• 15.831 nieuwsartikelen
  • 178.412 films
  • 12.229 series
  • 34.010 seizoenen
  • 647.702 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.549 stemmen
Avatar
 
banner banner

Pulse (2006)

Horror / Thriller | 90 minuten
2,91 485 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jim Sonzero

Met onder meer: Kristen Bell, Christina Milian en Ian Somerhalder

IMDb beoordeling: 4,7 (32.118)

Gesproken taal: Engels en Pools

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Pulse

"You are now infected."

Mattie (Kristen Bell) is een studente, die al een tijd niets heeft gehoord van haar vriend Josh (Jonathan Tucker). Als ze hem dan opzoekt, ziet ze hoe Josh zichzelf heeft opgehangen. Toch is Josh niet de enige, er blijkt een hele golf van zelfmoorden te zijn ontstaan. Als Mattie in een chatsessie met haar vrienden plotseling Josh aangemeld ziet, die hen vervolgens om hulp roept, weet ze dat er iets goed fout zit. Waarom plegen zoveel mensen zelfmoord? Hoe komt Josh op haar computer? En wie zijn die vreemde mensen die ze steeds ziet?

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van theresia

theresia

  • 198 berichten
  • 676 stemmen

jeeeeetje wat een slechte film zeg.. als de film begint denk je.. nou dit kan nog wel ergens naar toe gaan.. maar naar half uurtje heb je zoiets van: WAAR SLAAT DIT OP!!. dat ze zulke films nog mogen vertonen in 2007...


De film heeft mij de volle lengte geboeid. Einde vondt ik minder maar zelf had ik geen betere kenne bedenken.

Spannend en leuk om naar te kijken, ook door Kristen bell...


avatar van Klip

Klip

  • 2 berichten
  • 3 stemmen

Lekkere film voor zondagavond op de bank. Ik zou er niet voor naar de bioscoop gaan.


avatar van Boelie

Boelie

  • 14 berichten
  • 15 stemmen

Redelijke film.. Vond het verhaal wel leuk alleen denk dat er iets meer in had kunnen zitten. Viel ook tijdens de film in slaap.. maar denk dat dat meer met vermoeidheid had te maken

Einde vond ik juist wel leuk, deed me denken aan 28 days later..

2.5-3.0


avatar van tatz

tatz

  • 15 berichten
  • 18 stemmen

Film ziet er goed uit, redelijk leuk verhaal, maar op de een of andere manier kan Pulse de spanning niet opbouwen en krijgt deze film me niet meegesleept in het verhaal.

Het ziet er allemaal goed uit en is zeker niet slecht in elkaar gezet...niet super orgineel maar toch...

jammer dat ie niet echt kan boeien.

3*


avatar van SSeagal

SSeagal

  • 1866 berichten
  • 659 stemmen

Snap de negatieve/matige beoordeling niet zo, verhaal was prima te volgen en juist wel fraai. De film is eng genoeg en bezorgde mij iig de rillingen over mijn lijf af en toe. Het einde vond ik prachtig, precies zoals ik het graag wou wat deze film betreft. Voor mij 1 van de betere horror/thrillers van de afgelopen tijd. ****


avatar van andy1980

andy1980

  • 129 berichten
  • 146 stemmen

vond deze een speciale film, zeker nie slecht en vond het idee van de film wel leuk


avatar van arne66

arne66

  • 198 berichten
  • 105 stemmen

PRACHTIGE HORROR/THRILLER !!!

Het einde vond ik beetje overdreven, en had van mij niet zo gehoeven...

Maar ik zat echt met de trillingen over het lijf!!!

4 sterren


avatar van arne66

arne66

  • 198 berichten
  • 105 stemmen

Voor mensen die de film net hebben gezien, of al hebben gezien zal dit ook best freaky zijn:

Eerst op click movie klikken, even filmpje kijken, en dan de text lezen, met je volume op hard

http://www.quieroverunfantasma.com/eng/

Moet je even dat stukje proberen te lezen


avatar van Slater

Slater (crew films & series)

  • 1346 berichten
  • 8982 stemmen

Ik hoef dit alleen maar te lezen en ik weet nu al wat er 'zou' gaan gebeuren.


avatar van Zwart kijker

Zwart kijker

  • 63 berichten
  • 58 stemmen

Dam wat een spannende Thriller

Ik ben niet zo een griezel fan eigelijk maar dit was denk ik wel de engste Thriller die ik ooit heb gezien .

Zeer goede schrik momenten en wat ik ook heel verfrissend vond was dat men nu eens niet tegen elkaar zij We need to split up u go that way and i wil go this way yada yada yada

BTW verassend en overtuigend einde

Deze moet je absoluut zien !!!

5 sterren .


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12278 stemmen

arne66 schreef:

Voor mensen die de film net hebben gezien, of al hebben gezien zal dit ook best freaky zijn:

Eerst op click movie klikken, even filmpje kijken, en dan de text lezen, met je volume op hard

http://www.quieroverunfantasma.com/eng/

Moet je even dat stukje proberen te lezen

gave site zeg echt freak ja

wil de film zeker zien


avatar van megaman

megaman

  • 1484 berichten
  • 229 stemmen

Gisteravond heb ik de film bekeken en hij viel zeker mee. Hoewel het begin nogal snel en voorspelbaar verliep (we krijgen de griezels al gelijk in beeld te zien) in plaats van het langzaam op te bouwen en nog niet teveel te laten zien aan de kijkers. Dat vond ik opzich een groot minpunt, al was het alleen al dat het gewoon niet eng genoeg was.

Langzamerhand werd de film wat spannender en kreeg ik meer het idee dat ze wel degelijk hebben gelet op details van het originele Pulse/Kairo. Het grote probleem aan de remake is: Er wordt teveel uitgelegd en er blijft praktisch niks aan de verbeelding over. Het origineel was juist zo meesterlijk vanwege het mysterieuze en de stille maar dreigende sfeer (wat de remake geheel mist).

Het mag duidelijk zijn dat ik het origineel prefeer boven de remake. Kairo had gewoon zo'n beklemmende en sinistere sfeer....juist door de stilte en eenzaamheid. De film doet wat met je en laat genoeg stof over om over na te denken. Kairo is een zielloze film en dat is te zien aan elke scène. Een unieke film die naar mijn mening gewoon briljant is.

De remake is verder hetzelfde qua opzet maar mist de constant dreigende sfeer van het origineel. En wat ik al eerder zei over het verklaren van alles..dat haalt de magie weg van 't origineel. bepaalde scènes die ze uit het origineel haalden waren op een één of andere manier gewoon veel minder eng.

Bovendien is het wederom een typische Hollywood film met veel flitsende beelden en bombastische muziek. Tegelijkertijd is de remake dus ook weer een totaal andere film dan het origineel in feite. De geesten, die in het origineel nog eenzame schimmen waren, worden hier afgebeeld als demonische geesten die je letterlijk leegzuigen.

In Kario was het meer zoiets van "de geesten laten je het één en ander zien waardoor je nogal down wordt". Het was nogal vaag natuurlijk met die zwarte vlekken en vage schimmen die niet persee een kwade zin hebben maar gewoon eenzaam zijn. En geen typisch-Hollywood achtige demonen die alle mensen in de stad grijpen en leegzuigen.

Pulse is zeker geen slechte film. Juist door de bekende scènes en elementen uit het origineel vond ik de film weer wat beter. Qua sfeer kan het echt niet tippen aan het meesterlijke Kario. Any way..wil je het origineel ook graag bekijken, dan raad ik je aan dat eerst te doen. De remake geeft gewoon teveel uitleg en neemt juist de magie en het mysterie van het origineel weg.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12278 stemmen

super freaky film met zeer spannende momenten

er wordt goed geacteerd en ja die blonde mattie zag er erg leuk uit

4,5 ster


avatar van tomthumb

tomthumb

  • 65 berichten
  • 141 stemmen

Helemaal niet verkeerd deze film weliswaar qua rotzakken leentjebuur gespeeld bij films als The Grudge, maar dat mocht de pret niet drukken.

3,5*


avatar van xenne

xenne

  • 903 berichten
  • 1369 stemmen

ik vind hem niet echt slecht, maar het origineel (Kairo) was toch een stuk beter van sfeer en vooral veel mysterieuser, in deze remake wordt alles uit de doeken gedaan, maar had het ook niet anders verwacht. een belangrijk element uit het origineel lijkt hier verdwenen, nl de oprukkende vereenzaming, het kwam in deze film toch veel minder over. acteerwerk is net zoals in het origineel een minpunt. maar als ik hem vergelijk met andere horrorfilms van de laatste maanden komt hij er niet echt slecht uit .... 2½


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 7009 berichten
  • 9793 stemmen

Het grote voordeel van deze remake is het hogere tempo; het origineel was bij vlagen nogal traag en aan de saaie kant. Helaas wordt verder op geen enkel front het origineel overtroffen. De film is vaak te letterlijk, de dialogen zijn suf en de akteurs zeer oppervlakkig. Meer special effects betekent niet automatisch meer spanning, dat is duidelijk. De desolate sfeer van het origineel wordt niet gehaald, in plaats daarvan krijgen we een standaard eind van de wereld scenario, opgeleukt met veel lawaai en schrikeffecten. Geschreven door Wes Craven, die duidelijk zonder inspiratie zat.


avatar van movieman7

movieman7

  • 25 berichten
  • 191 stemmen

Vond het geen slechte film, maar wel erg deprimerend, wordt je niet vrolijk van. Een ruime 2,5


avatar van deLeeuw

deLeeuw

  • 678 berichten
  • 1944 stemmen

Sobere film.. Heel de film geen één lamp (die aanstond) gezien. Nogal een on-orgineel verhaal (verhaal zoals: white noise, the ring e.a.), en het einde had ik ook liever anders gezien.

Waarschijnlijk word deze film door de meeste zo slecht beoordeeld, omdat er van te voren ook al geen leven in de mensen zit...

Ik bedoel je wordt al de eerste minuut geconfronteerd met de hele situatie, je krijgt niet eens kennis te maken met de hoofdrolspelers (laat staan dat ik één glimlach van hun heb gezien), en de hoofdrolspelers zijn de eninge die er toe doen, de personages daar omheen doen er niet toe. (dat nogal vreemd is als de hele wereld eraan gaat!! )

Toch krijgt deze van mij 3 sterren


avatar van ags50

ags50

  • 778 berichten
  • 7426 stemmen

Niet spannend, niet angstaanjagend, dus geen horror-film. Niet boeiend, geen verhaal, dus slaapverwekkend. Bovendien irritant dat "men" ervoor heeft gekozen delen van de film met verminderde kleur (bijna zwart-wit) af te drukken. Vooral na Spielberg's "Saving Private Ryan" is dit, tot mijn ergernis, vaak zinloos toegepast (geld wat mij betreft ook voor SPR).

LEVE TECHNICOLOR !!!


avatar van dulcinea

dulcinea

  • 923 berichten
  • 818 stemmen

Ik ben het zowat op alle punten oneens met de persoon hierboven

Het is een thriller/horror, da's iets heel anders dan een echte horror dus als je zoiets verwacht zit je al op voorhand fout

Het verhaal vond ik best te volgen en wel ok voor dit soort film (als je gaat vergelijken met The Grudge 2 die helemaal op niks sloeg was dit verhaal zelfs schitterend)

Het gebrek aan kleuren in de film draagt alles bij tot de gepaste donkere en sobere sfeer en is dus absoluut een pluspunt. De sfeer is ook heel belangrijk voor de film, en het einde vond ik eigenlijk ook heel passend

Eén punt van kritiek toch wel, de personages zijn idd nogal vlak. Het was leuker geweest om eerst toch iets meer te weten te komen over hen want daar wordt hier allemaal wel héél snel overgegaan

Los daarvan: geslaagde film voor wie houdt van dit genre

3,5*


avatar van Brianna

Brianna

  • 218 berichten
  • 161 stemmen

Spannende film, goed verhaal, van begin tot het einde.


avatar van MortyR

MortyR

  • 6 berichten
  • 8 stemmen

Lekker spannend maar het einden vint ik iets minder


avatar van ralfsjam

ralfsjam

  • 2144 berichten
  • 1345 stemmen

tja, waar The Ring nog ergens een leuk verhaal had en ergens een verhaal had waar in je je kon inleven slaat deze film iets te veel door.

ondanks de mooie beelden was het een film die teveel op andere hun successen wilde mee varen. kon me niet echt inleven en dus kon het me niet echt boeien, ookal heb ik een zwak voor deze aziatiasche film waar deze een remake van is. laat ze aub stoppen met het namaken van deze films. heb meerdere van deze films gezien zoals the eye, black water, the grudge en nog een zooitje. nu weten we het wel! het kunstje is gedaan! 2.5


avatar van Scheurleer

Scheurleer

  • 331 berichten
  • 573 stemmen

Goeie film, zeker spannend en ook wel enigszins sinister. Maar ik ben het wel met megaman eens: hij haalt de kwaliteit van het origineel niet. toch kijkt dit op zich lekker weg. en door het gebruik van modernismen als wifi, pda e.d. krijgt de film een zeker realiteitsgehalte.

Het vervelende is: ik stoor me altijd aan min of meer voor de hand liggende dingen die de hoofdrolspelers in de film NIET doen. Voorbeeld: vrijwel iedereen die 's avonds in het donker thuis komt, doet eerst een lampje aan. Iedereen, behalve de hoofdrolspeler(s) in de film (niet alleen in deze, trouwens). die gaan dus op zoek naar iets in een stikdonkere, vrijwel onbekende kamer. Logisch toch?

Toch 4*


avatar van aerts007

aerts007

  • 1324 berichten
  • 54 stemmen

Begon lekker maar het einde slaat alles dood!


avatar van makoo

makoo

  • 26 berichten
  • 195 stemmen

Goede film met een leuke boodschap! Overal om ons heen signalen (gsm, wifi etc.) dus overal kunnen de monsters ons bereiken. Met andere woorden we zijn overal en altijd bereikbaar. Makkelijk, soms niet. Zo extreem als in deze film zal het nimmer worden. Maar toch....het zet je aan het denken.

3,5 ster.


avatar van Vader81

Vader81

  • 82 berichten
  • 118 stemmen

Heb deze juist bekeken, heb mij zeker vermaakt !

Er zijn niet veel thrillers van de laatste jaren die mij nog aan het schrikken brengen zoals deze !

Moet je gezien hebben !


avatar van gebruiker_56935

gebruiker_56935

  • 433 berichten
  • 0 stemmen

Gisteren gekeken en viel me toch wat tegen.. Wel vermakelijk.


avatar van Mary_Shaw

Mary_Shaw

  • 238 berichten
  • 39 stemmen

ok eerst en vooral een goeie flim zat leuk in elkaar, nogal onrealistisch maar da zijn ze allemaal niet? heeft er iemand opgemerkt dat in films als deze meestal een romantish einde heeft (als je het al romatish mag noemen) maar op het einde blijven ze meestal met twee over oftewel door de film heen begint er iets te bloeien (pas op ik zeg wel SOMS) ik vroeg me gewoon af er niet iemand was die het ook gemerkt heeft