Genre: Actie / Horror
Speelduur: 91 minuten / 105 minuten (internationale versie)
Alternatieve titels: Grindhouse: Planet Terror / Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Robert Rodriguez
Met onder meer: Freddy Rodríguez, Rose McGowan en Josh Brolin
IMDb beoordeling:
7,0 (232.003)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 16 augustus 2007
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Disney+
Bekijk via CANAL+
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Planet Terror
"Humanity's last hope… rests on a high power machine gun!"
Het doktersechtpaar William en Dakota Block wordt tijdens hun nachtdienst overspoeld met dorpelingen die onder de rottende zweren zitten en een verdacht lege blik in hun ogen hebben. Onder de gewonden is Cherry Darling, een go-go danseres wier been van haar lichaam werd gescheurd tijdens een gewelddadige aanranding. El Wray, haar voormalige wederhelft, staat aan haar zijde en waakt over haar als een havik. Cherry is dan wel gehavend, ze is nog lang niet uitgedanst. Wanneer de gewonden transformeren in bloeddorstige psychopaten, leiden Cherry en El Wray een team van toevallige strijders de nacht in. Onvermijdelijk stormen ze af op het noodlot waarbij miljoenen mensen besmet zullen worden, talloze doden zullen vallen en een kleine groep overlevenden zich een weg moet vechten naar de laatste veilige plek in Planet Terror.
Externe links
Acteurs en actrices
Cherry Darling
El Wray
Dr. Dakota Block
Dr. William Block
J.T. Hague
Sheriff Hague
Lieutenant Muldoon
Abby
Tony Block
Romey
Video's en trailers
Reviews & comments
Valconi
-
- 19 berichten
- 13 stemmen
Ik heb de volle 105 minuten van deze film genoten, ik vond hem op alle punten geweldig, en heb er heel hard om moeten lachen. Wat wil je nog meer?
Het niveau van Kill Bill.
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Waarom wil je het niveau van Kill Bill als die film zelfs niet van Rodriguez is? Death Proof is van Tarantino net zoals Kill Bill.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Dit is eigenlijk een heel aparte film die hierboven wordt omschreven als een horror film. Maar alleen een horror film (vanwege de zombies) is het niet want er zit ook heel veel actie en humor in.
De film is super overdreven (wat ook de bedoeling is) en de actie is geweldig. De hoofdrol speler Freddy Rodríguez (nooit eerder van gehoord) van deze film speelt verrassend goed en verfrissend. Ook de zeer wulpse Rose McGowan speelt een prima rol in deze film. Bruce Willis vind ik daarentegen tegenvallen (speelt stijfjes en te geforceerd).
Het verhaal is niet bijster en spannend is het ook nooit maar de combinatie van actie (soms super overdreven), humor en horror (de zombies) en overdreven dialogen (barbecuesaus) maken dit tot een zeer leuke film. Het einde is overigens wel wat minder maar dat drukt de pret niet.
Het leuke van deze film is ook dat er zeer veel verschillende types in meespelen. De meeste daarvan zijn trouwens zeer leuk en appart. Fergie van de Black Eyed Peas speelt trouwens ook een korte rol in deze film.
Kortom een zeer vermakelijke film.
moustafa
-
- 107 berichten
- 326 stemmen
leuke film, mooie vrouwen, veel bloed. Mensen die een serieuze film verwachten kunnen deze maar beter niet kijken als je er niet van houd.
3*
HeatWave
-
- 558 berichten
- 683 stemmen
Geen film voor mensen met tere zieltjes of een slappe maag.
Dat heb ik dan gelukkig ook niet.
'Planet Terror' is ruig en goor, maar ik vind ´m ook zeker vermakelijk.
Stefan_Ying
-
- 34 berichten
- 0 stemmen
Normaal houd ik wel van dit soort films, van die rare horror/ 'komedie' films met overdreven dingen, maar deze vond ik gewoon echt niet leuk, de film kon me niet echt boeien, wel een lekkere meid, die hoofdrolspeelster, die zorgt voor de 2*:P
luuk1988
-
- 329 berichten
- 444 stemmen
ik vond deze geniaal , en wie een beetje oplette zag ook de oude gezichten van from dusk till dawn terug. Lekkere style verstand op nul en lekker knallen en killen
stacey fugersson zie ik graag nog terug in de toekomst maat wat is zij lekker
4* en dat geef ik niet vaak
Demoniac
-
- 413 berichten
- 1458 stemmen
4* en dat geef ik niet vaak
Toch wel, ruim 20% van je stemmen is 4* of meer. 
zjandannybob
-
- 421 berichten
- 1047 stemmen
leuke film, mooie vrouwen, veel bloed. Mensen die een serieuze film verwachten kunnen deze maar beter niet kijken als je er niet van houd.
3*
ben het hier dus helemaal mee eens, maar dan toch mag het cijfer dichter bij de 3 komen te liggen, want een verhaal is er niet echt.... en de special effects zijn meestal ook waardeloos:P wat wel humor is.
3*
luuk1988
-
- 329 berichten
- 444 stemmen
Toch wel, ruim 20% van je stemmen is 4* of meer. 
okeeej je heb gelijk 
willemfilm
-
- 671 berichten
- 689 stemmen
Ben niet zo van de horror maar ik heb me wel geammuseerd. Zaten hele leuke momenten in. Bizar ook. Sexy vrouwen inderdaad met en zonder hersens.....
leidsehoodie
-
- 506 berichten
- 412 stemmen
Geweldig!!!
Ik heb gewoon de hele film zitten genieten en die big smile was niet van mijn gezicht af te slaan toen ik de bios uit ging!
Deze film bevat twee scenes die ik tot de indrukwekkendste ooit reken, zo stijlvol, zo bizar, zo grúwelijk:
De scene dat ze over de mistige weg rijden met het groepje overlevenden, met voorop die minibike en die pick-up er achteraan. En de scene dat M14-been chick over een betonnen muurtje wordt gelanceerd door een explosie en vanuit de lucht de zombies neerschiet met haar beengun.
Genieten.
Oja, en dat 'knisperen' van het beeld (hoe heet dat), alsof je echt naar zo'n oude B-film kijkt! Prachtig.
luuk1988
-
- 329 berichten
- 444 stemmen
Oja, en dat 'knisperen' van het beeld (hoe heet dat), alsof je echt naar zo'n oude B-film kijkt! Prachtig.
Ja dat vond ik ook wel wat hebben. En ook die droge praat van die restaurant houder vond ik zo prachtig hahahahahaaha
film88888
-
- 869 berichten
- 919 stemmen
Na Death Proof te zien nu Planet Terror die mij meer bekoor, en ik heel de film lekker wegkijkte. Robert Rodriguez heeft met deze Grindhouse feature een mooi horror werkje gemaakt. De cast is weer zoals altijd bij Rodriguez, of Tarantino heel goed. Bruce Willis had maar een klein rolletje wat ik wel jammer vond, en leuk om Micheal Biehn nog eens te zien acteren , hij is wel veel veroudert sinds Aliens, en The Terminator in deze film. Freddy Rodriguez heb ik eigenlijk nog bij mij geweten niet zien spelen
(mischien wel, maar toen ik niet wist dat hij het was in een film)
De haperingen, en het schokent beeld, en de lijnen in het beeld tijdens de film spelt vond ik prachtig gedaan. Het was net of je echt naar een versleten band aan het kijken was van de jaren stilletjes.
Het gore, en de zombies vond ik ook super mooi gedaan, en echt veel scene's meer in het begin waren ech smerig, en walgelijk, maar dat is juist wat in een film moet zitten vind ik dus dat is in orde.
Ik heb ook ondertussen Fake Trailer: Machette gezien, en vond het wel cool gedaan. Hopelijk wordt die film gemaakt, en wordt het de 3de film in de Grindhouse. Voor deze Planet Terror een dikke 4,0 Er moesten meer horror films als deze bestaan, en terecht.
Thomas83
-
- 4028 berichten
- 3633 stemmen
Rodriguez heeft weer een pareltje afgeleverd, zijn films zijn nooit doorsnee, eigenlijk altijd iets bijzonders.
Planet Terror is een erg sfeervolle, rauwe over the top-film geworden met interessante karakters, een hoop geweld en humor, B-film-achtige horror, leuke dialogen en oneliners, mooie meisjes, mooie wapens, mooie voertuigen en een interessant plot vol aparte gebeurtenissen en overdreven actie.
Alle acteurs zijn goed gecast en spelen overtuigend. Leuk ook om bekende gezichten zoals Bruce Willis en Naveen Andrews (Sayid uit de serie Lost) nog in de film te zien verschijnen. De muziek is soms erg mooi en de film is erg stijlvol geschoten en gemonteerd. Die krasjes en cigaret burns die de beelden er oud uit moeten laten zien zijn een leuke toevoeging.
Planet Terror is een heerlijke pulp om het pulp-film geworden. De hoofdlijn in het plot is er een van een zombiefilm, en dan zitten er nog verschillende andere ingrediënten in de film verwerkt, die ik hierboven al noemde.
Ziggy666
-
- 19 berichten
- 23 stemmen
vond hem echt heel goed!
wel beetje dik willen benadrukken dat ze in de cult scene zitten, met die old-school lijnen en al.
Maar ik heb er echt met plezier naar gekeken.
Geweldige humor...
DownBusiness
-
- 109 berichten
- 148 stemmen
Super vette film!
meer zeg ik niet..
Ben blij dat ze Machete verfilming!!
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Zitten bij de DVD-release wel alle fake trailers? Want op de Death Proof DVD stond namelijk helemaal niks, behalve de winnende inzending van die A-film contest.
McNRiQ
-
- 5 berichten
- 5 stemmen
Hele leuke vermakelijke film. Rodriguez heeft werkelijk puik werk afgeleverd..maar ik vond death proof wel iets beter. Maar dat lag meer aan het verhaal. De hele grindhouseding vond ik echt top, heb ook beide dvd's in mijn bezit
rondh
-
- 598 berichten
- 2315 stemmen
Hele leuke vermakelijke film. Rodriguez heeft werkelijk puik werk afgeleverd..maar ik vond death proof wel iets beter. Maar dat lag meer aan het verhaal. De hele grindhouseding vond ik echt top, heb ook beide dvd's in mijn bezit
Knap als planet terror nog niet uit is
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Knap als planet terror nog niet uit is
Op import wel.
Travolta_Jackson
-
- 282 berichten
- 218 stemmen
Eindelijk komt deze film op DVD (legaal dan) wel lang op moeten wachten want waneer ik Death Proof heb gezien is al lang geleden.Kijk hier echt naar uit.
Scarecrow
-
- 563 berichten
- 170 stemmen
Geweldig leuke "B film"!
Het verhaal stelt weinig voor, maar dat is uiteraard ook niet van geweldig groot belang. Het gevoel dat je krijgt bij het zien van deze film echter wel, en dat was bij mij zeer positief.
Het verhaal was vlot, de acteurs zeer bekwaam, de muziek goed, de dialogen en oneliners geniaal, de effecten erg goor (evenals de er heel goor en bloederig uitziende zombies), de scenes stijlvol gefilm en uiteraard het briljante knisperende beeld, de missing reel, de fake trailer... Hartstikke mooi gedaan.
Alhoewel de actie en het gore van een veel beter niveau is dan vroeger (en het budget eigenlijk te hoog om het echte Grindhouse gevoel te kweken) voelt de film toch lekker "oud" en fout aan, en het is geweldig om naar te kijken. Dit is mede te danken aan het scala van goede acteurs en hun geweldige [bij]rollen, want elk personage is uniek en past mooi in het verhaal.
Ik heb Death Proof niet gezien, en ga er dus geen definitief oordeel over vellen, maar ik weet bijna zeker dat deze film de betere is: het is een van de beste films die ik laatste tijd heb gezien en moeilijk te verbeteren. Rodriguez levert puik werk af met deze film, met zijn knappe vriendin in de hoofdrol. Zeker een dikke aanrader voor de actie/horrorfan!
Puur entertainment van de bovenste plank, fun!
4*
Rocco1984
-
- 272 berichten
- 126 stemmen
He HE eindelijk ligt-ie vanaf volgende week in de videotheek. Na maanden in ontbinding te hebben gelegen krijg ik eindelijk de kans om een leuke film te gaan kijken a.s. maandag.
Het laatste nieuws

Waargebeurde avonturenfilm 'Everest' met Josh Brolin wordt donderdagavond uitgezonden op televisie

Vierde seizoen van 'Bridgerton' wordt goed bekeken op Netflix: 'Werkelijk schitterend'

Binnenkort in de bioscoop: horrorfilm 'Scream 7' te zien in IMAX

Vanaf vandaag kijk je op Netflix naar de misdaadserie 'Animal Kingdom'
Bekijk ook

True Romance
Actie / Misdaad, 1993
904 reacties

Sin City
Actie / Misdaad, 2005
2.315 reacties

Kill Bill: Vol. 1
Misdaad / Actie, 2003
3.144 reacties

Kill Bill: Vol. 2
Actie / Misdaad, 2004
1.447 reacties

Scratch
Documentaire, 2001
28 reacties

Jackie Brown
Misdaad / Drama, 1997
645 reacties
Gerelateerde tags
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








