Genre: Actie / Misdaad
Speelduur: 103 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Canada / Duitsland
Geregisseerd door: Lexi Alexander
Met onder meer: Ray Stevenson, Dominic West en Julie Benz
IMDb beoordeling:
5,9 (70.450)
Gesproken taal: Russisch en Engels
On Demand:
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Punisher: War Zone
"Vengeance has a name"
De compromisloze wreker Frank Castle gaat door met zijn éénmansoorlog tegen de georganiseerde misdaad. Ditmaal neemt hij het op tegen de ambitieuze maffiabaas Billy Russoti. Nadat Russoti echter door Castle keihard aangepakt wordt en hierdoor zwaar verminkt, zweert hij wraak en neemt een nieuwe identiteit aan, die van Jigsaw. De FBI kan Jigsaw niet aan en Castle zal het op moeten nemen tegen Jigsaws snel gerekruteerde privé-leger.
Externe links
Acteurs en actrices
Frank Castle / The Punisher
Billy Russoti / Jigsaw
Angela Donatelli
Paul Budiansky
Loony Bin Jim
Martin Soap
Micro
Grace Donatelli
Pittsy
Nicky
Video's en trailers
Reviews & comments
micheal
-
- 35 berichten
- 0 stemmen
veel beter dan de vorige punisher films maar nog steeds niet zo goed.
De actie is goed maar het verhaal kon wat beter.
Maar zo zijn punisher films
3,5*
jefferdb
-
- 74 berichten
- 107 stemmen
De film keek best lekker weg, mooie actie maar bagger verhaal.
Door de laatste zin in de fim verdient hij nog een half puntje extra, ik bestierf het gewoon.
3,5*
ForgottenSon
-
- 95 berichten
- 58 stemmen
Een erg goede B-film? Of een matige maar actierijke film? Wel, ik heb me er in ieder geval mee vermaakt. De moorden zijn gruwelijk en worden goed in beeld gebracht, maar door het amateuristische sfeertje maken ze geen schokkende indruk. Dat negatieve sfeertje verliest de film naarmate hij vordert trouwens wel, met een recht toe rechtaan einde. Vermakelijk genoeg en enkele humoristische puntjes om nog een tweede kijkbeurt te geven.
JacoBaco
-
- 10573 berichten
- 2405 stemmen
Ik was zomaar alweer vergeten dat deze film er ook nog is.
Na Dolph Lundgren en Thomas Jane is het nu de beurt aan Ray Stevenson.
Om te beginnen is Punisher: War Zone het meest Punisher waardig. Al vind ik Ray Stevenson nogal houterig overkomen, maar misschien past dat wel bij het personage Frank. Zo goed ken ik de strips nou ook weer niet alleen dat het een stuk harder en groffer is dan de 2 eerste films.
Deze film is dus flink gewelddadig, maar steekt tegelijkertijd bijna de draak met het personage The Punisher. Althans zo lijkt het soms. Zoals de scene waarin je een soort free running ziet. In die scene springt er zo'n dude van het ene gebouw naar het andere gebouw (incl. spectaculere salto in slow-motion uiteraard), maar halverwege, wordt hij al uit de lucht gechoten door Frank met een raket!! Een raket!, yeah right! En een crimineel die ondanks door aanwezigheid van een politieagent toch nog even koelbloedig wordt afgeknald door Frank. Het is vooral de manier waarop. Zo plotseling. Of een dikke gast in een lift die aan zijn einde komt omdat zijn hoofd uitelkaar spat door een kogel. Ook worden oude oma'tje niet gespaard. Er is een oma waarbij haar halve gezicht is weggeblazen en dat komt heel smeuig, sissend en rokend in beeld. Ik vind het geweldig in ieder geval, dus daar ligt het niet aan. Ook zitten er tegen het einde van de film wat leuk gevonden quotes tussen.
Aan de soundtrack ligt het ook niet, maar waar ligt het dan wel aan? Het acteren kan ik nog net tolleren, het camerawerk laat te wensen over, een fatsoenlijk verhaal is er niet en wat ik al zei, The Punisher zelf komt bij mij nogal houterig over. Door die 4 aspecten in combinatie met bovengenoemde kom ik toch op een bovengemiddelde B-film. De film voelt aan als een 95 min durende kermisattractie.
3*
patrick17
-
- 613 berichten
- 448 stemmen
Vanmiddag eens tijd gevonden om deze film eens te bekijken. Het was zeker de moeite waard. Heerlijke actie wat in een film als deze hoort. Er zaten een paar aardige scene's in de film. Het was goed te doen voor een middagje zoals vandaag.
Ik vind hem ook beter als het vorige deel moet ik zeggen. Veel meer actie en dat komt de film ten goede.
3.5 *
willemfilm
-
- 671 berichten
- 689 stemmen
Flutfilm. Ranzig slecht. Gaat echt nergens over. Niet spannend en niet leuk. Prut
maus9
-
- 169 berichten
- 1785 stemmen
De film keek best lekker weg, mooie actie maar bagger verhaal.
Door de laatste zin in de fim verdient hij nog een half puntje extra, ik bestierf het gewoon.
3,5*
Hier sluit ik me bij aan. Op het slechte verhaal na die vind ik ook weer niet zo erg. Moet wel zeggen dat de vorige punisher met Tom Jane en John Travolta een beter verhaal er in had zitten. Maarja de actie was bij deze weer beter. 3.5*
Saaimen
-
- 161 berichten
- 156 stemmen
Hoe voorspelbaar kan een film worden in mijn ogen, weer een lekkere actiefilm waar je naar 80 minuten inkomen ook nog steeds snapt wat er gebeurd..... Maar om lekker weg te kijken en ondertussen een beetje bijkletsen met je maten wel ok
lagaiske
-
- 677 berichten
- 2177 stemmen
Ik ben aan deze film begonnen zonder al te hoge verwachtingen.
En ik ben aangenaam verrast.
Hij is stukken beter dan deel 1.
Ik moest meteen denken aan Shoot em up wat natuurlijk niet negatief is.
Het verhaal is vrij simpel maar de grove manier waarop Castle zijn vijanden afmaakt is leuk om te zien.(Bomma waar is je hoofd?) 
Bla
-
- 769 berichten
- 2146 stemmen
Draak van een film. Alleen die 2 gekke broertjes waren af en toe wel leuk. 2* voor de vele malen goed in beeld gebrachte moorden en hij keek nog wel redelijk weg.
benq
-
- 148 berichten
- 121 stemmen
Kijk, deze aanpak mag ik wel. Een karakter als The Punisher is interessant maar ook een beetje een dimensionaal. Dus wat ze hier hebben gedaan is alles gewoon overdrijven en uitvergroten en het werkt. Van de groteske Punisher tot de boeven en de actie, dit komt erg dicht in de buurt van de comics. Jigsaw en zijn mannen doen en praten al overdreven en dat is de actie ook. In een hoog tempo gebracht met veel lol en geen subtiliteiten. Gewoon knallen en raggen met die handel!
***
brabusRUS
-
- 1628 berichten
- 2810 stemmen
Vond de vorige veel beter. Het verhaal ging echt nergens over en alleen maar stereotypes. Het leek soms meer op een comedie. Actie daarentegen was wel ok, lekker grof.
_Moonwalker
-
- 549 berichten
- 477 stemmen
Acteer prestaties waren heel erg laag. Actie daarentegen was wel hoog.
Lekker wegkijk film met veel actie, niet meer en niet minder.
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Geweldige over-the-top shooter. Verwacht gewoon veel uiteen spattende hoofden enzo. Naissss...
MecG
-
- 86 berichten
- 340 stemmen
Mooie actiefilm, die vol clichés zit en helemaal nergens over gaat.
Gewoon lekker om weg te kijken met wat vrienden of zoiets.
3*
Flipman
-
- 7113 berichten
- 1145 stemmen
Dat deed de Joker ook in the Dark Knight, waarom is het daar dan niet erg?
speedfreak
-
- 76 berichten
- 66 stemmen
De muziekovergangen zijn heel slecht en die muziek is niet altijd even passend bij de film, de dochterfiguur is erg slecht uitgewerkt en slaat op niets, de special effects zijn soms overduidelijk fake... Maar voor de rest keek hij lekker weg 
ViolentGhost
-
- 40 berichten
- 288 stemmen
Mja, was idd niet zoveel aan, maar als je van breinloze badguy films houdt wel ff waard om te kijke denk 
sofripa
-
- 1516 berichten
- 1143 stemmen
Hopsakee, wat een heerlijke no-brainer. En een bodycount die reikt tot aan de hemel.En door de r-rating ook zo sappig in beeld gebracht. De verhaallijn is natuurlijk kansloos met plotholes van kraterformaat, maar daar dat dit in deze film ondergeschikt is had je natuurlijk wel begrepen....3 sterren voor deze smakelijke pulp.
whimp
-
- 128 berichten
- 317 stemmen
voorspelbare pulp, slecht geacteerd, flinterdunne verhaallijn die niet klopt, maar wel veel actie! 2, 5*
Reitsovic
-
- 16 berichten
- 702 stemmen
Vette actie scenes alleen het verhaal is flinterdun.
Als je weet wat je van de film kan verwachten is hij de moeite waard en kijkt ie wel lekker weg.
jostikop
-
- 9 berichten
- 0 stemmen
Ben niet bekend met de nieuwe marvel comics. Wel heb ik als oud punisher fan de originele comic serie van de Punisher War Zone en normale Punisher gehad.
En ik moet zeggen dit is de eerste punisher film die trouw blijft aan het punisher concept. Rauw, Hard en Over the top.
Absoluut geen goed verhaal (soms wel goede dialogen), maar wel een goed(e) (ge)cast (micro en de punisher lijken zo uit de comic weggelopen). Goede muziek en actie verpakt in een lekker donker comic sfeertje.
Echt een goede film (alhoewel ik natuurlijk als fan niet echt objectief kan zijn:P)
Pre- en sequels

The Punisher
2004
459 reacties
Het laatste nieuws

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen
Bekijk ook

The War Zone
Drama, 1999
62 reacties

My Life without Me
Romantiek / Drama, 2003
99 reacties

The Beast of War
Oorlog / Drama, 1988
49 reacties

Murphy's War
Oorlog, 1971
14 reacties

War Dogs
Komedie / Drama, 2016
89 reacties

War Horse
Oorlog / Drama, 2011
487 reacties
Gerelateerde tags
fbibroken neckwall safetrashed houseaerial shotmilitary dress uniform vanityflare vrouwelijke regisseur
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








