• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.256 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.417 acteurs
  • 199.077 gebruikers
  • 9.375.867 stemmen
Avatar
 
banner banner

Things We Lost in the Fire (2007)

Drama | 118 minuten
3,42 634 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 118 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Susanne Bier

Met onder meer: Halle Berry, Benicio Del Toro en David Duchovny

IMDb beoordeling: 7,1 (30.533)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 7 februari 2008

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Things We Lost in the Fire

"Hope comes with letting go."

Na een afschuwelijke tragedie proberen twee mensen hun leven opnieuw vorm te geven. Wanneer Audrey Burke (Halle Berry) haar echtgenoot in een daad van willekeurig geweld verliest, smeedt zij een onwaarschijnlijke verhouding met Jerry Sunborne (Benicio Del Toro), de beste jeugdvriend van haar overleden echtgenoot. Jerry is een dramatische heroïnegebruiker - alles wat in zijn leven ooit belangrijk was heeft hij door zijn verslaving vernietigd. Als Audrey ontdekt dat Jerry de enige persoon is die haar kan helpen haar verlies te overleven, vindt Jerry de kracht om zijn eigen problemen te overwinnen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van lagaiske

lagaiske

  • 677 berichten
  • 2177 stemmen

Schitterend hoe Benicio Del Toro zijn drugsverslaafde rol neerzet.

Je zouw bijna geloven dat hij echt gebruikte op de moment zelf.

Halle Berry doet het behoorlijk maar soms een beetje teveel erover.

Zij lijkt niet echt(geloofwaardig)terwijl Benicio dat wel is.

Middenin de film een beetje op een dood spoor(langdradig)maar herpakt zich goed naar het einde toe.

Degelijke film.


avatar van Avitas Sibannac

Avitas Sibannac

  • 521 berichten
  • 621 stemmen

Behoorlijk trage, langdradige film maar saai wordt het zeker niet. Het sterkste aan Things We Lost in the Fire is wellicht de rol van Del Toro.

Aangename film.

3.5 *


avatar van Habiel

Habiel

  • 24 berichten
  • 67 stemmen

Een best wel boeiend verhaal alleen het acteerwerk van Halle Berry valt me vies tegen.


avatar van markel66

markel66

  • 230 berichten
  • 270 stemmen

Er is helemaal niets mis met Bier, toch.


avatar van pietpuk

pietpuk

  • 270 berichten
  • 381 stemmen

Sterk drama


avatar van Mementos75

Mementos75

  • 81 berichten
  • 1677 stemmen

Moet een film echt 100% kloppen om goed te zijn?

Ik vond de junk erg gespierd. En wat ook vreemd was dat hij de eerste keer afkicken dat moeiteloos deed en de tweede keer kreeg ie pas alle normale afkickverschijnselen. En zo heb ik nog wel een paar dingen.

Maar toch vond ik het verhaal goed. Ze hadden het ook niet meer naar de waarheid moeten vertalen dan ze nu deden. En het was knap in elkaar gezet.

Bravo. 4 sterren


avatar van flyer

flyer

  • 369 berichten
  • 360 stemmen

Verhaal prachtig maar net als mementos schrijft klopt er iets niet van het afkicken. Als je cold turkey gaat moet je ook de verschijnselen hebben.

In het begin is het verhaal tamelijk onsamenhangend maar zodra je verder blijft kijken komt alles toch op zijn pootjes terecht

Als bijelkaar toch een mooie film


avatar van Rianneke_Dan

Rianneke_Dan

  • 14194 berichten
  • 2563 stemmen

Ik vond het een beetje saai. Halle deed me helemaal niks, en ik kon me totaal niet met haar meeleven. Benicio was dan wel aardig bezig, maar goed dat was nou nog niet echt de moeite waard om naar te kijken. Verhaal is aardig, en dat jochie was wel een schatje, maar goed ik vond het niet heel super. Had er gewoon niks mee, en vond het acteerwerk van Halle te geforceerd over komen.

2*


avatar van Toontje35

Toontje35

  • 429 berichten
  • 886 stemmen

Had meer verwacht van deze film. Toch een beetje Net5 gehalte.

Edoch bleef de film wel boeien. Op zich bij elkaar goed; niet meer dan dat


avatar van Keane1983

Keane1983

  • 1015 berichten
  • 943 stemmen

De film is in mijn ogen erg realistisch en natuurlijk gespeeld. Ik weet niet hoe een verslaagde afkickt, maar het maakte in ieder geval wel indruk op mij.

De film bied ons eigenlijk niks nieuws, en er zijn talloze films van dit gerne, maar toch wist dit verhaal mijn aandacht er goed bij te houden gedurende de speelduur van de film.

Nogmaals, ik vind het acteer werk heel erg goed gedaan. Ieder zo zijn smaak, maar vind toch niet dat het een Net5 gehalte heeft.

De film heeft van mij een 4.5 gekregen.


avatar van Tarkus

Tarkus

  • 6409 berichten
  • 5315 stemmen

Het eerste uur van deze film, waarvan ik toch wat meer verwachtte, is oersaai. Het is pas in het tweede uur dat er wat vaart in komt en je eindelijk te weten komt waar het allemaal om draait.

Benicio Del Toro speelt prachtig, maar Halle Berry valt (alweer) tegen. De kinderen in de film doen het beter dan zij.

Mits de juiste casting had deze film een hogere waardering gekregen, het scenario, of de uitwerking ervan in het eerste uur kon beter en een andere hoofdactrice en je zou een topfilm hebben.


avatar van tal1b

tal1b

  • 2596 berichten
  • 2329 stemmen

sterke drama, hoofdrollen zijn goed vertolkt

kinjutsu schreef:

GODVERD*MME waarom moet David Duchovny in de film verschijnen, echt 1 van de meest walgelijke acteurs, niet geschikt voor een film als dit...

juist gegoten voor deze rol..


avatar van nachtvlinder

nachtvlinder

  • 521 berichten
  • 465 stemmen

sterk drama, dat uitblinkt door het sterke spel / gebrek aan amerikaanse schreeuwerigheid, wel mis ik een sterk einde, maar de natuurlijkheid, hoewel niet alles zal kloppen, maakt indruk


avatar van Chromeo

Chromeo

  • 189 berichten
  • 4565 stemmen

Prima film, degelijk werk van Del Toro en Berry. Duchovny daarentegen vond ik fout gecast... Dit is een zeer goede prent geworden die toont hoe moeilijk het soms is om jezelf weer op te richten na verlies... En we hebben daarenboven allemaal onze kleine kantjes.


avatar van delin

delin

  • 54 berichten
  • 257 stemmen

Fantastisch gespeeld. Natuurlijk door Del Toro, maar ook door Berry.

Het is een langzame film, maar dat maakt het des te krachtiger en intenser. (Tenminste, als er goede acteurs in spelen, wat in dit geval gelukt is.)


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2327 stemmen

Vond het een super saaie film

De film pakte me absoluut niet.

Maar moet zeggen dat die acteur Del Toro wel goed acteerde.

Verhaal vond ik niet veel bijzonders

2,5*


avatar van gmx

gmx

  • 1034 berichten
  • 778 stemmen

Benicio Del Toro laat zijn kunnen weer zien. Helaas, zoals eerder in deze thread gesteld, barst de film verder uit z'n voegen van het Amerikaanse sentiment. Jammer.

2.5 *


avatar van brabusRUS

brabusRUS

  • 1628 berichten
  • 2810 stemmen

Erg boeiende drama. De film was een keer het onderwerp bij Oprah. Heb de film ook daarom gedowload.

Del Toro was erg goed. Alleen vond Berry soms iets te dramatisch spelen. Ook vond ik John Carroll Lynch erg goed spelen in deze film.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8671 berichten
  • 3944 stemmen

Het is bijna porno voor de liefhebbers van sterk acteerwerk om te kijken naar de mimiek en de wisselende emoties van Benicio del Toro. Tegenover hem staat een Halle Berry met een beduidend minder interessante rol, aangezien zij iemand speelt die vooral de emoties binnen probeert te houden. Het begint een beetje saai te worden dat Berry steevast dit soort rollen uitzoekt, die in het verlengde liggen van het fenomenale Monster's Ball. Overigens niks dan lof voor de niet sentimentele manier van film maken die regisseuse Susanne Bier aanhoudt. Dialogen voelen realistisch in hun staccato, onafgemaakte zinnen en de camera gaat op de huid van de karakters zitten, om zo zelfs de grootste trivialiteiten te registreren. Het levert een film op die het niveau van de tearjerker uit Hollywood overstijgt, alhoewel het in de kern het soort verhaal is dat we eigenlijk al zoveel vaker gezien hebben.


avatar van Mavoe

Mavoe

  • 113 berichten
  • 116 stemmen

Wat een film is dit zeg... Wauw! Prachtig acteerwerk van zowel Del Toro als Berry.


avatar van lelici

lelici

  • 125 berichten
  • 112 stemmen

Inderdaad prachtig acteerwerk! Een film die me van begin tot eind is blijven boeien, alleen het einde was een beetje abrupt.


avatar van marco65

marco65

  • 14 berichten
  • 20 stemmen

vond hem veel te langdradig.Wel realisties hoe hij afkickte van de heroine.


avatar van DragQueen

DragQueen

  • 3224 berichten
  • 4069 stemmen

Aardig drama, waar ik iets meer van verwacht had. het verhaal is goed, maar wordt in een te traag tempo gebracht. verder wel innemend acteerwerk van del toro en berry. 3 sterren.


avatar van Daana

Daana

  • 16 berichten
  • 28 stemmen

een film met veel emotie


avatar van eRCee

eRCee

  • 13441 berichten
  • 1978 stemmen

De nieuwe Bier bevalt me wel. Ik zou niet weten waar de eerst Hollywoodprent van deze regisseuse onderdoet voor haar eerdere werk. Vergeleken met de twee anderen die ik zag (Open Hearts en After the Wedding) vond ik deze zelfs wat minder overdadig in het drama en sentiment. Things we lost in the fire weet juist een mooie balans te vinden. Het hoofdthema vriendschap geeft tegenwicht aan de subthema's rond drugs en overlijden. Daarbij vond ik de relatie tussen Del Toro en de kinderen mooi en zijn er regelmatig grappige momenten. Helaas loopt Bier ook in deze film soms nog wel in de valkuil van de overdaad en is de plot inhoudelijk nogal standaard. Maar de eigenzinnige stijl uit haar vroegere films blijft behouden en dat staat Things we lost in the fire goed. Een meer dan prima Hollywood-debuut dus. Als Bier eens echt goed gaat zitten voor een verhaal en haar tranentrekker in de keukenla laat liggen kan ze in de toekomst nog mooie dingen gaan laten zien.


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7001 berichten
  • 9789 stemmen

Films over rouwverwerking zijn altijd lastig om goed te doen, maar regisseuse Bier brengt het er vrij aardig vanaf in haar Hollywood-debuut. Berry en vooral del Toro zijn uitstekend; zij voelen zich ogenschijnlijk prima op hun gemak bij de naturel akteerstijl die de films van Bier dicteert. Helaas gaat de film in het laatste half uur bijna de mist in, wanneer sentiment, voorspelbare scriptontwikkelingen en een paar hysterische akteermomenten het voorgaande goede werk haast de das om doen. Het geheel blijft gelukkig net op de rails. Niet zo goed dus als Bier's deense films, maar ze hoeft zich er zeker niet voor te schamen.


avatar van fappie

fappie

  • 2688 berichten
  • 2005 stemmen

Benicio del Toro hoeft niet goed te acteren om goed te acteren, zijn uitstraling is zowieso top hahah. mja hij speelde zowieso wel erg goed.. in Fear and Loathing in Las Vegas was hij goed, in sin city was hij top, in deze film was hij ook erg goed.. ook Halle Berry presteerde niet onder de maat.. Erg mooi verhaal.. een 8.. 4 sterren dus


avatar van E2K

E2K

  • 113 berichten
  • 75 stemmen

Emotionele film waar ik erg van genoten heb.


avatar van valerio2003

valerio2003

  • 575 berichten
  • 3900 stemmen

delin schreef:

Fantastisch gespeeld. Natuurlijk door Del Toro, maar ook door Berry.

Het is een langzame film, maar dat maakt het des te krachtiger en intenser. (Tenminste, als er goede acteurs in spelen, wat in dit geval gelukt is.)

Helemaal mee eens wat een topacteur is dat zeg... een heel groot respect voor Del Toro.


avatar van orbit

orbit

  • 12092 berichten
  • 0 stemmen

Vanwege Del Toro nog wel de moeite, maar verder wel een erg standaard RTL drama.. rouwverwerking en verslaving, ingredienten voor veel zorgelijke blikken en wellicht een oscartje Maar veel te weinig mee gedaan en blijft aan de oppervlakte.