• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.332 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Hills Have Eyes (2006)

Horror | 106 minuten
3,27 2.488 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Frankrijk / Marokko

Geregisseerd door: Alexandre Aja

Met onder meer: Aaron Stanford, Kathleen Quinlan en Vinessa Shaw

IMDb beoordeling: 6,4 (194.303)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 24 augustus 2006

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Hills Have Eyes

"The lucky ones die first."

Een Amerikaanse familie is met de caravan op reis door de woestijn van New Mexico wanneer ze opeens een auto-ongeluk krijgen. De auto is niet te repareren en hun mobiele telefoons hebben midden in de woestijn geen bereik. Ze proberen er het beste van te maken maar al snel merken ze dat er iets niet in orde is in dat gebied. Ze worden opgejaagd door misvormde lokale bewoners die gemuteerd zijn als gevolg van nucleaire tests door de overheid in het verleden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Meneer Bungel

Meneer Bungel

  • 13163 berichten
  • 0 stemmen

Dan zal je blij zijn om te vernemen dat Aja's nieuwe Horns een fantasy horror met Daniel Radcliffe, no less, zal zijn. Horns (2013) - IMDb


avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Hehe...skip


avatar van Hectometerpaal

Hectometerpaal

  • 722 berichten
  • 964 stemmen

Goh, wat een verrassing, hun mobieltjes hadden geen bereik.....


avatar van jensiscool

jensiscool

  • 26 berichten
  • 26 stemmen

Best voorspelbaar maar toch GEWELDIG leuk.


avatar van Stijn B.

Stijn B.

  • 413 berichten
  • 1197 stemmen

Heerlijk brutale remake van deze Wes Craven-film. Bepaalde wendingen zijn oercliché maar die verstoren de fun absoluut niet. Fantastische openingscène en het laatste halfuur is een knaller van formaat. Remakes van horrorklassiekers zijn niet altijd slecht en flets, dat bewijst deze remake door Alexandre Aja


avatar van Luminal

Luminal

  • 34 berichten
  • 38 stemmen

Een film die me niet kon vermaken, heb 'm na zo'n 45min. op stop gezet. Ik kon zoals hierboven al vermeld is, die "oerclices" niet meer aan....


avatar van van duijn

van duijn

  • 935 berichten
  • 845 stemmen

Dan mag je niet stemmen.


avatar van wu-tang

wu-tang

  • 315 berichten
  • 464 stemmen

Ha ha inderdaad .


avatar van Erick1985

Erick1985

  • 274 berichten
  • 220 stemmen

Lekker bruut, lekker goor, heerlijk. Ik prefereer horror films die echt in mij kruipen en me niet meer loslaten. Maar zo af en toe een brute goed-uitziende slasher als deze, kan geen kwaad


avatar van sandero16

sandero16

  • 81 berichten
  • 391 stemmen

Eindelijk weer is een horror film gezien die me helemaal meesleurt. Wat een goede film zeg. Er zat een hoop gore scenes in en het was heel spannend. Alleen ergerde ik me soms aan de acteurs.

Goede horror/thriller film!


Leuke spannende film waarbij je je geen moment verveelt


avatar van housemoviewatch

housemoviewatch

  • 218 berichten
  • 1109 stemmen

Heerlijke film. Mooi gemaakt ook! Heeft me geen moment verveelt.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2564 stemmen

Naar mijn idee dus een remake die beter is dan het origineel.

Een heerlijke smerige film waar echt een paar superscenes in zitten .

Sterke gore spat van het scherm.....degelijk acteerwerk en visueel is deze film ook goed.

Een film die altijd leuk is om te zien als hij weer eens voorbij komt.

Kwa spanning zit je met deze film ook goed.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8924 stemmen

Na ergens in afgelopen maanden het origineel weer eens te hebben gezien ook de remake maar eens bekeken. En ik moet zeggen die was niet slecht! Het getoonde heeft veel raak- vlakken met het origineel. Al is de uitwerking veel beter. Daardoor is de duur van de film ook 18 minuten langer dan het origineel. Vanaf het begin is het raak met de lekkere gore . Moet zeggen dat ik zowel het origineel als de remake zeer sterk vind! Waar de eerste een super B- film is, is de remake door toevoegingen en meer gore het origineel overstegen!


avatar van mikey

mikey

  • 28988 berichten
  • 5140 stemmen

De herziening was beter! Leuke verwijzing naar Straw Dogs met dat brilletje. Veel kills, gore, gevechten en vuurwapens... in een lekker tempo.


avatar van djaja

djaja

  • 9 berichten
  • 9 stemmen

Na twee keer opgezet en afgezet te hebben toch maar helemaal afgekeken. Maar goed ook, want ondanks het gezapige begin werd het uiteindelijk toch wel spannend. Zeker ook wat misselijke en gore stukken, maar dat maakte voor mij de film wel goed. Ik ben erg benieuwd naar de volgende delen.


avatar van Antonev

Antonev

  • 1804 berichten
  • 1186 stemmen

Hele aardige horror met spanning en voldoende freaky en gore momenten. Het einde vond ik bevredigend. Gisteren ook even deel II opgezet, maar die vond ik al aanzienlijk minder goed.


avatar van centurion81

centurion81

  • 2067 berichten
  • 1990 stemmen

pfffffffffff wat slecht...Geen spanning, slecht geacteerd, platte karakters en volslagen plotloos. Niet eng, geen schrikmomenten, ronduit stupide.

1*


avatar van xxERWINxx

xxERWINxx

  • 1876 berichten
  • 985 stemmen

Redelijk geslaagde horror! Spannend sfeertje rondom de hele film, genoeg gore en ook een beetje spanning, de film meet zich een beetje met de Wrong turn delen.

Het einde is ook wel goed, op naar deel 2


avatar van Arnoud87

Arnoud87

  • 156 berichten
  • 144 stemmen

Niet zo goed uitgewerkt zelfs de make up is slecht ... in het algemeen beetje saai allemaal en soms zelfs om te lachen

Het is het allemaal net niet, het is dat het decor/omgeving erg origneel is anders gaf ik 1.5 ster

Eigenlijk best een randdebielen film .. new kids nitro lijkt er een beetje op


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2564 stemmen

Arnoud87 schreef:

Eigenlijk best een randdebielen film .. new kids nitro lijkt er een beetje op


avatar van Mr-Mcmovie

Mr-Mcmovie

  • 517 berichten
  • 2380 stemmen

Herzien na een heel heel lange tijd, en moet zeggen nog steeds dik onder de indruk van dit masterpiece. Dit is nu een remake dat gewoon het enorme slechte orgineel goed ver van de weg blaast.

Alexandre Aja heeft altijd al zeer goede of gewoon geweldige horror films gemaakt, en het blijft ook een regiseur die ik steeds goed in het oog ga houden.

Aaron Stanford als held speelt hier zeker heel goed in, maar de film heeft het natuurlijk vooral aan zijn gepaste lang genoege speelduur waardoor we in het begin (zo de eerste 50 minuten) genoeg tijd krijgen voor een kleine introductie met de personage's en een verhaal waar je je goed aan kunt vasthouden heel de film.

De monsters zagen er geweldig uit.

Ook de muziek was enorm intens (zeker de scene als Ted Levine op zoek gaat naar hulp en hij in het rond schiet)

Heel geweldadig is deze horror zeker wel dat krijgen we vooral te zien als de film een uurtje verder is het moment dat de freaks in de caravan zijn en een klein feestje beginnen te vieren voor hun zelf. Ook elke moord en slasher momentje is genieten zonder twijfel voor de fanaten van dit genre.

Er zaten ook een heleboel bekende gezichten in o.a. Billy Drake die het meeste toch in onbekendere films meedoet, of de erg onaangename B films. Ted Levine was op en top op dreef vond ik.

Ook heeft Aja erg goed oog voor visueel onderhouding (als Levine in de fik omhoog hangt)

En dan hebben we hier ook een goede soundtrack: Mammas and the Pappas met California dreaming.

4,5 sterren voor Aja's meesterwerk.

Toch maar eens Haute tension dringend gaan bekijken voor de rest heb ik al de Aja werkjes gezien.


avatar van ElPablo

ElPablo

  • 124 berichten
  • 871 stemmen

Ik vond hem maar matig tot het laatste half uur aanbrak.
Prachtig, ik heb me rot gelachen, hoeveel kansen heb je als badguy nodig? In je ene hand een been, in de andere een bijl


avatar van Kondoro

Kondoro

  • 11521 berichten
  • 2862 stemmen

The Hills Have Eyes

De film The Hills Have Eyes heb ik al een hele lange tijd op mijn kijk-lijst staan. Ooit heeft de 'legendarische' Wes Craven deze film bedacht en, hoewel ik die film nog nooit heb gezien, is deze re-make erg sterk en was ook zeker de moeite waard om te kijken. Het was eigenlijk een vernieuwde versie van Wrong Turn.

Het verhaal was dan wel wat simpel maar, hij was erg leuk om te volgen. Een familie heeft een vakantie geboekt in Californië maar onderweg wouden ze graag langs de woestijn, onderweg stoppen ze bij een tankstation waar ze te horen krijgen dat ze misschien beter een zij-pad kunnen volgen langs de bergen, dat was mooier en sneller volgens de pomphouder, nouja had dat maar niet gedaan!

Wanneer ze deze zand-pad op rijden, rijden ze over een spijkermate heen. Hun auto word total loss gereden en ze worden verplicht te overnachten op de weg. Niet zonder gevaar; de hillibillies (om ze zo maar even te noemen) hebben het op hun gemunt en een heerlijke bloederige strijd ontstaat. Zo word helaas ook een herder om het leven gebracht wat ik persoonlijk niet zo fijn vind om naar te kijken maar, de rest was erg vet.

Het verhaal was dus wel prima maar het concept vond ik erg gaaf! Het actweerwerk kon beter maar potverdorie he wat is Emilie de Ravin een knappe dame. Prima re-make en een prima start in deze reeks. Ik heb oprecht genoten van deze film en het was het kijken meer dan waard!

4.0*


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Een film die hoopvol begint maar na een uurtje stierlijk begint te vervelen. Erg harde en vieze scenes gaan zelfs op je lachspieren werken...Dus als komedie 3 sterren!! En.....wat duurt die film allemachtig lang!!!


avatar van Zwolle84

Zwolle84

  • 8022 berichten
  • 0 stemmen

Waarschuwing: als je niet tegen dierenleed kunt doe je er goed aan deze film over te slaan. Ik zal de details achterwege laten, maar het is niet fraai.

Jammer, normaal heb ik Aja vrij hoog zitten.


avatar van leatherhead

leatherhead

  • 3556 berichten
  • 1813 stemmen

Er wordt enkel een parkiet een kopje kleiner gemaakt toch? Die scene vond ik eigenlijk best komisch, maar dat kan ook aan mij liggen.


avatar van T1000

T1000

  • 31 berichten
  • 26 stemmen

The hills have Eyes is hard, een super spannende horror die je echt zal laten schrikken door alle gruwelijke scènes die je te zien krijgt, maar tegelijkertijd is dit gewoon een prima remake (niet gezien eigenlijk, de Craven klassieker) en de acteerprestaties zijn best wel goed. Ja, en wat vooral best knap is, en moeilijk te creëren is om bij daglicht nog wel, in een enorm grote woestijn de spanning erin te houden, en die is er zeker. En halverwege de film ongeveer, ja dan breekt de hel echt wel los. Baby slaapt rustig in de caravan, eentje is erop uit om hulp te halen bij een tankstation, kinderen slapen ook, en dan komen ze: Pluto (moet soms wel lachen door die smiley face van die vent) Lizard, Big brain en nog meer van die bizarre personages komen de caravan binnen, en dan blijkt ook nog dat ze de net terugkerende man van het tankstation eens even hard hebben aangepakt. En dan begint een spannend gruwelijk avontuur voor het gezin wat helaas niet voor iedereen goed zal aflopen. Een prima film, en dan dat opening lied die past echt wel bij een film als deze, geeft een soort dreiging terwijl het lied zelf vrolijk hoort te zijn


avatar van Rickyman

Rickyman

  • 1282 berichten
  • 2721 stemmen

Haute Tension van Aja is een uitstekende horrorfilm.

Deze Hills begint ook sterk en heeft prachtige sfeervolle scènes van de locatie, maar optenduur gaat deze film erg tegenstaan. Gaandeweg kreeg ik steeds meer moeite om 'm af te kijken.


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

een van de weinige horror films die mij shockeerde ,

En dat mag best op zijn tijd.

Ongelofelijk grof.