Genre: Horror / Komedie
Speelduur: 102 minuten / 107 minuten (unrated version)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Karyn Kusama
Met onder meer: Megan Fox, Amanda Seyfried en Adam Brody
IMDb beoordeling:
5,6 (168.454)
Gesproken taal: Spaans en Engels
Releasedatum: 15 oktober 2009
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Jennifer's Body
"She's evil... and not just high school evil."
Needy (Amanda Seyfried) en Jennifer (Megan Fox) zijn al van kleins af beste vriendinnen. Wanneer Jennifer Needy weer eens weet over te halen, om de avond met haar te spenderen in plaats van met haar vriendje, gaan ze naar een kroeg waar de band Low Shoulder speelt. Als de kroeg tot de grond toe afbrandt en Needy en Jennifer weten te ontsnappen, verandert er iets. In het dorpje beginnen steeds meer doden te vallen en Needy moet accepteren wat ze eigenlijk al lang wist: Jennifer is duivels.
Externe links
Acteurs en actrices
Jennifer
Needy
Chip
Nikolai
Chas
Mick
Dirk
Keyboardist
Roman Duda
Officer Warzak
Reviews & comments
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Ik lijk hier als enige in te staan maar Fox is ook qua performance de ster van de film. Fox's personage (Jennifer Check in demon vorm) is natuurlijk ruthless en over-the-top en daar komt geen char development bij kijken. Het personage Needy moet beetje bij beetje insane worden maar niet terecht om dat Fox te verwijten. Fox is vooral eyecandy maar ze doet ook wel meer dan dat.
Ik meen niet dat Needy insane wordt, toch? Ze weet dat Jennifer zo'n beest in zich heeft en daardoor vermoordt ze haar op het einde, waardoor ze in een gekkenhuis terecht komt. Daarom zit ze daar toch? Niemand zal de reden van de moord geloven, maar ik meen niet dat ze daarvoor al insane aan het worden was.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
De film begint met Needy in het gekkenhuis en haar gedrag wil ik nou niet bepaald sociaal noemen
. Daarvoor was ze idd niet insane aan het worden maar door het begin weet je wel dat daar naar toe gewerkt gaat worden.
Maar wat ik wil zeggen is dat er aan Needy's character veel meer aandacht besteed is als Jennifer.
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Ze zit daar waarschijnlijk omdat ze een beetje doorgeslagen is na de beet van Jennifer. Wel geweldig trouwens die scene waarin ze die verpleegster de halve cafetaria door trapt
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Zet de toon prima inderdaad
. Deed me een beetje denke naan Reese Witherspoon in FreeWay.
Mr_White
-
- 2067 berichten
- 0 stemmen
Troep, troep, troep. Horror/Komedie staat hier boven, alleen is de horror amper aanwezig en slecht opgebouwd en is elke grap of gewoon niet grappig of anders wel compleet verkeerd gebracht. Knap dat je als regisseur de twee genres van je film allebei niet overtuigend kan brengen. Ondertussen heeft Fox nog altijd niet leren acteren (ze kan misschien net met de cast uit een soap) en is de film bij vlagen bijna zielig in zijn pogingen ook maar iets in het publiek teweeg te brengen (die compleet willekeurige lesbo-scène bijvoorbeeld).
Meest zwakke scène nog maar noemen dan? De brand in de bar, wat een tragische scène zou moeten zijn (want dat is het hele punt, dat het hele stadje in rouw is), komt voorbij als bijna een tentoonstelling. Er zit geen enkel gevoel bij, het is zo willekeurig, zo compleet onzinnig in beeld gebracht dat je het geen seconde serieus kan nemen. De dramatische reacties daarna slaan daardoor ook compleet de plank mis en dan zit je dus 10 minuten achtereen te kijken naar scènes die kant noch wal raken. Hopelijk mag de regisseur na deze film alleen nog maar straight-to-dvd troep maken, want dit soort miserabel uitgewerkte zooi heeft niets in de bios te zoeken.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Ondertussen heeft Fox nog altijd niet leren acteren (ze kan misschien net met de cast uit een soap)
Ben toch benieuwd wat Fox hier zo verkeerd doet. Eigenlijk een rol die perfect gemaakt is. Ze moest dit natuurlijk enorm brengen met overacting. Bovendien hebbe nwe het hier over een meid van 23 die pas net komt kijken.
en is de film bij vlagen bijna zielig in zijn pogingen ook maar iets in het publiek teweeg te brengen (die compleet willekeurige lesbo-scène bijvoorbeeld).
Meest opmerkelijke kritiek die ik tot nu toe gelezen hebt. Die scene moet helemaal niet tragisch zijn, het moet juist erg geforceerd en leeg aanvoelen.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Nu Jennifer's Body in wat meer Europese landen gaat draaien is er een nieuwe international quad poster gereleased. Mooi ding
.
Mr_White
-
- 2067 berichten
- 0 stemmen
Meest opmerkelijke kritiek die ik tot nu toe gelezen hebt. Die scene moet helemaal niet tragisch zijn, het moet juist erg geforceerd en leeg aanvoelen.
Als dat de bedoeling zou zijn geweest, dan nog werkt het niet omdat er daarna zo rampzalig over wordt gedaan, zelfs door hoofdpersoon Needy (die echter vooral te druk is met Jennifer). Daar telt bij op dat de scène ook gewoon gruwelijk slecht in beeld is gebracht. Er vliegt één tafel in de fik en gelijk zie je mensen vertrappeld worden, er klopt gewoon geen zak van de hele opbouw.
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
eigenlijk is de film zo slecht, dat we het hier grotendeels over die mokkel van een Fox gaan hebben....
triest eigenlijk.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Als dat de bedoeling zou zijn geweest, dan nog werkt het niet omdat er daarna zo rampzalig over wordt gedaan, zelfs door hoofdpersoon Needy (die echter vooral te druk is met Jennifer). Daar telt bij op dat de scène ook gewoon gruwelijk slecht in beeld is gebracht. Er vliegt één tafel in de fik en gelijk zie je mensen vertrappeld worden, er klopt gewoon geen zak van de hele opbouw.
Je kritiek op de opbouw klopt inderdaad. Je hebt een punt, al is het voor mijn gevoel allemaal bewust gedaan en bevat het een zwart komische ondertoon. Ik snap dat je hier nogal over struikelt.
eigenlijk is de film zo slecht, dat we het hier grotendeels over die mokkel van een Fox gaan hebben....
triest eigenlijk.
Pantoffel
-
- 226 berichten
- 1134 stemmen
Ik heb hem gekeken omdat het van dezelfde schrijfster was als Juno.
Juno vond ik beter, maar deze was ook wel leuk.
rensiemetal
-
- 86 berichten
- 381 stemmen
Kan iemand mij pm-en hoe deze film eindigde?
Ik heb dat stuk niet kunnen zien. 
noknoke
-
- 391 berichten
- 134 stemmen
Horror, komedie er zijn zoveel films, en er komen der steeds meer, je kan niet altijd verwachten dat er een constante 4, 5, sterren films tussen zitten, dan zou het pas echt saai worden toch....
Deze was echt matig maar niet vervelend.
En Megan foxie ladie was wel hot.
banana.
-
- 1 berichten
- 3 stemmen
Needy steekt Jennifer dood op dr eigen bed door een mes in dr hart te steken
en dan komt haar moeder binnen en die begint te gillen
en dan komt Needy terecht in een gekkenhuis/gevangenis (wat het ook mag zijn)
En dan kan Needy zelf ineens ook vliegen ?
en dan ontsnapt ze door een raampje dat 5m hoog zit.
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
einde van de film
Hij vroeg om een PM.
PM wil zeggen dat je een PRIVÉ BERICHT moet sturen
Niet dat je het einde in het topic moet posten.
Kr!kke
-
- 5394 berichten
- 2568 stemmen
Echt een domme film die echt op geen enkel moment grappig is... (genre= komedie?) Ook de horrorstukjes waren verre van memorabel.
noknoke
-
- 391 berichten
- 134 stemmen
Needy steekt Jennifer dood op dr eigen bed door een mes in dr hart te steken
en dan komt haar moeder binnen en die begint te gillen
en dan komt Needy terecht in een gekkenhuis/gevangenis (wat het ook mag zijn)
En dan kan Needy zelf ineens ook vliegen ?
en dan ontsnapt ze door een raampje dat 5m hoog zit.
Ben je nou helemaal banana"s.
Sommige mensen kijken eerst naar de reviews, of de film te kijken waard is.
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Vond het toch wel vermakelijke pulp. Zeker voor wat het wil zijn. Een filmpje met een komische uitstraling en wat horror-tintjes met een bloedmooie Megan Fox en niet al te serieus acteerwerk, best goed gelukt zo 
Verhaal is wel vermakelijk. horror zit er redelijk in, als je maar geen echt enge of spannende dingen gaat verwachten, maar dat zie ik tegenwoordig zelfs in de meeste serieuze horrorfilms niet meer. En de komedie zit er ook wel goed in, in ieder geval niet de standaard cliché humor 
Je moet deze film natuurlijk niet gaan vergelijken met een horrorkomedie á la Evil Dead, Drag Me To Hell, Braindead etc. want dan verbleekt deze natuurlijk. Maar hij is zeker vermakelijk voor een keertje, al is het alleen maar om Megan Fox te bewonderen! 
ralfsjam
-
- 2144 berichten
- 1345 stemmen
Jup, wat die gozer boven mij zegt
onder mij..... 
Miss_*Suusjuh*_
-
- 6 berichten
- 17 stemmen
Op zich wel een grappige film, geen geweldig verhaal. Miste wel wat gedeeltes!:(
606
-
- 23876 berichten
- 12267 stemmen
Redelijk filmpje met wel beetje weinig horror.
En echt komisch vond ik het ook niet.
Acteren was prima.
2,5 ster
Incendio
-
- 6 berichten
- 6 stemmen
**1/2 ster
Tja humor en horror gaan niet samen. (ik las recensies waarbij stond: genre: humor/horror). Gelukkig viel het qua humor tegen...
Maar ja qua horror viel het ook tegen...
Geen spanning, flinterdun verhaal, te weinig gore. De gekozen personages zijn wel goed. Maar de film wist mij maar niet te raken. Sowiezo vampierenfilms weten mij nooit echt te raken. Dus kijkend naar zijn genre is deze Jennifer's body niet geheel mislukt al dan niet geslaagd...
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Wat een teleurstellende Box Office resultaten voor dit onderschatta pareltje. De 16 miljoen die hij in de states opbracht was al zeer schrijnend maar ook in Europa gaat het niet lekker. In Nederland bracht Jennifer's Body in het opening wekkend nog geen 100,000 op en in heel Europa haalt het net de twee miljoen. En degene die de film wel zien voorzien JB niet echt van beste kritieken.
Hopen op de UK dan maar dit weekend.
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
Dan ga ik morgen wel nog een keer, dan heeft het in ieder geval niet aan mij gelegen

Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
She's evil... and not just high school evil
Jennifer's Body was een twijfelgeval. Een paar van mijn kameraden vonden het één van de slechtste films die ze ooit hadden gezien maar hier op MovieMeter was er één user die er in slaagde om mij toch te overtuigen om de film eens een kans te geven. Nog bedankt hiervoor, Naomi Watts.
De kracht van Jennifer's Body zit hem overduidelijk in Megan Fox. Ik heb ze pas vrijdag voor de eerste keer zien spelen in Transformers maar ik was meteen verkocht, daarmee dat ik ook aan die kameraden vroeg of ze de film kenden/gezien hadden. Fox heeft een sterke seksuele kracht en past hierdoor perfect bij dit soort films, temeer omdat Kusama dit weet en het nog meer uitspeelt. Ik zei het bij Transformers ook al, een grote actrice is het niet en ik betwijfel of ze het ook zal worden maar als ze dit soort rollen blijft spelen dan ben ik een gelukkig man. Fox is dus de drijfkracht achter Jennifer's Body maar haar alleen de credits geven zou ten opzichte van de rest van de cast oneerlijk zijn want die zitten op hun eigen manier ook zeer treffend in hun rol. Wat me wel opviel dat er meer gekozen is voor acteurs die voorheen bijrollen speelden in bekende Amerikaanse series maar die toch wel zeer veel potentie hebben. Een paar voorbeelden zijn Amanda Seyfried (Veronica Mars) die de rol van Jennifer's vriendin op zich neemt, Kyle Gallner (ook Veronica Mars) maar vooral één van mijn favoriete acteurs, Adam Brody, die de een geweldige rol speelt in The O.C. Bij vlagen hilarisch en heerlijk droog maar tegelijkertijd ook soms angstaanjagend.
Jammer genoeg lijkt Jennifer's Body soms zelf te twijfelen welke kant hij nu wilt opgaan, die van komedie met een vleugje horror of een horror met komedie à la Sam Raimi. Vooral in het begin is dit soms storend maar naarmate de film vordert lijkt de balans meer om te slaan naar het tweede. Lachen heb ik niet echt moeten doen maar toch soms eens moeten grinniken en daar staat tegenover dat de effecten er goed uitzien, er van die heerlijke splatter momenten inzitten (Jennifer die bij Needy thuis alles onder kotst met later een leuke flashback naar Needy die zwaar is aan het schrobben) maar vooral leuke kills, ik heb ook altijd al een zwak gehad voor schaduw kills. Daar kan een regisseur toch meer zijn vrijheid en fantasie in kwijt vind ik. Wat ik trouwens wel een enorm pluspunt vond was het einde waar Needy uiteindelijk Jeniffer ombrengt en daardoor in de gevangenis terecht komt. Ik had me geen beter einde kunnen voorstellen.
Verwacht geen groots verhaal, verwacht geen volbloed horror en ook geen volbloed komedie waar je niet meer bijkomt van het lachen. Wat je wel moet verwachten is een heerlijke film met sterke kills, gore en een fantastische Megan Fox die de show steelt.
Dikke 3.5* met kans op een verhoging als ik de film nog eens zie.
HorrorFilms4Life
-
- 181 berichten
- 1720 stemmen
Ik heb inmiddels toch een behoorlijk aantal horrorfilms mogen kijken, maar dit is toch zeker een van de slechtste die ik heb gezien. Als je naar Megan Fox haar acteerprestaties kijkt past ze totaal niet thuis in een horrorfilm. Wat ze naar mijn mening dan ook duidelijk liet zien in de film. Amanda Seyfried wist het zwakke niveau van acteren in de film nog enigzins omhoog te halen.
De horror kant achter me laten kan ik erg kort zijn over de komische kant van de film: die was er niet of amper. Zwakke grappen (als die er al waren?) gecombineerd met zulke slechte horror dat het (in dit geval wel) grappig was. Iets dat overigens naar mijn mening bepaald geen pluspunt is!
Het verhaal op zichzelf was totaal niet spannend en niet geloofwaardig. Ook het einde is heel ver gezocht.
Kortom geen film die de moeite waard is om naar te kijken.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Jennifer's Body was een twijfelgeval. Een paar van mijn kameraden vonden het één van de slechtste films die ze ooit hadden gezien maar hier op MovieMeter was er één user die er in slaagde om mij toch te overtuigen om de film eens een kans te geven. Nog bedankt hiervoor, Naomi Watts.
Dank je en you're welcome mate. Toffe review ook Metalfist
. Fijn dat ie beviel en eindelijk nog iemand die Fox een waardevolle bijdrage aan Jennifer's Body ziet leveren. Als je weer een Megan Fox film kijkt, check haar rechter arm eens, met een prachtige tattoo van Marilyn Monroe
.
Ik heb de Graphic Novel van Jennifer's Body ook net binnen, als je van GN's houdt zeer de moeite waard.
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Als je weer een Megan Fox film kijkt, check haar rechter arm eens, met een prachtige tattoo van Marilyn Monroe
.
Dat was me nog nooit opgevallen, volgende keer inderdaad eens op letten.
edit: ineens maar opgezocht op Google, Megan Fox stijgt nu nog meer in mijn achting...
mandy7
-
- 487 berichten
- 305 stemmen
bijdrage aan Jennifer's Body ziet leveren. Als je weer een Megan Fox film kijkt, check haar rechter arm eens, met een prachtige tattoo van Marilyn Monroe
.
die wordt altijd weggewerkt in films.
geldt ook voor (bijna) al haar andere tatoos.
transformers 2:
http://farm4.static.flickr.com/3340/3604425347_7248c7eff5.jpg
jennifer's body:
http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/09/megan_fox_jennifers_body_03.jpg
how to lose friends and alienate people:
http://www.filmschoolrejects.com/images/megan_fox_friends_1.jpg
jonah hex moeten we nog even afwachten
:
http://www.cartoonfrolics.com/wp-content/uploads/2009/04/megan41.jpg
Gerelateerd nieuws

Horrorfilm 'Jennifer's Body' met Megan Fox is morgenavond te zien op televisie

Horrorfilm had bizarre invloed op lichaam Megan Fox: 'Verloor gewicht en haar viel uit'
Bekijk ook

Fucking Åmål
Drama / Romantiek, 1998
897 reacties

Eloïse
Drama, 2009
11 reacties

Serebryanye Konki
Drama / Romantiek, 2020
6 reacties

Red
Drama / Thriller, 2008
89 reacties

Pretty Persuasion
Drama / Komedie, 2005
34 reacties

Kyss Mig
Drama / Romantiek, 2011
27 reacties
Gerelateerde tags
minnesotabloodthirstinessmiddelbare schoolsexual murder horrorbezitbloedvergietentienermeisjeslumber partydemonpopularityrockbandsuccubus satanic ritualcandlelight vigilduringcreditsstingervrouwelijke regisseurvirgin sacrificefrenemiesbloodthirsty
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








