• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.382 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.914 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ocean's Twelve (2004)

Misdaad / Komedie | 125 minuten
2,72 3.488 stemmen

Genre: Misdaad / Komedie

Speelduur: 125 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Steven Soderbergh

Met onder meer: George Clooney, Brad Pitt en Matt Damon

IMDb beoordeling: 6,5 (435.565)

Gesproken taal: Frans, Italiaans, Nederlands, Mandarijn en Engels

Releasedatum: 16 december 2004

Plot Ocean's Twelve

"Twelve is the new eleven."

Terry Benedict is nog steeds woedend over het geld dat Danny Ocean en zijn crew hem afhandig gemaakt hebben. Hij dreigt met geweld als ze dit geld niet binnen twee weken met een fikse rente aan hem terugbetaald hebben. De crew van Ocean besluit naar Europa af te reizen voor enkele lucratieve klusjes. Hier komen ze in aanraking met de Europol-agente Isabel Lehiri en een andere meesterdief, bekend onder de naam "The Night Fox."

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Rusty Ryan

Linus Caldwell

Terry Benedict

Basher Tarr

Frank Catton

Virgil Malloy

Turk Malloy

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brooklyn

Brooklyn

  • 1144 berichten
  • 1402 stemmen

Het gaat ze niet om het geld maar om de 'job' zelf heh?


avatar van Izan

Izan

  • 62 berichten
  • 365 stemmen

sorry ben nr kwijt, het was een of andere castingbureau. ik ga ff goed zoeken want ik wil namelijk zeker meedoen.


avatar van Moviestar

Moviestar

  • 821 berichten
  • 0 stemmen

Izan schreef:

sorry ben nr kwijt, het was een of andere castingbureau. ik ga ff goed zoeken want ik wil namelijk zeker meedoen.

ja lijkt me wel erg leuk ja, als je m hebt kun je mij dan pm'en?


avatar van bioscoopzaal

bioscoopzaal

  • 2805 berichten
  • 4325 stemmen

De eerste foto's vanop de set.


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Matt Damon en George Clooney zijn afgelopen weekend in Amsterdam gearriveerd (ik dacht dat ze in het Amstel Hotel zitten).

Brad Pitt en Julia Roberts komen binnenkort ook nog.

Wat er nou precies in Amsterdam gestolen gaat worden is nog niet bekend.Geruchten gingen dat het om de Nachtwacht zou gaan maar dit wordt noch bevestigd nog ontkend.


avatar van cornelis

cornelis

  • 4744 berichten
  • 681 stemmen

Ik hoorde iets van "het oudste aandeel ter wereld".


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Heeft dat misschien ook iets te maken met het oudste beroep ter wereld ?


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22412 berichten
  • 5077 stemmen

cornelis schreef:

Ik hoorde iets van "het oudste aandeel ter wereld".

Heb ik ook gehoord, maar dat vind eigenlijk een ongelofelijk suf idee. Helemaal vergeleken met de nachtwacht. Zou het geen vals gerucht zijn?


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8852 stemmen

starbright boy schreef:

Heb ik ook gehoord, maar dat vind eigenlijk een ongelofelijk suf idee. Helemaal vergeleken met de nachtwacht. Zou het geen vals gerucht zijn?

Vind ik helemaal geen suf idee. De Nachtwacht zou past cliche en suf en bovendien ook veel te overdreven zijn.


avatar van cornelis

cornelis

  • 4744 berichten
  • 681 stemmen

Dat wat je steelt in een heist film is natuurlijk al snel een cliche, en dat doet er m.i. ook niet zoveel toe.


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Vraag me ook wel af hoe ze in godsnaam de Nachtwacht zouden willen stelen.


avatar van kos

kos

  • 46695 berichten
  • 8852 stemmen

cornelis schreef:

Dat wat je steelt in een heist film is natuurlijk al snel een cliche, en dat doet er m.i. ook niet zoveel toe.

Mwa, wat je steelt bepaalt natuurlijk al voor een groot deel de setting.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

NOrmaal gesproken zou ik denken dat het iets met diamanten zou zijn, gezien ze in Amsterdam komen.


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Zo net ergens van het internet geplukt:

Via via is xi-online.nl ter ore gekomen dat er afgelopen week crewleden van het vervolg op Steven Soderbergh's Ocean's Eleven, toepasselijk Ocean's Twelve genaamd, zijn gesignaleerd in Amsterdam. Om precies te zijn waren ze op het moment van ontdekking op rondleiding in het paleis op de Dam. Of het producenten of location scouts betrof was niet duidelijk, wel werd opgevangen dat het paleis niet de eerste locatie was waar de groep met veel interesse had gekeken.


avatar van yosemite44

yosemite44

  • 1241 berichten
  • 1314 stemmen

'Key scene in Ocean's Twelve will be recorded in Coffeeshop 'De Dampkring'

Opnames beginnen op 5 mei. En voor wie nog figurant wil worden in de film: http://www.hollands-glorie.nl/

Er wordt dus ook gefilmd in Den Haag en Haarlem.

They will shoot on the 5th of may... Herengracht (on a boat) and Kloveniersgracht!


avatar van yosemite44

yosemite44

  • 1241 berichten
  • 1314 stemmen

starbright boy schreef:

(quote)

Heb ik ook gehoord, maar dat vind eigenlijk een ongelofelijk suf idee. Helemaal vergeleken met de nachtwacht. Zou het geen vals gerucht zijn?

Kweenie. Las dat de Nachtwacht de bedoeling was, maar omdat het Rijksmuseum in de steigers staat, kon dat niet doorgaan...


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Uit de nieuwsbrief van m'n studievereniging:

We kregen hier op het hok een officiële brief voor buurtbewoners: Morgen, 4 mei, worden voorbereidingen getroffen voor de opnamen van een deel van Ocean's Twelve, overmorgen. 5 Mei dus. De set vind je op de Kloveniersburgwal tussen de Staalstraat en Rusland, aan allebei de kanten en de Halvemaansbrug. De materiaalwagens staan ongeveer in het Offscreenhok (Vendelstraat).


avatar van Sander D.

Sander D.

  • 125 berichten
  • 4373 stemmen

Ben naar de Prinsengracht geweest, en heb alleen Bernie Mac weten te spotten. Het scheen dat Casey Affleck ook langs is geweest, maar dat was voor ik was aangekomen. De buurt is echt potdicht afgesloten, en bijna onmogelijk te zien hoe het filmen verloopt. Verder nog Jeroen Krabbé en Michiel Romeyn gezien. Maar ben morgen vrij, dus nog maar een keer proberen


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Of je reserveert een kamer in het Amstel hotel à 500 euro per nacht.

Je moet er wat voor over hebben om je idolen te kunnen zien he.


avatar van jassonn

jassonn

  • 5303 berichten
  • 3234 stemmen

Zojuist op het RTL 4 nieuws gehoord dat het om een zeer oud maar ook zeer waardevol V.O.C document zou gaan.


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Sander D. schreef:

Ben naar de Prinsengracht geweest

Ik ben er ook even langs geweest, maar vond het een vrij kansloze bedoening. Cameraploegen die zich mateloos verveelden voor een gebouw maar Brad Pitt een uur eerder naar binnen scheen te gaan en toen maar elkaar gingen filmen, samen met de achter een lint wachtende mensen die eigenlijk niet leken te weten waarop ze aan het wachten waren. Op een bruggetje over de Prinsengracht scheen een scène tussen Pitt en Clooney aan de gang te zijn, maar er viel niets van te zien. Ben maar weer gegaan...

Morgen gaan ze 50 meter van m'n collegezaal filmen, bij het bruggetje tussen de Staalstraat en Oudemanhuispoort. Ben bijzonder benieuwd


avatar van Zombie McGruder

Zombie McGruder

  • 353 berichten
  • 64 stemmen

De humor ligt op straat.

Volgens woordvoerders van de productiemaatsch. van Ocean's Twelve is het mogelijk om "de set te bezoeken nadat er is opgenomen."

O joy! Dus dan kan ik zomaar op de Prinsengracht rondlopen! Wow! En dan naar plekken kijken waar Brad en George hebben gelopen. Het is echt niet te geloven zeg!


avatar van Sander D.

Sander D.

  • 125 berichten
  • 4373 stemmen

Goodfella schreef:

(quote)

Morgen gaan ze 50 meter van m'n collegezaal filmen, bij het bruggetje tussen de Staalstraat en Oudemanhuispoort. Ben bijzonder benieuwd

Maar even kijken dan.


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Hoorde net dat die opnamen al zijn geweest. Een huisgenoot heeft Pitt en Clooney gezien!!! Wie wil me aanraken!??!


avatar van Chainsaw

Chainsaw

  • 8845 berichten
  • 3576 stemmen

Nou vooruit; ik wel.


avatar van TTC

TTC

  • 1 berichten
  • 0 stemmen

Hoorde dat ze vanavond zullen draaien in het Carlton Hotel en daar ook de komende 8 dagen zullen vertoeven. Ook vernomen dat de HMH aanstaande zaterdag bezocht zal worden...(Pleasuredome?).


avatar van Sander D.

Sander D.

  • 125 berichten
  • 4373 stemmen

Vanmiddag nog even op de Herengracht geweest, want Clooney is vandaag 43 jaar geworden, dus ik wilde de goede man gaan feliciteren

Was weer flink gebarricadeerd, maar je kon er nog wel doorheen lopen. Veel rotzooi net als gisteren, het ging vermoedelijk om een scene op een boot die ze vanavond gaan filmen. Ze gaan nu een week lang alleen ´savonds filmen. Gisteren op het AT5 nieuws was een stukje van de scene te zien die ze gefilmd hebben. Stelde niks voor, Clooney en Pitt komen uit een taxi, en pakken hun koffers uit de achterbak. Zag mezelf ook nog staan! Ik zag trouwens ook op een foto in de krant dat Elliot Gould er ook is!

En Julia komt niet, zegt Soderbergh! Tsss....


avatar van FeZ

FeZ

  • 460 berichten
  • 3175 stemmen

Ik las in de Metro of Spits dat ze de hele maand nog zullen filmen in Amsterdam.... Ik betwijfel of dit waar is, maargoed; wel grappig als je het geluk hebt ze toevallig tegen het lijf te lopen.


avatar van titia

titia

  • 601 berichten
  • 1302 stemmen

Deze planning plukte ik van IMDB (niet echt betrouwbaar, maar wie weet...)

From May 5th till May 20th they will be filming in the Netherlands.

From May 5th till May 13th & May 19th and 20th in Amsterdam

May 14th in Haarlem, probably at the central station

May 15th & 16th in The Hague, probably the New City Hall like said before and "Het Spui".


avatar van Goodfella

Goodfella

  • 5091 berichten
  • 4875 stemmen

Ze weren net (rond 3 uur) ook bezig op de Herengracht, ten hoogte van de Leidsestraat. Het blijft een leuk circus