• 15.832 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.581 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Strangers (2008)

Thriller / Horror | 85 minuten
2,87 1.435 stemmen

Genre: Thriller / Horror

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bryan Bertino

Met onder meer: Scott Speedman, Liv Tyler en Glenn Howerton

IMDb beoordeling: 6,1 (156.153)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 17 juli 2008

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Strangers

"Lock the door. Pretend you're safe."

Een jong koppel brengt de nacht door in het afgelegen vakantiehuisje van de ouders van de man, na het bezoeken van een bruiloft. De nacht verandert echter in een nachtmerrie als ze worden aangevallen door drie gemaskerde vreemdelingen. Het koppel moet boven henzelf uitstijgen om de aanvallers tegenstand te bieden en te overleven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Kristen McKay

Man in the Mask

Mormon Boy #1

Joe - Lumberjack (onvermeld)

Shawn the Bartender (onvermeld)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van s0062423

s0062423

  • 682 berichten
  • 1739 stemmen

lagaiske schreef:
Als er maar 1 verdiep is in de woning waarom zegt Liv Tayler dan plots tegen Speedman der zit iemand binnen in het huis.
There is somebody down there!!!!
Wanneer ze zich verschuilt in de slaapkamer?


Het is een huis met enkel een gelijkvloers, kijk het na... Heb jij ooit iemand een trap zien op -of afgaan? of zelfs een trap gezien? Slaapkamers kunnen zich ook op een gelijkvloers bevinden. Wanneer James zijn verloofde (ah neen, toch niet) hysterisch terug vindt in de slaapkamer, en zij idd de zin "There is somebody down there..." zegt, kijkt hij vanuit de slaapkamer recht naar de voordeur. Lijkt mij lastig van op een eerste/tweede verdieping.

De zin "there is somebody down there" kan m.i. ook gebruikt worden in een context als "er is daar iemand". Down moet dus niet letterlijk vertaald worden... Als er verwezen wordt naar een verdieping lager/gelijkvloers wordt er bovendien downstairs gezegd.


avatar van rickaleks

rickaleks

  • 41 berichten
  • 1496 stemmen

Er is veel (af)gekeken van de recente franse horror(s).

Vooral van Ils is flink afgeken, maar ook van haute tension is bijvoorbeeld de kast scene als voorbeeld gebruikt.

Niet erg origineels dus vanuit Holywood.

Overigens vertolkt Tyler een goede rol in deze film.

3*


avatar van ninoboy1

ninoboy1

  • 222 berichten
  • 0 stemmen

Beste film die ik dit jaar gezien heb!!!!


avatar van aerts007

aerts007

  • 1324 berichten
  • 54 stemmen

Ik vond hem goed te pruimen.

Spanning was wel aanwezig ,of dit vehicle nu gebaseerd is op waargebeurd intreseert me geen bal.

Goede Thriller!


avatar van lagaiske

lagaiske

  • 677 berichten
  • 2177 stemmen

ninoboy1 schreef:

Beste film die ik dit jaar gezien heb!!!!

Dan heb jij dit jaar waarschijnlijk heel weinig films gezien!!!

Lol.


avatar van briek

briek

  • 223 berichten
  • 198 stemmen

Heb hem 2 weken geleden gezien, ik vond hem wel goed maar had hem eerlijk gezegd gruwelijker verwacht. De film had wat weg van Vacancy, maar deed er toch iets voor onder. Deze film was wel akeliger maar was toch lang niet zo een harde thriller als vavancy. De acteerprestaties waren hier wel niet zo veel bijzonders, maar de film is wel eens de moeite om naar te kijken.


avatar van Pistons

Pistons

  • 588 berichten
  • 5589 stemmen

Lekker freaky film. Liv Tyler laat een knap staaltje acteerwerk zien, de geluidseffecten zorgen voor extra spanning en de montage is lekker smooth.

Het einde laat je lekker filosoferen.

Alleen jammer van de nodige schoonheidsfoutjes, maar dat kan de pret niet drukken.


avatar van wrist

wrist

  • 119 berichten
  • 394 stemmen

oke, dit vind ik dus helemaal niets. Er gebeurd zo weinig dat je gewoon op het volgende schrikscene zit te wachten.

En dan dat knalmoment tussen de heren vrienden, hoe voorspelbaar...

Slecht,slecht en nog een slecht


avatar van Ftder

Ftder

  • 16 berichten
  • 15 stemmen

Net gezien vond het niet echt spannend en voorspelbaar

Funny games in dit genre is een stuk beter


avatar van ken1976

ken1976

  • 295 berichten
  • 289 stemmen

wat een tegenvaller deze film! Ik had de trailer gekeken en had toch wel wat meer verw8

De film houdt de spanning niet vast en het verhaal is soms van de hak op de tak.

Liv Tyler acteert ook niet echt de sterren van de hemel en Scott Speedman valt ook niet echt op.

Om een lang verhaal kort te maken, de film is in mijn ogen een flop!

Het is geen horror of thriller waardig!!!

2,0 sterren omdat het berust op een waargebeurd verhaal!


avatar van mattjo

mattjo

  • 63 berichten
  • 64 stemmen

butfilm zet drie clowns een maskertje op en een jong gezinnetje in een huisje erbij en wouw wat een film zeg pffff niets aan

cijfertje 2


avatar van AC/DC

AC/DC

  • 420 berichten
  • 0 stemmen

Pistons schreef:

Het einde laat je lekker filosoferen.

Sorry hoor, maar ik snap eigenlijk niet wat er over het einde te filosoferen valt. Kun je dat misschien uitleggen?


avatar van Smith

Smith

  • 143 berichten
  • 319 stemmen

Een aardige film. Ik geef een 4 voor de schrikmomenten en een 1 voor het verhaal (geen enkele diepgang) . Dat maakt gemiddeld een 2 en half


avatar van Voodoo

Voodoo

  • 191 berichten
  • 177 stemmen

Waardeloze film. film die je 1 keer ziet, en nooit weer.

verhaal is 0 , of het nu echt gebeurd is of niet.


avatar van Antonev

Antonev

  • 1804 berichten
  • 1186 stemmen

Niet echt een goede film, er zit totaal geen verhaal in. De hoofdrolspelers rennen wat rond en zo nu en dan verschijnen er wat lui met maskertjes op. De schrik momenten waren wel goed en vooral op het einde verschoot ik. 2,5 puur voor de schrik momenten.


avatar van Judiith^

Judiith^

  • 99 berichten
  • 457 stemmen

Dan vond ik Funny Games een betere film..


avatar van AC/DC

AC/DC

  • 420 berichten
  • 0 stemmen

AC/DC schreef:

(quote)

Sorry hoor, maar ik snap eigenlijk niet wat er over het einde te filosoferen valt. Kun je dat misschien uitleggen?

Snap 'em al


avatar van Pistons

Pistons

  • 588 berichten
  • 5589 stemmen

Mooi zo.


avatar van tal1b

tal1b

  • 2596 berichten
  • 2329 stemmen

mwa is wel spannend.

Maar het schoot allemaal niet zo heeel erg op.

Het zal allemaal wel de bedoeling zijn geweest om die 2 op het stuipen te doen jagen... maar het begon wat iritant te worden.

voor de rest wel leuke schrikmomenten.

maar zoals gezecht, iets te veel van het goeie.


avatar van RickZ

RickZ

  • 1329 berichten
  • 1235 stemmen

Wat slappe horrorthriller dat zicht in een afgelegen landhuis afspeeld (niet echt orgineel dus)


avatar van Ellis85

Ellis85

  • 85 berichten
  • 84 stemmen

vond het wel een goede horror met enkele zeer geslaagde schrikmomenten de tweede helft is wat langzaam en minder, maar toch krijgt de film van mij een 3.5*


avatar van aerts007

aerts007

  • 1324 berichten
  • 54 stemmen

Dan heb jij dit jaar waarschijnlijk heel weinig films gezien!!!

Lol.[/quote]

Oei sorry, gremlins vergeten!


avatar van mvdb1982

mvdb1982

  • 161 berichten
  • 354 stemmen

Vond het een zéér goede film. In de bioscoop in Antwerpen gezien. Aantal schrikmomenten waren zeker aanwezig.


avatar van maus9

maus9

  • 169 berichten
  • 1785 stemmen

wrist schreef:

oke, dit vind ik dus helemaal niets. Er gebeurd zo weinig dat je gewoon op het volgende schrikscene zit te wachten.

En dan dat knalmoment tussen de heren vrienden, hoe voorspelbaar...

Slecht,slecht en nog een slecht

Heb er voor de rest niets aan toe te voegen, bedankt. *1.5


avatar van rafojan

rafojan

  • 7 berichten
  • 25 stemmen

wel de moeite waard om te kijken, maar dat knalmoment tuusen die vrienden vond ik te voorspelbaar, dus slecht!!


avatar van kos

kos

  • 46697 berichten
  • 8853 stemmen

Onderhond schreef:


Ils was zo'n beetje de eerste film die de angst van de onzichtbare die je huis belaagt op een dergelijke manier wist uit te werken. The Strangers mikt op nét hetzelfde effect en doet dat op bijna identieke wijze. Waar de films verschillen zit meteen ook het kwaliteitsverschil, want deze is nergens zo sterk als Ils.



Niet dat ik Ils nu zo geweldig vind, maar dat verschil is inderdaad nogal doorslaggevend voor de geloofwaardigheid en spanning in zo'n film.

Ik bedoel, als je op een gegeven moment doorhebt dat het gewoon twee grietjes zijn en een idioot met een kussensloop op z'n harses die je zitten te fokken reageer je wel even anders lijkt me. Dan mogen ze aardig hard rennen.

Verder op zich best spannend uitgewerkt, weinig dialoog, grappig gebruik van muziek etc. Maar het bovenstaande gevoel overheerst te veel, erg kleine 2,5 *


avatar van Siorgi

Siorgi

  • 186 berichten
  • 1599 stemmen

Zeer zwakke film. Een teleurstelling.


avatar van Mangkon

Mangkon

  • 30 berichten
  • 398 stemmen

ninoboy1 schreef:

Beste film die ik dit jaar gezien heb!!!!

Dan heb je dit jaar nog weinig goede films gezien lijkt mij ...


avatar van joostbot

joostbot

  • 10 berichten
  • 11 stemmen

Niet echt ranzig maar beste thriller ooit gezien! steen goed!

Hier kan geen andere thriller tegen op

dikke 5!! en verdient


Best wel aardig,maar wat ik me de eerste helf hele tijd afvroeg wat is er mis tussen dat koppel.Zitten ze op het feest doen ze nog normaal,komen ze in dat huis willen ze niks van elkaar weten.Ik dacht krijg je wat flashbacks te zien wat er mis gaat tussen hen.Nee was vacancy beter.

3 vind ik genoeg