• 15.809 nieuwsartikelen
  • 178.339 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.099 gebruikers
  • 9.377.411 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tinker Bell (2008)

Animatie / Fantasy | 78 minuten
3,13 190 stemmen

Genre: Animatie / Fantasy

Speelduur: 78 minuten

Alternatieve titel: Tinkerbell

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bradley Raymond

Met onder meer: Mae Whitman, Anjelica Huston en Kathy Najimy

IMDb beoordeling: 6,7 (18.969)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tinker Bell

"Enter the world of fairies"

In Pixie Hollow, waar alle feeën wonen, krijgen alle feeën iets te doen in de wisseling van de seizoenen, afhankelijk van hun talenten. De nieuwe fee Tinkerbell is niet blij met haar feeën talent als "tinker". Ze denkt dat de talenten van andere feeën belangrijker zijn tijdens het wisselen van seizoenen. Ze probeert samen met haar vrienden Rosetta, Silvermist, Fawn en Iridessa haar talent te veranderen. Maar doordat ze probeert te veranderen wie ze is, loopt alles mis.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Tinker Bell (stemrol)

Rosetta (stemrol)

Iridessa (stemrol)

Silvermist (stemrol)

Fawn (stemrol)

Fairy Mary (stemrol)

Terence (stemrol)

Bobble (stemrol)

Clank (stemrol)

Vidia (stemrol)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Pieter Montana

Pieter Montana

  • 6678 berichten
  • 2287 stemmen

Er staan al 3 direct-to-dvd sequels gepland die tussen 2009 en 2011 zullen uitkomen.


avatar van wall-e

wall-e

  • 84 berichten
  • 22 stemmen

Net na de 3-d film van winx club komen ze met een 3-d film over elfjes.


avatar van Linn

Linn

  • 3289 berichten
  • 3798 stemmen

wall-e schreef:

Net na de 3-d film van winx club komen ze met een 3-d film over elfjes.

Tinker Bell is wel veel leuker als Winx club...


avatar van Dooz

Dooz

  • 120 berichten
  • 11 stemmen

Omschrijving van de film klopt van geen kant, verhaal gaat heel anders.

Maar film is gewoon leuk, een lekkere fantasie animatie, niks mis mee.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23444 berichten
  • 76937 stemmen

Ouderwetste Disney met een hoog niveau en een Tinker Bell om op te eten, wat is ze mooi


avatar van hannes64

hannes64

  • 1926 berichten
  • 5251 stemmen

Hm hm..................ze is zeker mooi, maar `t is maar een tekenfilm hè?

leuk klein verhaaltje, wat me ook nog aan de TV gekluisterd hield.

Ik voelde me weer jong in ieder geval.

Leuk man.


avatar van lordsnoopy

lordsnoopy

  • 2949 berichten
  • 2244 stemmen

Heerlijke feel-good filmpje

Tinkerbell lijkt toch een heel ander karakter te hebben dan in Peter Pan. Maar ja, feeën zijn ook zo klein dat ze maar één emotie tegelijk kunnen voelen


avatar van SteinCity

SteinCity

  • 2 berichten
  • 19 stemmen

Mijn vriendin is helemaal gek op Tinker Bell!!


avatar van Tbone

Tbone

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Leuk voor de kleintjes wel vreemt dat het speelgoed van deze film al in 2007 in de schappen lag

T


avatar van Fonzie

Fonzie

  • 153 berichten
  • 337 stemmen

Best goed te pruimen. Had er eerst geen fijn gevoel bij, Tinker Bell - oorspronkelijk een 2D karakter, nu in 3D - maar gelukkig zijn er ook nog steeds films die kunnen verrassen. Net als Meet The Robinsons, wederom een Disney-waardige 3D-film zonder hulp van Pixar. (Laten we The Wild en Chicken Little hierbij maar snel vergeten he )


avatar van Film Pegasus

Film Pegasus (moderator films)

  • 31152 berichten
  • 5450 stemmen

Voor wie niet kan wachten op de sint met de dvd: zondag 9 november om 14.25 te zien in een Vlaams-Nederlandse versie te zien op VTM. De Belgische commerciële zenders hebben serieuze filmcontracten kunnen afsluiten, waaronder met Disney.


avatar van bo-bobo

bo-bobo

  • 15 berichten
  • 219 stemmen

saaaaaaaaaaaaaaaiiii!!!!!!!!!!!!!!!


avatar van Ralf81

Ralf81

  • 714 berichten
  • 682 stemmen

Dooz schreef:

Omschrijving van de film klopt van geen kant, verhaal gaat heel anders.

Beschrijving kun je zelf veranderen! Kik op "Corrigeren".


avatar van lordsnoopy

lordsnoopy

  • 2949 berichten
  • 2244 stemmen

Dat hoeft niet meer, ik heb hem al gecorrigeerd


avatar van Qwertary

Qwertary

  • 110 berichten
  • 134 stemmen

Erm.. is deze dvd niet van de week uitgekomen en is hij nu op tv.. vind ik wel een beetje raar hoor :S


avatar van Chattingforum

Chattingforum

  • 465 berichten
  • 12 stemmen

Dit is echt heel erg raar en heel erg nieuw.

Heb nog nooit een film, voor de DVD op tv gezien op NET5 nog wel:O

Wel prachtige 3D, maar zelfs 1 seconde en hijs al doodsaai.


avatar van Zuzuu

Zuzuu

  • 557 berichten
  • 757 stemmen

Chattingforum schreef:

Wel prachtige 3D, maar zelfs 1 seconde en hijs al doodsaai.

Wie weet wat hiermee bedoeld wordt?


avatar van lordsnoopy

lordsnoopy

  • 2949 berichten
  • 2244 stemmen

Waarschijnlijk bedoelt hij dat de film er grafisch mooi uitziet, maar vindt hij het verhaal erg saai...


avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 521 berichten
  • 465 stemmen

Volgens mij haalt ie de 78 minuten alleen incl. aftiteling. Maar zeker een leuk verhaal. Elfjes die ruzie maken ??

3,25


avatar van Bart Simpson

Bart Simpson

  • 2153 berichten
  • 0 stemmen

Ik denk dat de film zo vroeg op tv gekomen is omdat de film misschien niet in de bioscoop te zien is geweest? Disney's zijn best duur en niet veel mensen kopen disney dvd's voordat ze een bepaalde disney gezien hebben.

Maar zo denk ik en wie ben ik?


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Disney verkoopt altijd wel goed. Een matig vervolg op een klassieker zal puur op de naam Disney al beter verkopen als de gemiddelde andere tekenfilm die meteen op de markt komt. Blijkbaar kon Net5 de film voor een redelijke prijs snel uitzenden...


avatar van RodneyS

RodneyS

  • 274 berichten
  • 2563 stemmen

Alleen leuk voor de jongste onder ons. Deze doelgroep vermaken, daar slaagt deze film wel in, voor mij waren de 78min al te lang.

2*


avatar van funland

funland

  • 210 berichten
  • 148 stemmen

weird! gaan ze eerst winx club in 3d doen.. daarna drakenjagers.. en nu tinkerbell.. wat hebben die mensen toch? slechte film


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12852 stemmen

Op bepaalde vlakken positief verrast door deze Disney.

Blijft wel een film die op een zeer specifieke doelgroep gericht is, voor wie niet zoveel met het hele Tinkerbell gebeuren heeft is het volgens mij dan ook geen film die hoog zal aanslaan.

Los daarvan vond ik dat Disney wel leuke dingen doet met de visuele stijl van de film. Niet meteen wat ik heel "mooi" vind, maar ze gaan wel duidelijk voor een visuele stijl. Er zit individualiteit in en lijkt vol overgave gemaakt voor een doelgroep.

Hoewel technisch duidelijk minder vind ik dit 100 keer beter als de technische grijzenmuizencinema van Pixar, wiens enige visuele prioriteiten haartjes tellen en waterreflecties lijken te zijn. Dan vind ik een als deze veel meer geslaagd en veel mooier om te kijken.

Verder gelukkig ook niet al te lang en af en toe best aandoenlijk. Leuk in elkaar gezet filmpje, visueel erg opvallend voor een Disney product.

2*


avatar van Smaling

Smaling

  • 76 berichten
  • 1291 stemmen

neo schreef:

Disney verkoopt altijd wel goed. Een matig vervolg op een klassieker zal puur op de naam Disney al beter verkopen als de gemiddelde andere tekenfilm die meteen op de markt komt. Blijkbaar kon Net5 de film voor een redelijke prijs snel uitzenden...

Waarschijnlijk samen gekocht met Jetix. Dar werd die een paar weken later uitgezonden.


avatar van Artemis_fowl

Artemis_fowl

  • 82 berichten
  • 249 stemmen

Ik weet niet of je het weet, maar Jetix is VAN Disney.


avatar van Smaling

Smaling

  • 76 berichten
  • 1291 stemmen

Artemis_fowl schreef:

Ik weet niet of je het weet, maar Jetix is VAN Disney.

Indirect ja.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7282 stemmen

Disney-meuk.

Omdat ik mijn nieuwe BluRay speler en FullHD scherm even goed wilde testen, had ik naast het likkebaardende Earth, ook een aantal animatiefilmpjes in huis gehaald. Waaronder deze.

Naast het feit dat de animaties er puik uit zien en dat dit op BluRay (zoals bij alle films die ik totnogtoe heb gezien op BR) bovenmenselijk scherp is, valt er verder inhoudelijk weinig te genieten.

Ten eerste is het, mijns inziens, nogal een meisjes-achtig filmpje dat erg kinderachtig is. Leuk voor kinderen dus zou je zeggen. Misschien leuk voor kleine meisjes dan maar. Op twee redelijke liedjes en een paar aardige animaties na, is het vooral erg gemiddeld allemaal. Met name het ontbreken van enige humor en spanning helpt de film een beetje om zeep. DIt is iig geen Bolt kunnen we rustig stellen. En al was dat ook geen meesterwerk, toch was die meer onderhoudend dan deze meuk.

E.e.a. zal heus wel goed komen nu Lasseter terug is en Pixar verkocht is aan Disney, maar dit product doet meer rieken naar wanprestaties als Chicken Little dan naar de echte Disney-classics.


avatar van Lui

Lui (crew films)

  • 3492 berichten
  • 11900 stemmen

Ik heb echt een zwak voor dit soort films. Hoewel de film sterk begon, werd hij al snel erg saai. Voor mij een tegenvaller.


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Ik moet eerlijk zeggen dat ik veel meer had verwacht van deze film. Het idee is leuk maar ik had sowieso al een heel ander beeld bij Tinker Bell. Het zag er allemaal goed uit, maar het verhaal wel snel saai en kon mij nergens echt in meetrekken. Wat kleine verwijzingen naar Peter Pan, dat was leuk al had dat van mij nog wel een stuk meer gemogen dan werd het tenminste nog een beetje leuk om te zien. Ook vond ik de extra karakters in de film totaal niet leuk of grappig, eerder vreselijk irritant. Behalve Cheese die was wel cute

Nou ja goed, het was te kijken, zag er mooi uit en de muziek paste er goed bij maar verder dan dat kom ik helaas niet. 2.5*