Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 105 minuten / 119 minuten (unrated director's cut)
Alternatieve titels: Halloween 2 / Rob Zombie's Halloween II
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Rob Zombie
Met onder meer: Scout Taylor-Compton, Malcolm McDowell en Tyler Mane
IMDb beoordeling:
4,8 (63.666)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 22 oktober 2009
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Halloween II
"Family Is Forever"
Het is weer Halloween en Michael Myers keert terug naar zijn geboortedorp om wat onafgemaakte ''familiezaken'' op te lossen. Zijn zus Laurie is na haar laatste ontmoeting met Michael in het ziekenhuis beland. Ze denkt dat ze hem heeft vermoord, maar de gehavende Michael Myers jaagt op haar, geplaagd door jeugdherinneringen. Een spoor van dood en verderf volgt...
Externe links
Acteurs en actrices
Laurie Strode
Dr. Samuel Loomis
Sheriff Lee Brackett
Michael Myers
Deborah Myers
Harley David
Annie Brackett
Young Michael
Dr. Maple
Uncle Meat
Video's en trailers
Reviews & comments
THF94
-
- 2 berichten
- 1 stemmen
Ik ben een zeer grote liefhebber van de Halloween reeks.
Alleen moet Zombie eens kappen met die verschrikkelijke remakes!
Deze film heb ik gekocht en gisteren eens zitten bekijken waardeloos!
Slecht verhaal,snel camera werk en ontzettend vaak het woordje "f#ck" beetje jammer allemaal.
plus puntje: Nights in white satin tijdens de film
Ik hou het lekker bij de klassiekers...
SaNDuTjE
-
- 1434 berichten
- 3237 stemmen
Gewoon een lekkere (g)rauwe horrorfilm die helaas halverwege aan kracht behoorlijk verliest en terugvalt in het 13-in-een-dozijn concept met gigantische plotholes, te veel rennende/krijsende mensen en slechte acteurs.
Wat betreft stijl en spanning niet te vergelijken met het vorige deel, maar Zombie heeft een aardige poging gedaan die slechts deels geslaagd is.
3*
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Family is forever
Wanneer je deel 1 van een film kijkt, dan moet je natuurlijk ook deel 2 kijken. De eerste Halloween viel goed mee, zeker qua verhaal, maar was waardeloos door de workprint DVD. Toen wisten we nog niet wat er scheelde en hoopten we alleen maar dat Zombie van zijn fouten had geleerd, onterecht dus want Zombie kon er niets aan doen. De eerste Halloween van Zombie had ik nog in de cinema gezien, deze niet dus ik was benieuwd wat het ging worden.
Het is uiteindelijk een nogal vreemd filmpje geworden. Zombie waagde bij het eerste deel al een poging om het verhaal vanuit een ander perspectief te vertellen maar hier slaagt hij wel helemaal los, en niet noodzakelijk op de goede manier zoals je dat in een horror film zou verwachten. Het is er eigenlijk allemaal nogal wazig op geworden doordat Zombie zich nu niets meer aantrekt van de originele franchise en compleet zijn eigen zin doet. Het was oorspronkelijk zelfs niet de bedoeling om een vervolg op zijn Halloween herinterpretatie te maken maar de studio besliste er anders over. Zombie besloot een script te schrijven en te regisseren omdat hij schrik had dat iemand anders zijn visie zou verkloten. Ondertussen zijn er toch alweer plannen voor een derde Halloween film, zonder Zombie deze keer. Soit, op zich ben ik wel blij dat hij nog een einde heeft gebreid aan zijn eigen film want ook het origineel van Carpenter kende nog een direct vervolg dat zich in dezelfde nacht afspeelde. Al is dat hier niet echt waar, althans als je het eerste halfuur niet meerekent. In die 30 minuten lijkt Zombie zich nog een beetje aan het origineel te houden maar gaat dan faliekant zijn eigen weg. En dat is goed want Zombie die zijn eigen weg in slaat is een goede Zombie, zie maar naar films als House of 1.000 Corpses en The Devil's Rejects. Hij slaat er in mijn opzicht dan ook in om de reeks een iets realistischer tintje mee te geven. Het is niet meer een strijd van goed versus kwaad doordat de personages meer diepgang meekrijgen. In de originele reeks werd Loomis op den duur gewoon een gestoorde zot die alle geloofwaardigheid was kwijtgeraakt. Zombie kiest er hier voor om hem als een echte geldwolf neer te zetten die over lijken gaat om geld te verdienen en dat was wel een interessante twist in het personage. Het geeft het einde waar Laurie ontdekt dat ze de zuster van Michael is nog net dat beetje extra meer doordat ze het leest in het nieuwe boek van Loomis. Het is dan wel weer een tikkeltje ongeloofwaardig dat Laurie niet door heeft dat ze de zuster van is terwijl ze in het eerste deel werd geconfronteerd met een baby foto van haar en een jonge Michael... Ach, niet alles kan perfect zijn.
Visueel ziet dit er alweer een stuk beter uit. Ik vond het gisteren bij het kijken van de film al zo raar dat de film zo onduidelijk was, ik dacht dat ik me dat wel had herinnerd in de cinema, maar de opluchting was dan ook een stuk groter toen Zombie hier met een paar erg sterke scènes afkomt. Sowieso is de toevoeging van het paard en de rest van de happy family een uitstekende kapstok voor wat bevreemdende aan op te hangen. Het ziet er dan ook vaak erg mooi uit, sommige scènes zou je zo willen inkaderen, en het geeft meteen dat beetje extra sfeer aan de film. Ik had gedacht dat ik deze keer eens een Rob Zombie film ging zien zonder zijn wettige wederhelft, Sheri Moon Zombie. In elke film die ik al van de regisseur heb gezien komt ze in voor maar vermits ze zich door de kop schiet in het eerste deel, leek het me hier nogal moeilijk om ze terug te introduceren. Wel, Zombie zou Zombie niet zijn als hij toch niet een manier had gevonden maar eerlijk gezegd ben ik er niet kwaad om want ze geeft wel wat extra flair aan de film. Sheri Moon blijft dan ook nog altijd iets ontzettend onweerstaanbaar hebben. Ik kan er niet juist mijn vinger op leggen maar ze heeft iets heerlijk trashy over zich. Ook leuk dat Malcolm McDowell wederom van de partij is als Dr. Loomis. Ik zei het daarjuist al maar de evolutie die zijn personage doormaakt is geslaagd en McDowell weet het perfect te brengen. Alleen jammer dat Scout Taylor-Compton ook nog altijd van de partij is want die slaat de bal toch wederom weer mis. Natuurlijk kan Zombie haar moeilijk vervangen want dan is er weer veel commentaar, waarschijnlijk dan ook van mijn kant, dat het niet meer de originele cast is. Langs de andere kant zijn er terug genoeg oude getrouwen van de partij waardoor dit een leuk feestje van herkenning wordt. Brad Dourif, de mooie Danielle Harris, ... Allemaal stuk voor stuk acteurs die in het origineel goed waren en hier hun kunstje nog eens overdoen.
Interessant deel in de nieuwe reeks. Het is dan ook het beste om dit als een nieuwe reeks te zien en niet het zoveelste vervolg in de Halloween cyclus want dan kom je bedrogen uit. Zombie geeft een nieuwe start en doet dat vrij goed, ben benieuwd wat het 3e deel zal worden.
3.5*
psycholamp
-
- 1960 berichten
- 580 stemmen
Het begint zowaar nog wel aardig, de eerste 20 minuten zijn goed gedaan. Helaas blijkt het dan om een droom te gaan. En met deze droom die uit elkaar valt, valt ook de film uit elkaar. Daar heb je ze weer; de ordinaire rednecks, de duidelijke muziekvoorkeur van Zombie (ik heb niks tegen hardrock en metal, maar wel in een horrorfilm) en iedereen kleedt zich ook alsof hij/zij niks anders doet dan metal luisteren, Michael Myers incluis! Michael zonder masker!? Dat is écht niet tof! Ook stoot Michael wat kreten uit als hij op zijn slachtoffers inhakt, tezamen met dat ontbreken van het masker, verdwijnt hier een groot deel van het mysterie rondom Myers. Vermoeiend: De jonge Michael en zijn moeder. En Dr. Loomis is wel een heel onsympathiek personage geworden. Halloweenfeest:
.
Ik lees net dat er ook een deel 3 op stapel staat... Wordt iig. niet gedaan door Zombie.
Ralf81
-
- 714 berichten
- 682 stemmen
Ik lees net dat er ook een deel 3 op stapel staat... Wordt iig. niet gedaan door Zombie.
Pak van m'n hart! Volgens mij beseft ie zelf ook wel dat ie de Halloween-franchise al genoeg schade heeft toegebracht. Oprotten dus met die knakker!
Akron777
-
- 472 berichten
- 0 stemmen
Het is snel en er zit veel actie in, maar meer dan dat biedt deze film gewoon niet. Ik vond de remakes van slashers als Texas Chainsaw Massacre en Friday the 13th erg goed, in het laatste geval zelfs beter dan het origineel. Bij deze film kan ik dat nauwelijks zeggen. Ik druf niet te zeggen of dit een remake is van het originele tweede deel, maar deze film heeft hoe dan ook gefaald.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Ik vind dat Halloween II de character development mist die de eerste film zo ijzersterk maakte. De vertolking van het langzaam doordraaien van dat jongetje Mickey Myers. In 2 gaan ze duidelijk wat meer het pad op van de originele franchise. In Halloween II wordt veel aandacht gegeven aan de nasleep na het slachthuis dat Myers heeft gemaakt. We zien duidelijk dat Laurie Strode het moeilijk heeft met het accepteren van wat er is gebeurd en ze lijkt de schuld te geven aan de anderen, zoals Annie die zelf echter ook op een schaamtelijke manier slachtoffer werd van Myers. En ook dat Malcolm McDowell een sympathieke rol speelde in de eerste film (dat geef ik eerlijk toe) is hij nou een beetje een kakker achtige auteur van het boek over Michael Myers. De film geeft ook wat veel aandacht aan het extreem bloederig geweld en gore, dat duidelijk erger is geworden dan het eerste deel was. Het grof-taalkgebruik is opnieuw overdreven. Maar op zich wel een redelijke film, maar deze is zeker niet beter dan het eerste deel. Maar Halloween 3D hoeft wat mij betreft niet te komen niet omdat ik dat niet wil maar het feit dat Myers nu echt dood is vind ik onzin om nog een derde deel te maken. Geen wonder dat Rob Zombie er niet betrokken mee is. Gr. puck
killer13
-
- 673 berichten
- 8089 stemmen
En... Oh ja, waar is het originele deuntje ineens gebeleven?
dat hoor je nog eventje tijdens de aftiteling. natuurlijk heeft het niet meer hetzelfde effect als in de originele halloween. daar droeg het deuntje erg mee aan de sfeer omdat het best eng was in combinatie van donkere omgevingen en een kat en muis-spel tussen de onstopbare seriemoordenaar die bestaat uit puur kwaad en het slachtoffer. hier word het gewoon nog snel eventjes op het einde ergens tussen gepropt. erg jammer
Muchacho
-
- 115 berichten
- 0 stemmen
Slaapverwekkend, net als die uit 2007 en het origineel
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Slaapverwekkend, net als die uit 2007 en het origineel
PARDON!!!!????? Oké, dat je de remake uit 2007 slecht vind snap ik (hoewel ik het daar niet mee eens ben), maar het origineel is een classic.
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3630 stemmen
'' Hey, world! Guess what. I'm Michael Myers' sister! I'm so fucked! ''
Deze film heeft de eerste keer dat ik hem zag best indruk achtergelaten. Niet de film zelf, maar wel de hele sfeer. Tijdens een nacht/slaapdienst op mijn werk werd ik al vrij vroeg wakker, en het ochtendmens dat ik ben (kuch) zette meteen de TV aan, kwam uit bij Film1 en zag deze Halloween2. 's Ochtends vroeg, in het stikkedonker, in een 'vreemd' huis deze film kijken was best spannend.
De herziening viel daarom ook een beetje tegen denk ik. Klaarlichte dag, je weet wat er gaat komen dus het verrassingseffect is weg, en een andere sfeer. Nog steeds geen slechte film, maar ook niet geweldig. Af en toe wel nog met vlagen spannend, zat met een ongemakkelijk gevoel te kijken en leefde op sommige momenten ook mee met personages. Michael Myers blijft een creep en Scout Taylor-Compton is een leuk meiske om te zien, dat is ook een plus. (En Danielle Harris natuurlijk ook).
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Hier krijgt Myers eindelijk de verwachte update. Ook al kan hij nog altijd niet tippen aan de originele Halloween, toch is Rob Zombie in tegenstelling tot de vorige film hier wel in geslaagd om z'n stempel te drukken. Visueel is het al een pak beter. De verwijzing naar de originele films is wel leuk voor de fans (oa de ziekenhuisscène cfr Halloween II)
Sommige punten van kritiek hier deden me even twijfelen of dit wel een goeie film zou worden. Maar eigenlijk was dat net een teken dat het anders zou zijn dan de originele films. Geen copie dus en na de originele film zijn er toch geen sterke sequels gekomen. Deel 2 viel nog mee, maar ook geen topper. Sommige dingen mochten dan ook veranderd worden, anders zit je evengoed met de zoveelste sequel.
Dr. Loomis bvb was wel nodig in de originele reeks, maar heeft hier wel meer kleur gekregen. Moeilijk te vergelijken, omdat de invulling gewoon anders is. Veel gemeen hebben ze niet meer met elkaar. De originele Loomis paste wel beter in de eerste reeks die een intrigerendere sfeer had. De Rob Zombie-Halloweens missen de sfeer van vroeger, maar hij mikt wel op een ander stijl. En daar past de vernieuwde Loomis wel beter in.
De film kent hetzelfde als de herwerkte Bondfilms (personage is deels veranderd, de bekende tune is niet frequent aanwezig, ...) waardoor fervente Halloweenfans misschien wel op hun honger blijven zitten en dit nieuwe fans kan aantrekken. Ik ben in elk geval blij dat er voor een ander aanpak is gekozen, omdat het origineel toch niet te overtreffen is en je beter met nieuwe elementen kan komen om nog te boeien.
Wernertje
-
- 326 berichten
- 224 stemmen
Beetje teleurstellende tweede deel, na deel 1 te hebben gezien kon ik niet wachten tot 2 uit kwam.
Zombie heeft met deel 1 zeker zijn best gedaan maar 2 was stukje minder.
jamer.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Na films als The Curse of Michael Myers of Halloween: Resurrection (aka Michael Myers vs. Busta Rhymes), was ik best gelukkig met de gedachte dat Rob Zombie de populaire boeman eens onder handen ging nemen. Het resultaat stelde nogal teleur, ik was in ieder geval niet echt onder de indruk van Zombie's visie op The Shape. Veel fans waren tevens behoorlijk teleurgesteld, maar toch besloot Zombie om een vervolg te maken.
En eerlijk is eerlijk, ik dacht in het begin dat dit nog wel eens een sterke Halloween kon worden. De film opent alleraardigst met een paar intrigerende en, zoals we van Zombie gewend zijn, flink brute scènes. Het was bij deel 1 al duidelijk dat Zombie niet op de suspense tour a la Carpenter wil, maar Michael Myers gewoon neerzet als een groot, log en lomp beest dat met veel agressie zijn mes talloze malen in zijn slachtoffer douwt. Dit levert een aantal sterke momenten op, maar het probleem wil dat dit vrij snel gaat vervelen. Gelukkig heeft Zombie ervoor gekozen om Brad Dourif als sheriff Bracket en een totaal andere Dr. Loomis deel uit te laten maken van het verhaal. Beide personages weten voor de sterkste scènes uit de film te zorgen. En het zijn ook veruit de beste acteurs van de film.
De rest van de cast is namelijk alles behalve denderend. Zo is de actrice die Laurie vertolkt behoorlijk nietszeggend. Ik betrapte me er zelfs op dat ik haar ergens halverwege de film niet eens herkende, zo onopvallend en leeg wordt ze neergezet. Wel erg opvallend is Sheri Moon Zombie die, in tegenstelling tot The Devil's Rejects, hier totaal niet op haar plaats is. Zou Rob Zombie zo onder de plak zitten dat hij bij elke film een rol móet schrijven voor zijn vrouw? Want wat had ze hier nu precies te zoeken? Maar hoe dan ook, de matige dialogen helpen de meeste acteurs ook niet echt mee. Men schreeuwt en vloekt vooral veel op elkaar, maar als kijker krijg je weinig kans om mee te leven met een karakter. Enkel het moment dat Dourif zijn dode dochter aantreft en later geconfronteerd wordt met Loomis was een scène die vrij goed werkte. Het hysterische gegil van Laurie daarentegen werd ik heel snel zat.
Daarnaast blijf ik het toch jammer vinden wat Zombie met Michael Myers heeft gedaan. Prima dat hij zijn eigen visie op het karakter heeft losgelaten, maar toen ik de grote bebaarde zwerver in volle glorie kon bewonderen, vond ik 'm vooral lachwekkend. Dan heb ik toch liever die mysterieuze boeman die stilletjes tussen de witte lakens naar je staat te staren. Daarnaast vond ik het erg jammer dat Zombie terug moet vallen op goedkope trucjes. Je zou verwachten dat de man het genre inmiddels goed genoeg kent, maar hier blijft hij gebruik maken van de meest voorspelbare en uitgekauwde clichés en schrikmomenten uit het genre. Halloween II is wat dat betreft nergens echt belabberd, maar vooral gewoon een behoorlijk matig tussendoortje, die zich kan aansluiten bij het merendeel van de Halloween delen. Nu hopen dat Zombie weer met iets goeds op de proppen komt.
2 sterren.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
was ik best gelukkig met de gedachte dat Rob Zombie de populaire boeman eens onder handen ging nemen. .
Rob Zombie een boemen? Meer een lachman met z'n overdreven seks, grof taalgebruik en wel heel erg bloederig geweld.
Echt een rock-guy
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31148 berichten
- 5448 stemmen
Rob Zombie een boemen? Meer een lachman met z'n overdreven seks, grof taalgebruik en wel heel erg bloederig geweld.
Echt een rock-guy
Chainsaw bedoelt uiteraard Myers, Zombie gaat niet zichzelf eens onder handen nemen. 
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Chainsaw bedoelt uiteraard Myers, Zombie gaat niet zichzelf eens onder handen nemen.
Oh zo, haha. Michael Myers vond ik juist heel goed in de remakes.
Tom de Haas
-
- 99 berichten
- 0 stemmen
Ik ben een groot fan van het origineel van Carpenter en ik was dan ook blij om te horen dat er een re-make/re-imagination van de film aan kwam. Maar helaas heeft Zombie er voor gekozen om het mysterie rondom de moordzucht van Michael Myers te verklaren en daarmee verknalt hij de gehele film Dus heb ik zelf de film opnieuw gemonteerd waardoor er nog maar 74 minuten film overblijft maar nu is de film wel te kijken. Maar ik kon het toch niet laten om deel 2 te kopen en te kijken. Deze vind ik persoonlijk veel beter dan de 1e. Minpunten zijn Michael zonder masker en weer heeft het masker niet de impact als die in het origineel van Carpenter. En natuurlijk het zenuwslopende halloweeen theme komt niet tot zijn recht. jammer jammer.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Toch vraag ik me af waar dat witte paard nou de hele tijd op sloeg.
pizza maniak
-
- 77 berichten
- 286 stemmen
Deze viel veel beter mee dan ik had gedacht na het lezen van de reacties hier. Ik had de box gekocht waar zowel deze als halloween resurrection inzaten, en ik vond deze veel beter dan resurrection. Op sommige momenten echt wel gruwelijk, maar dat hoort er bij. Ik kan me het vorige deel van 2007 niet meer zo goed herinneren, maar ik denk dat ik deze beter vind. Enkel jammer dat Danielle Harris in deze film sterft.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Herziening.
Nadat ik heel erg tevreden ben gesteld met Rob Zombie's remake van John Carpenter's Halloween uit 1978 moest er natuurlijk ook een sequel komen. Wat eigenlijk ook best wel logisch was aangezien het nogal openstaande einde van de remake uit 2007. En hij is er, jongens en weer ben ik niet teleurgesteld.
Na de gebeurtenissen uit het vorige deel probeert Laurie Strode te herstellen van de gruwel die Michael Myers heeft aangericht die dood gewaand wordt. Niets is minder waar en terwijl Dr. Samuel Loomis helemaal blij z'n nieuwe boek over Michael Myers presenteert komt Myers met z'n mes weer terug naar Haddonfield voor maar 1 ding: dood en verderf. Opzoek naar zijn zusje: Laurie Strode.................
Ik vond dit een erg goeie sequel, ik hoor iedereen zeggen dat Rob Zombie de reeks helemaal verpest maar ik ben het daar nou niet mee eens. Zombie gaat een nieuwe richting in met de film en geeft een antwoord achter Myers zijn psychopathie. De connectie tussen Laurie en Michael wordt duidelijk gemaakt. Erg goed en ik vind dat Rob Zombie daar erg goed in geslaagd is en doet dit op een erg brute maar wat mij betreft frisse en ook zeer originele manier. Deze film heeft heerlijke scènes bijvoorbeeld Myers die de kop afhakt van een lijkschouwer met een scherf van een auto raam. Erg bruut, maar wel erg gaaf. En ook de scène in het ziekenhuis was een referentie naar Halloween II uit 1981. En dan te bedenken dat ik nog zat te twijfelen met de remake uit 2007???
Weird!
Maar het beste aan deze film is ook dat het antwoord achter de psychopathische trekjes van Michael Myers wordt ontrafeld. De reden van zijn "woede" en de reden voor dat hij iedereen met z'n mes afmaakt. Nou het zit zo, Myers ziet visioenen van zijn moeder en zijn jongeren versie. Zijn moeder geeft hem opdracht om al die moorden te plegen zodat ze weer een "familie" kunnen worden. Nooit gedacht dat Mickey spookjes zag.
Hahaha. Maar wel erg goed bedacht van Zombie. Ik had het niet kunnen bedenken. Tenminste ikke.
Het acteerwerk was wel redelijk slecht, met name Laurie Strode. Volgens mij kon niemand van het publiek met het personage sympathiseren. Ze gebruikt teveel F-bommetjes en haar vriendin Danielle Harris was wel oké maar ook zij gebruikte veel van die F-bommetjes die nogal irritant kunnen werken. Maar ja, rob-zombie-rules
De sheriff gespeeld door Brad Dourif was weer erg sterk. Hij speelde erg goed en was denk ik het beste van de hele film. Malcolm MCdowell speelde wel een leuke rol als een "moderne" versie van Dr. Samuel Loomis. En tja, voor de rest was Michael Myers weer prima gespeeld als psychopathische gek en die moeder was wel oké maar het kindje dat Michael Myers kon me eerlijk gezegd niet boeien, ik had liever Daeg Faerch terug gewild want die speelde zo super. In het eerste deel dan. Dus ja: acteerwerk is redelijk tot goed.
Kortom: Halloween II van Rob Zombie uit 2009 is een moderne en wat mij betreft niet teleurstellende sequel. Originaliteit is iets wat ik maar al te goed kan waarderen want ik vind de verhaallijn achter de film erg origineel. Dus kortom: een goeie sequel op een al erg goeie remake. Hiermee beëindig ik m'n review.

puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Haha ASman.
Eergisteren weer eens opgezet.
toch (met alle respect voor het origineel) vind ik de remake van rob zombie iets beter.
ook het vervolg op de remake is geweldig.
En wat bruut is deze film, man. Nog harder dan het eerste deel.
nee, hoewel deze film (en ja ook de remake uit 2007) erg veel worden afgekraakt, vind ik toch dat er helemaal niks is met deze brute en frisse remakes.
nigelgouweleeuw
-
- 21 berichten
- 31 stemmen
Jammer dat Michael Myers in dit deel meer overkwam als een zwerver.. Ik vond Myers in dit deel minder sterk en angstaanjagend overkomen. Verder geen slechte film! Ik heb weer genoten! Het Bloederige en Spannende is er nogsteeds niet vanaf maar Myers had van mij toch een tikkie enger gemogen in dit deel! Het einde vond ik echt Grandioos! 4*
ASman
-
- 1715 berichten
- 929 stemmen
Haha ASman.
Eergisteren weer eens opgezet.
toch (met alle respect voor het origineel) vind ik de remake van rob zombie iets beter.
ook het vervolg op de remake is geweldig.
En wat bruut is deze film, man. Nog harder dan het eerste deel.
nee, hoewel deze film (en ja ook de remake uit 2007) erg veel worden afgekraakt, vind ik toch dat er helemaal niks is met deze brute en frisse remakes.
Wie een legendarische reeks gaat remaken weet dat hij felle reacties kan verwachten.
Zeker als je dan nog zo eigenzinnig als Zombie bent en er een compleet andere draai aan geeft. Ik kan de negatieve reacties van de liefhebbers van de oude reeks wel begrijpen hoor, maar voor mij pakt Zombies draai veel beter uit.
puckb96
-
- 1849 berichten
- 0 stemmen
Wie een legendarische reeks gaat remaken weet dat hij felle reacties kan verwachten.
Zeker als je dan nog zo eigenzinnig als Zombie bent en er een compleet andere draai aan geeft. Ik kan de negatieve reacties van de liefhebbers van de oude reeks wel begrijpen hoor, maar voor mij pakt Zombies draai veel beter uit.
en daar ben ik het dus volledig mee eens.
mensen moeten stoppen eigenlijk een beetje de remakes te vergelijken met het origineel.
zombie zet er zijn eigen draai op en dat mag wat mij betreft wel vaker.
neeem nou een voorbeeld aan die K*t remake van freddy krueger.
totaal hetzelfde en puur sadisme.
nee, ben het helemaal met jouw eens, ASman.
Pre- en sequels

Halloween
2007
1.101 reacties
Het laatste nieuws

Bruce Springsteen-biopic 'Deliver Me From Nowhere' nu al te zien op Disney+

Spaanse film 'Nowhere' is één van de meest gestreamde niet-Engelstalige Netflix-films ooit

Ook deze vijf cultfilms kijk je vanaf nu gratis op PlexTV

Misdaadthriller 'The Bone Collector' morgen te zien op televisie
Bekijk ook

Halloween
Horror / Thriller, 1978
1.830 reacties

Die Liebe der Jeanne Ney
Drama / Romantiek, 1927
4 reacties

Sunshine
Drama / Romantiek, 1999
23 reacties

Flash of Genius
Drama / Biografie, 2008
48 reacties

The Devil's Rejects
Horror / Actie, 2005
708 reacties

Panic in Year Zero!
Sciencefiction / Thriller, 1962
11 reacties
Gerelateerde tags
verpleegsterverlies van geliefdeshotguntherapistboekhalloweenbarnkrankzinnigheidthrillerrampagepurgatory ziekenhuispentagramoverturning car mental institutionredmurderergeweldwhite horse duringcreditsstinger16mmphantom jam
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









