• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.285 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.083 gebruikers
  • 9.376.464 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pledge This! (2006)

Komedie | 91 minuten
0,98 598 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 91 minuten

Alternatieve titel: National Lampoon's Pledge This!

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: William Heins en Strathford Hamilton

Met onder meer: Paris Hilton, Paula Garcés en Sarah Carter

IMDb beoordeling: 1,7 (19.162)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pledge This!

"Pledging Has Never Been This Hilarious."

"South Beach University's Gamma Gamma Sorority" is uitgeroepen tot Amerika's beste studentenclub. Gamma president Victoria English is knap, stijlvol, en volgens de geruchten de rijkste jonge vrouw ter wereld. Om tot de club te kunnen toetreden moeten de meisjes helemaal aan de extreem hoge eisen van Victoria voldoen. Alleen de knapsten, stijlvolste en de elite hebben kans om toe te treden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Victoria English

Gloria Torrez

Kristen Haas

Dax / Mother / Photographer

Kathy Johnson

Babs Cohen

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Ik begrijp de kritiek hier niet goed. De film was zo slecht nog niet. Een samenvoeging van Legally Blonde, American Pie en andere genreflicks.

Ik vond bepaalde typetjes erg aardig: die oversekste moeder, het Indisch meisje....ik kom er wel om lachen. Humor was lekker scherp en enkele scènes waren wel goed gevonden. Sommige waren ook wat kinderachtig, maar dat weet je met een National Lampoon produktie. Paris Hilton deed het ook niet slecht. Misschien wel een echte rol voor haar, al weet ik niet of ze zo wel echt is.

Op het slotfeest kwam nog een dik feestnummer van Belgische dance-act Ian van Dahl voorbij, wat een verrassing! Ik heb er best wel van kunnen genieten. Ik vraag me af hoeveel mensen op moviemeter deze film wel echt gezien hebben? Leuke nonsens voor op een zondagavond, niet meteen flop-100 material, wel een culthit in spé.


avatar van 1311811

1311811

  • 158 berichten
  • 640 stemmen

Een "26e letter van het alfabet-film" Afval dat niet eens vuilnisbelt waardig is....


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Bij dit soort films hoef je bij voorbaat niet te bedenken of er een sterk verhaal inzit, overtuigend acteerwerk en dat soort dingen. Die dingen kunnen best op de lachspieren werken. Vooral het acteerwerk is geen applausje waard, en al helemaal niet dat van Hilton (ondanks dat ik geen hekel aan haar heb).

Op zich is de humor wel aardig. Het had wel wat leuks. Ondanks dat deze film erg slecht is krijgt het nog een 1,5 omdat het best geinig was. Komt ook denk ik omdat het zo fout is. Maar die 1,5 geef ik dan ook echt voor de moeite.


avatar van Jesse93

Jesse93

  • 439 berichten
  • 412 stemmen

Als je ziet dat Paris Hilton er in meespeelt weet je toch al dat je niet moet kijken...


avatar van Hakunamatafaka

Hakunamatafaka

  • 629 berichten
  • 1733 stemmen

Dat is de enige reden waarom ik ging kijken


avatar van JustMike

JustMike

  • 3218 berichten
  • 751 stemmen

zo saai dat het gewoon saai is...zelfs voor national lampoon's


avatar van K*D

K*D

  • 240 berichten
  • 653 stemmen

Totaal onnodige film

*0,5 omdat het niet anders kan


avatar van Hannes791

Hannes791

  • 279 berichten
  • 2423 stemmen

surgeon8 schreef:

ik kijk het voor de tieten haha

Sorry, maar het waren allemaal oppomptieten die je zag


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Een film als deze moet je gewoon niet willen zien.

En wat is die Paris Hilton ook lelijk zeg.


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Wel vreemd dat al die 0,5 stemmer geen enkele recensie plaatsen en excuseer, nogal inhoudsloze berichten posten, terwijl we bij de mensen die een iets hogere stem geven wel kunnen lezen "waarom" en "waarom niet".


avatar van SnakeDoc

SnakeDoc

  • 4687 berichten
  • 2243 stemmen

Acteer werk zeer overdreven, slecht en dus een dikke onvoldoende....
Een verhaal dat eigenlijk nergens over gaat.
Een ontzettend irritante Paris Hilton.

De hele film straalt domheid uit.
Dat zou nog grappig kunnen zijn, maar dat is het niet. Geen enkel moment is om te lachen.

Ja de wat oudere vrouw die zich tussen de jonkies bevind is af en toe wel leuk, maar die wordt je na 30 minuten ook wel zat.

En dan nog een paar verschrikkelijke slechte scene's zoals de ontploffing op het toillet. Nee .... dit is echt het diepte punt op film gebied.

Zo goed


avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Hier kan ik genoegen mee nemen


avatar van stfuympos

stfuympos

  • 13360 berichten
  • 731 stemmen

Leuk voor Paris fans, voor mij was het niks.


avatar van AGE-411

AGE-411

  • 10342 berichten
  • 750 stemmen

di 22 juni om 23.15 op 2BE


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

Je vraagt je soms af hoe slecht een film kan zijn. Heel erg slecht dus. Oervervelende en irritante personages gespeeld door een hoop lelijke trollen (Holly Valance uitgezonderd) die de titel actrice niet waard zijn. Het personage van Paris Hilton is één of ander verwend snolletje dat denkt dat de hele wereld om haar draait, en je gaat je dan ook afvragen of die Paris Hilton hier gewoon zichzelf speelt. Al vond ik dat oud en oversekst wijf nog vreselijker.

Pledge This is een vervelend filmpje met een dom verhaaltje dat nergens op slaat, met erg slechte grappen waar ik helemaal niet mee kon lachen. Dit is een enorm slechte film.


avatar van JDSsmetje

JDSsmetje

  • 6568 berichten
  • 2313 stemmen

Na de aftiteling dacht ik even dat het geschreven was door Paris Hilton zelf....

Had gedacht nog eens te kunnen lachen met de volgens Moviemeter bijna slechtste film ter wereld, maar nee, helaas, werd er eerder boos van. Vooral door dat enorme ego van het personage Victoria English, en ja wellicht ook Paris Hilton zelf. Vicotria denkt dat de evenaar door haar gat loopt en doet heel erg neerdunkend naar de anderen toe. Erg is dat de anderen maar blijven aan haar gat lekken. Acteerwerk is van zo goed als iedereen slecht, en ook zo goed als iedereen zijn oerlelijke trollen met overvloed aan lelijk toegepaste make-up artikelen. Maar toch op één uitzondering na, Nomak heeft blijkbaar smaak, Holly Valance uitgezonderd.

Dom!

0,5*


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7281 stemmen

Paris Hilton is geen Marilyn Monroe.

Want het laatste fotomodel had niet alleen meer charisma in haar pink, ze kon ook nog eens acteren. Hilton kan dat niet, zo wordt pijnlijk duidelijk in deze onleuke komedie. De humor is voornamelijk van het bekende pies- en poepniveau, maar ook de vele sexgrappen zullen de meeste tienermeisjes en hun moeders niet hebben kunnen waarderen. Simpelweg omdat ze flauw en te banaal voor woorden zijn.

De film is ook nog eens stukgemonteerd en heeft een lelijke look. De soundtrack is waardeloos en het 'Nickelodeon'-verhaal, inclusief het moralistische einde, vervelend. Voeg daar aan toe het amateurtheater en een flop is het resultaat.

Slecht.


avatar van Kippie.

Kippie.

  • 426 berichten
  • 1018 stemmen

100% mislukte grappen, zoals I can't see my shadow, because I'm so thin. Ha-ha. Zo slecht dat het bijna wel grappig is. Bagger acteerwerk en de rest moet je zelf maar ervaren. Al raad ik het niet aan. 0,5*


avatar van morgan_freeman

morgan_freeman

  • 69 berichten
  • 0 stemmen

De gehele film bijna niet kunnen lachen, zelfs geen kleine glimlach.. Pulp van de bovenste plank en als Paris Hilton zichzelf gaat nadoen in haar domheid wordt het ook niet veel beter...


Ik kreeg deze film samen cadeau met de film Doomsday. Nadat ik ben een trauma heb opgelopen en mijn DVd speler stuk ging door het laats genoemde , besloot ik met moed deze film te kijken. Maar wat is dit erg zeg ik wis niet dat er zoiets slechts bestond. Het acteerwerk de muziek het past allemaal niet , bovendien is het verhaal nog slechter dan slechts. Cijfer 0


avatar van Kippie.

Kippie.

  • 426 berichten
  • 1018 stemmen

Denoudezeurman schreef:

Ik kreeg deze film samen cadeau met de film Doomsday.

2 van de slechtste films als cadeau?



avatar van Nieke

Nieke

  • 588 berichten
  • 477 stemmen

Hilton heeft een proces aan haar broek. Deze film zou geflopt zijn omdat ze niet voldoende promotie heeft gemaakt. Mmmm, zou het?


avatar van nightbreed

nightbreed

  • 3360 berichten
  • 5029 stemmen

0,99?

Graag een beetje meer respect voor Paris Hilton ja, dit verdient die lieve arme meid echt niet.


avatar van Nakkie13

Nakkie13

  • 970 berichten
  • 265 stemmen

OH NEE, hij komt er weer op hoor...


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Niet dus, want Spartacus begint om 22:15 op RTL7. Foutje dus.


avatar van Mug

Mug

  • 13981 berichten
  • 5969 stemmen

Foutje hier dus. De film wordt uitgezonden op RTL5...


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1211 berichten
  • 2153 stemmen

RTL-waardige film dit.


Mijn God....wat is dit slecht. Die Hilton doet dan mee, maar wat dan nog...Ze had zeker niets beter te doen en daar komt nog bij: ze kan beter doen waar ze wel goed in is en dat speelt zich ergens tussen de lakens af.


avatar van Aapje81

Aapje81

  • 2227 berichten
  • 5187 stemmen

Waardeloos gedrocht van een film. Ontzettend flauw ontsamenhangend en misselijkmakend. Alles is zwaar ondermaats met Hilton als een van de vele dieptepunt. Ongelofelijk wat een rotzooi. Enig lichtpunt is het hondje en de twee minuten dat Holly Vallence in beeld komt.

Terechte flop 5 notering.