Genre: Avontuur / Actie
Speelduur: 187 minuten / 201 minuten (extended edition)
Oorsprong:
Nieuw-Zeeland / Verenigde Staten / Duitsland
Geregisseerd door: Peter Jackson
Met onder meer: Naomi Watts, Jack Black en Adrien Brody
IMDb beoordeling:
7,2 (467.117)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 14 december 2005
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot King Kong
"The eighth wonder of the world."
De jaren 30. Een groep filmmakers reist af naar een legendarisch eiland om een film op te nemen. Eenmaal aangekomen blijken alle geheimzinnige verhalen over het eiland op waarheid berust: het eiland wordt bevolkt door mysterieuze inboorlingen en vele gigantische beesten. Hoofdrolspeelster Ann Darrow wordt de gevangene van één van deze beesten: de acht meter grote gorilla Kong. De filmcrew trekt er vervolgens op uit om haar te redden.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (7,2 / 467117)
- Trailer (YouTube)
- King Kong (BoekMeter)
- King Kong (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 8,99 / huur € 2,99
Social Media
Acteurs en actrices
Ann Darrow
Carl Denham
Jack Driscoll
Captain Englehorn
Preston
Jimmy
Kong / Lumpy
Bruce Baxter
Hayes
Choy
Reviews & comments
lotr-fan
-
- 41 berichten
- 160 stemmen
hij komt dus idd pas in december uit 
nog zo lang wachten man. in amerika kwam ie 16 juli ofzo al uit. vorige week dus 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Kletskoek, Amerika krijgt hem pas 14 december. Nieuw Zeeland gevolgt door Australie (zelfde datum als andere landen maar aangezien hun 10 uur voorlopen op europa) hebben de primeur, wel gepast aangezien de britse-australische Naomi en deNieuw-Zeelander Jackson het grootste aandeel hebben.
Doom
-
- 8214 berichten
- 1540 stemmen
Aahh wel erg jammer dat we nog zo lang moeten wachten... Maar ach, dan heb je ook wat om naar vooruit te kijken! 
[Preketero]
-
- 8531 berichten
- 2450 stemmen
heb een voorstukje gezien in de cinema, ziet er mij een heel leuke film uit! zal ik zeker gaan bekijken !
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Weet iemand waar ik binnen nu en 5 maanden de oude versie van King Kong kan krijgen?
Facedown
-
- 59 berichten
- 285 stemmen
Trailer ziet er me maar redelijk vervelend uit, een soort Jurassic Park zelfs... Ook de Special Effects zien er me maar saai uit...
Deden in het origineel ook dinosauriërs mee of waren die op de zwarte markt in Tessenderlo te koop gezet door Spielberg?
morreke
-
- 192 berichten
- 207 stemmen
Trailer ziet er me maar redelijk vervelend uit, een soort Jurassic Park zelfs... Ook de Special Effects zien er me maar saai uit...
Deden in het origineel ook dinosauriërs mee of waren die op de zwarte markt in Tessenderlo te koop gezet door Spielberg?
deden ook mee in het originel
Doom
-
- 8214 berichten
- 1540 stemmen
Trailer nu ook in de BIOS gezien, kom het toch altijd wat beter over... Ben zeer benieuwd, lijkt me nogmaaals een schitterende film!
Ben erg benieuwd, de film lijkt namelijk van alles te hebben, er komt zoveel voor in die trailer, ben echt benieuwd! Kan enorm tegenvallen, maar kan ook top worden!
Dikkie Post
-
- 173 berichten
- 2404 stemmen
Vanochtend trailer bekeken, weet nog niet wat ik ervan moet vinden.
Ben nog niet echt enthiousiast.
johanm3
-
- 272 berichten
- 433 stemmen
Trailer ( voor war of the worlds ) zag er gaaf uit!
Nog nooit een King Kong film gezien, al is het verhaal mij natuurlijk niet vreemd. Toch erg benieuwd naar deze film.
Ben benieuwd wat voor rol Jack black heeft trouwens.( in de zin van..Komische? Serieus? Mix? )
Snuck
-
- 88 berichten
- 242 stemmen
ik heb ook de trailer voor WotW gezien. ik kan niet wachten tot het december is
Edie
-
- 3185 berichten
- 1220 stemmen
Uhm, King Kong bedoel je?
Nee, de trailer van King Kong werd vóór WotW gedraaid.
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Trailer ( voor war of the worlds ) zag er gaaf uit!
Nog nooit een King Kong film gezien, al is het verhaal mij natuurlijk niet vreemd. Toch erg benieuwd naar deze film.
Ben benieuwd wat voor rol Jack black heeft trouwens.( in de zin van..Komische? Serieus? Mix? )
Zo denk ik er precies over; Jack Black doet volgens mij zijn eerste serieuze rol.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Zijn eerste serieuze hoofdrol dan, hij heeft al meerdere serieuze rollen gehad.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Ik zei ook dit wordt zijn eerste serieuze hoofdrol maar hij heeft wel meerdere serieuze rollen gehad.
Youri
-
- 197 berichten
- 34 stemmen
Alleen trailer gezien. Ziet er gelikt en erg Jurrasic Park achtig uit. Zal naar mijn idee niet kunnen tippen aan het orgineel uit 1933. De versie uit 1976 was al 'n draak van een film.
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Als de film een precieze re-make is, word het al een draak van een film. Geen twijfel mogelijk dat dit een geweldige film word.
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Het verhaal is geweldig, de CGI in de film zat ook goed in elkaar, ik ben fan van LOTR, mede dankzij de prestaties van Jackson, ik twijfel er niet aan.
Pre- en sequels

Kong: Skull Island
2017
360 reacties

King Kong Lives
1986
44 reacties

King Kong
1976
85 reacties
Gerelateerd nieuws

Binnenkort staat Peter Jacksons 'King Kong' op Netflix: 'Het einde zorgde dat ik het toch even moeilijk had'

Netflix verwijdert nog dit jaar een grote hoeveelheid titels, dit zijn de best beoordeelde

Deze waslijst aan goed beoordeelde titels verscheen 1 januari op Netflix

Deze titels voegt Netflix binnenkort toe aan het aanbod
Bekijk ook

Vozvrashchenie
Drama / Mystery, 2003
555 reacties

Jurassic Park
Avontuur / Sciencefiction, 1993
1.344 reacties

Cast Away
Drama, 2000
793 reacties

Home
Documentaire, 2009
68 reacties

The Gunfighter
Western, 1950
57 reacties

The Last Samurai
Historisch / Oorlog, 2003
792 reacties
Gerelateerde tags
new york cityscreenplayshow businessfilm bedrijfexotic islandmonsterinheemshuman animal relationshipschipgrote depressiegiant insectremakeprehistoric creatureking kongdinosaurusschepselkaijuprehistoric creatureempire state buildinggiant apewoman in periljaren 30giant gorilla king kong
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









