Actie / Fantasy

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Louis Leterrier

Met onder meer: Sam Worthington, Liam Neeson en Ralph Fiennes

IMDb beoordeling: 5,8 (303.635)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 8 april 2010

Plot Clash of the Titans

"Titans will clash."

Geboren als een god, maar opgevoed als een mens probeert Perseus (Sam Worthington) hulpeloos zijn familie te redden van Hades (Ralph Fiennes), de wraakzuchtige god van de onderwereld. Perseus biedt zich vrijwillig aan om deel te nemen aan een levensgevaarlijke missie om Hades te vermoorden, voordat die de macht van Zeus (Liam Neeson) kan grijpen, om zo de aarde in een hel te laten veranderen en prinses Andromeda (Alexa Davalos) van haar leven te beroven. Bijgestaan door Io (Gemma Arterton), een mysterieuze spirituele gids leidt de missie Perseus en zijn groep strijders op een gevaarlijke reis diep de verboden wereld in. Daar moeten ze vechten tegen heidense demonen en andere beesten die geen gevaar vrezen. Perseus zal zijn bestaan en zijn macht als die van een god moeten accepteren en zijn eigen lot moeten creëren, wil hij het uiteindelijk gaan redden...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Bas78

Bas78

  • 14 berichten
  • 13 stemmen

Voor zo een groot budget vind ik de film echt zeeeer slecht..ook slechte acteer prestatie van worthington..de special effects gaan nog wel maar ik vind dit toch echt een mis gelopen kans!!


avatar van benq

benq

  • 148 berichten
  • 121 stemmen

Had er verwachtingen van maar helaas. Het omvangrijke verhaal wordt er weer ouderwets doorheenjast, vooral in het begin. Daarna wordt alles uit de doeken gedaan, komen behoorlijke acteurs (Neeson, Huston, Fiennes, Postletwaite) voorbij die kromme dialogen uitspuwen en daarna krijgen we een Fellowship of the Rings tocht light met een saaie held. De mooie Arterton komt langs en verdwijnt weer wanneer ze er zin in heeft, het is een wonder dat Mikkelsen overeind blijft.

Maar de special effects overtuigen en naarmate de film vorderde ging het tempo, de actie en spanning omhoog tot aan de vermakelijke finale aan toe.

Maar het is niet genoeg om de film te redden, uiteindelijk toch teleurstellend.

**1/2.


avatar van Sjard

Sjard

  • 24 berichten
  • 41 stemmen

Nou.. wat valt hier over te zeggen!

Slecht geacteerd..

slecht verhaal..

super goede special effects,

Iedereen gaat bij bosjes neer.. behalve de hoofdperoon (ofcourse..)

slecht einde..

al bij al toch nog een 3,waard voor de special effects! en de machtige actie!


avatar van Spookje

Spookje

  • 131 berichten
  • 123 stemmen

Gisteren bekeken op Blu-Ray en ik moet zeggen dat het beeld prima was maar het geluid was overweldigend

Maar goed...de aktiescenes van deze film zijn meer dan geweldig te noemen en ook de muziek draagt daar een steentje bij..Ik had ook het spel 'God Of War' in mijn hoofd, dat 1 van mijn favoriete spellen is...

De hoofdrollen van Sam Worthington, Liam Neeson en Ralph Fiennes zijn aardig maar komen niet echt tot hun recht, vind ik..Terwijl ze wel de juiste personen zijn om deze rollen te vertolken...Persoonlijk vond ik Hades er beter uitzien dan Zeus

Grappig dat Liam Neeson en Ralph Fiennes al eens eerder elkaars tegenspelers waren namelijk in Schindler's List

De film ziet er best wel goed uit, mooie omgevingen, monsters en goeie special effects..

Toch is deze film geen topper te noemen, het script is niet echt sterk..Ondanks dat de film er fraai uitziet, kon ik toch soms duidelijk zien dat het rechtstreeks uit de computer kwam...en uiteraard is het natuurlijk best moeilijk om deze monsters en wezens er zo realistisch mogelijk eruit te laten zien, maar had toch wel beter gekund..Je zou ook verwachten dat dit soort films. toch langer zou duren dan ruim 1,5 uur..Als ie iets langer had geduurd was ie beter geweest..Ik vond um iets te kort...

Dus wat velen zeggen, verstand op nul met lekkere aktie en spektakel op je netvlies en de plotgaten en mindere script op de koop toe nemen..

2,5 sterren


avatar van Cyberator

Cyberator

  • 214 berichten
  • 253 stemmen

Film voelde meer aan als een videospel.

Verhaal , actie,... zie je allemaal terug in games zoals God of War, prince of persia, ect.

Film is geen topper maar ook niet slecht. Ik hou van de griekse mythologie dus ik kon er wel van genieten


avatar van huey290495

huey290495

  • 32 berichten
  • 46 stemmen

Top Film !


avatar van mc-elvin

mc-elvin

  • 32 berichten
  • 5 stemmen

stukke beter dan percy jacksen maar het kan nog beter kom op regiseurs het is 2010


avatar van pascal1981

pascal1981

  • 13 berichten
  • 66 stemmen

geen verhaal


avatar van Pinoy

Pinoy

  • 85 berichten
  • 377 stemmen

Geweldige Graphics.. Maar geen verhaal, Worthington was een partij bagger pff.. Neeson viel nog wel mee.. wel leuke actie


avatar van Otto261

Otto261

  • 10 berichten
  • 50 stemmen

Ik snap niet dat deze film zo laag word gewaardeerd het is een superspannende film met vele hoogte punten een spannen en gevarieerd verhaal een zekere 3.5 sterren (was nog even aan t twijfelen om er 4 van te maken)


avatar van metterijks

metterijks

  • 73 berichten
  • 65 stemmen

het probleem is gewoon dat ze een ontstellend zwak verhaaltje proberen te verhullen met mooie special effects.


avatar van baafeurus

baafeurus

  • 31 berichten
  • 111 stemmen

overweldigende film, gelukkig niet in 3D gezien. leuk verhaal, klein beetje standaard: hades wil zeus van de troon stoten.

maar de special effects waren mooi, acteerprestaties waren goed genoeg. zeer vermakelijke film

4*


avatar van Milan07

Milan07

  • 207 berichten
  • 0 stemmen

Mager verhaal, mooie special effects. Heb genoten van begin tot het eind.


avatar van kobe bryant fan

kobe bryant fan

  • 445 berichten
  • 355 stemmen

Pinoy schreef:

Geweldige Graphics.. Maar geen verhaal, Worthington was een partij bagger pff.. Neeson viel nog wel mee.. wel leuke actie

Het is hier Moviemeter niet Gamesmeter.


avatar van Amel M.

Amel M.

  • 85 berichten
  • 0 stemmen

Niet zo goed als wat ik had verwacht, maar ik heb me toch wel vermaakt. Wat ik het slechts vond waren de grappen, heel slecht getimed. Maar de wezens en omgevingen waren wel mooi.

Deze film heeft, in tegenstelling tot het origineel, mij niks gegeven dat lang bij zal blijven.


avatar van Infected90

Infected90

  • 2 berichten
  • 61 stemmen

Deze film stelde me zeer teleur. Ik had al gehoord dat de film qua acteren niet super was maar dacht met wat coole actie scenes wel vermaakt te worden maar helaas........toch omdat de special effects niet tegenvielen een 2.5


avatar van Fryce

Fryce

  • 1099 berichten
  • 2336 stemmen

Nee, was het niet..... Snap niet dat ze ze weinig goeie films kunnen maken in dit genre. Wellicht moeten ze eens van dit standaard hollywood concept af.... Zag er best leuk uit allemaal, maar nee dus.....erg middelmatig.


avatar van kobe bryant fan

kobe bryant fan

  • 445 berichten
  • 355 stemmen

Milan07 schreef:

Mager verhaal, mooie special effects. Heb genoten van begin tot het eind.

Stem dan.


avatar van finitio

finitio

  • 119 berichten
  • 173 stemmen

Het verhaal is slap en het acteerwerk is slecht , maar deze film heeft ook goede aspecten. De actie is goed, de special effects zijn goed uitgewerkt en een beetje Griekse mythologie erbij kan nooit kwaad. Dit is nou typisch zo'n film die je moet kijken als je niks anders te doen hebt.


avatar van marissaheinrich

marissaheinrich

  • 50 berichten
  • 487 stemmen

Viel mij mee, ik had hem slechter verwacht. Een 2.5 voor de acteerprestaties (vond het niet echt geweldig) en een halve punt extra voor de special effects want die waren gewoon goed. Het verhaal zelf stelt niet zoveel voor maar dankzij de special effects is het goed te doen, vandaar dus een 3!


avatar van kobe bryant fan

kobe bryant fan

  • 445 berichten
  • 355 stemmen

Clash of the titans.

Heeft misschien een slap verhaal maar hij kijkt lekker weg.

De actie is leuk je ziet veel bekende figuren.

Maar toch heeft de film zijn minpunten:de kraken scene was te kort en die van Medusa ook.

De acteerprestaties vond ik goed,de special effects waren zeer goed.

Dus een kleine 4.0*


avatar van SJRS.VLDT

SJRS.VLDT

  • 175 berichten
  • 447 stemmen

Er valt een hele hoop op te noemen wat niet goed was, maar de film slaagt wat mij betreft nog steeds in zijn doel.

De special effects waren indrukwekkend en de muziek was ook weer ouderwets lekker. Ik heb me gewoon prima vermaakt. Het grootste pluspunt was dat de vecht-scènes (vooral in het begin) echt spannend waren. Dan zit je al meteen een stuk meer in een film met een verhaal als deze.

Neemt natuurlijk niet weg dat ik (samen met vele anderen waarschijnlijk) wel iets meer had verwacht van een film met zo'n hoog budget.

3sterren


avatar van Beffrey28

Beffrey28

  • 476 berichten
  • 1343 stemmen

Na de dramatische Percy Jackson nog zo'n slechte godenfilm. Ik heb voorlopig genoeg goden gezien..


avatar van Livefree70

Livefree70

  • 113 berichten
  • 110 stemmen

Special effects waren ok, maar deze "fellowship of the ring"- clone kon me nooit echt boeien, daarvoor was er mischien iets te weinig aan "aardse ouderwetse grondgevechten" en ja ik weet wel dat dit om de strijd tussen de goden en mensheid gaat, maar toch vond hem "net niet"


avatar van JHM

JHM

  • 14 berichten
  • 14 stemmen

Mooie special effects, mooi geanimeerd, vermakelijke film.


avatar van Cygor

Cygor

  • 206 berichten
  • 307 stemmen

ik snap niet dat zo veel films worden vergeleken met lord of de rings.

jullie weten allemaal dat deze zeer moeilijk te benaderen is.

dit is gewoon een staandaard filmpje waar eigenlijk veel meer uitgehaald had kunnen worden ( ze hadden zich meer aan de echte mythologie van perseus moeten houden ).

desondanks vond ik dit een leuke film om te zien en de rest neem ik op de koop toe.

geoon je verstand op nul zetten en kijken

geef deze film dan ook 3 sterren


avatar van killer13

killer13

  • 673 berichten
  • 8089 stemmen

ik verwachte er absoluut niks van, maar ik ben toch een beetje verrast moet ik zeggen. inderdaad, het acteerwerk was slecht. vooral sam worthington viel me wat tegen. normaal is zijn acteerwerk redelijk goed, maar hier laat ie zich toch niet van zijn beste kant zien. als hoofdrolspeler moet je toch wat meer talent bezitten of tonen, het kwam voor mij maar geforceerd over. het verhaal was ook niet al te best, maar dat word in mijn ogen goedgemaakt door de aktie. de gevechten zijn meestal goed en de special-effects zijn erg mooi. zelfs ondanks het zwakke eindgevecht geef ik deze film voorlopig een 4. misschien dat na een herzienning ik deze een lagere score geef


avatar van passie2

passie2

  • 5 berichten
  • 10 stemmen

Dit soort fantasy films vallen bij mij,mits goed gemaakt,altijd in de smaak.

Je moet er natuurlijk wel anders voor gaan `zitten`dan bij de iets meer serieuze films,maar dat is juist het leuke van pretentieloze film, een beetje wordt je eigen inbeeldingsvermogen geprikkeld wat uiteraard een leuke bijkomstigheid is .

Daarom ook 4 sterren van mij,ik verheug ne al op een vervolg.


avatar van aspro

aspro

  • 569 berichten
  • 1518 stemmen

och ik zie hem als een volwassen kinderfilm al bij al niet zo slecht.


avatar van Robr6

Robr6

  • 22 berichten
  • 50 stemmen

Ik houd erg van deze soort films maar toch vond ik hem wat tegenvallen.

Heb meer genoten van gemma dan van de special effects.

De 3d versie is helemaal overbodig. De actiescenes waren amper te volgen.

Misschien heb ik de film te kort achter avatar gekeken. Dan zie je pas hoe 3d echt gemaakt moet worden.