• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.291 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.089 gebruikers
  • 9.376.848 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Time Machine (2002)

Sciencefiction / Avontuur | 96 minuten
2,73 1.053 stemmen

Genre: Sciencefiction / Avontuur

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Simon Wells

Met onder meer: Guy Pearce, Jeremy Irons en Samantha Mumba

IMDb beoordeling: 6,0 (135.102)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 14 maart 2002

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Time Machine

"The greatest adventure THROUGH all time!"

De wetenschapper Alexander Hartdegen is vastberaden om te bewijzen dat tijdreizen mogelijk is. Een persoonlijk drama zorgt ervoor dat hij het verleden wil veranderen. Wanneer hij zijn theorie uittest met een eigengemaakte machine komt hij 800.000 jaar in de toekomst terecht. Hier ontdekt hij dat de mensheid in twee groepen is opgedeeld: jagers en opgejaagden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

trailer zag er ok uit.. beetje zelfspot (het origineel+boek wordt in de film genoemd), lekker over-the-top... hmmn ja kan leuk zijn


avatar van vic

vic

  • 618 berichten
  • 2464 stemmen

ooh ik hoop dat hij net zo goed is als oude time machine. Die was zo goed en de special effects waren ook erg goed. Hebben toen zelfs een oscar gewonnen.


avatar van Phooze

Phooze

  • 2544 berichten
  • 597 stemmen

Ik hoop dat dit een beetje spektakel oplevert. Boek "gelezen" voor mijn engels so indertijd, maar ik vond een uitreksel genoeg (de leraar niet...)


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

als de film wordt als de trailer dan kan het nog wel eens een goede film worden.Als je de orginele kijkt en dan de huidige technieken eroverheen gooit...zouden ze best wel ver kunnen komen.Ik denk wel aan een toppertje.


avatar van NERD

NERD

  • 1720 berichten
  • 1432 stemmen

Ik ken het boek en de film uit 1960 niet maar ik zag gisteren de trailer in de bios en het begin leek me erg cool. Gewoon iemand die naar de verre verre toekomst rijst en zich verbaast over de veranderingen enzo. Maar later leek mij het een soort Indiana Jones in de toekomst te worden, ik hoop dat ik het mis heb want het begin van de trailer sprak me erg aan.....

Kan iemand mij vertellen of ik het goed gezien heb of dat het door mijn Grolschpakket kwam?


avatar van Jerome-B

Jerome-B

  • 467 berichten
  • 589 stemmen

Lijkt me wel leuk eigenlijk, heb het origineel wel gezien volgens mij en dat vond ik echt wel een goede film...


avatar van IamBernie

IamBernie

  • 672 berichten
  • 1641 stemmen

Zit veel eye-candy in deze remake, echt een lust voor het oog. (Jezus wat is die tijdmachine mooi gedaan). Vondt het opzich een goeie film, maar heb heel lang geleden het origineel gezien, en kan me herinneren dat ik die erg goed vond en waarschijnlijk ook beter.


avatar van NERD

NERD

  • 1720 berichten
  • 1432 stemmen

HEEL HEEL HEEL mooi gedaan......

Maar wat een schijtfilm, overdreven (niet slecht) geacteerd (vooral door Guy Pearce) en erg kitcherig, veel clichés. Het eerste stuk was goed te doen, vooral het tijdreizen is mooi in beeld gebracht, je ziet de tijd veranderen. Maar het tweede deel deed me te veel aan films zoals The Mummy en Indiana Jones denken, en als ik ergens een hekel aan heb dan zijn het dat soort films wel.

2 sterren, voor de mooie effecten.

......ik moet wel zeggen dat de trailer de film erg goed vertegenwoordigt, deze laat eigenlijk precies zien wat er in het kort gebeurt in de film. Dus als je de trailer leuk vond zal je de film waarschijnlijk ook wel kunnen waarderen.


avatar van Flexje

Flexje

  • 317 berichten
  • 1083 stemmen

ik vond het begin echt heel vet..deed me denken aan AI..bij het tweede deel gaat het echter mis..jammer

4,5 voor het begin..2,5 voor het eind...3 sterren dus


avatar van StuF

StuF

  • 191 berichten
  • 555 stemmen

was wel vermakelijk om naar te kijken natuurlijk, knappe meisjes, geen slecht acteerwerk, geweldige animaties soms en interresant verhaal, maarr...

wat een ZONDE! met zon verhaal kun je een wereldfilm maken, doe DAT DAN OOK!! ipv op de big-bucks in te spelen, tsss


avatar van andolini

andolini

  • 256 berichten
  • 1750 stemmen

Flexz, je bent niet echt een rekenwonder...een oscar zit er dus niet in!


avatar van Jerome-B

Jerome-B

  • 467 berichten
  • 589 stemmen

Deze film ga ik vanavond kijken denk ik... Lijkt me toch wel een mooie film, toen ik daarnet de trailer keek herinnerde ik me ineens weer dat ik hier dus waarschijnlijk het origineel van gezien heb..


avatar van Jerome-B

Jerome-B

  • 467 berichten
  • 589 stemmen

Nou ben dus geweest en ik zag gewoon een mooiere en modernere versie van de oude time machine, 3,5 sterren voor deze film!


avatar van Menni

Menni

  • 1762 berichten
  • 0 stemmen

Het begint met gezellige, prachtig vormgegeven nostalgie en vervolgt met leuk, prachtig vormgegeven avontuur, om te eindigen met eenvoudige, prachtig vormgegeven filosofie. In de tussentijd wordt er een serie prachtig vormgegeven special effects tegenaan gegooid. Nee, extréém tot de verbeelding sprekend is het allemaal niet, toch is het best leuk om na afloop op een Pathé-wc even te bedenken hoe grappig het zou zijn om te kunnen zien hoe de wereld er op precies die plek over tienduizend jaar uitziet. Vrij onvoorspelbaar, maar vast prachtiger vormgegeven.


avatar van Jerome-B

Jerome-B

  • 467 berichten
  • 589 stemmen

Mooi verwoord menni


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

ondanks dat er erg veel in de film zat dat ik erg slecht vond, geef ik 'm toch nog 2 sterren: paar mooie scenes, en wel redelijk vermakelijk

maar goed: de film is een onsamenhangend rotzooitje, erg ongeloofwaardig (alsof er over bijna een miljoen jaar nog mensen zijn die Engels praten en helemaal niet verder geëvolueerd zijn verder, alsof er dan nog restanten van gebouwen uit onze tijd te vinden zullen zijn), die Mumba acteerde nogal vervelend, Pearce was ook niet zo denderend ('t is altijd OF geweldig goed, OF vrij matig bij hem vind ik) en het heeft met het boek haast niets te maken, dat wordt als excuus gebruikt voor een slap verhaaltje, alle boeiende onderdelen van het boek zijn niet terug te vinden in de film.


avatar van andolini

andolini

  • 256 berichten
  • 1750 stemmen

Vermakelijke film, maar niet zo goed als het origineel. 3*


avatar van Armin

Armin

  • 584 berichten
  • 7128 stemmen

Ik had hier veel meer van verwacht.

De teleurstelling weegt dan ook zwaar in mijn oordeel. **


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

ik zie niet echt de foute dingen die jullie zien,vond het best een goede film maar je moet er niet teveel bij nadenken daar ben ik het mee eens.

Oke, dat wij over 30 jaar geen toekomst hebben zoals in de film,en dat we na 800.000 jaar niet veel verandert zijn kwa uiterlijk moet je erby nemen.

De animaties zijn erg goed,het verhaal is ook best oke,de uitvoering had hier en daar beter gekunnen maar de getoonde beelden zijn erg indrukwekkend.

ik geef hem 3,5 ster.Niet te kritisch naar kijken en hij is gewoon leuk!


avatar van Jordy

Jordy

  • 22567 berichten
  • 2952 stemmen

als een film pas vermakelijk is wanneer je er niet kritisch naar kijkt is ie (vind ik) geen 3.5 waard


avatar van BS

BS

  • 853 berichten
  • 673 stemmen

hmmm,dacht al dat ik een reactie daarop zou kijken

Oke je hebt gelijk zoals ik het erneer heb gezet.Wat ik bedoelde was dat als je de film gaat bekijken je niet zo kritisch erop moet zijn en jezelf mee moet laten nemen dor de film DAN issie wel 3,5 ster waard.

Dat heb ik gedaan,want de kritiek hier was duidelijk daarover.Als je dat even naast je neerlegd in de film,issie goed te doen.

Of geef ik zo een verkeerd beeld af?


avatar van pjotr

pjotr

  • 2672 berichten
  • 2781 stemmen

Jezus,wat een ongelofelijke kut-remake van een prachtfilm. De Morlocks uit die ouwe zien er nog beter uit ! Waarom hebben ze het verhaal van Wells niet gewoon gevolgd? plot-hole,plot-hole,plot-hole

(niet dat een film een waterdicht script moet hebben maar als het oorspronkelijke verhaal zéér goed inmekaar zit en je maakt er zo'n baggerfilm van......)


avatar van Bwen

Bwen

  • 113 berichten
  • 150 stemmen

Moest de film gewoon zien omdat ik ook het boek heb gelezen voor Engels. Van het boek kreeg ik zelfs nachtmerries, de film deed me echter niets. Jammer, had er meer van verwacht.


avatar van pjotr

pjotr

  • 2672 berichten
  • 2781 stemmen

Kijk het origineel............


avatar van Bwen

Bwen

  • 113 berichten
  • 150 stemmen

Kijk het origineel............

Als ik hem kan vinden, ga zeker de film zeker bekijken.


avatar van Fletch

Fletch

  • 22 berichten
  • 49 stemmen

Geen beste film, alles wat het orgineel zo mooi maakte mist deze remake. Het ziet er allemaal superstrak uit waardoor de kleine details vergeten zijn.

Ik had meer van de gebruiken van de Elois willen zien en hoe die samenleving in elkaar zit. Het beste van de film is zeker Vox erg goed en met veel humor uitgewerkt.

2 sterren voor de FX


avatar van maximus

maximus

  • 121 berichten
  • 363 stemmen

Maxi houd het kort!!!!

Maxi geeft een 2


avatar van pjotr

pjotr

  • 2672 berichten
  • 2781 stemmen

Maxi is nóg gul.......


avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12729 berichten
  • 6540 stemmen

Narva houdt het kort:

Maximus, waar blijft je stem dan?


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8851 stemmen

Om met de 1-dags MM'ers te spreken:

'Wat een boutfilm...' 1,5 ster en dat is puur voor het begin en enkele effecten en beelden. Een slechter uitgewerkt verhaal heb ik in tijden niet gezien.