• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.064 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Hired Hand (1971)

Western | 90 minuten
3,04 41 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Peter Fonda

Met onder meer: Warren Oates, Peter Fonda en Verna Bloom

IMDb beoordeling: 6,9 (4.083)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Hired Hand

"Peter Fonda is riding again... To the woman he lost... for the revenge he craves!"

Avonturiers Harry (Peter Fonda) en Arch (Warren Oates) willen voorgoed neerstrijken in een verlaten oord in New Mexico en ze zoeken werk. Harry wordt op een ranch ingehuurd door zijn ex-vrouw Hannah (Verna Bloom), die hij zeven jaar daarvoor in de steek had gelaten, maar de loyaliteit tegenover zijn kameraad Arch is groot.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van LuukRamaker

LuukRamaker

  • 2020 berichten
  • 925 stemmen

Best een aardige western van Peter Fonda. Het verhaal is flinterdun en er gebeurt daarom niet bijster veel in de film, maar al met al gaat het wel zijn gangetje en weet het nog wel enigszins te boeien. Het is in het begin wel even inkomen en de wat experimenterende filmstijl doet in eerste instantie wat vreemd aan, maar gelukkig weten de drie hoofdcastleden er nog wel wat van te maken en wordt het richting het einde steeds interessanter.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13169 berichten
  • 11078 stemmen

Goeie film waarin een cowboy na jaren terugkeert naar huis, vrouw en kind. Een simpel verhaal waarbij de hernieuwde liefde tussen de man en vrouw prima is uitgewerkt. Deze western komt hier en daar dromerig over. Een rustig, aangenaam tempo en een fijne sfeer (ook vanwege de muziek). Geen verkeerd regiedebuut van Peter Fonda.


avatar van starbright boy

starbright boy (moderator films)

  • 22407 berichten
  • 5077 stemmen

Prachtige film. Een van de post Easy Rider films die betrokken mochten maken zonder studiobemoeienis. Die films flopten allemaal dus dat was snel over. De film is een prachtig gefilmde (alleen die openingscollage van beelden al. Wow!) western met een zeer rudimentair plot. Op mijn blu ray staat extra materiaal waaruit je kunt halen dat rudimentaire deels een montagekeuze was. Er wordt prachtig geacteerd. Vol veelal ingehouden emotie waarachter tig verhalen schuilgaan. Zeker ook van de mij onbekende Bloom. Mooie westernparel met meer sfeer dan plot, wat ik graag heb,