• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.213 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.369 acteurs
  • 199.064 gebruikers
  • 9.375.053 stemmen
Avatar
 
banner banner

Men Seeking Women (1997)

Komedie | 92 minuten
1,29 7 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: The Bet

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jim Milio

Met onder meer: Grant Shaud, Will Ferrell en Anthony Palermo

IMDb beoordeling: 3,9 (839)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Men Seeking Women

"Three friends, finding themselves single on their 33'rd birthdays, agree to bet $2000 each to see who can get a girlfriend and live together for three months."

Drie vrienden zijn op hun 33ste nog steeds vrijgezel. Ze sluiten met elkaar een weddenschap af ter waarde van 2000 dollar. Wie het eerst een meisje kan vinden en daar twee maanden mee samenwoont wint.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Gang_Star

Gang_Star

  • 6837 berichten
  • 3401 stemmen

Het verhaal van deze komedie, waarbij er vrijwel nergens echt goede grappen zijn waar je om kunt lachen, is vrij zwak. Qua acteerwerk is het niet beter, Ferrell is in deze film in tegenstelling tot zijn andere films, zelfs helemaal niet grappig. De scene waarin hij via het raam van de wc probeert te ontsnappen, maar uiteindelijk ondersteboven in een container beland, is nog het leukste wat de hele film te bieden heeft.