Genre: Actie / Avontuur
Speelduur: 87 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Corey Yuen
Met onder meer: Devon Aoki, Jaime Pressly en Holly Valance
IMDb beoordeling:
4,8 (47.641)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 15 februari 2007
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot DOA: Dead or Alive
"They're the ultimate fighters. They've got the looks. They've got the moves, and the men fall at their feet."
Dead or Alive is een jaarlijks martial arts toernooi waar alleen de beste vechters van de wereld welkom zijn. De Japanse prinses Kasumi wordt dit jaar uitgenodigd. Dit geeft haar een perspectief om de schijnbare dood van haar broer te onderzoeken, die bij het vorige toernooi verdwenen is. Andere genodigden zijn o.a. Tina, een worstelaarster die wil bewijzen dat ze meer kan dan dat, Christie, een inbreekster, en Helena, de dochter van de vorig jaar overleden DOA-baas. Zij zullen samen met de wereldtop van alle vechtklasses strijden om de titel en het prijzengeld. Gebaseerd op het gelijknamige spel.
Externe links
Acteurs en actrices
Tina Armstrong
Christie Allen
Helena Douglas
Kasumi
Ayane
Ryu Hayabusa
Hayate
Donovan
Max
Bass Armstrong
Video's en trailers
Reviews & comments
jefferdb
-
- 74 berichten
- 107 stemmen
Heb me met deze film vermaakt, het enige waar ik me wel aan stoorde was het acteerwerk maar dat werd teniet gedaan door de meiden en door de toch wel mooie vechtscenes
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Dit was echt helemaal niks, hou echt totaal niet van dat overduidelijke ''touwen-werk''.
Aktie scénes waren niet over-de-top genoeg en het verhaal was om te janken..
Prachtige vrouwen en een mooie lokatie krikken het cijfer omhoog..
1.5*
NERD
-
- 1720 berichten
- 1432 stemmen
Wat een dikke onzin dit. Veel actie met cliche opzwepende muziekjes, en de rest (te veel om op te noemen) slaat als een tang op een varken. Nu hoeft een actie film natuurlijk niet al te geloofwaardig te zijn, maar voor mij kan het ook te ver gaan zoals hier dus.
0,5 ster. Het is misschien wel beter dan sommige andere 0,5 sterren films, maar die hebben dan ook vaak een budget wat een fractie van deze film is. Geld verspilling dit.
Torsten
-
- 25 berichten
- 505 stemmen
Vond de film geen reet aan! Zwak verhaal. Alhoewel ik er wel bij moet zeggen dat ik er sowieso al niks van had verwacht. De meiden zorgden ervoor dat mijn stem niet verder daalde.
SubzeroX
-
- 153 berichten
- 197 stemmen
als gamer en als fan van 't vechtgenre vind ik dat deze film echt 'n veel beter cijfer verdient, zeker omdat de meeste vechtscenes heel mooi gemaakt zijn en het vrouwlijk schoon is ook niks mis mee
en dat over the top who cares ? dat vind ik juist mooi het moet niet altijd zo haarscherp realistisch als het is in de echte wereld het is tenslotte 'n film over 'n game
Vinokourov
-
- 3143 berichten
- 2909 stemmen
Niemendal-alert! Niemendal-alert!
Wat een te slechte inspiratie bende is dit. Uit armoe, koos ik al snel een karakter (de meest naturelle knappe dame) uit waarvoor ik de hele film door wou supporteren. Helaas legde zij al vrij snel het loodje, geloof ik...
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Dankzij de mooie meiden (Jaime Pressly) net geen 0.5. Het verhaal is triest en er wordt vreselijk in gespeeld. De film staat betiteld als een Actie / Avontuur maar ik vond het meer een combinatie van Drama / Komedie. Drama omdat het gewoon dramatisch slecht was en komedie omdat ik regelmatig moest lachen omdat het zou slecht was. Ik heb de film wel niet helemaal kunnen uitkijken want na een uur kon ik het niet langer meer aanzien.
Sjoerdow
-
- 1006 berichten
- 1304 stemmen
Leuke actiescenes, geen bijzonder verhaal, wel een lust voor het oog.
3 sterren omdat ik de dames best vermakelijk vind!
Remi
-
- 6720 berichten
- 0 stemmen
Voordat ik DOA zou zien wist ik dat dit een film is waar je je verstand op nul moet zetten en maar gewoon moet kijken. Zelfs met je verstand op nul weet je dat dit een flop is. Een van de dingen die me leuk leken, voordat ik de film zag was dat DOA een gameverfilming moet voorstellen en de vrouwen zien er mooi uit, maar zelfs dat kan de film niet redden.
In het begin zie je een beetje de achtergrond van Kasumi, Tina en Christie die uiteindelijk mee gaan doen aan het toernament. Ook zie je nog wel bekende personages van de game zoals Zack, Bayman, Helena en Leon. Maar zelfs de karakters waren baggerslecht uitgevoerd, zo vond ik bijvoorbeeld Leon en Zack echt zwak over komen, terwijl ze die veel meer hadden mogen uitbreiden. Het enige wat ik bijna een pluspunt kan noemen, zijn sommige scenes die wel grappig in beeld zijn gebracht, zoals de volleybalscene en sommige vechtscenes. DOA heeft buiten dat eigenlijk niet meer te bieden dan de bekende personages en de 'levels' die voorbij komen.
Bij de kennismaking van de drie hoofdpersonen kreeg je eigenlijk al het beeld dat je DOA niet al te serieus moest nemen, dat heb ik ook niet gedaan, maar toch komt het zo ongeloofwaardig over dat deze verfilming de game gewoon belachelijk maakt, zo kon ik bijvoorbeeld ook echt niet lachen om die zogenaamde grilpower humor. De acteerprestates waren ook om te janken en het verhaal was ook behoorlijk slapjes, de een zoekt zijn broer en de andere komt voor het geld etc. Deed me een beetje denken aan de verfiling Mortal Kombat. Blijkbaar waren de ideeen op, maar moest en zou er toch een verfilming van Dead or Alive komen, zonde...
Ik vind de game erg cool, maar zelden zo'n baggerfilm gezien die op een game gebasseerd is.
0,5*
Sasja
-
- 1338 berichten
- 120 stemmen
geinige film die goed is als verstand-op-nul film, lekker vermakelijk maar niet fantastisch
Najade
-
- 226 berichten
- 308 stemmen
Ik vond het een heel vermakelijk filmpje! Ben dan ook onwijze fan van de game en vond het leuk om te zien hoe de karakters tot leven komen. Ze hadden wel wat meer diepte aan de karakters mogen geven, in het spel hebben ze zelfs meer diepgang.
Denk niet dat het een boeiende film is voor de niet game fans...
Al DeNiro
-
- 1664 berichten
- 105 stemmen
Deze ga ik dus vanavond zeker kijken.
Mooie dames en gevechten!
GuyOverboard
-
- 73 berichten
- 495 stemmen
Ga 'm vanavond kijken. Ben altijd een grote fan geweest van Holly Valance, qua uiterlijk èn qua muziek, dat is de rede dat ik 'm kijk.
stephan73
-
- 6269 berichten
- 14446 stemmen
Luidruchtige, zogenaamd hipgefilmde actiefilms... ik heb er een bloedhekel aan. Maar soms zie ik er één, waarvan ik denk "hoe komt het dat ik dit wel leuk vindt?"
DOA is zo'n film. De drukte, de onzin werkt hier wel voor mij en ik irriteer me er niet aan. Echt zo'n domme film die eigenlijk gewoon leuk genoeg is om er een voldoende aan te geven.
Charlie's Angels was ook zo'n film, en net als DOA gaat dat om vechtende vrouwen. Toeval?
Ik ken het computerspel niet waar dit op gebaseerd is, maar het hele Streetfighter gegeven (de vechtpartijen tussen twee characters) is leuk gebruikt in het plot, wat verder zo dun is als het maar kan. Ook de overdreven computereffecten zijn erg leuk gedaan.
3*
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Slecht acteerwerk, superdom plot, wazige en domme vechtscenes en lekkere wijven in bikini.
M.a.w. 1,5*
maus9
-
- 169 berichten
- 1785 stemmen
Niet goed acteerwerk, wazige vechtscenes en lekkere wijven in bikini's. Vooral dat laatste krikt mijn cijfer nog omhoog. Was een fan van de games, maar de film is toch best wel matig. *2.5
!!!!*Lucky
-
- 3933 berichten
- 2935 stemmen
Slecht acteerwerk, superdom plot, wazige en domme vechtscenes en lekkere wijven in bikini.
M.a.w. 1,5*
Mooi samengevat!
Koektrommel
-
- 57 berichten
- 0 stemmen
Gisteravond gezien op tv... nooit de game gespeeld trouwens.
Mooie vrouwen, vooral Holly Valance. Dat was het.
Acteurs en actrices wisten nergens te overtuigen, plot was echt slecht (was dit rechtstreeks uit de games gehaald of is er een hele andere wending aangegeven? Hoe dan ook: zwak).
Special effects afdeling heeft wel goed zijn best gedaan, tenminste, de CGI afdeling. De stunts/vechtscenes waren té ongeloofwaardig. Alsof ze tegen lucht aan het duwen waren, in plaats van slaan.
1*
Dronq
-
- 51 berichten
- 1612 stemmen
Door de barslechte verhaallijn en het matige acteerwerk was het eigenlijk best een grappige film
. De mooie dames en de leuke vechtscenes maken deze film nog een beetje het aanzien waard.
ILDIB
-
- 3061 berichten
- 2378 stemmen
tsja, wat ervan te zeggen, Kruising tussen house of flying daggers en charlies angels. Hij is niet slecht, maar ook allesbehalve goed. Het verhaal is natuurlijk pure kolder. Tis vooral komische zooi die het interessant houdt.
DragQueen
-
- 3224 berichten
- 4069 stemmen
Toch een redelijk vermakelijke film, met veel vrouwelijk schoon zoals holly valance. de vrouwen weten een aardig robbertje te knokken, en de gevechten zijn dan ook flitsend uitgevoerd. de film moet het hier verder ook wel van hebben natuurlijk. want het onderliggende flutverhaaltje is zo dun als een vel papier. 2,5 sterren.
tal1b
-
- 2596 berichten
- 2329 stemmen
waardeloze prut film, te flauw, special effects waren wel grappig.
Marinawren
-
- 12 berichten
- 0 stemmen
zwaar teleurgesteld in deze film.
ik vond de vechtscenes niet echt
goed, terwijl ik daar het meeste
van verwachte. Voor de rest zag het
er wel leuk uit.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Exotisch eiland..... bloedmooie babe's, Wat wil je nog meer??? Eeehm: goed verhaal, beetje stijl, goed acteerwerk, geen slechte achtergronden, enz enz
En ja dat is dus waar deze spelverfilming aan ontbreekt. De achtergronden zijn grotendeels zeer goedkoop en het eiland doet aan de wereld van Ik Mik Loreland denken. Het acteren is gewoon ronduit slecht met die stomme huppelkutten in bikini's en die kwijlende jongens en vechtersbazen erbij. Slappe humor. Gevechten moesten o zo nodig ecxact nagedaan worden als het computerspelletje op een slechte wijze. Nee, had al niet al te veel verwacht van DOA. En inderdaad, het is ook 3 keer niks.
1,0*
jobbybx
-
- 30 berichten
- 406 stemmen
Volgens vele een zwakke film en toch zoveel reactie's
Zouden ze niet allemaal gekeken hebben voor de mooie vrouwen
jobbybx
-
- 30 berichten
- 406 stemmen
Prachtig begin , zwak middenspel , redelijk einde
Zoals eerder gezegd geniet van de vrouwen
Het laatste nieuws

Netflix-hit 'Finding Her Edge' zeker van een tweede seizoen

'Bridgerton' best bekeken Netflix-serie van dit moment: bekijk de volledige Top 10

Netflix gaat op zoek naar antwoorden in true crime 'The Investigation of Lucy Letby'

Het aankomende derde seizoen van 'Knokke Off' krijgt een eerste teaser
Bekijk ook

Shurayukihime
Drama / Actie, 1973
91 reacties

Fainaru Fantajî Sebun: Adobento Chirudoren
Animatie / Sciencefiction, 2005
278 reacties

Desu Nôto: The Last Name
Horror / Mystery, 2006
35 reacties

Waist Deep
Misdaad / Thriller, 2006
94 reacties

Terra
Animatie / Avontuur, 2007
29 reacties

TMNT
Animatie / Actie, 2007
148 reacties
Gerelateerde tags
competitievechtsportenkung fusluipmoordenaarstrijdeilandkaratenerdworstelenbikinizwaardgevechtninjatournamentexplosiegeweldgebaseerd op videogameswimsuitneural science excited
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








