Lightyear (2022)
Genre: Animatie / Sciencefiction
Speelduur: 100 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Angus MacLane
Met onder meer: Chris Evans, Keke Palmer en Peter Sohn
IMDb beoordeling:
6,1 (134.765)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 15 juni 2022
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Lightyear
"Infinity awaits."
Buzz Lightyear is een astronaut en de held waarop de speelgoedfiguur uit 'Toy Story' gebaseerd is. Na een jaar voorbereiding leidt hij als gezagvoerder zijn eerste testvlucht en krijgt hij het gezelschap van de robotkat Sox. Buzz gaat een episch avontuur aan wanneer hij met een reusachtige robot, de keizer Zurg, moet afrekenen.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,1 / 134765)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Lightyear (MusicMeter)
- Huur op Pathé Thuis vanaf € 3,99
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
Buzz Lightyear (stemrol)
Izzy Hawthorne (stemrol)
SOX (stemrol)
Mo Morrison (stemrol)
Darby Steel (stemrol)
Zurg (stemrol)
Alisha Hawthorne (stemrol)
I.V.A.N. (stemrol)
Commander Burnside (stemrol)
ERIC / DERIC / Zyclops (stemrol)
Reviews & comments
wwelover
-
- 2605 berichten
- 3963 stemmen
Opzich wel vermakelijk, maar nergens bijzonder. Gebrek aan humor is wel echt heel jammer. Er zitten hier en daar wat leuke grapjes in, maar buiten de kat zitten er geen echt grappige karakters in. Ook het groepje waar die mee werkt zijn niet heel grappig. Zelfs Taika valt uit de toon die ik normaal heel leuk vind, maar dat ligt meer aan de voorspelbare grapjes die hij kreeg voorgeschoteld. Voor kinderen geloof ik wel dat dit allemaal cool is, maar de Toy Story liefhebber blijft vrees ik teleurgesteld achter.
rep_robert
-
- 27517 berichten
- 4085 stemmen
Deze film valt lastig te plaatsen, want een good old fashioned ruimte avontuur ben ik altijd wel voor in en daarin voorziet Lightyear gewoon prima. Alleen zitten mensen specifiek op deze film te wachten? Tegelijkertijd is het de spin-off die ik zeker wel zou willen zien van Toy Story als ze er toch één maken.
En zo conflicterend voelt de hele film eigenlijk ook aan. Lightyear vliegt nergens uit de bocht (figuurlijk dan), maar weet nergens ook echt te imponeren. De animatie is erg mooi, maar niet bijzonder in het huidige tijdperk. De personages zijn grappig, maar nergens extreem hilarisch. Het verhaal is onderhoudend, maar nergens bijzonder. Het inspelen op de emoties werkt aardig, maar nergens liet het me doen janken als Toy Story 3 of 4. Gewoon die ideale zesjes cultuur. Alleen valt de film hier toch een beetje tussen wal en schip. Denk dat deze film uiteindelijk meer de volwassenen zal aanspreken dan de jeugd. Vooral de grappen waarbij ik wel moest lachen zullen ongetwijfeld niet door de jeugd begrepen worden.
En dan mis je toch een beetje die Pixar magie. Geen voorfilmpjes tegenwoordig meer, maar gewoon gelijk de hoofdfilm. Het zijn allemaal van die kleine dingetjes die in deze commerciële streamingtijden de filmervaring toch een beetje teniet doen. De liefde voor Pixar begint te doven en dat doet stiekem wel een beetje pijn.
Dat allemaal gezegd hebbende: je gaat uiteraard wel een leuke tijd tegemoet in de bios met deze film.
3,0*
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
To infinity and beyond!
Lightyear is niet echt een enorme blockbuster in een periode waarin we o.a een nieuwe Top Gun en Jurassic World zien draaien, maar de film verdient wel degelijk de aandacht want ik heb me hier echt uitstekend mee vermaakt. En de wereld van Toy Story is hoe dan ook de moeite waard lijkt me. Om te zeggen dat Pixar hiermee weer hun volledige glans terug heeft is overdreven, maar na de nodige middelmatige films afgeleverd te hebben vind ik Lightyear vrij sterk. Dat Pixar het qua beeld en geluid altijd dik voor elkaar heeft is wel duidelijk. Deze film is geen uitzondering en ziet er echt weer prachtig uit. Het sci-fi sfeertje met planeten en grote ruimteschepen werkt goed. Het voelde een beetje als een vriendelijke versie van de eerste twee Alien films qua looks.
Wat ik uiteindelijk vooral wel goed vond was een gevoel van menselijkheid tonen. Lightyear is toch die iets te ambitieuze ruimtereiziger die vind dat hij geen fouten mag maken, maar na een incident beseft dat hij het wel heeft gedaan, waarna hij er alles aan doet om het goed te maken. Maar na een tijdje ontdekt hij dat er meer in het leven is en dat zijn fout ook mooie dingen op heeft geleverd, zoals het gezin van zijn collega die zij niet had gehad als ze niet was gestrand. Mooie scène als je Lightyear steeds terug ziet keren en dat gezin steeds verder op ziet groeien, tot de dood volgde. Dat hij dat familiegeluk later niet terug wilde draaien voor een tweede kans was niet verrassend, maar wel goed uitgewerkt. Sowieso vond ik het tijd-element erg tof verwerkt in de film met de gevolgen van hyper-space.
De film kijkt dus goed weg, al blijft het wel iets te duister. De latere side-kicks brengen wat luchtigheid, net als de vermakelijke kat Sox, maar dit had nog wel beter gekund. Niet dat Pixar dit verplicht is (een film als Wall-E bleef ook vrij serieus), wel had het de film denk ik goed gedaan. Absoluut een bioscoopbezoekje waard. De film is denk ik wel geschikter voor een meer volwassen publiek dan voor jonge kijkers. De meerdere referenties richting Toy Story en andere Pixars zijn denk ik ook leuker voor de oudere bezoeker.
3,5*
PS: Kijk vooral de gehele aftiteling uit, inclusief tot na het Pixar-logo op het eind want er volgen liefst 3 after-credits. Waarmee ze best lijken te hinten op een vervolg.
mjk87 (moderator films)
-
- 14535 berichten
- 4519 stemmen
Weinig bijzondere Pixar; al enkele jaren zit deze studio in een wat dood gat. Het is allemaal niet slecht en de film is onderhoudend, maar echt boeien doet-ie nergens. Zelfs dat stukje waarin tientallen jaren voorbijgaan weet niet echt te raken zoals de eerste 10 minuten van Pixar's Up wel deden. Visueel weer knap, en zowaar af en toe esttetisch ook mooi (op momenten deed dit ding denken aan het prachtig uitziende Wall-E), iets dat Pixar vaak niet heeft. Maar verder is de humor nu eens aardig, maar vaker erg flauw or irritant. Stemmenwerk is weinig verheffend en het verhaal is ook gespeend van enige originaliteit. 2,5*.
TMP
-
- 1891 berichten
- 1717 stemmen
De meest recente Pixar films zijn niet bepaald de beste films die deze studio heeft voortgebracht. Ook dit is niets bijzonders, maar het is wel een betere film dan voorganger Turning Red. Het plot stelt weinig voor, maar is (mede door het hoge tempo) in ieder geval onderhoudend genoeg voor de speelduur van anderhalf uur. Ook past het wel binnen de sfeer van de Toy Story films. De personages zijn ook niet bijzonder, het enige leuke rolletje (naast Buzz Lightyear zelf) is dat van robotkat Sox. De creativiteit waarmee Pixar zich regelmatig heeft onderscheiden ontbreekt hier, dit is een standaardwerkje. Ook de animatie is niks speciaals. Al met al wel voldoende.
mrklm
-
- 11437 berichten
- 9929 stemmen
In Toy Story kreeg Andy een Buzz Lightyear kado naar aanleiding van een film die hij had gezien. Dit is die film. De purist in mij zegt dat Disney Pixar hier geen gebruik had moeten maken van de moderne animatietechnieken, maar dat is zeker niet het grootste mankement. Het besluit om Tim Allen (die Buzz Lightyear vertolkte in de Toy Story-franchise) te passeren is een blunder, evenals het idee om hier een ouderwets/oubollig SF-avontuur van te maken. De terugkerende verwijzingen naar het logboek uit Star Trek en de computer die veel kenmerken heeft van een kat (een variant op een motief uit Up) bevestigen het gebrek aan inspiratie. Disney Pixar beweerde dat het niet de bedoeling was nog een Toy Story-film te maken. Tja, dan hadden ze toch een nieuw personage kunnen bedenken? Liefhebbers van Toy Story komen in ieder geval bedrogen uit. Voor wie die serie niet gezien heeft is dit waarschijnlijk redelijk te pruimen.
james_cameron
-
- 7007 berichten
- 9792 stemmen
Sterke eerste helft; voorspelbaar en nogal standaard uitgewerkte tweede. Chris Evans doet het prima als Buzz en de animatie is oogverblindend mooi, maar gaandeweg wordt duidelijk dat dit zich absoluut niet kan meten met de betere Pixar-films. Daar zijn personages en plot gewoonweg te vlak voor. Neemt niet weg dat de film makkelijk wegkijkt, met veel grappige en soms zelfs subtiel aangrijpende scenes.
Kondoro
-
- 11521 berichten
- 2865 stemmen
“To infinity... And beyond!”
Deze animatiefilm is gisteren verschenen op de onlinestreamingsdienst ‘Disney+’. En aangezien deze film één van de films was die hoog op mijn kijklijst stond zeker voor dit jaar, heb ik hem direct aangezet. Persoonlijk ben ik onwijs groot fan van ‘Toy Story’ (die film heb ik ook 5* gegeven), en een spin-off van één van mijn favoriete personages uit die film kon ik niet links laten liggen. Ik moet zeggen dat ik best heb genoten, een aardige animatiefilm al zeg ik het zelf, wel volgens het boekje maar interessant genoeg om heel makkelijk uit te zitten. Toch ben ik het wel eens met het feit dat ‘Disney’ zijn magie kwijt is. De film(s) raken mij nu minder hard dan vroeger, misschien omdat ik er wat overheen gegroeid ben, of omdat er gewoon simpelweg geen nostalgische personages in de film mee doen.
Toch doet het me wel weer goed om een jeugdheld in een grote film te zien spelen. Deze spin-off vertelt het verhaal van de film waardoor de ’Lightyear’ poppetjes in de verkoop waren in de ‘Toy Story’ films. Dit zorgde voor een vermakelijke film maar, voelde nergens ook maar enige connectie met de ‘Toy Story’ films, en dat is wellicht wel iets wat ik te veel had gehoopt. Ik hoopte op het feit dat de film me eigenlijk weer terug meenam naar 16 jaar geleden, en dat was duidelijk niet het doel. Hierdoor hangt ‘Lightyear’ erg veel in het heden, waardoor voor mij de feeling van de film er ook een beetje af was.
Dat neemt echter niet weg dat ik niet van deze film heb kunnen genieten want, dat deed ik wel degelijk. De film verteld het verhaal over de ‘Space Ranger’ ‘Buzz Lightyear’ die samen met zijn maatje ‘Alisha Hawthorne’ door de ruimte reist om werelden af te speuren voor mogelijke leefomgevingen, waarschijnlijk om de mensheid te koloniseren. Hier gaat het echter gruwelijk mis en de twee samen met hun rookie stranden op de planeet, en ondanks de gevaren die er waren maakten ze er hun eigen stad van en na een jaar konden ze alweer testen om hypersnelheid te verkrijgen. Tijdens het testen komt men erachter dat de tijd langzamer gaat in de ruimte dan op de planeet, en het zou wel tot vier jaar hebben geduurd tot het testen af was. Dit deden ze zolang tot ‘Hawthorne’ overleed en er iemand anders in haar plaats kwam, die vervolgens het testen schrapte en verder wou settelen op die planeet. ‘Lightyear’ kiest er toch voor om nog één keer te gaan, en nu met een vernieuwd recept, die hij heeft laten maken door zijn mechanische kat ‘Sox’. Wanneer hij nu terug kwam (met de goede formule) waren ze nog langer weg, en blijkt het dat de kolonie wordt aangevallen door buitenstaanders, dit blijkt later ‘Zurg’ te zijn. Hij ontmoet de kleindochter van ‘Alisha’ en samen met haar en een groepje nietsnutten gaat hij de strijd aan met de vijand.
Maar misschien is dat ook wel het gene waarom deze film het juist niet zo lekker doet bij het grote publiek. Het script is nogal mager, nietszeggend en boeide op veel momenten gewoon niet. Dat zorgde ervoor dat de film zo nu en dan dood wist te vallen, emoties maar weinig aanvoelden en het nu toch echt doorgaat met dingen die eigenlijk niet grappig waren. Neem bijvoorbeeld dat hele potlood gezeur, dat had ik na een tijdje wel gezien.
Toch vond ik de komst van ‘Sox’ het leukste wat deze film te bieden had, en dat is dan toch wel weer een vleugje ‘Pixar’ die we voorbij zien komen. Want voor de rest voelt de film niet meer magistraal en dat is echt jammer. De animaties zagen er overigens wel waanzinnig vet uit, dat belooft nog veel goeds voor de toekomst.
Ik heb me in ieder geval wel prima vermaakt, kwam de film makkelijk door en kon er wel om glimlachen. De film had meer sentimenteel mogen zijn in mijn ogen, tranentrekken hoeft niet persé maar, dat werkt altijd wel goed. Toch zit de film bordenvol actie, en voor de jeugdigen kan het op veel momenten spannend zijn. Leuk om toch gezien te hebben!
PS. Kijk even de aftiteling af, beide keren. Daar zitten nog wat leuke scenes achter verborgen. En, je ziet ook bij de aftiteling een moment dat ze naar het pak van ‘Lightyear’ gaat waar dan 02 Lightyear op staat, mogelijke hint tot vervolg?
scorsese
-
- 13171 berichten
- 11080 stemmen
Goeie film waarin een ruimteschip met een grote bemanning strandt op een planeet. Een spin-off van de Toy Story reeks, waarin Buzz Lightyear geen action-figure is maar een echte astronout. Verder is dit een geheel andere film. Een weinig origineel, maar onderhoudend ruimte-avontuur met genoeg actie en humor.
kleintje 2
-
- 473 berichten
- 969 stemmen
Al met al, filmisch gezien, moet 'Lightyear' ongetwijfeld worden beschouwd als weer een visueel onberispelijke prestatie voor Pixar; met zijn muzikale soundtrack, cinematografie en animatie overtreft het zelfs de verwachtingen. Desalniettemin slaagt de film jammerlijk niet in Pixar's belangrijkste emotionele subtiliteit voldoende te implementeren, waardoor het verhaal en de karakterontwikkeling erg "on the nose" en te rechtlijnig aanvoelen om een voldoende bevredigende emotionele impact te bereiken, noch om het verhalende potentieel tot in het oneindige en verder te laten reiken.
Een 7,1/10 van mij. Nog genoeg om een 3,5/5 sterren te halen. Het is niet Pixar's beste film en had veel beter kunnen zijn, maar het is leuk genoeg om vermaak te bieden.
John Milton
-
- 24230 berichten
- 13397 stemmen
Audiovisueel is het smullen, maar verder haalt deze niet-Toy Story film (zoals de synopsis ook duidelijk aangeeft) voor mij lang niet het niveau van die films. We zouden hem er niet mee moeten vergelijken, maar zelfs zonder het titulaire karakter, zou men dat aangezien het een Pixar film is vermoedelijk alsnog doen. Ik kan me voorstellen dat er kijkers zullen zijn die hier iets vinden dat ze bij Toy Story niet zagen, maar voor mij is het meer andersom. Het idee is best ballsy, maar het zal geen Pixar Classic worden als je het mij vraagt.
Lightyear is ontegenzeggelijk een vlotte film met een aantal leuke set pieces, en ik vermoed dat de kids zich absoluut niet zullen vervelen. Neither did I. Maar ik had er ook nauwelijks een connectie mee, en dat was bij Pixars vroegere werk (op Cars na) ondenkbaar. Hier voelt hoe het verhaal zich ontwikkelt behoorlijk willekeurig.
Die Golden Age waarin Pixar niets fouts leek te kunnen doen, en de ene geweldige animatie na de andere maakte, is voorbij; en dat wist ik al. Maar ik hoop dat ze nu en dan toch iets maken met wat meer ziel dan dit. Misschien dat Elemental kan verrassen (geregisseerd door Peter Sohn, die hier het lichtpuntje Sox inspreekt, en eerder het niet memorabele The Good Dinosaur afleverde). Lightyear maakt de verwachtingen voor mij helaas niet waar. Dat is misschien niet eerlijk na 4 Toy Story films die tussen de 4* en 4,5* schommelen, maar het is wat het is.
3,2*
filmkul
-
- 2481 berichten
- 2253 stemmen
Redelijke tekenfilm, maar niet super. Het verhaal is eenvoudig en redelijk voorspelbaar. De uitwerking is wisselend. Het eerste deel zit best leuk in elkaar maar daarna zakt de film wat weg. Het einde is wel erg overdreven en te makkelijk allemaal en voelt ook wat afgeraffeld. Als geheel kijkt de film wel lekker weg. De film bevat volop actie en de nodige humor. Visueel ziet alles er fantastisch uit en het geluid klinkt lekker uit de speakers. Voldoende, maar zeker geen topper. 3.0/3.5
Brabants
-
- 2887 berichten
- 2145 stemmen
Lightyear is een film waarbij het succesvolle karakter uit de toystory reeks op zichzelf mag schitteren. Ergens lukt dat dan ook. De animatie is prima en het verhaal is wat op zijn lijf is geschreven. Waar het een goed begin kent gaat het verder in de film toch ergens mis. Het plot is mijns inziens te plat en de humor is niet scherp genoeg. Dan haak je als kijker af. Het had beter kunnen wachten en uitgekristalliseerd mogen worden is wat ik er van denk. Ergens beetje gemiste kans. Het is dus niet slecht maar zeker niet goed.
Shadowed
-
- 11414 berichten
- 6715 stemmen
Jammer.
Lightyear is een animatiefilm van zowat het hoogst denkbare niveau. Kwalitatief dan, want technisch ziet de film er behoorlijk uit. Mag ook wel met de animatietechnieken van tegenwoordig, maar je ziet genoeg films die hier nog altijd de fout mee ingaan. Lightyear gaat niet de fout in qua presentatie, wel qua inhoud.
Na een goed eerste halfuur met een aardige toon van sentiment vervalt de film herhaaldelijk in clichés en vooral achterlijke theorieën. De manier waarop alle bekende speelgoedfiguurtjes in hun menselijke vormen aan elkaar worden gebreid is gewoon te stom voor woorden. Ben ook benieuwd welke schrijvers dit soort praktijken een goed idee vonden, ik had ze op staande voet ontslagen.
Hoe dan ook, het verloopt best vlot maar na enige tijd wordt er niet meer geprobeerd om er een degelijk verhaal aan te breien en springen we vooral over van actiescene naar actiescene terwijl de personages vervelender en onzichtbaarder worden. Neem bijvoorbeeld dat robotkatje. Erg cute in het begin, na enige tijd alleen onuitstaanbaar. Hetzelfde geldt voor personages zoals Izzy Hawthorne. Gewoon boring.
Ondanks dat de film er knap en modern uitziet moet ik zeggen dat ze het inhoudelijk vooral hebben verkloot. Niet dat het verhaal zoveel gaten kent, het is gewoon jammer dat je zo'n project als deze dat zo hard bezig was om een intelligent plot neer te zetten in de eerste akte besproeit met herkauwde clichés, oncreatieve actiescenes en een wankelend tempo. Jammer, maar het is wel ergens gekomen, alleen remt het zichzelf op den duur af.
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
De animatiefilm kan niet tippen aan de Toy Story reeks, maar dat hoeft niet perse een schande te zijn. Wel fijn is het uitgangspunt dat genomen werd vanuit het perspectief van de lievelingsfilm (en -figuur) van de jongen. Ik volg de meeste reacties hier.
Technisch meer dan op orde en weinig op aan te merken. Inhoudelijk daarentegen iets te mager om van een geweldige film te spreken. Die time lapse of hoe je het ook noemt, kende wel een prima startpunt, maar viel wat mij betreft op het einde wat uit te toon met die kopie. De weinig aanwezige humor was wel geslaagd. Dat katje bijvoorbeeld, maar ook die sluns. De andere personages vond ik wat saai of zelfs vervelend.
De boodschap van de film zal wellicht iets zijn dat je moet stilstaan met de mooie momenten en vriendschappen die je vandaag hebt en dat het zo voorbij kan zijn. Vond ik best een ontroerend moment in de film wanneer Buzz vaststelt dat zijn buddy er opeens niet meer was ...
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31154 berichten
- 5451 stemmen
Ik had geen hoge verwachtingen in deze film. Toy Story is imo al wat gedateerd en ik zat niet te wachten op een spinoff hiervan. Maar Lightyear kent gelukkig toch wat meer diepgang en is geen Toy Story 5 zonder Woody, maar een echte Lightyear film op zichzelf. Met heerlijke randpersonages, de nodige humor die best werkt en geen onnodige soft rock theme song zoals we dat bij Pixar gewoon zijn. Wel ruimte voor wat drama en spanning, het moet niet allemaal lol en lachen zijn. Qua stijl vind het een weg tussen een ode aan de bekende toy en wat meer serieuze ruimtefilm. Een aangename verrassing moet ik zeggen.
Captain Pervert
-
- 4647 berichten
- 2101 stemmen
Lightyear heeft een wel heel losse samenhang met de beroemde Toy Story films, maar hey, uitmelken die hap nietwaar.
Een modern-klassieke animatiefilm is dit zeker niet, maar vermakelijk is het wel. Het verhaal zit niet kinderlijk simpel in elkaar, sterker nog: het is beter dan verwacht. Het leent wat elementen bij andere films en de uiteindelijke twist (antagonist blijkt een slechte, toekomstige versie van de hoofdpersoon) komt me ook bekend voor. Maar het is leuk om te zien dat kinderen een keer iets quasi-intelligents voorgeschoteld krijgen.
Uiteraard wel voorzien van een moraal: samen is beter dan alleen, bladiebla. En een persoon blijkt lesbisch, maar de scène waar dit in naar voren komt is kort genoeg om er uit te kunnen knippen voor release in China en zandbaklanden. Wel apart dat de lesbienne in kwestie een kleindochter kreeg, blijkbaar hadden de kolonisten op die planeet ook even snel een adoptie-systeem bedacht? Wie zal het zeggen.
Als dit het is, het terloops benoemen, dan kan ik met het normaliseren van LHBT in films geen enkele moeite hebben. Het komt niet drammerig over. Veel andere films van de laatste jaren, waarin dit echt wordt ingewreven, kunnen hier een voorbeeld aan nemen.
De animatie is erg goed. Nieuwe personages vallen tegen en grappen zijn vaak niet grappig. Sommige scènes vind ik best spannend voor een 6+ rating moet ik zeggen.
Uiteraard wordt er gehint op een sequel en ik verwacht wel dat die er komt.
3 sterren
K. V.
-
- 4364 berichten
- 3769 stemmen
Een hele mooi gemaakte animatiefilm die boordevol actie zit. Heb me geen moment verveeld. De film zelf heeft niet zo veel met Toy Story en staat er dus wel redelijk los van. Het is ook een veel serieuzer verhaal. Het verhaal was oké.
Het was zeker geen slechte film, maar waw was het ook niet.
Gerelateerd nieuws

Pixar-baas over slechte ontvangst van 'Lightyear'-film: 'Vroegen teveel van het publiek'

Tom Hanks niet eens met vervanging Tim Allen in 'Lightyear': "Ik begrijp het niet"

Tim Allen, originele Buzz Lightyear-stem, reageert voor het eerst op recasting

Taika Waititi reageert op 'Lightyear'-ban in sommige landen: 'Het is 2022'
Bekijk ook

O.J.: Made in America
Documentaire / Biografie, 2016
47 reacties

Efter Brylluppet
Drama, 2006
235 reacties

Four Hours at the Capitol
Documentaire, 2021
15 reacties

David Attenborough: A Life on Our Planet
Documentaire, 2020
54 reacties

Top Gun: Maverick
Actie / Drama, 2022
386 reacties

Hævnen
Drama / Romantiek, 2010
115 reacties
Gerelateerde tags
villainruimtereisalien life-formstrandedalien planetcomputer animatiespin offpost-credits sceneduringcreditsstingerorigin storydisneypixartoy storybuzz lightyear amused
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








