• 15.811 nieuwsartikelen
  • 178.342 films
  • 12.227 series
  • 34.007 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.510 stemmen
Avatar
 
banner banner

Triangle (2009)

Thriller / Mystery | 99 minuten
3,02 1.440 stemmen

Genre: Thriller / Mystery

Speelduur: 99 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk / Australië

Geregisseerd door: Christopher Smith

Met onder meer: Melissa George, Rachael Carpani en Liam Hemsworth

IMDb beoordeling: 6,9 (146.453)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 21 januari 2010

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Triangle

"Fear comes in waves."

Een gezelschap maakt een exclusieve boottocht door de mysterieuze Bermuda Driehoek. Dankzij behoorlijk noodweer wordt hun jacht onbruikbaar en weten ze over te stappen naar een oceaanstomer. De klok blijkt daar stil te staan en Jess (Melissa George) heeft het vermoeden er ooit al eens eerder op te hebben gevaren. Een onbekend fenomeen lijkt hen te bespieden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Helderheid

Helderheid

  • 19 berichten
  • 19 stemmen

Aparte film.. Zeker als je van vaag houd, en het fijn vindt om na een film te denken: "wtf just happend".. Ik vond 'em leuk, met vlagen spannend, maar vooral verassend

t-i-m schreef:
de film makers hebben dus voor deze film een aantal verschillende theorieën en fabels door elkaar gehusseld en daar is dit uitgekomen. vragen na de film genoeg maar eigenlijk moet je deze film gewoon zien als een zoveelste theorie over de bermuda driehoek.


Is dit jouw eigen theorie, of is dit ergens terug te vinden? Klinkt idd als een optie... Maar het kan ook komen door het ongeluk op het einde, waardoor ze in een soort traumacoma terecht komt, en steeds hetzelfde meemaakt...

Wel vreemd/dom dat ze, ondanks haar vele poginingen te onsnappen, steeds hetzelfde doet, waardoor het weer niet lukt te ontsnappen..

Maar goed, al met al een film die toch wel boeit, redelijk goed is uitgewerkt, en anders is dan de mainstream..


avatar van Parisa

Parisa

  • 605 berichten
  • 925 stemmen

Helderheid schreef:
Wel vreemd/dom dat ze, ondanks haar vele poginingen te onsnappen, steeds hetzelfde doet, waardoor het weer niet lukt te ontsnappen..

Dat is omdat ze geestelijk nog niet klaar was om uit haar trauma te stappen. En daardoor steeds hetzelfde deed. Ze moet uit de driehoek, of cirkel, stappen om verder te kunnen.


avatar van mikey

mikey

  • 28990 berichten
  • 5141 stemmen

Onbegrijpelijke film over een vrouw die klaarblijkelijk elke keer dezelfde fout begaat en zichzelf en haar vrienden weer op een oude boot aantreft. Of maakt ze maar 1x dezelfde fout en op een gegeven moment was ik de tel kwijt: liepen er nou op den duur 5 kopieen van haar rond, met allemaal een eigen agenda????. Op zich best aardig geschoten film, ondanks de vervelende horrorsoundtrack eronder. Maar het verhaal


avatar van kaasaanfiets

kaasaanfiets

  • 21 berichten
  • 14 stemmen

Zeer leuke film. Ik houd wel van verhalen die zich steeds herhalen.

Het was nog leuker geweest als de de laatste keer ook hadden gefilmd waarbij ze wel uit de driehoek kon komen.
Gemiste kans daardoor maar desondanks zeer vermakelijk.


avatar van RedSquare

RedSquare

  • 194 berichten
  • 275 stemmen

Vermakelijke film die door het onderwerp zich onderscheid. Er rijzen wel veel vragen op over het script tijdens het kijken. Ook vind ik het niet bevredigend wat er met alle lijntjes gebeurt. Wel leuke stof tot nadenken.

De manier van filmen en belichting vond ik mooi en ook het geluid goed gedaan.

Al met al een leuke film en aan te raden als het onderwerp je boeit.


avatar van AmazingPP

AmazingPP

  • 2524 berichten
  • 1859 stemmen

Zeer verrassende thriller die ik geboeid heb zitten kijken vanmiddag. Je ziet eigenlijk de film steeds uit een ander perspectief. Ik vond hem zeer vermakelijk, daarom 3,5 *!!


avatar van Cutiepie

Cutiepie

  • 78 berichten
  • 71 stemmen

Dit is overduidelijk niet mijn soort film.


avatar van Boeikens

Boeikens

  • 4467 berichten
  • 5327 stemmen

Meevaller.

Een beetje Ghostship en wat Grounghog Day en klaar is Triangle.

Aanvankelijk wat langzaam en wazig maar eens het verhaal wat duidelijker wordt komt het verhaal goed los. Het op zich erg kort verhaal zien we telkens weer vanuit een ander zichtpunt wordt nooit echt vervelend, is sfeervol en matig spannend.

3*


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4069 stemmen

Deze thriller is toch een kleine verrassing gebleken. al is zo'n soort concept al eens gebruikt. de film biedt toch stof tot nadenken, en zit alleraardigst in elkaar gemonteerd. ook de prima sfeer is een pluspunt. 3 sterren.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

sow das lang geleden een film waarbij je nog moet nadenken/opletten ook nog pfff.

Begin had ik er wat moeite mee, maar idd. uit de verschillende zichtpunten wordt het wat duidelijker. Dit maakt de film ook wel erg mooi. Goeie spanning.

Absolute verrassing, had geen idee wat ik kon verwachten....

Moeite waard

3*


avatar van Reinbo

Reinbo

  • 70660 berichten
  • 0 stemmen

Vernuftig script, deed me sterk aan Inception denken.

Film begint als een soort van remake van Death Ship (1980) , maar neemt al gauw een andere wending. Leuk gevonden, maar echt boeien wist het mij niet. Jammer, want ook dit script verdiende een betere regie. Nu was het wel spannend, maar het had allemaal nog wat hallucinanter gemogen.

Kleine 2,5*


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Als de personages net op het cruiseschip aankomen vertelt iemand over de zoon van Aeolus; deze moet steeds opnieuw een rots een berg op rollen die dan boven aangekomen steeds weer naar beneden rolt.... Dat is ook het verhaal van deze film in het kort...
Het enige vreemde vond ik dan wel dat er op een moment 3 Jess-en tegelijk rondlopen. Dat zou niet moeten kunnen lijkt me omdat het zeilschip pas opnieuw komt als ze allemaal dood zijn, de eerste keren werd er ook steeds 1 Jess gedoodt.... toch?


avatar van Noodless

Noodless

  • 10044 berichten
  • 6180 stemmen

Niet zo sterk dan ik had verwacht. Het verhaal is redelijk , maar verrassend niet. De reden is misschien dat ik de film Les Cronocrimenes gezien heb, die ik trouwens veel beter vond. Dat script zit veel vernuftiger in elkaar. Maar deze film is zeker niet slecht.

Voldoende spanning, interessante ontwikkelingen en voor de aandachtige kijkers genoeg denkwerk. Ik had soms ook het gevoel zoals Thorak dat misschien niet alles precies paste zoals het verhaal wilt laten uitschijnen. 7/10


avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11079 stemmen

Redelijk geslaagde horrorfilm. Door de vele herhallingen wordt het op een gegeven moment wel een beetje saai. Maar door het alles verklarende einde, wordt het geheel mooi afgerond (iets waar ik toch voor vreesde gedurende de film). Mooie vinding in het script dat de moeder door het overlijden van haar eigen zoontje een betere moeder wordt. Of ze daadwerkelijk ook uit de 'triangle' komt, komen we niet te weten. Wellicht in deel 2


avatar van MARCUS CORVUS

MARCUS CORVUS

  • 140 berichten
  • 429 stemmen

De moeite waard, Ik vind het geen horror maar veel meer een thriller. Het verhaal lijkt ietwat op het concept van Grounhogday maar dan in de thriller vorm. Acteerwerk best aardig, camarawerk, achtergrond lijkt me allemaal prima. je stoort je nergens aan en het kijkt lekker weg. Saai zou ik het niet noemen, het verhaal remt slecht een beetje af. Niet storend wat mij betreft. Kortom, het kijken waard.


avatar van bjerik76

bjerik76

  • 2358 berichten
  • 1806 stemmen

Ik vond hem echt geweldig !!!!

Je moet maar zoiets verzinnen wat in elkaar past en je wel keer op keer achter elkaar op repeat kan bekijken......

Tis net de videoclip van "Kylie Minogue - Come Into my world"

het begin is beetje tenenkrommend vanwege het slechte acteerwerk, zo geposeerd door juist nogal de hoofdpersoon, maar halvewege de film dan vergeef je het dr.

een echt nadenkertje, maar heel origineel, lang geleden dat ik weer s n apart verhaal lijn heb bekeken !


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Enige jammere is wel dat de poster, hoe mooi dan ook, eigenlijk al te veel verklapt.


avatar van voomzap

voomzap

  • 815 berichten
  • 1271 stemmen

Fijn bizar filmpje. Daar lust ik wel pap van.


avatar van Let me see it

Let me see it

  • 87 berichten
  • 89 stemmen

hmm ik heb de film niet gezien maar als ik zo naar de poster kijk denk ik dat de hoofdpersoon de killer is, zonder het zelf te weten?...een gespleten persoonlijkheid? en dat ze daar in de bermuda driehoek achterkomt omdat ze dan alles 10keer hetzelfde meemaakt?


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

Nee niet bepaald.


avatar van Mevrouwtje04.

Mevrouwtje04.

  • 22 berichten
  • 178 stemmen

Ik snapte er werkelijk geen bal van: wil iemand mij uitleggen waarom ze alles 20x opnieuw meemaakte, en waar slaat dat einde op. Damn it, ik haat het als ik een film niet snap!


avatar van Bubblez

Bubblez

  • 2060 berichten
  • 2503 stemmen

Mevrouwtje04. schreef:
Ik snapte er werkelijk geen bal van: wil iemand mij uitleggen waarom ze alles 20x opnieuw meemaakte, en waar slaat dat einde op. Damn it, ik haat het als ik een film niet snap!


Er staan 11 pagina's met commentaren. Heb je je al bedacht dat hier misschien iets tussen staat?!


avatar van kuk

kuk

  • 641 berichten
  • 674 stemmen

Toch best knap dat je nog 2.5 sterren geeft voor iets waar je geen drol van snapt.


avatar van Mevrouwtje04.

Mevrouwtje04.

  • 22 berichten
  • 178 stemmen

@ Kuk, gelijk heb je!

Even mijn stem wijzigen


avatar van jorrie055

jorrie055

  • 34 berichten
  • 25 stemmen

vrij goeie film.

maar toch een vreemd verhaal waar ik niet uit kan komen dat op het einde toch weer alles opnieuw begint.

maar ik vond het verder een goeie film dus mijn stem 3*


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

3 en halve ster vanwege het feit dat het een originele film is.. maar er schort wel wat aan, en dan bedoel ik loads!! Mijn hemel, wat een complex stukje gerammel tussendoor en wat onnodig eigenlijk. De plot maakt het een en ander duidelijk, maar geeft amper soelaas voor het tussentijdse gekonkel. Headspin die wat teveel doordraaft terwijl het niet hoeft.


avatar van Fryce

Fryce

  • 1099 berichten
  • 2336 stemmen

Ik hou niet zo van die loop films, geven mij vaak een beklemmend gevoel. Vind het nog minder als ik er na een vrij korte tijd al achter kom dat het om een loop film gaat..... Niet mijn ding dus, maar ook niet echt slecht allemaal ...


avatar van Banjo

Banjo

  • 2035 berichten
  • 4295 stemmen

echt een overbodige film! geen moment interessant en nog saai ook.

2 sterren


avatar van darkknight

darkknight

  • 79 berichten
  • 194 stemmen

Ik vond het echt een saaie film, ervan afgezien dat ik dit plot al eens eerder heb gezien en dan bedoel ik niet groundhog day.

Je zag dan wel alles de hele tijd vanuit een ander perspectief maar je wist al wat er ging gebeuren dus de spanning was gewoon weg, ik vond het dan ook vreemd dat zij ondanks dat ze wist wat er ging gebeuren nog dezelfde stappen herhaalde. Het is inderdaad duidelijk dat ze in een soort cirkel zit waar ze uiteindelijk wel uit zal komen maar de film laat die lijn niet zien, of misschien komt ze er wel helemaal niet uit, Sisyphus is immers ook al eeuwig bezig Bij die verwijzing was het plot trouwens al verraden.
Ik vond em gewoon te voorspelbaar en zonder het plot stelde de film zelf ook niet veel voor.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6354 berichten
  • 1887 stemmen

In welke film heb je dit dan eerder gezien? Ik denk dat vele mensen daar wel naar benieuwd zijn.

Gezien het feit dat je wel zegt waar je het níet gezien hebt, maar niet waar je het wél gezien hebt, denk ik dat je het helemaal niet eerder gezien hebt...