Terminator 3: Rise of the Machines (2003)
Genre: Actie / Sciencefiction
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Jonathan Mostow
Met onder meer: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl en Kristanna Loken
IMDb beoordeling:
6,3 (434.862)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 24 juli 2003
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Terminator 3: Rise of the Machines
"The Machines Will Rise."
Ruim tien jaar nadat John Connor erin geslaagd is om de gevreesde Judgment Day te voorkomen, leeft hij helemaal afgesloten van de maatschappij en probeert hij zo weinig mogelijk gebruik te maken van eender welke machine. Ondanks dat hij niet verwacht dat het ooit nog tot een oorlog zal komen, is John nog steeds erg ongerust. En terecht. Op een dag arriveren er namelijk opnieuw twee Terminator's: een T-101 die John moet beschermen, en een nieuw prototype om hem te vernietigen: de T-X, een beeldschone en technisch perfecte vrouwelijke robot. De T-101 vertelt hem dat de dag des oordeels niet voorkomen kan worden, en dat John de Apocalyps gewoon een paar jaar heeft uitgesteld. Het is aan John om in een race tegen de klok te voorkomen dat Skynet alsnog een eind maakt aan de mensheid en diens beschaving.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,3 / 434862)
- Trailer (YouTube)
- Spoilertopic
- Terminator 3: Rise of the Machines (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
The Terminator
John Connor
Kate Brewster
T-X
Dr. Peter Silberman
Robert Brewster
Rich Woman
Cop - Westside Street
Scott Petersen
Betsy
Video's en trailers
Reviews & comments
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Je bent de tweede al die dat jammer vindt, hoezo eigenlijk?
Tsja, ik vond die cameo ook niet echt grappig eigenlijk. Zijn hele rol is nu vrij nutteloos, hij komt op een debiel moment op en gaat dan meteen weer weg, hadden ze er net zo goed uit kunnen laten.
Teveel fouten en onwaarschijnlijkheden.
Noem er eens een aantal.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Clydorn schreef
BoordAppel schreef
Ik kan het in één adem (op z'n Ace Ventura's)
Toevallig gisteren de film herbekeken en dit is wat tijdens de film mij opviel.
- Skynet wist alleen John’s naam en geboorteplaats. Hoe weet de TX de DNA code van John?
- De geavanceerde TX is niet geavanceerder dan de T1000
- Arnold is een T800, model 101 en dus niet een T-101
- John Connor, de leider en enige hoop van de mens, lijkt soms heel erg dom. Hij praat met de terminator alsof het dezelfde is als die van T2, terwijl hij weet dat de vorige vernietigd is en dit gewoon een ander model is.
- Bij elke wond, zelfs heel kleine schaafwondjes zie je het metalen endoskelet van de T-101
- De T-101 heeft twee power cells waarvan hij er ééntje in de auto eruit gooit, als hij de andere eruit haalt dan heeft hij geen power en functioneert hij niet meer. Hij haalt ‘m wel eruit en stopt ‘m in de bek van de TX... En wat is er gebeurd met “I can not self terminate”??
- De TX in de gedaante van de verloofde van Kate, verandert op het moment dat Kate naar de TX komt lopen, waardoor ze schrikt en stopt. Als de TX niet zou veranderen was Kate gewoon naar hem toe gelopen en had de TX Kate kunnen vermoordden.
- Hoe weet de TX dat John en Kate naar de bunker zijn gegaan?
- Hoe komen John, Kate en T-101 bewapend en al CRS binnen??
- Waarom is het CRS en niet meer Cyberdyne Systems?
- Leeftijden kloppen niet, John zou nu ineens 13 jaar zijn geweest tijdens de gebeurtenissen van T2
- Skynet is ineens een virus???? In deel 1 en 2 wordt duidelijk gemaakt dat Skynet een A.I Supercomputer is.
- Geen verklaring over hoe Skynet en de Terminator technologie is ontwikkeld na de gebeurtenissen in T2
-Geen verklaring waarom Skynet aanvalt. In de eerste twee wordt duidelijk gemaakt dat Skynet al een tijd online was en de complete militaire middelen onder controle had, totdat Skynet ‘self aware’ werd en de mensen in paniek de stekker eruit wilden trekken. Waardoor Skynet overgaat op de aanval… en Judgement day een feit wordt.
- Technisch onmogelijk om auto’s te sturen, van de handrem te halen, schakelen, remmen en gas te geven op afstand (tenzij ze daarvoor gemaakt zijn wat in deze film niet het geval is, het zijn gewone politieauto’s) dit alles is een mechanisch proces en kan dus niet elektronisch! En waarom zou je een kleine snelle auto pakken als je een grote trage kraanwagen kan nemen!!?!?!?
- De brillen van de T-101. In deze film heeft ie geen bril nodig, dus waarom dat gedoe met die brillen?
Er zullen vast wel meer zijn.. maar dit is wat ik op dit moment kan bedenken.
Redlop
-
- 8961 berichten
- 3566 stemmen
De grootste fout is dat deze film ooit gemaakt is.
De GeuS
-
- 2180 berichten
- 2859 stemmen
..............................
Lijkt me gezellig, films kijken met jou.... 
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Beetje waar maar, omdat Miles alles had vernietigd in T2 inclusief zichzelf (niet gepland ofcourse). Robert Brewster drukte uiteindelijk op de alles beslissende enter toets. 
Ja maar het gaat niet om wie op het knopje drukt.. elke baas van CRS had kunnen beslissen om op het knopje te drukken. Het gaat om de CPU, de revolutionaire chip is ontwikkeld door Dyson. En hij is dus direct verantwoordelijk voor het ontstaan van Skynet. maaaaarrrr.. Dyson gaat dood en de chip wordt vernietigd. Dus moet er iemand anders zijn die zijn werk heeft opgevolgd (middels back-ups?!?!). Waar we dus niet achterkomen in T3 want er wordt niet duidelijk gemaakt wie de Chip verder heeft ontwikkeld.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Lijkt me gezellig, films kijken met jou.... 
Valt wel mee.. T2 is gewoon één van mijn favoriete films, die ik zo vaak heb gezien dat ik op een gegeven moment de tekst uit m'n hoofd wist. Toen ben ik maar gestopt met kijken
Als je zolang wacht op een vervolg, dan is het de eerste keer wel leuk om arnie terug te zien als terminator. Na 2, 3 keer kijken komen de fouten naar boven, en de 4de keer zat ik me alleen maar te ergeren aan de verkrachting van Mostow en co.
izzycerino
-
- 3 berichten
- 3 stemmen
ik ben het grotendeels met Clydorn eens.
ik vind dat terminator 3 niet gemaakt had hoeven worden. Linda Hamilton is opeens dood (Sarah Connor) en de echte John Connor (Edward Furlong) speelde niet mee. Deze Nick Stahl was niet overtuigend genoeg om als John Connor in de film te spelen.
Inderdaad, dat met zonnebrillen in deel 1 en deel 2 was geweldig, maar niet overdrijven in deel 3. een terminator ziet toch rood/zwart dus wat heeft hij aan een zonnebril?
Myles Bennett Dyson is DE MAN die verantwoordelijk was voor Cyberdyne Systems.
Dat Skyunet de virus is kan ik best begrijpen, maar de TX vind ik volkomen belachelijk. Een veelste futuristische terminator die wapens creeert etc.
En de grappen in T3 van Arnie als T-800 vind ik niet leuk: ,,talk to the hand''.....om van te kotsen.
Bovendien zijn ze van producers en directors gewisseld. James Cameron is de TERMINATOR genie. Voor mij zijn de terminator films deel 1 en deel 2. Deze derde deel bestaat niet. Waste of money.....and my time.
O ja nog iets ... T-1000 (robert patrick) vond ik erg heel overtuigend als de slechte spelen. De bedenker van TX mogen ze van mij in een looneyfarm stoppen.
Wisten jullie dit ook: wat deed men met de andere arm van Arnie in T2 toen deze vast liep in een draaiwiel in de fabriek???
De chip over welke jullie t hadden had als doel: SARAH CONNOR vernietigen ... als deze chip wordt gecloned (dubbel gemaakt etc) dan is vrijwel elke terminator in de toekomst ingesteld om sarah connor te doden...... somethings tells me that's not the way the coockie crumbles.....
sn@ke
-
- 2077 berichten
- 888 stemmen
- De TX in de gedaante van de verloofde van Kate, verandert op het moment dat Kate naar de TX komt lopen, waardoor ze schrikt en stopt. Als de TX niet zou veranderen was Kate gewoon naar hem toe gelopen en had de TX Kate kunnen vermoordden.
- Technisch onmogelijk om auto’s te sturen, van de handrem te halen, schakelen, remmen en gas te geven op afstand (tenzij ze daarvoor gemaakt zijn wat in deze film niet het geval is, het zijn gewone politieauto’s) dit alles is een mechanisch proces en kan dus niet elektronisch! En waarom zou je een kleine snelle auto pakken als je een grote trage kraanwagen kan nemen!!?!?!?
- De brillen van de T-101. In deze film heeft ie geen bril nodig, dus waarom dat gedoe met die brillen?
Er zullen vast wel meer zijn.. maar dit is wat ik op dit moment kan bedenken.
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen
Een veelste futuristische terminator die wapens creeert etc.

Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
sn@ke schreef
Ik heb gewoon zoveel mogelijk punten genoemd.
De auto's - ok.. kan ik mee leven
Brillen - ook wel
Kate's verloofde - absoluut niet. Hoofdtaak van de TX is om Kate te vermoorden. Het is dan toch stupide en amateuristisch om jezelf zo weg te geven!! of niet?
Achteraf zijn de brillen in de eerste twee inderdaad cool. Maar in eerste instantie hadden deze brillen gewoon een doel. En in deel 3 duidelijk niet.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
izzycerino schreef
De andere arm van arnie heb je niks aan. Het gaat toch echt om de CPU. De chip die het mogelijk maakt dat een machine zelf kan denken.
De chip wordt niet gekloond. Het bracht Dyson alleen op ideeën waar hij nooit zo snel zelf op had kunnen komen
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Tsja, ik vond die cameo ook niet echt grappig eigenlijk. Zijn hele rol is nu vrij nutteloos, hij komt op een debiel moment op en gaat dan meteen weer weg, hadden ze er net zo goed uit kunnen laten.
Nutteloos zou ik niet helemaal zeggen, hij schept herkenning voor de fans, en ik vond het persoonlijk wel leuk.
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
- Skynet wist alleen John’s naam en geboorteplaats. Hoe weet de TX de DNA code van John?
Ehhh...via zijn bloed misschien?
-- Hoe komen John, Kate en T-101 bewapend en al CRS binnen??
Misschien moet je de film nog eens kijken 
- - Skynet is ineens een virus???? In deel 1 en 2 wordt duidelijk gemaakt dat Skynet een A.I Supercomputer is.
Skynet doet alsof het een virus is, wat de mensen ook denken eerst.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
-Skynet wist alleen John’s naam en geboorteplaats. Hoe weet de TX de DNA code van John?
SSeagal:
Ehhh...via zijn bloed misschien?
Oh ja.. en hoe komen ze aan zijn bloed?
Hoe komen John, Kate en T-101 bewapend en al CRS binnen??
SSeagal:
Misschien moet je de film nog eens kijken 
Volgens mij moet jij ‘m nog eens kijken! En beantwoord jij me dan hoe 3 mensen zonder slag of stoot een geheim militaircomplex binnenkomen.
- Skynet is ineens een virus???? In deel 1 en 2 wordt duidelijk gemaakt dat Skynet een A.I Supercomputer is.
SSeagal:
Skynet doet alsof het een virus is, wat de mensen ook denken eerst.
De film doet ons geloven dat Skynet software is (virus) dat zich wereldwijd op alle computers installeert, en er dus geen supercomputer (mainframe) is die je kunt uitschakelen
SSeagal
-
- 1866 berichten
- 659 stemmen
Oh ja.. en hoe komen ze aan zijn bloed?
Volgens mij moet je echt de film nog es kijken, want Johns bloed haalde ze van zijn gaasje/verband af.
Volgens mij moet jij ‘m nog eens kijken! En beantwoord jij me dan hoe 3 mensen zonder slag of stoot een geheim militaircomplex binnenkomen.
Makkelijk om mijn woorden weer opnieuw te gebruiken, en dan ga je er plotseling nog een vraag bij halen
En als je het graag wil weten, de wapens kwamen uit de grafkist van Sarah, weet je nog...?
De film doet ons geloven dat Skynet software is (virus) dat zich wereldwijd op alle computers installeert, en er dus geen supercomputer (mainframe) is die je kunt uitschakelen
Skynet doet dat, maar is geen virus op zichzelf, waar je dat vandaan hebt gehaald?? Toch maar eens kijken weer?
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Er is al het een en ander over gezegd door anderen maar ik wil er zelf ook nog even op reageren.
- Skynet wist alleen John’s naam en geboorteplaats. Hoe weet de TX de DNA code van John?
Ze zullen wel ergens een bloedsample of een haar of whatever van hem hebben gehad maar het wordt in de film idd niet duidelijk.
Jawel hoor. Veel sterker (ze gooit Schwarzenegger alsof hij een veertje is), ze heeft ingebouwde wapens en ze kan andere machines besturen. Ze kan ook morphen net als de T-1000.
De herkenning doet t m. Lijkt me logisch dat hij in eerste instantie denkt dat het dezelfde is. Volgens mij praat hij ook alleen in t begin tegen m alsof hij hem zou moeten herkennen.
Dat valt wel mee volgens mij.
Hij kan blijkbaar wel even zonder powercell maar een beetje raar is het wel. In T2 kan hij niet zichzelf vernietigen maar hier blijkbaar wel. In T2 (extended versie) had hij in eerste instantie ook niet de mogelijkheid om te leren en in deze film wel, het is maar net hoe hij geprogrammeerd is in de toekomst.
Dat is idd wel een beetje dom ja.
Hij was toch bij het gesprek tussen Kate en haar vader?
Raar idd.
Omdat dat opgeblazen is in T2 en een andere instantie het werk heeft voortgezet.
Klopt, ook de geboortedatum van Sarah klopt niet.
Het doet zich voor als virus maar dat was door iemand anders al gezegd meen ik.
Backup notes van Dyson. Wel een beetje makkelijk zo, da's wel jammer.
De toekomst is veranderd door de gebeurtenissen in T2 dus hoe Skynet zich ontwikkeld en aanvalt kan in deze toekomst anders zijn.
Euh, waarom heeft hij in T1 en T2 wel een bril nodig?
Geloof me, het waren er meer dan genoeg
.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Nutteloos zou ik niet helemaal zeggen, hij schept herkenning voor de fans, en ik vond het persoonlijk wel leuk.
Er zaten al genoeg links naar de voorgaande delen vond ik. Maar het is natuurlijk je goed recht om het wel leuk te vinden
. Overigens vond ik de cameo niet verschrikkelijk of zo, slechts nutteloos.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Ze zullen wel ergens een bloedsample of een haar of whatever van hem hebben gehad maar het wordt in de film idd niet duidelijk.
Ok.. kan ik mee leven
Ze is idd krachtiger, heeft meer power.
Klopt ook. Alleen vind ik dat er wel logica in moet zitten (zie commentaar auto’s) De T1000 klopte gewoon, een briljant creatie en dat is de TX niet. De manier waarop de TX aan d’r einde komt zou de T1000 nooit gebeuren. De TX is krachtiger.. maar ook veel kwetsbaarder
Ze kan morphen.. that’s it. Absoluut niet zoals de T1000. Zie jij de TX zich plat op de grond verstoppen, door tralies lopen en een ‘behandeling’ vloeibaar stikstof overleven.. dacht het niet!
Ja idd alleen in het begin, maar het blijft dom
Ja blijkbaar kan het wel.. maar de logica is ver te zoeken
Eehh.. nee
Het blijft raar dat als er eventueel back-ups waren, deze niet zijn gebruikt door Cyberdyne Systems zelf.
Als Microsoft morgen met Bill Gates wordt opgeblazen dan gaat over een paar jaar toch ook niet een ander instantie verder met ms windows 2010

Had ik al eerder antwoord op gegeven. Er was altijd sprake van een mainframe, een fysieke machine die je eventueel kunt uitschakelen
Maar (hier kom ik weer met m’n logica) er zit geen logica in. In T2 wordt gezegd dat judgement day volgt om te voorkomen dat de mens Skynet uitschakelt. Daar zit logica in (zie HAL in 2001) In T3 ontstaat judgement day zonder reden.
In T1, heel makkelijk. Om zijn echte infrarode oog te verbergen (nadat ie z’n menselijke oog eruit gesneden heeft)
In T2, omdat zijn eerste vervoermiddel een motor was.. en op een motor heb je een bril of helm nodig om je ogen tegen vliegen en muggen te beschermen. En een terminator ook zodat ie er dus ongeschonden en ‘menswaardig’ uitziet
“if you can't pass for human, you won't be much good to us”

Eigenlijk…
Ik vond het wel raar dat arnie in T3 geen enkele mens vermoord. Waarom niet? Genoeg kans gehad, hij is toch een terminator?? In T2 kreeg hij specifieke orders geen mensen te vermoorden. In T3 niet. Dus waarom niet?Conclusie: In T1 en T2 heeft alles een reden, er zit logica achter. In T3 doen ze maar wat omdat de makers denken; dat is stoer, dat is cool, dat is groots, dat is kei gaaf man, dat is super vette gruwelijke mastershit. En of dat wel bij een terminator hoort.. who gives a fuck! Er zit toch dikke actie in!
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Volgens mij moet je echt de film nog es kijken, want Johns bloed haalde ze van zijn gaasje/verband af.
eehh... je snapt het niet
En als je het graag wil weten, de wapens kwamen uit de grafkist van Sarah, weet je nog...?je snapt het gewoon niet (lees reactie Boordappel, die snapt het wel)
Er is toch geen mainframe??? of wel? John zoekt toch naar de mainframe? of niet? waarom kan John geen mainframe vinden?? omdat ie er niet is volgens de film! snappie?
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Klopt ook. Alleen vind ik dat er wel logica in moet zitten (zie commentaar auto’s) De T1000 klopte gewoon, een briljant creatie en dat is de TX niet. De manier waarop de TX aan d’r einde komt zou de T1000 nooit gebeuren. De TX is krachtiger.. maar ook veel kwetsbaarder
Ze is een terminator terminator en dus zeker niet kwestbaarder. Maar wat betreft het einde geef ik je wel gelijk, ging een beetje gemakkelijk. Maar kwetsbaarder is ze zeker niet, de T-1000 zou op deze manier ook aan zijn einde zijn gekomen.
Nee, dat is volkomen menselijk. Daarom werd zijn model ook uitgekozen om in de toekomst te infiltreren en John te vermoorden, door de herkenning zou hij de robot eerder vertrouwen.
Och, misschien had ie nog ergens backup power
. Ik kan er in dit geval niet te zwaar aan tillen.Eehh.. nee
Dit weet ik toch bijna zeker. Op het moment dat Kate's vader haar de codeboeken geeft dan zegt hij ook dat ze naar die bepaalde plaats moeten gaan. De terminator staat dan bij het raam en waarschuwt hen als een hunter killer aan komt vliegen.
Cyberdyne zal er wel mee zijn gestopt of is door de regering gewoon stopgezet en hebben het werk overgenomen. Je moet een hoop gissen maar ondenkbaar is het IMHO allemaal niet.
Waar wordt dat gezegd?
Skynet valt aan omdat het de mens als vijand ziet. Nu ook volgt judgement day om te voorkomen dat de mens Skynet uitschakeld.
Mwoa, ik zou niet meteen heel erg raar opkijken als ik iemand op een motor zag rijden zonder bril, bovendien heeft John ook geen bril op. Ik zou eerder raar opkijken als ik een truck zonder dak door een droge rivierbedding (of hoe die krengen in een stad ook mogen heten) zag rijden terwijl hij een jongen op motor achtervolgt en zelf achterna gezeten wordt door een andere motorrijder en daarbij nogal wat destruction en vrolijcke kaaprioolen uithaalt
.
Ik vond het wel raar dat arnie in T3 geen enkele mens vermoord. Waarom niet? Genoeg kans gehad, hij is toch een terminator?? In T2 kreeg hij specifieke orders geen mensen te vermoorden. In T3 niet. Dus waarom niet?Dat is blijkbaar in de toekomst door Kate aan de terminator opgedragen. In de film zegt John ook ergens iets in de trant van: dus je kan geen mensen vermoorden?
Geef ik je wel deels gelijk in daarom geef ik deze film ook niet hetzelfde cijfer als de voorgaande delen. Maar eerlijk is eerlijk: er zat wel dikke actie in
. De voordelen wegen (vooralsnog, wie weet wat ik er bij een volgende kijkbeurt allemaal uithaal) bij mij zwaarder dan de nadelen.
De GeuS
-
- 2180 berichten
- 2859 stemmen
Ik heb hem gisteravond nogmaals gekeken en nu op volle dvd kwaliteit; ik moet gewoon toegeven dat ik er echt van genoten heb. De grappen waren er genoeg, maar deden nooit afbreuk aan het "serieuze" karakter van de film. Stem verhoogd van 3,5 naar 4 sterren....
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Ze is een terminator terminator en dus zeker niet kwestbaarder. Maar wat betreft het einde geef ik je wel gelijk, ging een beetje gemakkelijk. Maar kwetsbaarder is ze zeker niet, de T-1000 zou op deze manier ook aan zijn einde zijn gekomen
Nee hoor, de T1000 zou in duizenden stukjes geblazen worden, binnen een paar minuten zullen al die kleine stukjes smelten, ze zoeken elkaar op en de T1000 vormt zich weer tot menselijke vorm. Simpel toch!

Je zou toch meer verwachten van de grote leider
ehh, misverstandje volgens mij.. ik bedoelde de TX, hoe weet de TX waar ze naar toe gaan?
"SKYNET. A computer defense system built for SAC-NORAD by Cyber Dynamics. A modified Series 4800" - Reese in T1
"...it had no choice. The defensive grid was smashed. We'd taken the mainframes... We'd won. Taking out Connor then would make no difference" - Reese in T1
"It was software, in cyberspace.. there was no system core, it could not be shut down" - Connor in T3
Dat is niet waar. Skynet valt vrijwel direct zonder reden aan. Skynet wordt online gezet.. binnen 10 seconden wordt het self aware en een uur later volgt judgement day.
In T2 wordt gezegd dat Skynet op 4 aug. 1997 online wordt gezet en perfect werkt totdat het op 29 aug. self aware wordt
De voordelen wegen (vooralsnog, wie weet wat ik er bij een volgende kijkbeurt allemaal uithaal) bij mij zwaarder dan de nadelen.
Ik vind het ook geen slechte film.. ik geef niet voor niets 3* Zoals ik eerder al zei; Het is een leuke actiefilm. En vond 'm (zeker de eerste keer) best vermakelijk. Maar vanwege de plotholes en onwaarschijnlijkheden (hierboven lang over gediscussieerd) geen meesterwerk, wat T1 en T2 wel zijn.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Nee hoor, de T1000 zou in duizenden stukjes geblazen worden, binnen een paar minuten zullen al die kleine stukjes smelten, ze zoeken elkaar op en de T1000 vormt zich weer tot menselijke vorm. Simpel toch! 
Nee hoor want door de enorme hitte die bij zo'n explosie komt kijken zou de T-1000 gewoon gesmolten zijn.
right back at ya! 
Wat hij op het moment nog helemaal niet is.
Idd een misverstand. Zou zo niet weten hoe ze het weet, zal idd wel een plothole zijn. Ik zal er de volgende keer eens op letten.
Al die veranderingen mbt Skynet zijn te verklaren door de regels die de Terminator films zelf stellen: de toekomst staat niet vast en is te veranderen. Skynet kan om die rede dus een andere gedaante hebben aangenomen en op een andere manier aanvallen.
Clydorn
-
- 161 berichten
- 812 stemmen
Nee hoor want door de enorme hitte die bij zo'n explosie komt kijken zou de T-1000 gewoon gesmolten zijn.
right back at ya! 
Nietess
Normaal gesproken wel ja.. maar niet bij deze film. De laatste scene (of één van de laatste) zie je dat de kop van het endoskelet nog intact is.. dan gaat het infrarode lichtje van zijn oog uit en is de film afgelopen. Dus de T1000 zou het overleven, de TX niet
En zo te zien heeft ie er niet veel talent voor.
ok.. vooruit. Deze verklaring kan ik mee leven.
Maar we zijn het er dus over eens dat er plotholes en onwaarschijnlijkheden in voor komen?
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Maar we zijn het er dus over eens dat er plotholes en onwaarschijnlijkheden in voor komen?
Jep. Bij mij wegen ze alleen iets minder zwaar mee in mijn beoordeling.
jassonn
-
- 5303 berichten
- 3234 stemmen
Heb me uitstekend vermaakt.Goede actie en leuke humor.Ik moet gewoon 4* geven.
aryan
-
- 986 berichten
- 1752 stemmen
Ik vond het een goede film, mooie actiescenes, leuk verhaal 4*
Ben benieuwd of er nog een vervolg komt want ik ben wel benieuwd wat er allemaal na judgement day gebeurd
patrick194
-
- 6 berichten
- 0 stemmen
Als er nu weer een verhaal komt dan denk ik dat er gewoon een verhaal komt over de oorlog. vechten tegen de robotten. kijk maar naar het einde van deel 3. lijk me geen klote meer aan.
ps. deel 3 was geweldig. TX was een lekker ding
MWX
-
- 341 berichten
- 1885 stemmen
Na het geniale judgment day is rise of the machines overbodig nietszegend doelloos en gewoon een vul het kassa la filmpje het is maar goed dat arny er mee stop want als hij nog een terminator film zou moeten maaken dan is onze arny terminated
Max 1.5*
Pre- en sequels

Terminator: Dark Fate
2019
753 reacties

Terminator Genisys
2015
851 reacties

Terminator Salvation
2009
1.834 reacties

Terminator 2: Judgment Day
1991
1.881 reacties

The Terminator
1984
1.014 reacties
Het laatste nieuws

Waargebeurde misdaadthriller 'City of Lies' met Johnny Depp morgenavond op televisie

Netflix-documentaire 'Jeffrey Epstein: Filthy Rich' wordt na zes jaar weer goed bekeken

'The Investigation of Lucy Letby' goed bekeken op Netflix: Top 10 van dit moment

Netflix onthult eerste beelden van 'The Adventures of Cliff Booth' met Brad Pitt
Bekijk ook

The Matrix
Sciencefiction / Actie, 1999
2.350 reacties

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Sciencefiction / Fantasy, 1980
723 reacties

Blackadder Back & Forth
Komedie / Historisch, 1999
1 reactie

Terminator 2: Judgment Day
Actie / Sciencefiction, 1991
1.881 reacties

Alien
Sciencefiction / Horror, 1979
2.124 reacties

Aliens
Sciencefiction / Actie, 1986
1.227 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








