• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.649 acteurs
  • 199.107 gebruikers
  • 9.378.059 stemmen
Avatar
 
banner banner

Planet Terror (2007)

Actie / Horror | 91 minuten / 105 minuten (internationale versie)
3,47 2.416 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 91 minuten / 105 minuten (internationale versie)

Alternatieve titels: Grindhouse: Planet Terror / Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Rodriguez

Met onder meer: Freddy Rodríguez, Rose McGowan en Josh Brolin

IMDb beoordeling: 7,0 (232.003)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 16 augustus 2007

Plot Planet Terror

"Humanity's last hope… rests on a high power machine gun!"

Het doktersechtpaar William en Dakota Block wordt tijdens hun nachtdienst overspoeld met dorpelingen die onder de rottende zweren zitten en een verdacht lege blik in hun ogen hebben. Onder de gewonden is Cherry Darling, een go-go danseres wier been van haar lichaam werd gescheurd tijdens een gewelddadige aanranding. El Wray, haar voormalige wederhelft, staat aan haar zijde en waakt over haar als een havik. Cherry is dan wel gehavend, ze is nog lang niet uitgedanst. Wanneer de gewonden transformeren in bloeddorstige psychopaten, leiden Cherry en El Wray een team van toevallige strijders de nacht in. Onvermijdelijk stormen ze af op het noodlot waarbij miljoenen mensen besmet zullen worden, talloze doden zullen vallen en een kleine groep overlevenden zich een weg moet vechten naar de laatste veilige plek in Planet Terror.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Valconi

Valconi

  • 19 berichten
  • 13 stemmen

Martijnnn schreef:

Ik heb de volle 105 minuten van deze film genoten, ik vond hem op alle punten geweldig, en heb er heel hard om moeten lachen. Wat wil je nog meer?

Het niveau van Kill Bill.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Waarom wil je het niveau van Kill Bill als die film zelfs niet van Rodriguez is? Death Proof is van Tarantino net zoals Kill Bill.


avatar van Rocco1984

Rocco1984

  • 272 berichten
  • 126 stemmen

Wat is je cijfer HALCYON?


avatar van Halcyon

Halcyon

  • 9952 berichten
  • 0 stemmen

Geen idee, ik deel geen cijfertjes uit.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Dit is eigenlijk een heel aparte film die hierboven wordt omschreven als een horror film. Maar alleen een horror film (vanwege de zombies) is het niet want er zit ook heel veel actie en humor in.

De film is super overdreven (wat ook de bedoeling is) en de actie is geweldig. De hoofdrol speler Freddy Rodríguez (nooit eerder van gehoord) van deze film speelt verrassend goed en verfrissend. Ook de zeer wulpse Rose McGowan speelt een prima rol in deze film. Bruce Willis vind ik daarentegen tegenvallen (speelt stijfjes en te geforceerd).

Het verhaal is niet bijster en spannend is het ook nooit maar de combinatie van actie (soms super overdreven), humor en horror (de zombies) en overdreven dialogen (barbecuesaus) maken dit tot een zeer leuke film. Het einde is overigens wel wat minder maar dat drukt de pret niet.

Het leuke van deze film is ook dat er zeer veel verschillende types in meespelen. De meeste daarvan zijn trouwens zeer leuk en appart. Fergie van de Black Eyed Peas speelt trouwens ook een korte rol in deze film.

Kortom een zeer vermakelijke film.


avatar van moustafa

moustafa

  • 107 berichten
  • 326 stemmen

leuke film, mooie vrouwen, veel bloed. Mensen die een serieuze film verwachten kunnen deze maar beter niet kijken als je er niet van houd.

3*


avatar van filmfilmfilm

filmfilmfilm

  • 58 berichten
  • 88 stemmen

in 1 woord geweldig! geniale scènes!


avatar van HeatWave

HeatWave

  • 558 berichten
  • 683 stemmen

Geen film voor mensen met tere zieltjes of een slappe maag.

Dat heb ik dan gelukkig ook niet.

'Planet Terror' is ruig en goor, maar ik vind ´m ook zeker vermakelijk.


avatar van Stefan_Ying

Stefan_Ying

  • 34 berichten
  • 0 stemmen

Normaal houd ik wel van dit soort films, van die rare horror/ 'komedie' films met overdreven dingen, maar deze vond ik gewoon echt niet leuk, de film kon me niet echt boeien, wel een lekkere meid, die hoofdrolspeelster, die zorgt voor de 2*:P


avatar van luuk1988

luuk1988

  • 329 berichten
  • 444 stemmen

ik vond deze geniaal , en wie een beetje oplette zag ook de oude gezichten van from dusk till dawn terug. Lekkere style verstand op nul en lekker knallen en killen

stacey fugersson zie ik graag nog terug in de toekomst maat wat is zij lekker

4* en dat geef ik niet vaak


avatar van Demoniac

Demoniac

  • 413 berichten
  • 1458 stemmen

luuk1988 schreef:

4* en dat geef ik niet vaak

Toch wel, ruim 20% van je stemmen is 4* of meer.


avatar van zjandannybob

zjandannybob

  • 421 berichten
  • 1047 stemmen

moustafa schreef:

leuke film, mooie vrouwen, veel bloed. Mensen die een serieuze film verwachten kunnen deze maar beter niet kijken als je er niet van houd.

3*

ben het hier dus helemaal mee eens, maar dan toch mag het cijfer dichter bij de 3 komen te liggen, want een verhaal is er niet echt.... en de special effects zijn meestal ook waardeloos:P wat wel humor is.

3*


avatar van luuk1988

luuk1988

  • 329 berichten
  • 444 stemmen

Demoniac schreef:

(quote)

Toch wel, ruim 20% van je stemmen is 4* of meer.

okeeej je heb gelijk


avatar van willemfilm

willemfilm

  • 671 berichten
  • 689 stemmen

Ben niet zo van de horror maar ik heb me wel geammuseerd. Zaten hele leuke momenten in. Bizar ook. Sexy vrouwen inderdaad met en zonder hersens.....


avatar van leidsehoodie

leidsehoodie

  • 506 berichten
  • 412 stemmen

Geweldig!!!
Ik heb gewoon de hele film zitten genieten en die big smile was niet van mijn gezicht af te slaan toen ik de bios uit ging!

Deze film bevat twee scenes die ik tot de indrukwekkendste ooit reken, zo stijlvol, zo bizar, zo grúwelijk:
De scene dat ze over de mistige weg rijden met het groepje overlevenden, met voorop die minibike en die pick-up er achteraan. En de scene dat M14-been chick over een betonnen muurtje wordt gelanceerd door een explosie en vanuit de lucht de zombies neerschiet met haar beengun.
Genieten.
Oja, en dat 'knisperen' van het beeld (hoe heet dat), alsof je echt naar zo'n oude B-film kijkt! Prachtig.


avatar van luuk1988

luuk1988

  • 329 berichten
  • 444 stemmen

Oja, en dat 'knisperen' van het beeld (hoe heet dat), alsof je echt naar zo'n oude B-film kijkt! Prachtig.

Ja dat vond ik ook wel wat hebben. En ook die droge praat van die restaurant houder vond ik zo prachtig hahahahahaaha


avatar van film88888

film88888

  • 869 berichten
  • 919 stemmen

Na Death Proof te zien nu Planet Terror die mij meer bekoor, en ik heel de film lekker wegkijkte. Robert Rodriguez heeft met deze Grindhouse feature een mooi horror werkje gemaakt. De cast is weer zoals altijd bij Rodriguez, of Tarantino heel goed. Bruce Willis had maar een klein rolletje wat ik wel jammer vond, en leuk om Micheal Biehn nog eens te zien acteren , hij is wel veel veroudert sinds Aliens, en The Terminator in deze film. Freddy Rodriguez heb ik eigenlijk nog bij mij geweten niet zien spelen

(mischien wel, maar toen ik niet wist dat hij het was in een film)

De haperingen, en het schokent beeld, en de lijnen in het beeld tijdens de film spelt vond ik prachtig gedaan. Het was net of je echt naar een versleten band aan het kijken was van de jaren stilletjes.

Het gore, en de zombies vond ik ook super mooi gedaan, en echt veel scene's meer in het begin waren ech smerig, en walgelijk, maar dat is juist wat in een film moet zitten vind ik dus dat is in orde.

Ik heb ook ondertussen Fake Trailer: Machette gezien, en vond het wel cool gedaan. Hopelijk wordt die film gemaakt, en wordt het de 3de film in de Grindhouse. Voor deze Planet Terror een dikke 4,0 Er moesten meer horror films als deze bestaan, en terecht.


avatar van Donvado

Donvado

  • 46 berichten
  • 88 stemmen

Briljante film!! Lekker extreem rot en goor!!


avatar van Thomas83

Thomas83

  • 4028 berichten
  • 3633 stemmen

Rodriguez heeft weer een pareltje afgeleverd, zijn films zijn nooit doorsnee, eigenlijk altijd iets bijzonders.

Planet Terror is een erg sfeervolle, rauwe over the top-film geworden met interessante karakters, een hoop geweld en humor, B-film-achtige horror, leuke dialogen en oneliners, mooie meisjes, mooie wapens, mooie voertuigen en een interessant plot vol aparte gebeurtenissen en overdreven actie.

Alle acteurs zijn goed gecast en spelen overtuigend. Leuk ook om bekende gezichten zoals Bruce Willis en Naveen Andrews (Sayid uit de serie Lost) nog in de film te zien verschijnen. De muziek is soms erg mooi en de film is erg stijlvol geschoten en gemonteerd. Die krasjes en cigaret burns die de beelden er oud uit moeten laten zien zijn een leuke toevoeging.

Planet Terror is een heerlijke pulp om het pulp-film geworden. De hoofdlijn in het plot is er een van een zombiefilm, en dan zitten er nog verschillende andere ingrediënten in de film verwerkt, die ik hierboven al noemde.


avatar van Spider

Spider

  • 324 berichten
  • 1063 stemmen

ToP! Dit is de enige ode aan the grindhouse film!


avatar van Ziggy666

Ziggy666

  • 19 berichten
  • 23 stemmen

vond hem echt heel goed!

wel beetje dik willen benadrukken dat ze in de cult scene zitten, met die old-school lijnen en al.

Maar ik heb er echt met plezier naar gekeken.

Geweldige humor...


avatar van DownBusiness

DownBusiness

  • 109 berichten
  • 148 stemmen

Super vette film!

meer zeg ik niet..

Ben blij dat ze Machete verfilming!!


avatar van dvdfreak123

dvdfreak123

  • 1126 berichten
  • 1700 stemmen

kijk uit naar deze film ga hem direct kopen


avatar van Pastichio Rocker

Pastichio Rocker

  • 6344 berichten
  • 0 stemmen

Zitten bij de DVD-release wel alle fake trailers? Want op de Death Proof DVD stond namelijk helemaal niks, behalve de winnende inzending van die A-film contest.


avatar van McNRiQ

McNRiQ

  • 5 berichten
  • 5 stemmen

Hele leuke vermakelijke film. Rodriguez heeft werkelijk puik werk afgeleverd..maar ik vond death proof wel iets beter. Maar dat lag meer aan het verhaal. De hele grindhouseding vond ik echt top, heb ook beide dvd's in mijn bezit


avatar van rondh

rondh

  • 598 berichten
  • 2315 stemmen

McNRiQ schreef:

Hele leuke vermakelijke film. Rodriguez heeft werkelijk puik werk afgeleverd..maar ik vond death proof wel iets beter. Maar dat lag meer aan het verhaal. De hele grindhouseding vond ik echt top, heb ook beide dvd's in mijn bezit

Knap als planet terror nog niet uit is


avatar van Pastichio Rocker

Pastichio Rocker

  • 6344 berichten
  • 0 stemmen

rondh schreef:

(quote)

Knap als planet terror nog niet uit is

Op import wel.


avatar van Travolta_Jackson

Travolta_Jackson

  • 282 berichten
  • 218 stemmen

Eindelijk komt deze film op DVD (legaal dan) wel lang op moeten wachten want waneer ik Death Proof heb gezien is al lang geleden.Kijk hier echt naar uit.


avatar van Scarecrow

Scarecrow

  • 563 berichten
  • 170 stemmen

Geweldig leuke "B film"!

Het verhaal stelt weinig voor, maar dat is uiteraard ook niet van geweldig groot belang. Het gevoel dat je krijgt bij het zien van deze film echter wel, en dat was bij mij zeer positief.

Het verhaal was vlot, de acteurs zeer bekwaam, de muziek goed, de dialogen en oneliners geniaal, de effecten erg goor (evenals de er heel goor en bloederig uitziende zombies), de scenes stijlvol gefilm en uiteraard het briljante knisperende beeld, de missing reel, de fake trailer... Hartstikke mooi gedaan.

Alhoewel de actie en het gore van een veel beter niveau is dan vroeger (en het budget eigenlijk te hoog om het echte Grindhouse gevoel te kweken) voelt de film toch lekker "oud" en fout aan, en het is geweldig om naar te kijken. Dit is mede te danken aan het scala van goede acteurs en hun geweldige [bij]rollen, want elk personage is uniek en past mooi in het verhaal.

Ik heb Death Proof niet gezien, en ga er dus geen definitief oordeel over vellen, maar ik weet bijna zeker dat deze film de betere is: het is een van de beste films die ik laatste tijd heb gezien en moeilijk te verbeteren. Rodriguez levert puik werk af met deze film, met zijn knappe vriendin in de hoofdrol. Zeker een dikke aanrader voor de actie/horrorfan!

Puur entertainment van de bovenste plank, fun!

4*


avatar van Rocco1984

Rocco1984

  • 272 berichten
  • 126 stemmen

He HE eindelijk ligt-ie vanaf volgende week in de videotheek. Na maanden in ontbinding te hebben gelegen krijg ik eindelijk de kans om een leuke film te gaan kijken a.s. maandag.