Genre: Actie / Thriller
Speelduur: 85 minuten
Alternatieve titel: Tailgate
Oorsprong:
Nederland / België
Geregisseerd door: Lodewijk Crijns
Met onder meer: Jeroen Spitzenberger, Anniek Pheifer en Willem de Wolf
IMDb beoordeling:
5,7 (5.135)
Gesproken taal: Nederlands en Duits
Releasedatum: 31 oktober 2019
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Bumperkleef
"A deadly game of cat and mouse"
Hans, een zelfverzekerd man, is met zijn gezin onderweg naar zijn ouders aan de andere kant van het land. Onderweg veroorzaakt hij een verkeersruzie met een andere bestuurder, die hen uit wraak begint te achtervolgen. De bestuurder confronteert Hans zodanig met zijn ego, dat hij totaal de controle over zijn gezin verliest en wordt afgepeld tot het bange kwetsbare kind dat hij ooit was.
Externe links
Acteurs en actrices
Hans
Diana
Milou
Robine
Wielrenner Jos
Joop
Trudy
Politieman Wouter
Bumperklever
Reviews & comments
Noodless
-
- 10044 berichten
- 6180 stemmen
Eenvoud siert. De film heeft een heel simpel gegeven en bezit wel wat mankementen, maar weet de volle 85 minuten puur te entertainen op gebied van spanning, ergernis ....een rollercoaster van verschillende gevoelens die bij de kijker passeren. Hans en zijn gezin weten je soms echt te ergeren met bepaalde handelingen, maar ach....uiteindelijk past het wel ergens bij deze film. De maniak was wel geslaagd, heerlijk met zijn wit busje, outfit en sproeiers. Een geslaagd einde overigens. 6,5/10
Walter S.
-
- 1710 berichten
- 1365 stemmen
Zo schrijft een forumlid voor wie ik veel achting heb en met wiens berichten ik het bijna altijd volledig eens ben, een paar pagina's terug het volgende:
Zo zie je maar. De meningen verschillen. Gelukkig maar. Dat maakt een forum als dit mooi.
Nou, dat is nog eens mooi om te lezen. Ik voel me vereerd!
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Ik zou mijn collega's in ieder geval niet onder ogen willen komen als ik diens film met een 0,5 heb belast.
neo
-
- 15435 berichten
- 10038 stemmen
Ik heb recent al mijn stemmen op NL films weggehaald (save my own) omdat ik vind dat je als Nederlandse filmmaker je moet onthouden van een waardeoordeel op films van je directe collega's. In ieder geval met een cijfer (discussie is prima natuurlijk). Kijk, dat je je eigen film een steuntje wil geven is te begrijpen, maar je collega's naar beneden stemmen is triest. Helemaal met één of meerdere alter ego's. Ik zou mijn collega's in ieder geval niet onder ogen willen komen als ik diens film met een 0,5 heb belast.
Ken behoorlijk wat mensen die op de site onder een opzichtige naam stemmen op hun eigen werk, maar ook andermans (niet alleen Nederlands) werk., maar ook pseudoniemen die stemmen op hun eigen projecten en anderen. Zolang dit gebaseerd is op hun daadwerkelijke mening over andermans film zie ik eigenlijk geen problemen. Begrijp volkomen dat eigen projecten anders ligt bij het stemmen, of het nu is om een film te ´promoten´ of dat het een weergaven is van al de liefde die iemand erin heeft gestoken. Maar voor een gemiddelde gebruiker is er vast ook geregeld spraken van een bevoordeelde stem. Helaas ken ik ook wel enkele voorbeelden van mensen uit de sector waaraan ik twijfel aan hun stemgedrag, wetende dat ze bijvoorbeeld bepaalde mensen niet mogen, van een cameraman tot aan een regisseur. Ik kan het echter niet hardmaken. Ik snap heel goed waarom het voor Crijns pijn doet als er kritiek komt, net als dat jij je collegiaal wil opstellen. Heb zelf ook aan verscheidene films/series/documentaires meegewerkt, waaronder enkele gevallen waar ik liever niet aan herinnerd wil worden. Desondanks heb ik deze projecten puur op het resultaat beoordeeld op de site. Ook ik vind het niet netjes om namen en rugnummers te noemen, ,maar kan het wel puur beoordelen op het resultaat.
Zelf heb ik ondervonden dat als je eerlijkheid uitspreekt, dat dit wel gewaardeerd wordt. Daarom vind ik het eigenlijk zonde dat je dit doet.
Heb vooral in contact met (film)componisten, nationaal of internationaal. Vrijwel unaniem moeten ze misschien soms even slikken, maar waarderen het zeer als ik een eerlijke en onderbouwende mening aan hen kenbaar maak.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ik vind het een beetje armoedig als je al je eigen werk 5 sterren geeft. Alsof dat allemaal de meest perfecte eindresultaten ooit zijn. Maar goed, als je het doet, dan graag onder eigen naam. Als ik hier lees dat er regisseurs zijn die het onder nicknames diverse keren bij eigen werk doen, dan weet ik niet of ik dat heel grappig of heel sneu moet vinden. Dan heb je wel weinig vertrouwen in het feit dat het publiek je werk leuk zal vinden. Gelukkig maken die paar stemmen na een tijdje nog weinig uit, maar misschien lok je wel publiek ermee naar de bioscoop die een beroerde film gaan zien die hier omhoog is gestemd. Flauw.
Ik waardeer de berichten van Crijns in dit topic wel heel erg. Leuk inkijkje in de gedachten van een regisseur die gewoon over zijn eigen film en alles daarbij wil vertellen. Waarbij Bumperkleef gelukkig ook nog best een vermakelijke film is geworden.
Crijns
-
- 8 berichten
- 0 stemmen
Hallo Stephan,
Leuk je hier te treffen. Na zovele jaren.
ik vind dat je als Nederlandse filmmaker je moet onthouden van een waardeoordeel op films van je directe collega's. In ieder geval met een cijfer.
Dat ben ik volledig met je eens. Dat stemmen moet je door je publiek laten doen. Niet door je concurrenten.
Daarom maak ik ook geen gebruik van mijn stemrecht als 'academylid' voor de Gouden Kalf competities.
Lakte
-
- 737 berichten
- 3392 stemmen
In Duitsland uit op bluray!
Vandaag binnen gekregen. Mooie uitgave, prachtige kwaliteit! Zeker de moeite waard. Helaas geen extra’s. Het 2e audiospoor is origineel Nederlands, het eerste is een hele foute en slechte Duitse dub!
Crijns
-
- 8 berichten
- 0 stemmen
Dank je wel Lakte. Ik ben blij met je updates.
Voor mij is dat nieuwe en bruikbare informatie. Er was mij door een collega meegedeeld dat deze Blu-ray ook een Engelstalig spoor zou hebben - hetgeen niet helemaal strookte met een ander bericht dat er nog aan een Engelstalige versie wordt gewerkt op dit moment voor VK en VS.
een hele foute en slechte Duitse dub!
Maar die Duitsers doen het toch maar, zo'n Blu-ray!
En dan heb jij wellicht de Russische audiodub nog niet gehoord: hoor ik dat nou goed? Spreekt hier één Russische actrice de stem van Anniek Pheifer in maar ook die van de twee kinderen?:
Преследование — Русский трейлер (2020) - YouTube
Maar het kan altijd gekker:
In de Poolse versie praat een Poolse man dwars door de Nederlandse dialogen heen bij wijze van vertaling. Zoals bij een Amerikaanse documentaire op de Duitse tv:
Morderczy prześladowca (2019) Lektor PL 1080p - CDA
Dan doen de JAPANNERS het een stuk beter. Die hebben een volledig nieuwe trailer gesneden, nog veel sneller dan die van onze distributeur Splendid. Helemaal volgepropt met Japanse tease teksten.
Maar ze hebben wel gewoon de Nederlandse dialoog laten staan:
車であおった相手がイカれたサイコパスだった!『ロード・インフェルノ』予告編 - YouTube
Blijkbaar kunnen en willen Japanners ondertiteling lezen. Want bijna een miljoen Japanners heeft die trailer al gezien. Van de duizenden Japanse reacties op diverse sociale media kanalen heb ik er een aantal geprobeerd te vertalen. Ze schrijven dan over 'vrouwen achter het stuur', 'zelfmoord plegen met je eigen auto' en heel veel over 'brandstof'. Maar in Bumperkleef speelt het begrip 'brandstof' nou niet echt een essentiële rol. Ik word dus steeds nieuwsgieriger naar de betekenis van die Japanse teaser slogans.
Wie van jullie kan Japans lezen?
De Zuid-Koreanen doen het nog anders: combinatie van Koreaanse voice over en ondertiteling van de Nederlandse dialogen:
목숨을 건 보복 운전 [데스 체이싱] 출발 비디오 여행 - YouTube
Maar het meest opmerkelijke is wel die Zuid-Koreaanse poster:
Er zijn hier bloedspetters toegevoegd.
Maar in de film zitten helemaal geen bloedspetters.
Wat zegt dit over de belevingswereld van een Koreaan?
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Ik vind het altijd wel jammer dat landen er een eigen dub overheen gooien. Ja, bij tekenfilms snap ik dat nog ergens, aangezien kleine kinderen meestal geen ondertitels kunnen lezen. Maar bij volwassen films? Ik zou er niet vrolijk van worden om pakweg Halloween, Pirates of the Caribbean of Titanic met een Nederlandse dub te bekijken. Ik zie films bijna altijd in hun eigen taal. Hoogstens is het in het Japans soms storend, met hun gekrijs. Dragon Ball Z heb ik vroeger toch altijd maar in het Engels bekeken 
Crijns
-
- 8 berichten
- 0 stemmen
Hallo Ajax&Litmanen1,
Bedankt voor al je feedback.
Ik vind het altijd wel jammer dat landen er een eigen dub overheen gooien. Ik zou er niet vrolijk van worden om pakweg Halloween, Pirates of the Caribbean of Titanic met een Nederlandse dub te bekijken.
Ooit, lang geleden, toen ik aan de filmacademie studeerde, was dat al een groot discussie-item. Mijn studie-genoten gruwden van audio-dubbing. Ook bij animatiefilms. Ze zeiden dat ik de originele Amerikaanse versie moest bekijken. Die met NL stemmen was voor hen taboe. Behalve dan voor kleine kinderen. Ik had daar minder last van dan zij. Ik verstond dat Engels ook niet echt goed.
Nu was ik afgelopen week in Duitsland op bezoek bij een kennis van me. Hij is verzekeringsagent, geen filmmaker. Maar hij heeft wel een thuisbioscoop en een giga collectie blu-rays. Hij representeert dus 'de onafhankelijke' Duitse filmliefhebber. En ik heb hem van boven tot onder doorgezaagd over hoe een Duitser staat tegenover audio-dubbing.
Zijn antwoord was opmerkelijk en heel interessant.
Om te beginnen kan een Duitser geen ondertiteling lezen.
Zijn Engelse taalbeheersing is minder dan van een Nederlander dus het origineel zonder ondertiteling bekijken is ook geen optie.
Hij vindt nou juist dat de ondertiteling ernstig afbreuk doet aan de filmbeleving. Want door al dat lezen ontgaat je een deel van de visuele beleving.
Daarin moest ik hem volledig gelijk geven.
Dus volgde mijn vraag: is beeld zo veel belangrijker dan geluid?
Vervolgens vertelde hij trots dat in Duitsland elke bekende Hollywoodacteur wordt gedubd door een vaste Duitse stemacteur. Bratt Pitt wordt dus al vijfentwintig jaar lang door dezelfde Duitser gedubd. Voor een Duitser IS die Duitse stem dus gewoon Bratt Pitt.
Toen ik vroeg of ze met het verwijderen van de originele Amerikaanse dialoog niet een heel stuk exotische of authentiek Californische beleving kapotmaken, was het antwoord nog veel verrassender. Volgens hem is de gemiddelde Duitser helemaal niet geïnteresseerd in het buitenland. Duitsland is groot genoeg. Je hebt daar alles wat je nodig hebt in je leven. Er zijn verschillende Duitstalige bevolkingsgroepen, religies, culturele stromingen en verschillende geografische vakantielandschappen binnen één land. Voor een Duitser is dat genoeg. Duitsers gaan ook vooral op vakantie naar Kreta, Mallorca en het Gardameer waar alle locals ook gewoon Duits spreken en alle andere toeristen ook Duitsers zijn.
Een Duitser ervaart een Hollywoodfilm ook helemaal niet als een Amerikaans product. Voor hem is het gewoon een verlengstuk van Duitsland met een Amerikaans decor. Gewoon een stuk van 'hun wereld'.
Zijn redenering deed mij denken aan de in mijn jeugd super populaire boeken van Carl May. Winnetou en Old Shatterhand en die grote Wildwest Circusshows zijn een volledig Duits concept, bedacht door een Duitser in Duitsland. Carl May is bij mijn weten nooit in Amerika geweest. Toch heeft hij grote invloed gehad op hoe wij Nederlanders ons het Wilde Westen voorstellen.
Wat voor Duitsland geldt, geldt natuurlijk voor alle grote taalregio's in de wereld.
Voor mij is het een totaal frisse kijk op audio-dubbing en hoe er wereldwijd naar 'buitenlandse' films kan worden gekeken.
Redlop
-
- 8961 berichten
- 3566 stemmen
Bumperkleef opent ijzersterk met de scenes op de snelweg. Het vervolg (grootste deel van de film) heeft niks met bumperkleven te maken, helaas want dat gedeelte is het sterkst. Ik zou qua verhaal andere keuzes gemaakt hebben en in ieder geval nog een bumperkleefscene (climax?) in het verhaal opgenomen hebben. Met die titel en zo'n openingsscene beloof je dat het publiek ook, denk ik dan.
Bad guy zat teksten op te dreunen die niemand bezigt behalve in NL films. Daar had kritischer gekeken naar mogen worden. Het overige acteerwerk/teksten was dik in orde. Camerawerk en actieregie van een hoog niveau, verhaalniveau een stuk minder.
Al met al een krappe (sorry
) voldoende.
3*
clockwork72
-
- 2780 berichten
- 1741 stemmen
Erg benieuwd naar deze film, gezien de score hier zeker het kijken waard lijkt me.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Genomineerd voor beste regie en beste film! Zeker verdiend!
Hoe kan serieus Herman Finkers niet genomineerd zijn als beste acteur?
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Gisteren eindelijk via de bibliotheek kunnen ontlenen. Toch wel naar uitgekeken na deze pagina's hier gevolgd te hebben. Degelijke film en me ermee vermaakt, dat is zeker. En hoe langer ik erover nadenk zelfs met een iets diepere boodschap of moraal dan aanvankelijk gedacht.
Misschien wel achterliggend een maatschappijkritische opvatting van hoe we ons gedragen in het verkeer. We hebben steeds de mond vol over de anderen, maar stellen zelden of nooit ons eigen rijgedrag in vraag. Niet de vader, niet de moeder, maar eigenlijk ook niet de seriemoordenaar die eigenlijk rechts moet invoegen of de vrachtwagen(s) gewoon moet voorbijrijden op zo snel mogelijke tijd zonder de regels te overtreden.
Interessant personage toch wel die seriemoordenaar die moordt met een bepaalde modus operandi, namelijk het aanpakken van de ongelikte wegpiraten. Met de openingsscène is het niet geheel duidelijk wat er aan de hand is, maar de fietser zal zich wellicht niet aan de regels gehouden hebben (bvb voorrang van rechts genegeerd, ik zeg maar iets), maar wel vanuit eigen perspectief misbaar hebben gemaakt aan de autobestuurder.
Hij fixeert zich ook enkel op de daders en wenst niet louter de familieleden te vermoorden. Anders waren de grootouders ook het hoekje om geweest, of de kinderen ...
Weinig sympathieke personages ook. Die vader was een bloedirritante macho. Thuis vertrekken met gierende banden als er kinderen op straat spelen? Not done in mijn ogen, even straatracen op de snelweg, bumperkleven ... Mja, niet netjes. Erg fijne scènes wel in de wagen. Ook de paranoia is goed weergegeven!
Met het gedeelte in het huis wordt de klemtoon wat verlegd, maar vond ik niet erg. Wel wat schoonheidsfoutjes met de tijdsmomenten (dat busje kan onmogelijk die auto terug op het spoor zijn), de mogelijkheden om de moordenaar neer te slaan/aan te rijden waren legio). Maar ook in het huis vond ik het wat vreemd. De familie ging zeer behoedszaam naar binnen. Waarom? Alsof men vermoedde dat hij er was? Klopt niet. Ook het feit dat bij de eindscène aan het huis geen wit busje is gevonden in de buurt, is eigenaardig. Rare scène ook overigens met die smartphone. En zo kan ik nog wel even doorgaan 
Desalniettemin een leuke film waarbij aan bovenstaande alinea niet te veel stilgestaan mag worden. Is wellicht ook niet de opzet van dit soort film. Genoten ook van de spanningsboog dito geluiden, aanwezig, maar niet overheersend. Leuk!
bjerik76
-
- 2358 berichten
- 1806 stemmen
gemengd.
Het verhaal is op zich spannend, en er zitten spannende scenes in.
Maar de dialogen worden teveel opgelezen en komen niet elke scene spontaan over.
Vooral de 2 krijsende kinderen acteren enorm bagger.
Geld ook die (schoon) moeder trouwens ..
de scenes in de woonwijk waren echter weer lachwekkend hoe levendig het stille dorpje ineens is met bewoners op de wegen in Twente.
En het eind ... tja .....
Basto
-
- 11956 berichten
- 7413 stemmen
Erg leuk en goed gemaakte thriller. Heel herkenbaar en geloofwaardig gebracht. Dat alleen al verdient een pluim. Echt prima film die terecht bejubeld wordt. Geweldige killer!
4*
Elchapo
-
- 1008 berichten
- 1925 stemmen
Die kerel in zijn witte busje had ik op dat tank station al van me afgeslagen,het was allemaal wel wat vergezocht maar ondanks dat toch een vermakelijke film....3.5 stars.
richiedoom
-
- 378 berichten
- 3729 stemmen
Na een hoop lovende reacties werd ik toch wel nieuwsgierig naar deze film. Ik ben absoluut geen fan van de Nederlandse film, vaak stoot het acteerwerk (teksten onnatuurlijk oplepelen) mij enorm af. Maar Netflix bood uitkomst en ik ben nooit te beroerd om het weer eens te proberen.
De film is mijns inziens deels geslaagd. Het uitgangspunt vond ik erg interessant (al hebben we dat vaker gezien) en de 'bad guy' vond ik lekker creepy. Best een toffe acteur ook, ik had nog nooit van Willem de Wolf gehoord maar hij stal hier de show.
Ook een perfecte lengte trouwens, het zorgt ervoor dat de film geen enkel moment heeft verveeld. Waar het voor mij dan misging was wederom het acteerwerk (m.u.v. Willem de Wolf dus). Het gezin komt totaal ongeloofwaardig over, Anniek Pheifer en Jeroen Spitzenberger zijn teksten aan het oplepelen, en door zo hard mogelijk te schreeuwen naar elkaar zou dat indrukwekkend moeten overkomen.
Het zou best aan mij kunnen liggen hoor, maar waarom hebben Nederlandse acteurs toch zo veel moeite om naturel over te komen?
Helaas, ik ging hierdoor hopen dat de ongediertebestrijder in ieder geval de ouders om zeep zou helpen (is nog deels gelukt ook
).
Wat ik wel erg onlogisch vond trouwens: de ongediertebestrijder vertelt aan het einde aan de kinderen dat zij er niks aan kunnen doen, maar dat het de schuld is van hun vader en moeder, en vervolgens spaart hij de kinderen. Echter eerder in de film steekt hij toch echt zijn sproeier door het raam van de auto bij de kinderen en slaat hij dat raam ook nog eens in, met een grote kans op verwonding/vermoorden van die kinderen. Dit kon ik dus niet helemaal rijmen met elkaar.
Anyway, ik raad deze film zeker aan want je hebt een vermakelijke avond.
Cupido
-
- 523 berichten
- 1911 stemmen
Grote tegenvaller. Had gehoopt op een vermakelijke thriller van eigen bodem, maar kreeg helaas veel geschmier, geschreeuw en een niet bepaald iconische badguy. Wat bovenstaande post ook aangeeft: de vertolkingen zijn niet naturel en de reacties op bepaalde situaties voelen niet organisch. Heeft voor een groot gedeelte te maken met de hoofdpersoon die vanaf de eerste tot de laatste seconde eigenlijk maar 1 stand heeft: dat van ongeduldige, heetgebakerde klootzak. Iets meer subtiliteit in zijn personage had al verschil kunnen maken. De badguy is ansich leuk gevonden, maar zijn reveal komt veel te vroeg. Ik miste wat mysterie rondom zijn verschijning en karakter, dit had voor meer dreiging kunnen zorgen denk ik.
Verder was het prima sfeervol geschoten, maar niet genoeg om tot een voldoende te komen.
Ebenezer Scrooge
-
- 2150 berichten
- 3092 stemmen
"Dus hier hebben jullie hem verwekt?" 
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Vooral de 2 krijsende kinderen acteren enorm bagger.
De strijd tegen de death car moet je met je vierwieler uitvechten, dat heeft Spielberg zo bepaald. Bij gevaar moet je altijd in je auto blijven. Daarnaast moet de death car af en toe door een huis rijden, andere auto's rammen mag natuurlijk ook. Liefst politieauto's zoals in death car on the freeway. Helaas niets van dat moois en daarom niet zuiver in de leer.

top 5 killer car flicks:
1. duel
2. death car on the freeway
3. christine
4. joy ride
5. the car
Sem1
-
- 1 berichten
- 1 stemmen
Ik heb in tijden niet zo’n slechte film gezien. Ik vraag me af of de filmmakers, als de film klaar is de film nog is een keer kijken. Ik heb nog nooit zo veel stomme beslissingen gezien in 85 minuten. Het enige wat je denk tijdens de film is hoe stom kun je zijn. de schrijvers kunnen beter niet meer in de buurt komen van pen en papier.
Basto
-
- 11956 berichten
- 7413 stemmen
Ik heb in tijden niet zo’n slechte film gezien. Ik vraag me af of de filmmakers, als de film klaar is de film nog is een keer kijken. Ik heb nog nooit zo veel stomme beslissingen gezien in 85 minuten. Het enige wat je denk tijdens de film is hoe stom kun je zijn. de schrijvers kunnen beter niet meer in de buurt komen van pen en papier.
Zo te zien is het ook de eerste film die je ooit zag. Je hebt nog veel te leren.
schram101
-
- 16684 berichten
- 2293 stemmen
Wat een fijne film van Nederlandse bodem. Hoewel we het concept natuurlijk allang kennen van films als Joy Ride, Hush en Black Cadillac (waarvan die eerste zelfs nog een aantal vervolgen kende), blijft het een leuk concept voor een vlotte thriller. Dat is dan ook precies wat deze Bumperkleef is. Hoewel Hans, prima neergezet door Spitzenberger, soms net iets te veel een klootzak is en iets meer symphatie voor de hoofdpersoon de film goed had gedaan, leef je toch behoorlijk met hem en zijn gezin mee. Fijne slechterik ook, die met een bepaalde onaantastbaarheid wellicht een tikkeltje ongeloofwaardig wordt neergezet, maar dat met zoveel overtuiging doet dat het plezierig wegkijkt.
Perfecte speelduur ook. Langer heb je niet nodig voor een verhaal als dit.
3,5*
Gerelateerd nieuws

Nederlandse thriller 'Bumperkleef' wordt nog altijd goed bekeken op Videoland: 'Knotsgek'

Deze titels zijn vandaag toegevoegd aan het Netflix-aanbod

Nederlandse horrorfilm 'Bumperkleef' verkocht aan elf landen
Bekijk ook

Panic in the Streets
Misdaad / Film noir, 1950
22 reacties

uwantme2killhim?
Drama / Thriller, 2013
10 reacties

American Murder: The Family Next Door
Documentaire / Misdaad, 2020
22 reacties

A Bluebird in My Heart
Drama, 2018
5 reacties

Breaking Surface
Drama / Thriller, 2020
23 reacties

Becky
Thriller / Actie, 2020
63 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






