Genre: Actie / Misdaad
Speelduur: 136 minuten
Alternatieve titel: Kill Bill 2
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Quentin Tarantino
Met onder meer: Uma Thurman, Michael Madsen en David Carradine
IMDb beoordeling:
8,0 (878.727)
Gesproken taal: Engels, Mandarijn, Spaans en Kantonees
Releasedatum: 22 april 2004
On Demand:
Bekijk via Netflix
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via Disney+
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Kill Bill: Vol. 2
"The bride is back for the final cut."
Na de eerste twee namen op haar moordlijst te hebben doorgestreept vervolgt The Bride haar missie om wraak te nemen op haar vroegere handlangers: na O-Ren Ishii en Vernita Green is het nu de beurt aan Elle Driver, Budd en uiteindelijk haar baas Bill. Er is echter een onverwachte troef in het spel.
Externe links
Acteurs en actrices
Beatrix "The Bride" Kiddo
Bill
Elle Driver
Budd
Pai Mei
Esteban Vihaio
B.B. Kiddo
Larry Gomez
Rufus
O-Ren Ishii
Video's en trailers
Reviews & comments
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
Ik heb hier Kill Bill Vol.2 liggen maar ik weet niet meer hoe Vol.1 is geëindigt.Kan iemand dat even tussen spoilers zetten voor mij.Alvast bedankt.
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
Ben ik wel een beetje mee eens, we hebben makkelijk praat omdat we de films niet zelf maken, maar als ik ook een kans kreeg om een kung fu wat dan ook film te maken zou ik het wel meesterlijk aanpakken, en deel 1 van kill bill ging maar ik snap niet dat iedereen hem goed vindt, het is gewoon slecht maar hij heeft wel dikke knipoog naar pulps enz. maar hij is niet meesterlijk, geef me dan maar john woo, andrezj bartkowiak, soort regisseur van films als kiss of the dragon, dat zijn ook geen meesterwerken maar daar zit nog plezier aan, en volume 2 van kill bill is saai geen actie eingelijk, ik dacht van saai maar ik wou gevecht met bill zien maar ik had er geen zin meer in met vele dialogen en nog eens saai gepresenteerd, toen kwam gevecht en wat doet ze tik tik op bepaalde plaatsen bij bill en er is verder geen gevecht, heel saai, pulp fiction en volume 1 was nog te pruimen en vermakelijk maar dit is echt een drakenfilm van een kung fu/dikke knipoog naar inspiratie's, ik zie het niet in tarantino sorry, ik ben vanaf me 5e al kung fu films en andere films aan het zien maar deze knipogen van tarantino naar zijn inspiratie's is saai uitgewerkt deel 1 verdient 3* en vol. 2= 2,5*
amai QT is waarschijnlijk een van de beste reggiseurs.
eerdekes
-
- 1529 berichten
- 587 stemmen
Ik heb hier Kill Bill Vol.2 liggen maar ik weet niet meer hoe Vol.1 is geëindigt.Kan iemand dat even tussen spoilers zetten voor mij.Alvast bedankt.
Als je dat al niet meer weet 
nice guy eddy
-
- 210 berichten
- 0 stemmen
Kev=volume 1 sluit af met the bride die Sofie ondervraagt over de D-VAS de film eindigt echt wanneer Bill zegt "weet ze dat haar dochter nog leeft?"?
MAAR de film loopt niet in cronologische vologorde omdat O)ren eigleijk de eerste was die ze doode en Vernita was de nummer 2 dus eigelijk eindigt hij wanneer ze Vernita heeft gedood en lekker wegrijdt met haar auto.
eerdekes
-
- 1529 berichten
- 587 stemmen
het beste wat je eigenlijk gewoon kan doen ..
Ze beiden huren .. en dan kijken
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
Kev=volume 1 sluit af met the bride die Sofie ondervraagt over de D-VAS de film eindigt echt wanneer Bill zegt "weet ze dat haar dochter nog leeft?"?
MAAR de film loopt niet in cronologische vologorde omdat O)ren eigleijk de eerste was die ze doode en Vernita was de nummer 2 dus eigelijk eindigt hij wanneer ze Vernita heeft gedood en lekker wegrijdt met haar auto.
Ah heel erg bedankt.Het is goed om te weten want ik wou er niet naar kijken omdat ik dacht dat het toch geen zin had als je het einde van het eerste deel niet meer weet.Nu kan ik hem eindelijk kijken en misschien in mijn top 10 zetten.:-)
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
Als je dat al niet meer weet
Ondertussen heb ik wel al heel wat andere films gezien en ook heel goeie. En daardoor ben ik het einde vergeten.
kevke1990
-
- 121 berichten
- 0 stemmen
Weet er al iemand wanneer de DVD met de twee delen uitkomt?
Rujar
-
- 2871 berichten
- 3816 stemmen
Ondertussen heb ik wel al heel wat andere films gezien en ook heel goeie. En daardoor ben ik het einde vergeten.
Deel 1 heeft natuurlijk ook geen echt einde, waardoor je het snel vergeet.
japan_fan
-
- 8 berichten
- 4 stemmen
ijzersterke dialogen van david caradine hoor ik, en wat voor meesterlijks is daar aan, wat gelul wat eingelijk nergens op slaat en het verveelt juist daarom, ik probeerde me ogen open te houden maar damn ik viel in slaap, dus ik dacht dan maar de andere helft volgende dag om het gevecht te zien met bill maar stelde teleur, en uma thurman is te watje achtig, in 1 is het goed weggewerkt maar dat wijf is gewoon houterig, dat is niet mooi om te zien en de dialogen maken het slaapverwekkend, in face/off zijn de dialogen ook idiot weergegeven maar veel vermakelijker en geeft me echt acteren op zijn best, met kill bill is het net zoiets als een film van exit wounds maar dan met hong kong achtig taferellen erbij alleen kill bill is niet vermakelijk, hoe ik het moet uileggen dat tarantino niet super is weet ik verder ook niet beter maar hij geeft me geen adrenaline in zijn films en dat gaf ie wel aan dat ie actie fans een adrenaline stoot wou geven, maar ik voel hem niet meer reactie's geef ik er ook niet over, i know what i think so no more reactions
kappeuter (crew films)
-
- 74753 berichten
- 5988 stemmen
Breng svp even wat hoofdletters en punten aan in deze tekstbrei.
Esteban
-
- 3606 berichten
- 1828 stemmen
De cover (dvdempire.com -> kijk daar) van de DVD is verschrikkelijk 
SilverGun
-
- 1151 berichten
- 818 stemmen
Vol. 1 heeft een andere cover dan de EU versie (de orginele filmposter) op dvdempire.com, dus dan zal die van Vol. 2 ook wel gaan verschillen hier.
(verwijderd)
-
- 720 berichten
- 0 stemmen
Ik zag 'm laatst weer terug en hij viel eigenlijk behoorlijk tegen. Waar 1 een geweldig tempo had, veel flitsende stijlen en de nodige humor is dit deel eigenlijk nodeloos traag. De film bestaat ook uit te weinig scenes om een dergelijk lange film te maken. Ook het einde is eigenlijk zeer teleurstellend als je 1 hebt gezien en door het trage deel van 2 heen moet bijten. Desalniettemin is de training hilarisch, Bud's karakter fantastisch, het gevecht met Ella Driver ook goed. Maar goed allemaal eigenlijk een klasse minder dan 1, ik maak er 3,5 van.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Ja ik vind 'm die 4,5 toch ook net niet waard, kan me grotendeels in je bericht vinden.
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Ik heb 'm gisteren nog eens gekeken en ik laat de 4,5 staan. Ik vind 'm niet zo goed als deel 1, maar het blijft een heerlijke film.
Uma Thurman straalt echt in beide films en de muziek van deze films past ontzettend goed en ik had nooit verwacht zo'n soort muziek mooi te vinden.
Omdat er iets minder vaart in zit en sommige scenes ietsiepietsie te lang duren, krijgt ie niet de volle 5.
nice guy eddy
-
- 210 berichten
- 0 stemmen
Wanneer is de dvd in Belgie te koop weten jullie daar iets van?
Lupara
-
- 9 berichten
- 0 stemmen
Deel 1 Butt Deel 2 More Butt!! Wat een ontzettende flauwekulmovies 
Ik heb de hele film zitten lachen, maar had wel kunnen janken pffff!!!!
Lupara
flipsen
-
- 1696 berichten
- 482 stemmen
O, dus jij hoort bij de lui die in de bioscoop irritante geluiden maken. 
nice guy eddy
-
- 210 berichten
- 0 stemmen
Ik haat zo'n mensen ga weg en snel. 
Wss ben jij alleen gewend aan tienerfilms war je zelf niet eens bij oplet omdat je te druk bezig bent met het te verzieken voor andere filmkijkers door luidop te praten en te lachen en zo kun je een superfilm als kill bill niet waarderen natuurlijk.
Lupara
-
- 9 berichten
- 0 stemmen
Hee Nice Guy Eddie, leer eerst eens normaal schrijven:-) "ik haat zo'n mensen" grinnn....
Mensen met een beetje benul van films, zullen deze film bestempelen als 'Butt' Misschien anders uitgelegd, maar....
Kom Eddy, nu nog even leren schrijven....
Lupara
p.s. ik ga nooit naar de bios
mister blonde
-
- 8633 berichten
- 5947 stemmen
Mensen met een beetje benul van films, zullen deze film bestempelen als 'Butt' Misschien anders uitgelegd, maar....
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Ik heb nu een aantal berichten van die Lupara gelezen, maar ik heb nog geen greintje intelligentie leren ontdekken.
En als we mensen op spelling af gaan keuren, Lupara. Let dan wel even op. Er hoeft geen komma tussen: Mensen met een beetje benul van films, zullen.
Plus er mag een punt achter die zin.
Pot. Ketel. Zwart.
mister blonde
-
- 8633 berichten
- 5947 stemmen
vrees niet, heb een pm-tje gestuurd en zij/hij heeft beloofd zich niet meer te laten zien 
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Fijn zo. Back to topic dan maar.
Hoop snel op de Kill Bill 1&2 dvd. Hoop dat er een mooie boxset van komt.
Art
-
- 13507 berichten
- 3673 stemmen
ja maar wanneeer komt nu die kill bill vol.2 nu eindelijk
Als het goed is komt die uit op 6 Oktober 
Pre- en sequels

Kill Bill: Vol. 1
2003
3.161 reacties
Gerelateerd nieuws

Quentin Tarantino onthult idee voor 'Kill Bill'-prequel: 'Zal ik het nog doen?'

Netflix verwijdert nog dit jaar een grote hoeveelheid titels, dit zijn de best beoordeelde

Netflix verwijdert deze maand enkele goed beoordeelde titels uit het aanbod

Quentin Tarantino hint op een derde 'Kill Bill'-film: "Waarom niet?"
Bekijk ook

Pulp Fiction
Misdaad, 1994
5.099 reacties

Se7en
Misdaad / Thriller, 1995
2.830 reacties

Fight Club
Thriller / Komedie, 1999
4.235 reacties

Reservoir Dogs
Misdaad / Drama, 1992
2.520 reacties

Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain
Komedie / Romantiek, 2001
1.839 reacties

Django Unchained
Western / Actie, 2012
2.179 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








