• 15.831 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.566 stemmen
Avatar
 
banner banner

Punisher: War Zone (2008)

Actie / Misdaad | 103 minuten
2,82 676 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 103 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada / Duitsland

Geregisseerd door: Lexi Alexander

Met onder meer: Ray Stevenson, Dominic West en Julie Benz

IMDb beoordeling: 5,9 (70.450)

Gesproken taal: Russisch en Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Punisher: War Zone

"Vengeance has a name"

De compromisloze wreker Frank Castle gaat door met zijn éénmansoorlog tegen de georganiseerde misdaad. Ditmaal neemt hij het op tegen de ambitieuze maffiabaas Billy Russoti. Nadat Russoti echter door Castle keihard aangepakt wordt en hierdoor zwaar verminkt, zweert hij wraak en neemt een nieuwe identiteit aan, die van Jigsaw. De FBI kan Jigsaw niet aan en Castle zal het op moeten nemen tegen Jigsaws snel gerekruteerde privé-leger.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Frank Castle / The Punisher

Billy Russoti / Jigsaw

Angela Donatelli

Paul Budiansky

Loony Bin Jim

Martin Soap

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar

micheal

  • 35 berichten
  • 0 stemmen

veel beter dan de vorige punisher films maar nog steeds niet zo goed.

De actie is goed maar het verhaal kon wat beter.

Maar zo zijn punisher films

3,5*


avatar van raafmau

raafmau

  • 134 berichten
  • 170 stemmen

ga hem toch maar is kijken dan


avatar van jefferdb

jefferdb

  • 74 berichten
  • 107 stemmen

De film keek best lekker weg, mooie actie maar bagger verhaal.

Door de laatste zin in de fim verdient hij nog een half puntje extra, ik bestierf het gewoon.

3,5*


avatar van ForgottenSon

ForgottenSon

  • 95 berichten
  • 58 stemmen

Een erg goede B-film? Of een matige maar actierijke film? Wel, ik heb me er in ieder geval mee vermaakt. De moorden zijn gruwelijk en worden goed in beeld gebracht, maar door het amateuristische sfeertje maken ze geen schokkende indruk. Dat negatieve sfeertje verliest de film naarmate hij vordert trouwens wel, met een recht toe rechtaan einde. Vermakelijk genoeg en enkele humoristische puntjes om nog een tweede kijkbeurt te geven.


avatar van Betamax

Betamax

  • 1256 berichten
  • 1231 stemmen

Waardeloos!


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Ik was zomaar alweer vergeten dat deze film er ook nog is.
Na Dolph Lundgren en Thomas Jane is het nu de beurt aan Ray Stevenson.

Om te beginnen is Punisher: War Zone het meest Punisher waardig. Al vind ik Ray Stevenson nogal houterig overkomen, maar misschien past dat wel bij het personage Frank. Zo goed ken ik de strips nou ook weer niet alleen dat het een stuk harder en groffer is dan de 2 eerste films.

Deze film is dus flink gewelddadig, maar steekt tegelijkertijd bijna de draak met het personage The Punisher. Althans zo lijkt het soms. Zoals de scene waarin je een soort free running ziet. In die scene springt er zo'n dude van het ene gebouw naar het andere gebouw (incl. spectaculere salto in slow-motion uiteraard), maar halverwege, wordt hij al uit de lucht gechoten door Frank met een raket!! Een raket!, yeah right! En een crimineel die ondanks door aanwezigheid van een politieagent toch nog even koelbloedig wordt afgeknald door Frank. Het is vooral de manier waarop. Zo plotseling. Of een dikke gast in een lift die aan zijn einde komt omdat zijn hoofd uitelkaar spat door een kogel. Ook worden oude oma'tje niet gespaard. Er is een oma waarbij haar halve gezicht is weggeblazen en dat komt heel smeuig, sissend en rokend in beeld. Ik vind het geweldig in ieder geval, dus daar ligt het niet aan. Ook zitten er tegen het einde van de film wat leuk gevonden quotes tussen.

Aan de soundtrack ligt het ook niet, maar waar ligt het dan wel aan? Het acteren kan ik nog net tolleren, het camerawerk laat te wensen over, een fatsoenlijk verhaal is er niet en wat ik al zei, The Punisher zelf komt bij mij nogal houterig over. Door die 4 aspecten in combinatie met bovengenoemde kom ik toch op een bovengemiddelde B-film. De film voelt aan als een 95 min durende kermisattractie.


3*


avatar van patrick17

patrick17

  • 613 berichten
  • 448 stemmen

Vanmiddag eens tijd gevonden om deze film eens te bekijken. Het was zeker de moeite waard. Heerlijke actie wat in een film als deze hoort. Er zaten een paar aardige scene's in de film. Het was goed te doen voor een middagje zoals vandaag.

Ik vind hem ook beter als het vorige deel moet ik zeggen. Veel meer actie en dat komt de film ten goede.

3.5 *


avatar van willemfilm

willemfilm

  • 671 berichten
  • 689 stemmen

Flutfilm. Ranzig slecht. Gaat echt nergens over. Niet spannend en niet leuk. Prut


avatar van maus9

maus9

  • 169 berichten
  • 1785 stemmen

jefferdb schreef:

De film keek best lekker weg, mooie actie maar bagger verhaal.

Door de laatste zin in de fim verdient hij nog een half puntje extra, ik bestierf het gewoon.

3,5*

Hier sluit ik me bij aan. Op het slechte verhaal na die vind ik ook weer niet zo erg. Moet wel zeggen dat de vorige punisher met Tom Jane en John Travolta een beter verhaal er in had zitten. Maarja de actie was bij deze weer beter. 3.5*


avatar van Saaimen

Saaimen

  • 161 berichten
  • 156 stemmen

Hoe voorspelbaar kan een film worden in mijn ogen, weer een lekkere actiefilm waar je naar 80 minuten inkomen ook nog steeds snapt wat er gebeurd..... Maar om lekker weg te kijken en ondertussen een beetje bijkletsen met je maten wel ok


avatar van lagaiske

lagaiske

  • 677 berichten
  • 2177 stemmen

Ik ben aan deze film begonnen zonder al te hoge verwachtingen.

En ik ben aangenaam verrast.

Hij is stukken beter dan deel 1.

Ik moest meteen denken aan Shoot em up wat natuurlijk niet negatief is.

Het verhaal is vrij simpel maar de grove manier waarop Castle zijn vijanden afmaakt is leuk om te zien.(Bomma waar is je hoofd?)


avatar van Bla

Bla

  • 769 berichten
  • 2146 stemmen

Draak van een film. Alleen die 2 gekke broertjes waren af en toe wel leuk. 2* voor de vele malen goed in beeld gebrachte moorden en hij keek nog wel redelijk weg.


avatar van Sjempoe

Sjempoe

  • 13 berichten
  • 28 stemmen

Ik vond het echt compleet nep.


avatar van benq

benq

  • 148 berichten
  • 121 stemmen

Kijk, deze aanpak mag ik wel. Een karakter als The Punisher is interessant maar ook een beetje een dimensionaal. Dus wat ze hier hebben gedaan is alles gewoon overdrijven en uitvergroten en het werkt. Van de groteske Punisher tot de boeven en de actie, dit komt erg dicht in de buurt van de comics. Jigsaw en zijn mannen doen en praten al overdreven en dat is de actie ook. In een hoog tempo gebracht met veel lol en geen subtiliteiten. Gewoon knallen en raggen met die handel!

***


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

Vond de vorige veel beter. Het verhaal ging echt nergens over en alleen maar stereotypes. Het leek soms meer op een comedie. Actie daarentegen was wel ok, lekker grof.


avatar van RodneyS

RodneyS

  • 274 berichten
  • 2564 stemmen

Non stop actie, maar verhaal laat te wensen over.

2*


avatar van _Moonwalker

_Moonwalker

  • 549 berichten
  • 477 stemmen

Acteer prestaties waren heel erg laag. Actie daarentegen was wel hoog.

Lekker wegkijk film met veel actie, niet meer en niet minder.


avatar van Ninto

Ninto

  • 728 berichten
  • 1142 stemmen

Geweldige over-the-top shooter. Verwacht gewoon veel uiteen spattende hoofden enzo. Naissss...


avatar van MecG

MecG

  • 86 berichten
  • 340 stemmen

Mooie actiefilm, die vol clichés zit en helemaal nergens over gaat.

Gewoon lekker om weg te kijken met wat vrienden of zoiets.

3*


avatar van Flipman

Flipman

  • 7113 berichten
  • 1145 stemmen

FrisoBoei schreef:

Dat deed de Joker ook in the Dark Knight, waarom is het daar dan niet erg?

Goeie vraag! Op de een of andere manier kwam het hier heel clichématig over, in The Dark Knight minder. Maar je hebt wel een punt.


avatar van flurk

flurk

  • 291 berichten
  • 230 stemmen

ik vond hem redelijk, niet heel goed maar ook niet heel slecht.


avatar van speedfreak

speedfreak

  • 76 berichten
  • 66 stemmen

De muziekovergangen zijn heel slecht en die muziek is niet altijd even passend bij de film, de dochterfiguur is erg slecht uitgewerkt en slaat op niets, de special effects zijn soms overduidelijk fake... Maar voor de rest keek hij lekker weg


avatar van ViolentGhost

ViolentGhost

  • 40 berichten
  • 288 stemmen

Mja, was idd niet zoveel aan, maar als je van breinloze badguy films houdt wel ff waard om te kijke denk


avatar van sofripa

sofripa

  • 1516 berichten
  • 1143 stemmen

Hopsakee, wat een heerlijke no-brainer. En een bodycount die reikt tot aan de hemel.En door de r-rating ook zo sappig in beeld gebracht. De verhaallijn is natuurlijk kansloos met plotholes van kraterformaat, maar daar dat dit in deze film ondergeschikt is had je natuurlijk wel begrepen....3 sterren voor deze smakelijke pulp.


avatar van whimp

whimp

  • 128 berichten
  • 317 stemmen

voorspelbare pulp, slecht geacteerd, flinterdunne verhaallijn die niet klopt, maar wel veel actie! 2, 5*


avatar van gatygun

gatygun

  • 324 berichten
  • 221 stemmen

troep


Kan je je mening onderbouwen?


avatar van Reitsovic

Reitsovic

  • 16 berichten
  • 702 stemmen

Vette actie scenes alleen het verhaal is flinterdun.

Als je weet wat je van de film kan verwachten is hij de moeite waard en kijkt ie wel lekker weg.


avatar van Abelone

Abelone

  • 47 berichten
  • 101 stemmen

Echt een slap verhaal, wel leuke actie. 2,5 voor de moeite


avatar van jostikop

jostikop

  • 9 berichten
  • 0 stemmen

Ben niet bekend met de nieuwe marvel comics. Wel heb ik als oud punisher fan de originele comic serie van de Punisher War Zone en normale Punisher gehad.

En ik moet zeggen dit is de eerste punisher film die trouw blijft aan het punisher concept. Rauw, Hard en Over the top.

Absoluut geen goed verhaal (soms wel goede dialogen), maar wel een goed(e) (ge)cast (micro en de punisher lijken zo uit de comic weggelopen). Goede muziek en actie verpakt in een lekker donker comic sfeertje.

Echt een goede film (alhoewel ik natuurlijk als fan niet echt objectief kan zijn:P)