• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.594 acteurs
  • 199.105 gebruikers
  • 9.378.042 stemmen
Avatar
 
banner banner

Crank: High Voltage (2009)

Actie / Komedie | 96 minuten
2,94 1.997 stemmen

Genre: Actie / Komedie

Speelduur: 96 minuten

Alternatieve titel: Crank 2

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Mark Neveldine en Brian Taylor

Met onder meer: Jason Statham, Amy Smart en Dwight Yoakam

IMDb beoordeling: 6,1 (166.266)

Gesproken taal: Engels

Plot Crank: High Voltage

"Stay Charged, Stay Alive!"

Chev Chelios (Jason Statham) komt bij zinnen in de handen van enkele Chinese bendeleden die zijn hart stelen en vervangen door een kunsthart. Dit werkt op batterijen die een regelmatige elektrische schok nodig hebben, om te blijven functioneren. Voor Chev volgt een race door Los Angeles, om alles weer recht te zetten, wraak te nemen en zijn hart terug te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van deTuinman

deTuinman

  • 1186 berichten
  • 0 stemmen

otherfool schreef:

Deed deel 1 er niet 2 jaar over om alsnog een bioscoop release in Nederland te krijgen? Vrij kansloos, dat wel.

Nee een jaartje


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12268 stemmen

Vrij aardige ADHD film met mooie shots en actie

Statham is er zeker geschikt voor.

3,5 ster


avatar van Cosworth

Cosworth

  • 48 berichten
  • 112 stemmen

waardeloze film zware tegenvaller alleen deel 1 goed deze met moeite af gekeken.


avatar van jorkie

jorkie

  • 155 berichten
  • 213 stemmen

ik ga deze zekers kijken maar hij is wel een beetje ongeloofwaardig, had dan een andere acteur gepakt.

want ging Chev Chelios niet dood op het laatst in deel 1 door uit een vliegtuig te vallen ofzo?


avatar van mafiaferzeti

mafiaferzeti

  • 51 berichten
  • 258 stemmen

jorkie schreef:
want ging Chev Chelios niet dood op het laatst in deel 1 door uit een vliegtuig te vallen ofzo?


Nee hij ging niet dood iemand als Chev Chelios kan makkelijk van een paar kilometer hoog op de grond vallen! Hij is de perfecte acteur voor een film als deze. en deze film is zeker niet ongeloofwaardig!!

Dit is zeker een van de beste films die dit jaar gemaakt is!!


avatar van voomzap

voomzap

  • 815 berichten
  • 1271 stemmen

Deel 1 was geweldig. Dit echter is meer een flitsende videoclip met flauwe humor. 1,0


avatar van Goto

Goto

  • 1736 berichten
  • 0 stemmen

En wat was deel 1 dan?


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Persoonlijke aanval verwijderd.


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3593 stemmen

Deze film werd bij vlagen zo hyper gefilmd dat het zwaar irritant wordt. Camerabewegingen waar je duizelig van wordt enzo. En zo zwaar over de top dat het niet meer leuk is in combinatie met het slechte acteerwerk van het grootste gedeelte van de cast. Toch zitten er ook leuke scenes in de film. De renbaan bijvoorbeeld en het hoofd in de tank.
Al met al lang niet zo leuk als deel 1, maar toch nog een krappe voldoende door een paar leuke scenes.


avatar van Thijs.

Thijs.

  • 1 berichten
  • 127 stemmen

Weer geweldige film, veel actie en mooie scenes. Jason Statham en Amy Smart speelde weer super goed.
4 sterren, vond deel 1 trouwens wel beter.
Het einde is wel saai, zou hij nu wel dood zijn of zou er weer een nieuw deel komen maar dat hij vuur nodig heeft, dat zou voor mij te langdradig worden dus als dit het einde is vind ik het jammer.


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Nou ja, 'ze speelden goed'. Ze nepneuktenwel weer goed.


avatar van GinolaEHV

GinolaEHV

  • 2127 berichten
  • 2611 stemmen

Eh... was hij niet doodgegaan in deel 1?


avatar van Vascago

Vascago

  • 4798 berichten
  • 3593 stemmen

GinolaEHV schreef:
Eh... was hij niet doodgegaan in deel 1?


Deze film overlapt het 1ste deel dus daar krijg je het antwoordt op te zien aan het begin.


avatar van hein74

hein74

  • 18 berichten
  • 13 stemmen

na deel 1 gezien te hebben, keek ik vol verwachting uit naar deel 2. maar na deze gezien te hebben, valt het me toch wel tegen. het kijkt lekker weg, maar haalt het zeker niet met deel 1. daar was het ditmaal TE voor.

3 STERREN


avatar van buuzensniedr

buuzensniedr

  • 9 berichten
  • 128 stemmen

Een redelijke film, het vorige deel was in mijn ogen (iets) realistiser.

het is een leuke actie-film. alleen is deze film heel onrustig gefilmd.

Constant vliegt de camera op en neer.

jason statham is weer lekker bezig in deze film!

al met al 2*


avatar van WB

WB

  • 1615 berichten
  • 2663 stemmen

De snelheid, de actie en en de (af en toe) flauwe humor maken de film leuk om naar te kijken. Echter raakt 't halverwege dat ene kleine beetje geloofwaardigheid kwijt en gaat het de kant op van Transporter (deel twee)... Maar dan beter. 3*


avatar van Hemelbewoner

Hemelbewoner

  • 172 berichten
  • 183 stemmen

deel 1 was geweldig, keek naar deze uit.

vond deel 2 beetje kut...


avatar van JVD

JVD

  • 82 berichten
  • 72 stemmen

Mellie187 schreef:

(quote)

Hij was GEEN homo, en hij had ook geen ADHD (Cheilio wel) maar ""Touret""

Je hebt gelijk, hij was een beetje GAY.....misschien geen homo.....en zijn spastische bewegingen waren "Gille de Nogwat "acties.........GOEIE FILM!!!!!!!


avatar van Modar

Modar

  • 239 berichten
  • 200 stemmen

Toen ik deel 1 had gezien had ik echt een 'wow' gevoel, en ging ik gelijk kijken of er toevallig een 2e deel in de maak zou zijn, en die kwam er!

Nu heb ik afgelopen week deel 2 gekeken, en ik moet zeggen, de regisseur heeft de film de das om gedaan voor mij. Het camera werk vind ik ronduit slecht, soms had ik het idee alsof ik naar een Anime serie aan het kijken was, komt het door de Chinese of Japanse acteurs die meedoen? (ben even kwijt welke het nou zijn ) Of omdat de regisseur zelf van die afkomst is.
Wanneer men het gewoon in de stijl van deel 1 zou hebben gemaakt, zou de film beter tot zijn recht zijn gekomen. Daarnaast gebeuren er dingen in de film waarvan ik zeg nee dit kan niet.

Ik weet dat Chevi zichzelf elke keer een opdonder moet geven, en dat hij dat niet kan overleven, maar als ik kijk naar het einde van de film bijvoorbeeld, dat die ene broer, het hoofd van zijn andere broer in een aquariumpje heeft gezet zodat hij nog in leven blijft gaat me iets te ver. En als laatste scene dat Chevi in vuur en vlam staat tot dat zijn schedel zichtbaar wordt, en nog steeds zijn hart niet terug heeft, is een beetje overdone.

Dit laatste kan nog wel eens leiden naar een derde deel, waar ik dan toch eigenlijk niet meer op zit te wachten. Ik vind Jason Statham een gave/stoere acteur maar deze film is toch wel een smetje op zijn carriere.

Voor de leuke actiescenes krijgt deze film voldoende, maar door de minpunten weer een onvoldoende, maar omdat ik een Jason Statham fan ben, alsnog 3 sterren.


avatar van Dunky

Dunky

  • 4 berichten
  • 4 stemmen

Deel 1 was nog enigzins geloofwaardig. Dit deel is echt over de top. Zeer matig en chaotisch camerawerk.


avatar van Derekbou

Derekbou

  • 281 berichten
  • 3590 stemmen

Weer even hyper als het eerste deel. Knap gemonteerde beelden, evenals de muziek. Een logisch verhaal vind ik bij een film als deze niet echt belangrijk. Helaas zijn het verhaal en de actie nogal kinderachtig en Jason Statham komt me nu, na een dozijn films waarin hij precies hetzelfde type actieheld speelt, wel mijn neus uit.

3*, net als het eerste deel.


avatar van Koert

Koert

  • 251 berichten
  • 2664 stemmen

Ik heb het eerste deel nog niet gezien, maar Crank: High Voltage heeft me positief verrast. Ik verwachtte weer de zoveelste slappe actiefilm met Jason Statham. Qua inhoud en diepgang van de film zijn mijn verwachtingen dan misschien ook wel uitgekomen. Crank: High Voltage is echter alles behalve slap. Al meteen barst het geweld los en in sneltreinvaart gaat Chelios op zoek naar zijn hart. Korte speelduur, flitsend camerawerk, soms hilarische en soms super corny humor, harde actie ondersteund door perfect passende muziek... Wat wil je nog meer?

4*


avatar van subwoofer henk

subwoofer henk

  • 248 berichten
  • 387 stemmen

FAIL !!!!


avatar van MrEd

MrEd

  • 339 berichten
  • 2910 stemmen

Gisteren een minuutje of 10 gekeken maar het beloofd niet veel goeds.

Complete chaos in de manier van filmen. Zal binnenkort nog een poging wagen maar ik ben bang dat deze niet eens in de schaduw van zijn voorganger gaat komen.


avatar van etherman

etherman

  • 271 berichten
  • 539 stemmen

Grappig om te zien hoe snel de film is.Die gaat echt HYPER snel!Een beetje te snel maar er zitten echt veel orginele shots in die echt van mijn leven nog nooit gezien had,De film is gewoon CRANKZINNIG! je moet er van houden maar deel 1 blijft toch beter.3 sterren


avatar van Waku

Waku

  • 5458 berichten
  • 6492 stemmen

Er zullen echt wel liefhebbers zijn voor dit genre.

Maar ik heb hier helemaal niets. mee.

Het is mij allemaal te neurotisch en hectisch.

1.5*


avatar van maus9

maus9

  • 169 berichten
  • 1785 stemmen

Erg ADHD gefilmd erg, erg, erg druk. Ook stukken minder goed dan deel 1. Over realisme hebben we het maar niet. Leuke actie film, toch nog een ruime 3.5 *


avatar van the ripper47

the ripper47

  • 10 berichten
  • 0 stemmen

geef vascago gelijk iets te allemaal deze 2de maar de nieuwe jason? speelt altijd goed


avatar van Respekked

Respekked

  • 6286 berichten
  • 1229 stemmen

Plot omschrijving klopt natuurlijk van geen kant hier.

Maar goed, schitterend, hyper en geflipt. Een grote aanschakeling van 'grinnik' momenten om de lompigheid van het geheel. Statham koning!

AHWA, welke link naar Snatch. heb ik blijkbaar gemist?

4*


avatar van Charlie Cheese

Charlie Cheese

  • 223 berichten
  • 1936 stemmen

Deel 1 vond ik geweldig. Crank had het precies de juiste combinatie tussen story en (gestoorde) actiescenes.

Bij Crank 2 was dit heel anders. De hele film draait op deze gestoorde actiescenes, echt veel te veel. De actiescene met de chinees (en het doosje) bij de powerlines vond ik zelfs totaal niet leuk.

Echt way too much! Jammer, 2.5*